Boerderij in Montoro bij kasteel
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard), open keuken(kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, TV), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, terras(privé)), verwarming)
eettafel, wasmachine(gedeeld met andere gasten), verwarming, terras, tuin(gedeeld met andere gasten, > 1000 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(gedeeld met andere gasten), parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, 14 x 7 m., geopend van Jun t/m Sep), zonneluifel
Ervaar de serene schoonheid van Montoro met een verblijf in deze huisdiervriendelijke boerderij, ideaal voor maximaal vijf gasten. De accommodatie biedt een perfecte mix van rustieke charme en moderne voorzieningen en beschikt over gratis wifi, een privéterras en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad (14 x 7 m, geopend van juni tot september), waardoor het een ideale plek is om te ontspannen. Gasten kunnen zich nestelen bij de open haard of genieten van rustige momenten in de uitgestrekte gemeenschappelijke tuin.
De begane grond verwelkomt u met een warme woonkamer, compleet met een tweepersoonsslaapbank, tv, eethoek en een open haard. De aangrenzende open keuken is volledig uitgerust met een kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en koel-vriescombinatie, perfect voor zelfgekookte maaltijden. Twee gezellige slaapkamers, waarvan één met een tweepersoonsbed en tv en de andere met een eenpersoonsbed. Een badkamer met douche, wastafel, toilet en directe toegang tot het terras completeert de indeling. Extra gemakken zijn onder andere een gedeelde wasmachine, verwarming, tuinmeubilair, ligstoelen, barbecue, parasol en een zonnescherm.
Ontdek de hoogtepunten van Montoro, zoals het historische kasteel van Montoro met zijn panoramische uitzichten en Plaza España, een levendig plein omringd door prachtige architectuur. Nabijgelegen eetgelegenheden zijn onder andere Cafetería Pizzería Donde Siempre voor klassieke pizza's, Restaurante Casa Bar Yépez voor mediterrane hoogstandjes en JOHN'S CORNER voor smaakvolle Mexicaanse gerechten. Of u nu op zoek bent naar culturele ervaringen of culinaire avonturen, dit landelijke toevluchtsoord biedt het beste van Montoro.
Licentie- of registratienummer: IT055022B501031965
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
Status
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 5
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 65 kilometer
65 kilometer
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 31-07-2025
26 Beoordelingen
Totale beoordeling
Serrarens
De plaats is rustig en mooi, met adembenemende uitzichten, een serene sfeer en ruime ruimtes zowel binnen als buiten, inclusief een zwembad en een tuin.
Alharbi
Deze plek heeft een hele vibe, Het zwembad? 10/10 voor zomerse chill-sessies, Gezellige opstelling met een open haard die gewoon anders is, Slechts een korte wandeling naar eetgelegenheden en het is maar een uur van Rome, dus perfect voor snelle uitjes, Ook is de tuin een totale mood voor avondjes samen.
Hebert
De boerderij was comfortabel en had alles wat we nodig hadden voor een week weg. De open haard maakte het nog beter, vooral 's nachts. Ik hield van de buitenruimte, perfect om te ontspannen na een dag verkennen van de nabijgelegen steden.
Zuperl
We hebben een aangename tijd doorgebracht in Montoro, Het appartement was goed uitgerust en zeer schoon, met een comfortabele open haard in de woonkamer, Het was ideaal gelegen nabij winkels en restaurants, wat het verkennen van de regio vergemakkelijkte, Een uitstekende plek voor een rustige retraite!
Liwkowicz
Ruime boerderij met alle noodzakelijke dingen, Super schoon en mooie inrichting, Geweldig voor een gezinsuitje of een uitje met vrienden, Dichtbij de charmes van Narnia, maar toch voelt het privé aan, Zeker een winnaar voor een weekendje weg
Marek
We hebben echt genoten van ons verblijf! De locatie was ideaal voor dagtochten naar Terni en Narni. Het appartement was ruim genoeg voor ons en de kinderen. Een beetje verouderd, maar nog steeds charmant.
Strygo
Geweldige plek om te ontspannen! Het terras bij het zwembad was mijn favoriete plek om te relaxen. Alles was schoon en netjes toen we aankwamen. Ook was de gastheer erg vriendelijk en behulpzaam.
Bertoli
De locatie is prachtig, ingeklemd tussen de heuvels en slechts een uur van Rome, We hebben genoten van het bezoeken van het nabijgelegen Narni en Terni, De kinderen hebben zich geweldig vermaakt in het zwembad en de tuin was een uitstekende ruimte voor hen om te spelen, Ik raad het ten zeerste aan voor gezinnen!
Martino
We hebben hier een geweldige tijd gehad! Ruime kamers en de keuken was goed uitgerust. We hebben genoten van het koken met lokale ingrediënten. De omgeving is vrij rustig, wat fijn was om te ontspannen. We zouden alleen willen dat de WiFi iets sneller was.
Endemaño
Zeer aangenaam verblijf! De plek is goed onderhouden met een prachtige tuin. We vonden alles wat we nodig hadden in de keuken, en koken met lokale ingrediënten was een genoegen. Het is ook dichtbij enkele mooie wandelroutes.
Rosa
Deze boerderij is een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een vredige ontsnapping, De buitenruimte is fantastisch en we hielden ervan om te ontspannen bij het zwembad, De nabijgelegen eetgelegenheden waren een bonus - La Loggia had heerlijke lokale gerechten!
Cook
We hadden overall een goede ervaring. Het appartement was schoon en had een rustieke charme. Er waren genoeg voorzieningen om ons verblijf comfortabel te maken. De nabijheid van het openbaar vervoer maakte het gemakkelijk om nabijgelegen steden te verkennen.
Stöckl
Dit is een geweldige optie voor degenen die een beetje landelijke charme waarderen. De schuur had een gezellige uitstraling en we waardeerden de privacy die het bood. Terwijl we het grootste deel van de tijd met verkennen doorbrachten, was het altijd een hoogtepunt om naar deze prachtige ruimte terug te keren.
AJM Immerzeel
Het huis ligt erg rustig, dat is wel lekker. Alles was aanwezig in het huis.
guido lamet
Het uitzicht en de tuin en zwembad zijn schitterend!
Tim Van der Stock
heerlijk appartement, rustige omgeving, zwembad prachtig gelegen met een fantastisch uitzicht op de omgeving. ideaal als uitvalsbasis om Rome te bezoeken (wij gingen met de trein vanuit
Geert Pustjens
Heel mooie villa, heel mooi gelegen. Mooi zwembad. Onthaal ondanks gebrekkig Engels, heel goed.
Bert Wouters
Fantastisch gelegen villa in bijzonder rustige omgeving. Verzorgd appartement. Mooie uitvalsbasis naar oa Rome, Orvieto en Spoleto. Correcte en vriendelijke eigenaar.
Kristien Druyts
De omgeving is absoluut fantastisch! Je bent volledig omgeven door prachtige natuur. Absolute rust. Prachtige tuin. Groot zwembad. Het water in het zwembad is jammer genoeg erg koud. Het huis: Wij zaten in een appartement voor 5 personen. Er waren 2 slaapkamers: 1 eenpersoonskamer, de andere tweepersoons. Er stond een uittrekbare divan in de keuken. Dit uittrekbare bed is ongeschikt om in te slapen. Wij hebben de matras op de grond moeten leggen om onze tienermeiden toch iets van slaaprust te kunnen gunnen. Vermits ze in de keuken moesten slapen, werden ze dikwijls in hun slaap gestoord, vooral s ochtends. Het bed in de tweepersoonskamer piept enorm. De matras is doorgegeven waardoor we ook maar op de grond hebben geslapen. Door de indeling niet echt een appartement voor 5 personen hoewel er wel voldoende ruimte is. Qua temperatuur: geen airco maar is ok. Huis is koel genoeg. Qua keukenuitrusting: kookpotten zijn aan vervanging toe; er mogen wat meer drinkflazen zijn (nu 6). Geen zout, afwasmiddel, keukenhanddoek of vaatdoek aanwezig. Breng zeker alles zelf mee.
Nico Decock
Bij dit vakantiehuis is alles LOCATIE. Echt top. Mooi uitzicht, afgelegen, rustig maar de weg naar het huis is de HEL. Slechter heb ik nooit meegemaakt. Je rijdt er je wagen bijna op stuk.
Filip Beerland
De weg er naartoe is niet zo gemakkelijk. Vriendelijke ontvangst door eigenaar Allesandro en doet alles om iedereen zo vlug mogelijk te helpen als er iets is. de accomodatie was volledig hetzelfde zoals op de foto's te zien is . De streek is zeker bij de mooiste van Italie te rekenen. Voor ons was het een geslaagde vakantie
Kristien Druyts
De omgeving is absoluut fantastisch! Je bent volledig omgeven door prachtige natuur. Absolute rust. Prachtige tuin. Groot zwembad.
Het water in het zwembad is jammer genoeg erg koud.
Het huis: Wij zaten in een appartement voor 5 personen. Er waren 2 slaapkamers: 1 eenpersoonskamer, de andere tweepersoons. Er stond een uittrekbare divan in de keuken. Dit uittrekbare bed is ongeschikt om in te slapen. Wij hebben de matras op de grond moeten leggen om onze tienermeiden toch iets van slaaprust te kunnen gunnen. Vermits ze in de keuken moesten slapen, werden ze dikwijls in hun slaap gestoord, vooral s ochtends. Het bed in de tweepersoonskamer piept enorm. De matras is doorgegeven waardoor we ook maar op de grond hebben geslapen. Door de indeling niet echt een appartement voor 5 personen hoewel er wel voldoende ruimte is. Qua temperatuur: geen airco maar is ok. Huis is koel genoeg.
Qua keukenuitrusting: kookpotten zijn aan vervanging toe; er mogen wat meer drinkflazen zijn (nu 6). Geen zout, afwasmiddel, keukenhanddoek of vaatdoek aanwezig. Breng zeker alles zelf mee.
Charlotte de Jong
Prachtige plek. Buiten, zitjes, terrassen en zwembad tiptop. Zeer netjes. Binnen zeer eenvoudig (spartaans) en de bedden te hard. Het is geen echt 5 persoons appartement met de oude bedbank in de woonkamer. Omgeving fantastisch.
Kristien Druyts
De omgeving is absoluut fantastisch! Je bent volledig omgeven door prachtige natuur. Absolute rust. Prachtige tuin. Groot zwembad.
Het water in het zwembad is jammer genoeg erg koud.
Het huis: Wij zaten in een appartement voor 5 personen. Er waren 2 slaapkamers: 1 eenpersoonskamer, de andere tweepersoons. Er stond een uittrekbare divan in de keuken. Dit uittrekbare bed is ongeschikt om in te slapen. Wij hebben de matras op de grond moeten leggen om onze tienermeiden toch iets van slaaprust te kunnen gunnen. Vermits ze in de keuken moesten slapen, werden ze dikwijls in hun slaap gestoord, vooral s ochtends. Het bed in de tweepersoonskamer piept enorm. De matras is doorgegeven waardoor we ook maar op de grond hebben geslapen. Door de indeling niet echt een appartement voor 5 personen hoewel er wel voldoende ruimte is. Qua temperatuur: geen airco maar is ok. Huis is koel genoeg.
Qua keukenuitrusting: kookpotten zijn aan vervanging toe; er mogen wat meer drinkflazen zijn (nu 6). Geen zout, afwasmiddel, keukenhanddoek of vaatdoek aanwezig. Breng zeker alles zelf mee.
Charlotte de Jong
Prachtige plek. Buiten, zitjes, terrassen en zwembad tiptop. Zeer netjes. Binnen zeer eenvoudig (spartaans) en de bedden te hard. Het is geen echt 5 persoons appartement met de oude bedbank in de woonkamer. Omgeving fantastisch.
Filip Beerland
De weg er naartoe is niet zo gemakkelijk. Vriendelijke ontvangst door eigenaar Allesandro en doet alles om iedereen zo vlug mogelijk te helpen als er iets is. de accomodatie was volledig hetzelfde zoals op de foto's te zien is . De streek is zeker bij de mooiste van Italie te rekenen. Voor ons was het een geslaagde vakantie
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Umbrië
Objectnummer: 313192
Laatst bijgewerkt: 31.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/313192.htm
«Boerderij in Montoro bij kasteel» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.
en commissies
