Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Idyllisch verblijf in Magione

Max.  3   gasten
30m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 3  gasten
30m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, TV, eettafel), open keuken(kookplaat, koelkast, wastafel), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))

Op de 1e etage: (galerij slaapkamer(2-pers. bed))

verwarming(CV), airconditioning, tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., geopend van Mei t/m Sep), fitnesstoestellen, zonne energie, Zonnescherm

Verscholen in het serene landschap van Magione is dit gezellige huisje ideaal voor drie gasten die op zoek zijn naar ontspanning en natuur. Het huisdiervriendelijke huis is voorzien van modern comfort, zoals gratis wifi, airconditioning en milieuvriendelijke zonne-energie. Op slechts 5 km van het glinsterende water van het Trasimenomeer kunnen gasten genieten van activiteiten zoals zwemmen, varen of picknicken aan het meer. Cultuurliefhebbers kunnen het historische Castello di Magione verkennen of zich verdiepen in lokale tradities in het Visserijmuseum. Wijnliefhebbers zullen genieten van proeverijen in Cantina Berioli, bekend om zijn verfijnde regionale selectie.

Het uitnodigende interieur biedt op de begane grond een woonruimte met een eenpersoons slaapbank, een tv en een eettafel, naast een functionele keuken met een kookplaat, koelkast en wastafel. De badkamer is voorzien van een douche, bidet, wastafel en toilet. Boven is een slaapkamer in mezzaninestijl met een tweepersoonsbed, waar u heerlijk kunt slapen. Het huis is tevens voorzien van centrale verwarming en biedt toegang tot een gemeenschappelijke tuin met ligstoelen, een barbecueplek en een zwembad (geopend van mei tot september).

Magione is een heerlijke mix van Umbrische charme en culinair genot. Dineer bij favorieten zoals Miralago, Ristorante Montalcino of Play Pig voor een authentieke Italiaanse ervaring. Met geschiedenis, natuur en lekker eten in de buurt is dit verblijf een perfecte ontsnapping naar het platteland.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Barbecue Barbecue
Airconditioning Airconditioning

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Koelkast

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 3

1 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 5 kilometer

5 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 3 kilometer

3 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 11:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 5/dier/nacht. Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


8 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

R. Spitaels

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

trasumeense meer is een aangename locatie met veel mogelijkheden

F.C Franzen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Wij kijken terug op 2 zeer leuke weken en zijn zeker van plan, indien wij weer in deze omgeving terug komen, om weer bij deze locatie te overnachten.

M.E Mistrorigo

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Il mio giudizio per questa casa vacanza è stato soddisfacente.Distinti saluti.

Renske Lambregts

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Bij aankomst bleek het opgegeven adres waar we de sleutel moesten ophalen niet te kloppen, dit was gewoon een woonhuis. De dame verwees ons naar een nabij gelegen hotel. Daar stuurde de hoteldame ons naar de juiste plek. De eigenaar ontving ons vriendelijk. Jammer dat de beste man echt geen woord Engels sprak. Huisje kwam goed overeen met de foto's. Wij misten wel wat dingen in de huisraad een broodmes, afwasrekje etc. Ook koelde de koelkast niet goed. Fijn zwembad en genoeg ligbedden. Het huis ligt zeer gunstig tav de snelweg en supermarkten. Bij een bepaalde windrichting is veel verkeersgeluid van de weg en het nabijgelegen circuit te horen. Het terrein is compact dus je zit redelijk dicht op elkaar. Het was een komen en gaan van gasten, sommigen kwamen alleen gebruik maken van het zwembad. Wat wij zelf nogal raar vonden voor een vakantiehuis waar ook gezinnen met kinderen komen is dat er op een middag zelfs kamers voor een paar uurtjes werden verhuurd... Perugia, Gubbio en het lago Trasimeno zijn erg leuk. Bezoek ook zeker cantina Beriola in de buurt, fantastische wijnen. Al met al hebben we een fijne vakantie gehad!

HCM Zondervan

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

wij zijn heel erg tevreden over deze vakantie geweest. we wisten dat deze accomodatie minimaal was ingericht , maar met name de keukeninrichting was wel heel erg minimaal. Pannen zonder deksel bijv. Maar alles went en dit dus ook. Wij zijn zeker van plan om binnen een paar jaar nog eens terug te komen.

HCM Zondervan

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

wij zijn heel erg tevreden over deze vakantie geweest. we wisten dat deze accomodatie minimaal was ingericht , maar met name de keukeninrichting was wel heel erg minimaal. Pannen zonder deksel bijv.
Maar alles went en dit dus ook. Wij zijn zeker van plan om binnen een paar jaar nog eens terug te komen.

HCM Zondervan

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Voor de 2e keer hebben we dit vakantiehuisje geboekt,we wisten natuurlijk wat we konden verwachten. We zijn niet teleurgesteld geworden. De WiFi had de eerste week wat kuren, heel traag en vaak geen bereik, in de 2e week waren de kuren verdwenen. Kortom 3 heerlijke weken gehad.

Renske Lambregts

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Bij aankomst bleek het opgegeven adres waar we de sleutel moesten ophalen niet te kloppen, dit was gewoon een woonhuis. De dame verwees ons naar een nabij gelegen hotel. Daar stuurde de hoteldame ons naar de juiste plek. De eigenaar ontving ons vriendelijk. Jammer dat de beste man echt geen woord Engels sprak.

Huisje kwam goed overeen met de foto's. Wij misten wel wat dingen in de huisraad een broodmes, afwasrekje etc. Ook koelde de koelkast niet goed. Fijn zwembad en genoeg ligbedden. Het huis ligt zeer gunstig tav de snelweg en supermarkten. Bij een bepaalde windrichting is veel verkeersgeluid van de weg en het nabijgelegen circuit te horen. Het terrein is compact dus je zit redelijk dicht op elkaar.

Het was een komen en gaan van gasten, sommigen kwamen alleen gebruik maken van het zwembad. Wat wij zelf nogal raar vonden voor een vakantiehuis waar ook gezinnen met kinderen komen is dat er op een middag zelfs kamers voor een paar uurtjes werden verhuurd...



Perugia, Gubbio en het lago Trasimeno zijn erg leuk.

Bezoek ook zeker cantina Beriola in de buurt, fantastische wijnen.



Al met al hebben we een fijne vakantie gehad!


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 313334

Laatst bijgewerkt: 04.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/313334.htm


«Idyllisch verblijf in Magione» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat