Boerderij Umbrie-Toscane met Zwembad
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Op de 2e etage: (hal(lift), gang, woonkamer(TV, radio), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(5 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), espresso apparaat, oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, airconditioning, Citruspers), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), berging(wasmachine), verwarming, terras(20 m2), terras(15 m2), tuinmeubilair)
speelkamer(gedeeld met andere gasten)(speeltoestellen, glijbaan, tafeltennistafel, tafelvoetbal), fitnessruimte(fitnesstoestellen), sauna(gedeeld met andere gasten), carport, wasdroger(gedeeld met andere gasten), bubbelbad, tuin(gedeeld met andere gasten, omheind, verlicht, > 1000 m2), ligbedden, BBQ(houtskool), parking, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, 16 x 8 m., geopend van Mei t/m Sep), speeltoestellen, tafeltennistafel, kinderbed(op aanvraag), kinderstoel(op aanvraag), Schommel
Verscholen in het schilderachtige Umbrische stadje Città della Pieve is dit ruime vakantiehuis ideaal voor zes gasten die op zoek zijn naar een combinatie van comfort en ontdekking. De huisdiervriendelijke accommodatie is voorzien van gratis wifi en gemakkelijke toegang tot lokale pareltjes: het surrealistische LaScarzuola, ooit een 13e-eeuws klooster dat door architect Tomaso Buzzi is omgetoverd tot een surrealistische "ideale stad" vol stenen amfitheaters en symbolische sculpturen, en het Museo della Cattedrale, gewijd aan het artistieke erfgoed van de regio, met prominente werken van renaissancemeesters. Op slechts een klein eindje rijden bieden de thermale bronnen van SanCascianodeiBagni een verkwikkende spadag, en het middeleeuwse Castello di Sarteano biedt een weids historisch uitzicht.
Stap binnen en ontdek een moderne keuken met een espressomachine, oven, magnetron, vaatwasser en koel-vriescombinatie. De comfortabele lounge is voorzien van een tv en radio, terwijl drie slaapkamers met airconditioning en twee badkamers, elk met alle voorzieningen, zorgen voor een rustgevende accommodatie. Het huis beschikt ook over een wasmachine, verwarming, twee gemeubileerde terrassen en een privétuin, perfect om te loungen of te barbecueën. Van mei tot september kunnen gasten genieten van een gedeeld zwembad, een fitnessruimte, een sauna, een speelkamer, een tafeltennistafel en een tafelvoetbalspel, allemaal gelegen op het beveiligde, omheinde buitenterrein.
Città della Pieve is een culinair genot, met nabijgelegen restaurants zoals TavernadelPerugino (bekend om zijn regionale gerechten) en BistrotdelDuca (een gezellige, intieme bistro die bekend staat om zijn creatieve keuken met biologische ingrediënten). Andere restaurants, zoals Ristorante Silvana en LaTaverna del Barbacane, serveren authentieke Umbrische gerechten in een sfeervolle omgeving. Of u nu architectonische wonderen wilt ontdekken, wilt genieten van helende spawateren of wilt genieten van lokale smaken, dit elegante toevluchtsoord biedt de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijk Umbrisch avontuur.
Licentie- of registratienummer: IT054012B501015073
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
Status
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 15 kilometer
15 kilometer
Supermarkt 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Restaurant 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Stadscentrum 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 23-07-2025
276 Beoordelingen
Totale beoordeling
Sittig
Het fitnesscentrum en de sauna waren geweldige aanvullingen voor een romantisch weekendje weg, perfect gelegen voor dagtochten naar nabijgelegen steden.
Helena Van Staveren
Aankomst was prima. De accommodatie was goed verzorgd.. Het enige wat nog ontbrak was een bank om op te chillen in de woonkamer. Voor de rest was het perfect.
GRULET
Heerlijke rustieke charme door het hele appartement, Genoten van het grote terras en de heerlijke lokale olijfolie en wijn
Hope
Gezellig en goed uitgerust appartement, Dichtbij het Meer van Trasimeno en fantastische eetgelegenheden, Sterk aanbevolen voor een romantische ontsnapping
Colige
Charmante boerderij met een adembenemend uitzicht op Umbrië en Toscane, Het zwembadgebied was perfect om samen te ontspannen
DUFRANNE
Een zo charmante boerderij! Comfortabele appartementen en een mooi zwembad, Het is de moeite waard.
bouvier
Een charmante toevluchtsoord op een prachtige plek! De uitzichten op de heuvels waren betoverend, en we hebben verschillende wandelpaden in de buurt genoten. Het appartement was comfortabel, hoewel het ons iets te rustiek was. Desondanks bood het een vredige ontsnapping aan de drukte.
Sternal
Leuke plek met een warme en vriendelijke sfeer, Het appartement was schoon en had alle noodzakelijke dingen die we nodig hadden, De kinderen vonden de pingpongtafel en het zwembadgebied erg leuk, Alleen een waarschuwing, de toeslag voor late check-in was een beetje een verrassing, maar over het algemeen was het een geslaagd verblijf
Dziewiatowski
Wat een schat! Het grote terras was onze favoriete plek, waar we genoten van onze ochtendkoffie met adembenemende uitzichten. Het nabijgelegen meer Trasimeno was een korte rit en vormde een geweldige excursie. Het personeel was vriendelijk en gastvrij, wat ons verblijf nog aangenamer maakte.
Giovannini
Alles van ons verblijf was heerlijk! De locatie was perfect om zowel Umbrië als Toscane te verkennen, en we hebben vooral genoten van de lokale olijfolie en wijn die ter plaatse werden geproduceerd. De gasten waren zeer behulpzaam en gaven ons geweldige tips over restaurants in de buurt.
Ceruti
Ons verblijf bij Belvilla by OYO Paladue was simpelweg heerlijk! De rustieke charme van de boerderij heeft de ervaring echt verrijkt, We hebben genoten van het zitten op het terras met een glas van hun lokale wijn, terwijl we genoten van het prachtige uitzicht op zowel Umbrië als Toscane, Het zwembad was een hoogtepunt, vooral 's avonds toen het helemaal verlicht was, De kinderen hebben zich vermaakt in de speeltuin buiten en wij hebben de fitnessruimte en de sauna gewaardeerd, Het was de perfecte ontsnapping om te ontspannen en nabijgelegen steden zoals Montepulciano en Pienza te verkennen.
Gardner
Deze boerderijervaring was alles wat we hoopten! De lokale producten die te koop waren, waren een traktatie, en het personeel was ongelooflijk vriendelijk. We genoten van dagtochten naar nabijgelegen steden, en de fitnessruimte was een leuke bonus voor onze ochtendtrainingen.
Frank Dujardyn
Heel vriendelijk onthaal, behulpzame mensen die vlot Engels en Frans spreken. Familiale sfeer. Omwille van boekingsproblemen van andere gasten kregen wij een groter appartement toegewezen. Mooi uitzicht en alles prima in orde!
Nico Van Amerongen
Bijzonder vriendelijk ontvangen. Engels sprekende schoonzoon die bereid was alle hulp te bieden. Erg goed onderhouden, ruim appartement (bijna als nieuw !) met werkelijk prachtig uitzicht vanaf de twee balkons. Keuken is ook van alle gemakken voorzien. 2 badkamers. Lift aanwezig om gemakkelijk bagage naar appartement te brengen. Prima parkeerplek achter gesloten hek. Mooi zwembad. Biedt ook de mogelijkheid om met de trein (vanaf station Chuisi met gratis parkeren) uitstapjes te maken naar bijv. Florence (ca. 2 uur) of Rome. Eten mogelijk in dorpje moriano op loopafstand. Toeristische Info map beschikbaar in huisje.
Astrid Kremers
Ondanks de corona-perikelen besloten om naar Italië te gaan, zeker gezien het feit dat Umbrië nauwelijks getroffen was/is door corona en Case Graziani een kleinschalige accommodatie is, leek het ons geen onaanvaardbaar risico! Zo blij dat we gegaan zijn, want het was fantastisch! Alles supernetjes en ruimte genoeg, ook bij het zwembad. Op meerdere plaatsen handzeep en bij het zwembad desinfectie materiaal om bedjes schoon te maken als je dat wilt; wordt sowieso iedere ochtend gedaan. Enige nadeel (maar went snel) is dat je overal een mondkapje op moet als je ergens naar binnen wilt en op drukke plekken waar je geen meter afstand kunt houden, maar die zijn wij niet tegengekomen, zelfs niet in Orvieto en Montepulciano, normaalgesproken populaire drukke toeristenplaatsen. Heerlijke omgeving ook om te mountainbiken/wielrennen!!
Stobbe
Hadden in totaal een mooi verblijf, Het appartement was ruim en had een mooi terras, De locatie was wat afgelegen, maar we genoten van de rust en het mooie landschap, Het zwembadgebied was een hoogtepunt, vooral 's nachts met de lichten
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde. Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
Jelmer Kooistra
Veel ruimte in het appartement en voldoende plekken bij het zwembad. Water van het zwembad beetje te koud en veel slechte wegen in Umbrië.
Pufpaff
We hadden een geweldig verblijf in Belvilla by OYO Paladue! De rustieke charme van het vakantiehuis was betoverend, en het uitzicht vanaf ons terras was gewoon adembenemend. De kinderen hielden van het zwembad en het speelgebied, en wij genoten ervan om de nabijgelegen steden te verkennen. Zeer aan te raden voor een gezinsvakantie!
Kaasjager
De accomodatie is prachtig en overtrof onze verwachtingen qua omvang en staat van onderhoud. Alles is feitelijk in nieuwstaat en perfect onderhouden. De mensen zijn behulpzaam en vriendelijk. In de omgeving is veel te zien en te bezoeken. De stadjes en dorpjes zijn prachtig. Qua kosten is Italie hetzelfde niveau of goedkoper als Nederland, behalve brandstof voor zover wij konden bekijken. Wat ons betreft een echte aanrader.
DE LISO ANTONIO
We waren in "flat Paladue 4 volwassenen en 2 kinderen. Het" appartement "perfect in alles, goed gevuld en ingericht met twee mooie terrassen. Zeer Schoon. De structuur en 'voorzien van alle gemakken. Mooi zwembad. Mevrouw Carla en "soort en disponibile.Torneremo met plezier.
Remco Spelt
Een geweldige vakantie in een schitterende omgeving en een uitstekend appartement voorzieningen!
Helena Van Staveren
Aankomst was prima. De accommodatie was goed verzorgd.. Het enige wat nog ontbrak was een bank om op te chillen in de woonkamer. Voor de rest was het perfect.
Remco Spelt
Een geweldige vakantie in een schitterende omgeving en een uitstekend appartement voorzieningen!
Jelmer Kooistra
Veel ruimte in het appartement en voldoende plekken bij het zwembad. Water van het zwembad beetje te koud en veel slechte wegen in Umbrië.
DE LISO ANTONIO
We waren in "flat Paladue 4 volwassenen en 2 kinderen. Het" appartement "perfect in alles, goed gevuld en ingericht met twee mooie terrassen. Zeer Schoon. De structuur en 'voorzien van alle gemakken. Mooi zwembad. Mevrouw Carla en "soort en disponibile.Torneremo met plezier.
Nico Van Amerongen
Bijzonder vriendelijk ontvangen. Engels sprekende schoonzoon die bereid was alle hulp te bieden. Erg goed onderhouden, ruim appartement (bijna als nieuw !) met werkelijk prachtig uitzicht vanaf de twee balkons. Keuken is ook van alle gemakken voorzien. 2 badkamers. Lift aanwezig om gemakkelijk bagage naar appartement te brengen. Prima parkeerplek achter gesloten hek. Mooi zwembad. Biedt ook de mogelijkheid om met de trein (vanaf station Chuisi met gratis parkeren) uitstapjes te maken naar bijv. Florence (ca. 2 uur) of Rome. Eten mogelijk in dorpje moriano op loopafstand. Toeristische Info map beschikbaar in huisje.
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde. Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
Kaasjager
De accomodatie is prachtig en overtrof onze verwachtingen qua omvang en staat van onderhoud. Alles is feitelijk in nieuwstaat en perfect onderhouden. De mensen zijn behulpzaam en vriendelijk. In de omgeving is veel te zien en te bezoeken. De stadjes en dorpjes zijn prachtig. Qua kosten is Italie hetzelfde niveau of goedkoper als Nederland, behalve brandstof voor zover wij konden bekijken. Wat ons betreft een echte aanrader.
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
DE LISO ANTONIO
We waren in "flat Paladue 4 volwassenen en 2 kinderen. Het" appartement "perfect in alles, goed gevuld en ingericht met twee mooie terrassen. Zeer Schoon. De structuur en 'voorzien van alle gemakken. Mooi zwembad. Mevrouw Carla en "soort en disponibile.Torneremo met plezier.
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
Kaasjager
De accomodatie is prachtig en overtrof onze verwachtingen qua omvang en staat van onderhoud. Alles is feitelijk in nieuwstaat en perfect onderhouden. De mensen zijn behulpzaam en vriendelijk. In de omgeving is veel te zien en te bezoeken. De stadjes en dorpjes zijn prachtig. Qua kosten is Italie hetzelfde niveau of goedkoper als Nederland, behalve brandstof voor zover wij konden bekijken.
Wat ons betreft een echte aanrader.
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
P. Van Den Bergh
Alles top , appartement in het hoofdgebouw . Na 1 week kregen we propere lakens en handdoeken. De gemeenschappelijke bbq verliep zonder problemen . Het enige minpunt voor ons was wel dat de weg voor lawaai zorgde.
Vele uitstappen gedaan , zelfs met de trein naar Rome geweest. Top vakantie met mooi uitzicht en een leuk zwembad .
Nico Van Amerongen
Bijzonder vriendelijk ontvangen. Engels sprekende schoonzoon die bereid was alle hulp te bieden. Erg goed onderhouden, ruim appartement (bijna als nieuw !) met werkelijk prachtig uitzicht vanaf de twee balkons. Keuken is ook van alle gemakken voorzien. 2 badkamers. Lift aanwezig om gemakkelijk bagage naar appartement te brengen. Prima parkeerplek achter gesloten hek. Mooi zwembad.
Biedt ook de mogelijkheid om met de trein (vanaf station Chuisi met gratis parkeren) uitstapjes te maken naar bijv. Florence (ca. 2 uur) of Rome. Eten mogelijk in dorpje moriano op loopafstand. Toeristische Info map beschikbaar in huisje.
Frank Dujardyn
Heel vriendelijk onthaal, behulpzame mensen die vlot Engels en Frans spreken. Familiale sfeer. Omwille van boekingsproblemen van andere gasten kregen wij een groter appartement toegewezen. Mooi uitzicht en alles prima in orde!
Astrid Kremers
Ondanks de corona-perikelen besloten om naar Italië te gaan, zeker gezien het feit dat Umbrië nauwelijks getroffen was/is door corona en Case Graziani een kleinschalige accommodatie is, leek het ons geen onaanvaardbaar risico! Zo blij dat we gegaan zijn, want het was fantastisch! Alles supernetjes en ruimte genoeg, ook bij het zwembad. Op meerdere plaatsen handzeep en bij het zwembad desinfectie materiaal om bedjes schoon te maken als je dat wilt; wordt sowieso iedere ochtend gedaan. Enige nadeel (maar went snel) is dat je overal een mondkapje op moet als je ergens naar binnen wilt en op drukke plekken waar je geen meter afstand kunt houden, maar die zijn wij niet tegengekomen, zelfs niet in Orvieto en Montepulciano, normaalgesproken populaire drukke toeristenplaatsen. Heerlijke omgeving ook om te mountainbiken/wielrennen!!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Umbrië
Vakantie-ideeën: Zwembad
Objectnummer: 313327
Laatst bijgewerkt: 25.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/313327.htm
«Boerderij Umbrie-Toscane met Zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 276 gegeven Beoordelingen.
en commissies
