100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed, TV), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm)), badkamer(bad of douche, toilet), wasmachine, verwarming(elektrisch), terras(privé, 35 m2), tuin(gedeeld met andere gasten, omheind), tuinmeubilair, BBQ
Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor 4 personen, ideaal voor een gezin. Het ligt op het Franse eiland Île-de-Ré.
Het huis is vlak bij Sainte-Marie-de-Ré en staat op 300 m van het strand en de zee. Het eiland is bereikbaar via een brug en je kunt het hele eiland verkennen met de fiets. Op 4 km afstand ligt de vestingstad Sainte-Martin-de-Ree met een fort en een kleine haven, waar je heerlijk kunt eten. De historische havenstad La Rochelle ligt op 13 km afstand. Hier is het grootste aquarium van Europa. Op 24 km afstand, op de meest westelijke punt van het eiland, ligt Les Baleines. Hier heb je een schitterend uitzicht op de Atlantische Oceaan.
De woning is gelijkvloers en er staat een vaatwasser in de keuken. Bij het huis is een tuin met een privéterras waar je kunt relaxen in de buitenlucht. Voor de kinderen is er een speeltuin. Er is ook een wasmachine beschikbaar en er is WiFi in het huis. Het huis is tegen een andere woning gelegen.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 2 kilometer
2 kilometer
Meer 6 kilometer
6 kilometer
Supermarkt 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 4 kilometer
4 kilometer
Luchthaven 14 kilometer
14 kilometer
Station 20 kilometer
20 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
14 Beoordelingen
Totale beoordeling
P Hootsen
geweldig (fiets)eiland, prima huisje,
Filiep JACQUES
zeer goede prijs kwaliteit verhouding
b delfstra
Omdat het in juni was konden we ook nog genieten van de rust op het eiland.
B. Smeeman
Prima vakantiehuis met alle toebehoren, netjes op orde op een mooi eiland om zo, net buiten het hoogseizoen, culinair te genieten van alles wat dit eiland aan schaal en schelpdieren te bieden heeft.
S. Kruyssen
Relaxed huis, te voet naar strand en campingwinkel! Lekker rustig! Grote tuin!
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 308237
Andere accommodaties van Belvilla
Sainte Marie de Ré, Poitou Charentes, Nouvelle-Aquitaine
Ile de Ré, Poitou Charentes, Nouvelle-Aquitaine
Ile de Ré, Poitou Charentes, Nouvelle-Aquitaine
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
La Tranche sur mer, Pays de la Loire, Frankrijk
La Tranche sur mer, Pays de la Loire, Frankrijk
La Biroire, Poitou Charentes, Nouvelle-Aquitaine
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nouvelle-Aquitaine
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Poitou Charentes
Advertentienummer: 308237
Laatst bijgewerkt: 02.04.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/308237.htm
«Oud vakantiehuis in Labaroche met jacuzzi» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.