Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Studio in Chalet op 250 m. van skilift

Max.  4   gasten
21m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  gasten
21m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Kitchenette(fornuis, magnetron, koelkast), woon/slaapkamer(2x stapelbed), slaapcabine(stapelbed of 2x1 pers. bedden), badkamer(ligbad, toilet)

Résidence Le Hameau du Borsat telt ca. honderd eenvoudig maar doelmatig ingerichte appartementen, die zijn ondergebracht in twee grotere, moderne chalets. Meestal is er een balkon of terras. Er is altijd een slaapplaats voor minimaal 2 personen in de woonkamer, een kitchenette en een badkamer met bad en meestal apart toilet.
Wij bieden de keuze uit:

Een éénkamerappartement voor vier personen (FR-73320-87);
Een éénkamerappartement met slaapcabine voor vier personen (FR-73320-88);
Een tweekamerappartement voor vier personen (FR-73320-89);
Een tweekamerappartement voor vier à vijf personen (FR-73320-90);
Een tweekamerappartement voor zes personen (FR-73320-91).

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
WiFi WiFi

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Koelkast
Magnetron

Apparatuur en toebehoren

WiFi

Geschikt voor

Huisdieren welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Résidence Le Hameau du Borsat ligt vrij rustig, wat hoger in de wijk, nabij de pistes en op ca 250m van de eerste skiliften. Het ligt op maar liefst 2100m hoogte in de wijk Val Claret. Op loopafstand zijn gezellige bars, restaurants, winkels en skischool.
De résidence heeft een receptie en liften . Auto’s dienen in de openbare parkeergarage (op ca. 400m) geparkeerd te worden.
Het sportieve skidorp Tignes staat garant voor een wintersportvakantie op topniveau. Met Val d’Isère vormt het een zeer uitgestrekt en hooggelegen skigebied (vroeger Espace Killy geheten). Hier is elke wintersporter aan het juiste adres.

Résidence Le Hameau du Borsat is een modern gebouw dat gunstig is gelegen in de wijk Val Claret van wintersportmekka Tignes. Samen met Val d’Isère vormt Tignes een zeer uitgestrekt en uitnodigend skidomein. Met bar/restaurant ‘Les Follies Douces’ heeft dit skigebied een geweldige après-ski troef in handen.
Tignes bestaat uit een paar wijken: het traditionele Les Brevières, het centrale Le Lac en het levendige Val Claret. De laatste twee zijn decennia geleden speciaal voor de winter- en bergsport ontwikkeld. Er rijden pendelbussen tussen de diverse wijken.
In Le Val Claret liggen de residenties dichtbij de bergtrein die in enkele minuten naar de gletsjer van La Grande Motte reist op 3050 m hoogte.
Naast het skiën en snowboarden zijn er vele andere activiteiten, zoals tochten met een sneeuwscooter of hondenslee, wandelingen met sneeuwschoenen, het wellness-centrum, langlaufen, duiken onder ijs of karten op ijs!

Dankzij zijn zeer hoge ligging leent Tignes zich tot zomerskiën. Daarnaast kun je natuurlijk allerlei andere sporten beoefenen, zoals bijvoorbeeld paragliden. Voor de tennisliefhebber zijn er indoor- en outdoortennisbanen. Wandelen in dit ongerepte gebied is verrassend; de natuur toont hier vele gezichten.


Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 300. U dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst.
Eindschoonmaak: Inclusief. Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas.
Huisdieren: Max. 1; € 100/verblijf. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf. (please reserve).
Wifi: € 8/nacht.
Kinderbed + Kinderstoel: € 35/verblijf. Op aanvraag.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


20 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Alisa

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Alles was prima, De studio was mooi ingericht en we konden gemakkelijk onze weg vinden in Tignes, Geweldig om te skiën, maar ook leuk voor een zomerbezoek,

Anna

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Een charmant plekje! De warmte van het chalet maakte ons verblijf aangenaam. We genoten van het ontbijt op het balkon met adembenemend uitzicht op de bergen. Een echte aanrader!

Federico

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Wilson

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Patrícia

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Pitkäranta

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Whelton

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Milton

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Garcia

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Tadych

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Carolin

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Doreen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Wij hebben ontzettend genoten van ons verblijf! De studio was gezellig en had alles wat we nodig hadden voor een skivakantie. De skilift lag op korte loopafstand, waardoor het heel gemakkelijk was om de piste op te gaan.

Stefanie

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Ideaal voor een familiereisje! De kinderen vonden de ruimte geweldig, de lounge was geweldig om spelletjes te spelen na een lange dag op de piste, de gastheren waren vriendelijk waardoor we ons thuis voelden,

Braud

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Wij hebben enorm genoten van ons verblijf! De nabijheid van het Nationaal Park Vanoise was perfect voor onze excursies, de studio was gastvrij en had een geweldige sfeer,

Azzurra

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Deze studio was erg praktisch voor ons korte verblijf. Er was alles wat we nodig hadden en de nabijheid van Tignes maakte het gemakkelijk om de omgeving te verkennen. Geen noemenswaardige klachten.

Harley

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Een comfortabele en functionele studio, We vonden het fijn dat we een eigen keuken hadden om ontbijt te bereiden, De gastheren waren erg behulpzaam, waardoor onze aankomst soepel en gemakkelijk verliep,

Anna

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

De indeling was leuk, en het voelde ruim voor een studio, We hadden een fantastische tijd met skiën, en de locatie maakte het super handig, We komen volgend seizoen zeker terug!

Doreen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

We hielden absoluut van ons verblijf! Het appartement was gezellig en had alles wat we nodig hadden voor een skivakantie. De skipiste was slechts een korte wandeling, wat het makkelijk maakte om de hellingen op te gaan.

Azzurra

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Deze studie was behoorlijk praktisch voor ons korte verblijf. Het had alles wat we nodig hadden en de nabijheid van Tignes maakte het gemakkelijk om het gebied te verkennen. Geen significante klachten.

Guest

4,0
4 4 4 4 4

Customer guestbook entry


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 309599

Laatst bijgewerkt: 25.04.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/309599.htm


«Studio in Chalet op 250 m. van skilift» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat