100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (woonkamer(eettafel(4 personen)), keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten, inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), airconditioning)
afwasmachine, wasmachine, airconditioning, binnenplaats(gedeeld met andere gasten)
Dit mooie appartement op de tweede verdieping in Avignon is ideaal voor een romantisch uitje voor twee. Verscholen in het historische centrum biedt het een knus toevluchtsoord met een slaapkamer en een gezellige woonkamer, perfect om te ontspannen na het verkennen van de charmante straten van de stad. U bevindt zich op slechts 500 meter van iconische bezienswaardigheden zoals het Palais des Papes, de Pont d'Avignon en de kathedraal van Avignon. Het bruisende stadscentrum ligt direct naast de deur en biedt gemakkelijke toegang tot restaurants, winkels en de levendige sfeer van dit culturele pareltje. Binnen vindt u een comfortabel tweepersoonsbed in de slaapkamer en een tweepersoonsslaapbank in de woonkamer. De keuken is voorzien van een waterkoker, koffiezetapparaat en koel-vriescombinatie om lichte maaltijden of uw ochtendkoffie te bereiden. Het treinstation van Avignon ligt op slechts 1 km afstand, waardoor het een gemakkelijke en handige locatie is voor uw Provençaalse avontuur.
Inrichting
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 2
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Restaurant 1.9 kilometer
1.9 kilometer
Station 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
61 Beoordelingen
Totale beoordeling
Lindsey Demunck
Beste Belvilla,
Ik schrijf u om mijn teleurstelling te uiten over het appartement waar we momenteel verblijven. Ik ben eerlijk gezegd zeer ontevreden over de staat van de accommodatie.
Ik lijd aan ernstige allergieën en het appartement was bij aankomst extreem vies. Gisteren heb ik bijna twee uur besteed aan schoonmaken om het enigszins bewoonbaar te maken. Dit is absoluut niet wat we verwacht hadden.
Ik begrijp echt niet hoe dit appartement zulke hoge beoordelingen heeft gekregen, zoals 10/10, want in onze ervaring komt dat totaal niet overeen met de werkelijkheid. De mate van hygiëne is onacceptabel voor een huurwoning.
Ik heb een aantal foto's bijgevoegd zodat u de staat van het appartement duidelijk kunt zien. Persoonlijk zou ik nooit een appartement in zo'n vieze staat verhuren.
Ik hoop dat u deze klacht serieus neemt en deze zaak zo snel mogelijk onderzoekt.
Met vriendelijke groet,
Lindsey
bernadette goux
Het appartement is zeer goed ontworpen, maar er is één groot probleem: een leuning is nodig om bagage de trap op te dragen; het is gevaarlijk.
GERARD
Geweldige locatie, aangename accommodatie, maar er is een probleem met de sleutel van de voordeur van het gebouw.
Dulk
Dit appartement is een pareltje! We waren dol op de gezellige woonkamer en het comfortabele tweepersoonsbed. Dankzij de keukenfaciliteiten konden we op ons gemak ontbijten voordat we eropuit trokken om de omgeving te verkennen.
bloch
Een fijne, ongecompliceerde plek om te verblijven in Avignon. Het appartement was schoon en van alle gemakken voorzien, waaronder een koffiezetapparaat en een wasmachine, wat ons verblijf aangenamer maakte.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 310360
Andere accommodaties van Belvilla
Avignon, Provence, Zuid-Frankrijk
Avignon, Provence, Zuid-Frankrijk
Avignon, Provence, Zuid-Frankrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Avignon, Provence, Zuid-Frankrijk
Noves, Provence, Zuid-Frankrijk
Boulbon, Provence, Zuid-Frankrijk
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Provence
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 310360
Laatst bijgewerkt: 26.05.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/310360.htm
«Appartement in Avignon bij Palais des Papes» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 61 gegeven Beoordelingen.