Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Mooi vakantiehuis bij het bos

Max.  4   gasten
170m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 4  gasten
170m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, zithoek, DVD-speler, stereo-installatie), keuken(kookplaat(gas, elektrisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche), toilet, wasmachine, strijkplank, strijkijzer)

Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed(90 x 180 cm), 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad of douche), toilet)

tuindeuren, terras, tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, parasol, zandbak, speeltoestellen, tafelvoetbal, dart

Dit ruime vakantiehuis staat in het centrum van het Franse Montfaucon. De woning beschikt over 4 slaapkamers en is ideaal voor een gezin. Vanuit het huis heb je een uniek uitzicht op de natuurrijke omgeving.



Het dorp ligt in het prachtige 'Parc naturel régional des Causses du Quercy', dat je al wandelend of per fiets kunt bewonderen. Iets verder van huis vind je tal van bezienswaardigheden die je niet mag missen, zoals Rocamadour, een beroemd pelgrimsoord dat tegen de rotsen is opgebouwd, Cahors met de brug Pont Valentré en de grotten van Pech-Merle. Meer naar het noorden liggen het kasteel van Castelnau Bretenoux en de middeleeuwse stad Figeac.



Het huis biedt met 2 badkamers, een goed uitgeruste keuken, een grote tuin met terras en barbecue en ruime slaapkamers alle comfort. Verder is er genoeg vermaak voor jong en oud: er is een dartbord, een tafelvoetbal en kinderen houden zich zoet in de zandbak of op de speeltoestellen.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Barbecue Barbecue
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zandbak
Tennisbaan
Terras

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Wasmachine
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Parasol
Terrasmeubilair
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

4 eenpersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 4 kilometer

4 kilometer

Restaurant 0.01 kilometer

0.01 kilometer

Stadscentrum 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Luchthaven 51 kilometer Brive

51 kilometer

Station 18 kilometer Gourdon

18 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden
Tennis
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; gratis.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).
Verwarming: € 5/nacht.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


21 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Albrechts

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Ruime en goed uitgeruste vakantiewoning, De kinderen hebben genoten van de speelzone in de tuin terwijl wij op het terras ontspanden.

Szewczyk

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Prachtig verblijf met gemakkelijke toegang tot lokale restaurants en attracties, Ideale basis voor het verkennen van Rocamadour en de nabijgelegen grotten

Szlachetka

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Ideaal gelegen, ruim en praktisch

Kłos

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Precies wat we nodig hadden voor een ontspannen weekend, Het huis is prachtig ingericht en leek erg gezellig, We hebben veel tijd in de tuin doorgebracht en genoten van de rustige omgeving, Het is een korte rit naar attracties zoals de Pech Merle-grotten, wat een geweldige excursie was

Wojciechowski

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Ruim en rustig! We hebben hier een fantastische tijd gehad, met voldoende ruimte voor de kinderen om te rennen, het terras was perfect om 's avonds te grillen, en we hebben volop gebruikgemaakt van de nabijgelegen fietspaden. Ideale plek voor gezinnen om te ontspannen!

Navez

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Prachtige locatie dicht bij het bos, perfect voor natuurliefhebbers, de huisdierenbeleid was een bonus!

CATALINA MELUS

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

We hadden een geweldige tijd hier! Het huis was perfect voor onze kleine gezinsuitstap. De kinderen waren dol op de tuin en de spellen waren een succes. We genoten ook van de barbecue, we hebben leuke diners buiten gemaakt.

diekmann

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Best goed voor de prijs, De inrichting is een beetje gedateerd maar schoon en functioneel, Genoten van de nabijheid van de natuur en ook het stadscentrum, Zou opnieuw verblijven als we terugkomen naar dit gebied

Smit Arnold Bik

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Ons verblijf was aangenaam, maar niet zonder eigenaardigheden, Hoewel het huis charmant was, kon het op sommige gebieden wel een beetje vernieuwing gebruiken, De locatie was echter fantastisch, en we hebben volop genoten van het verkennen van de lokale bezienswaardigheden, Goede prijs-kwaliteitverhouding!

Husemeyer

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

We hadden een ongelooflijk verblijf in dit prachtige vakantiehuis in de buurt van het bos! De royale indeling was perfect voor onze familie, en de kinderen hielden van de zandbak en de speeltoestellen in de tuin. Het voelde als ons eigen kleine paradijs, vooral met de vredige omgeving en de nabijheid van het bos. We genoten van het barbecuen in de privé-tuin en creëerden prachtige herinneringen tijdens ons verblijf. De locatie was ook geweldig om nabijgelegen attracties zoals Rocamadour en de mooie grotten te verkennen. Zeer aan te raden voor gezinnen die een ontspannen vakantie zoeken!

Steele

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

De accommodatie is schoon en comfortabel, met een gezellige open haard die onze avonden bijzonder maakte. Hoewel het een beetje afgelegen was, genoten we van de rust en de natuur om ons heen. Een geweldige uitvalsbasis voor het bezoeken van Rocamadour en andere lokale attracties. We zouden zeker terugkomen!

Vejsada

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Super gezellige plek, gemakkelijke toegang tot de stad en nabijgelegen attracties, WiFi was een pluspunt, maar de keuken kan wel wat meer keukengerei gebruiken, Al met al hebben we nog steeds genoten van ons verblijf.

van den aakster-beuving

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Geweldige locatie om de omgeving te verkennen! We hebben gewandeld in het nabijgelegen bos en zijn zelfs gaan kanoën op de Dordogne, Het huis zelf is zeer gastvrij en heeft alles wat je nodig hebt, Zou het aanbevelen voor gezinnen

Fernando Maura

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Groot huis met de charme van het oude, een zeer aangename tuin en een schitterend uitzicht. Ideale plek op Montfaucon om een faciliteit te bieden die in de Lot ligt.

Niels Rodenbach

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Mooi groot huis, rustig gelegen. Mooie grote tuin en geweldig voor kinderen

W. Beckers

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

De eigenaresse is erg schattig en heeft ons vaak geholpen. Het huis zelf is met veel liefde ingericht.

A. Zwanenburg

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Erg lieve gastvrije gastvrouw. We hebben het hier erg naar onze zin gehad. In de omgeving prachtige plaatsjes. In Gramat 15 km is een leuk zwembad en dierenpark. Roucamadour is pra chtig, erg leuk voor kinderen is de La Foret des singes (een soort apenheul) De kinderen kunnen de apen popcorn voeren. De grotten Gouffre de Padirac, vooral de bootjes diep in de grotten zijn een belevenis. (tip neem warme kleding mee voor de kinderen in de grotten). Kortom erg leuke vakantie.

Jean Luc Lasfargues

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Zonnig verblijf, uitstekende gemoedstoestand van de Lotois. Een waar genot voor mountainbiketochten. Tijdens deze paasperiode hebben we geprofiteerd van de fokkers van smaken om te genieten van een uitstekend lam. We hebben al geboekt voor september voor de volgende onvergetelijke momenten.

A. Zwanenburg

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Erg lieve gastvrije gastvrouw.

We hebben het hier erg naar onze zin gehad.

In de omgeving prachtige plaatsjes.



In Gramat 15 km is een leuk zwembad en dierenpark.

Roucamadour is pra chtig, erg leuk voor kinderen is de La Foret des singes (een soort apenheul) De kinderen kunnen de apen popcorn voeren.

De grotten Gouffre de Padirac, vooral de bootjes diep in de grotten zijn een belevenis. (tip neem warme kleding mee voor de kinderen in de grotten).

Kortom erg leuke vakantie.

Jean Luc Lasfargues

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Key collectie voor logistiek met uitleg van het huis. C "is een rustig huis in het hart van het dorp in de buurt van de GR46 (St Jacques de Compostela) .Environement mooi met een klein meer door de toegang tot de achtertuin gate.

jean-luc Lasfargues

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Zonnig verblijf, uitstekende gemoedstoestand van de Lotois. Een waar genot voor mountainbiketochten. Tijdens deze paasperiode hebben we geprofiteerd van de fokkers van smaken om te genieten van een uitstekend lam. We hebben al geboekt voor september voor de volgende onvergetelijke momenten.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Objectnummer: 309094

Laatst bijgewerkt: 16.06.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/309094.htm


«Mooi vakantiehuis bij het bos» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat