100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen)), keuken(eettafel, waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), dakterras)
buitenkeuken(gedeeld met eigenaar en andere gasten), grill, airconditioning, binnenplaats, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, kluis
Dit comfortabele appartement ligt in Veli Rat, op het eiland Dugi otok. De woning beschikt over 2 slaapkamers en is ideaal voor een gezin. Ook je huisdier is welkom.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 5
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Supermarkt 0.08 kilometer
0.08 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Stadscentrum 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Luchthaven 40 kilometer
40 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
13 Beoordelingen
Totale beoordeling
Bauffe
Het appartement was ruim en goed uitgerust, waardoor onze gezinsvakantie aangenaam was. We hebben genoten van het grillrestaurant in de buurt en het verse lokale eten. De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam met aanbevelingen voor de lokale attracties.
Helak
Wat een charmante plek! De prachtige zandstranden van Sakarun waren slechts een korte autorit, en kajakken was een van de hoogtepunten van onze reis. De buitenkeuken en barbecue waren geweldig voor familiediners onder de sterren.
Kisilewicz
Een comfortabel verblijf in een rustige omgeving, De indeling was ruim, en het hebben van een volledige keuken was handig, We genoten van de nabijgelegen wandelpaden en de vriendelijke sfeer van het dorp
López Conde
Dit appartement overtrof onze verwachtingen! Het was prachtig ingericht en schoon. De nabijheid van het strand was een goede bonus, en we hielden van het buitenbarbecuegebied. We zouden zeker overwegen om terug te komen.
El Ghali
We hadden een geweldige tijd! De gastheren waren gastvrij en gaven ons tips om het eiland te verkennen. Het appartement was uitgerust met alle benodigdheden en had een prachtig uitzicht op zee. Perfect voor een gezinsvakantie.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 311562
Andere accommodaties van Belvilla
Sali, Mittlere Adria, Dalmatië
Sali, Mittlere Adria, Dalmatië
Sali, Mittlere Adria, Dalmatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Dragove, Mittlere Adria, Dalmatië
Molat, Dalmatië, Kroatië
Molat, Dalmatië, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Dalmatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het midden van de Adriatische Zee
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 311562
Laatst bijgewerkt: 04.02.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/311562.htm
«Appartement op Dugi Otok bij Sakarun Strand» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.