Montaione Oasis: Gedeelde villa
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (open keuken(eettafel, kookplaat, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, kinderstoel), open keuken(eettafel, kookplaat, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, kinderstoel), woon/eetkamer(eettafel, airconditioning), woon/eetkamer(eettafel, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, airconditioning, kinderbed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), vide(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV), veranda(eettafel), veranda(eettafel))
carport, houtfornuis, douche(buiten), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), feesten, tuin(gedeeld met andere gasten, omheind), tuinmeubilair, BBQ(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., geopend van Apr t/m Okt), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten), tafeltennistafel(gedeeld met andere gasten), tafelvoetbal(gedeeld met andere gasten), voetbalgoal, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Deze ruime gedeelde villa aan de Via Cerroni 7, gelegen in de schilderachtige heuvels van Montaione, is ideaal voor gezinnen of groepen. Op de begane grond bevinden zich twee open keukens, elk met een oven, magnetron, vaatwasser, koel-/vriescombinatie, koffiezetapparaat, kokendwaterkraan en eettafel. Er zijn ook twee woon-/eetkamers met airconditioning, twee badkamers en mezzanines met slaapbanken en tv's. Twee veranda's nodigen uit om buiten te eten. Extra's zijn een houtoven, een carport, een buitendouche, een gedeelde wasmachine, een elektrische autolader en een huisdiervriendelijke parkeerplaats.
De grote omheinde tuin beschikt over een barbecue, een zwembad van 12 x 6 meter (april-oktober), een tafeltennistafel, een tafelvoetbalspel, speeltoestellen en een voetbalgoal, perfect voor plezier en ontspanning. Luchtige lounges, dubbele keukens en schaduwrijke veranda's ondersteunen een comfortabele, gemeenschappelijke levensstijl. Mezzanines bieden extra slaapruimte en doordachte details maken bijeenkomsten gemakkelijk en plezierig.
Op slechts 6 km afstand ligt de schilderachtige 27-holes Castelfalfi Golf Club. Bezoek de 16e-eeuwse Sacro Monte van San Vivaldo of verken het middeleeuwse centrum van Montaione met de kerk van San Regolo. Geniet van een Toscaans diner bij Il Rosmarino of La Tabaccaia. Deze villa combineert traditie, comfort en ruimte voor onvergetelijke groepsreizen.
Licentie- of registratienummer: IT048027B4MB583WZL
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Restaurant 8.1 kilometer
8.1 kilometer
Stadscentrum 8 kilometer
8 kilometer
55.2 kilometer
15 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 18-08-2025
21 Beoordelingen
Totale beoordeling
Inge Lenders
Zeer rustige ligging. Enkele minpunten : douche bij het zwembad was reeds stuk bij aankomst ( onmiddellijk gemeld) maar werd niet hersteld tijdens ons verblijf. Slaapruimte die open was is geschikt voor mensen van 1,5m en kon niet echt verduisterd worden. Zeer vriendelijk ontvangst. Om tot rust te komen een echte aanrader.
Schroeder
Ik heb het geweldig gevonden om hier te verblijven! Het appartement was super ruim, en vier slaapkamers was perfect voor onze groep. Het buitengedeelte was zo ontspannend, vooral met het zwembad. De eigenaren waren vriendelijk en gaven ons tips over de lokale plekken, wat leuk was. Het was alleen een beetje luidruchtig 's nachts vanwege de weg, maar niet te veel.
Wittevronghelova
We hebben hier een geweldige week gehad! De tuinruimte was heerlijk om te ontspannen, en het buitengebied was perfect voor barbecues. Het appartement voelde als een huis weg van huis, met alle voorzieningen die we nodig hadden. Hoewel we niet veel tijd op het terrein hebben doorgebracht, was het een uitstekende basis voor dagtochten naar de nabijgelegen steden. We zouden zeker overwegen om terug te komen!
Sp, z o,o,
Geweldige ruimte voor gezinnen! Het zwembad was een hit bij de kinderen, schoon en comfortabel, precies wat we nodig hadden voor onze reis naar Toscane.
Głowacka
We hadden een fantastische tijd! Het appartement was echt goed ingericht en voelde als thuis, De kinderen hielden van het zwembad, en wij genoten van de wijnkelder ter plaatse, De locatie was perfect om Florence en Pisa te bezoeken, Let alleen op de insecten buiten - neem een spray mee!
Janas
Ons verblijf in dit Toscaanse appartement was gewoonweg geweldig! De ruime indeling was ideaal voor onze familie van acht personen, en de kinderen vonden het geweldig om elke dag in het zwembad te spetteren. De eigenaren waren uiterst gastvrij en boden geweldige tips over lokale attracties. We hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van Florence en Siena, die op slechts een korte wandeling van ons verwijderd zijn. Ik raad dit ten zeerste aan voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie!
Blazquez Ruiz
Fantastische plek! De villa was volledig uitgerust en het zwembad, samen met het buiten schaakspel, bood eindeloos vermaak. Het personeel was ongelooflijk vriendelijk en de gastheer was charmant. De kelder vol met brood, croissants, heerlijke honing, olie, wijn en bier was een geweldig detail. Het maakte onze self-catering vakantie veel gemakkelijker: geen noodzaak om meteen naar de winkel te rennen!
Ruyters
Alles fantastisch! Geweldige plek! Schoon en de eigenares is heel vriendelijk!
Alvaro
Het appartement was ruim en goed ingericht, wat een comfortabele basis voor onze vakantie bood, De omgeving is vredig, omgeven door prachtige natuur, wat een fijne verandering van het stadsleven was, We maakten gebruik van de nabijgelegen golfbaan en genoten van wat quality time met de familie met tafeltennis in de tuin, De eigenaren waren vriendelijk en attent, en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, Over het algemeen een solide keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen uitje in Toscane
Samet Yilmaz
Iris e Rosa tea was fantastic. Host was very accommodating, lovely, friendly and helpful. The two houses we're clean, comfortable and exactly what we expected. The gated property is beautiful with a relaxing pool that was cleaned daily. We've also used the community BBQ area with a beautiful view. We didn't use the little wine cellar / shop too often but the daily fresh bread was delicious and recommended. We couldn't have asked for a better place to stay and relax.
GONTERMANN
Boek altijd rechtstreeks bij de gastheer om problemen te voorkomen!
Siegemund
Geweldige plek, mooie, goed onderhouden accommodatie met zwembad, barbecueplaats en veel olijfbomen. De hutten zijn comfortabel en netjes, wat het een uitstekende plek maakt voor een gezinsuitje :) De accommodatie ligt prachtig, maar zou iets dichter bij de stad kunnen zijn.
M. Kortekaas - Rietveld
We werden op een zeer welkome manier ontvangen door de eigenaren en een lid van hun team. We werden rondgeleid over het terrein en in het huisje/appartement. De wijn, olie en andere heerlijkheden stonden klaar. Bedden waren opgedekt en het was er netjes en schoon. Ook het prachtige terrein wat op een glooiende heuvel ligt, is prachtig en van alle gemakken voorzien. Centraal gelegen om Volterra, Siena en San Gimignano bezoeken. Ook een treinstation was goed aan te rijden, zodat ook Florence makkelijk te bezoeken was. Dus een fantastische locatie! De enige kritiek was dat er erg veel muggen zaten en ondanks speciale muggenlampen, spullen om in te smeren en horren, hebben we daar wel last van gehad.
Kusebauch
Een prachtige inrichting met barbecueplaats, zwembad en speelplaats, evenals een zeer vriendelijke eigenaresse.
Rosado
De sfeer is ongelooflijk, en Carla's aandacht was uitzonderlijk met alle details die ze ons bij onze aankomst bood.
M. Kortekaas - Rietveld
We werden op een zeer welkome manier ontvangen door de eigenaren en een lid van hun team. We werden rondgeleid over het terrein en in het huisje/appartement. De wijn, olie en andere heerlijkheden stonden klaar. Bedden waren opgedekt en het was er netjes en schoon. Ook het prachtige terrein wat op een glooiende heuvel ligt, is prachtig en van alle gemakken voorzien. Centraal gelegen om Volterra, Siena en San Gimignano bezoeken. Ook een treinstation was goed aan te rijden, zodat ook Florence makkelijk te bezoeken was. Dus een fantastische locatie! De enige kritiek was dat er erg veel muggen zaten en ondanks speciale muggenlampen, spullen om in te smeren en horren, hebben we daar wel last van gehad.
M. Kortekaas - Rietveld
We werden op een zeer welkome manier ontvangen door de eigenaren en een lid van hun team. We werden rondgeleid over het terrein en in het huisje/appartement. De wijn, olie en andere heerlijkheden stonden klaar. Bedden waren opgedekt en het was er netjes en schoon. Ook het prachtige terrein wat op een glooiende heuvel ligt, is prachtig en van alle gemakken voorzien. Centraal gelegen om Volterra, Siena en San Gimignano bezoeken. Ook een treinstation was goed aan te rijden, zodat ook Florence makkelijk te bezoeken was. Dus een fantastische locatie!
De enige kritiek was dat er erg veel muggen zaten en ondanks speciale muggenlampen, spullen om in te smeren en horren, hebben we daar wel last van gehad.
Monique Kimkes
Geweldige locatie met prachtig uitzicht. 2 apartementen verbonden door een groot terras. Inrichting Italiaans met niet veel comfort. Alles wat je nodig hebt is aanwezig, maar niet bovenmatig. Badkamer klein, bedden zijn goed. Zwembad prima. Vriendelijke en gastvrije eigenaar die op het parkje woonachtig is. Centraal gelegen zodat alle bezienswaardigheden goed te bezoeken zijn. Prima voor een week in het naseizoen. Prijs/kwaliteitverhouding is ok maar voor deze 2 apartementen niet optimaal.
Samet Yilmaz
Iris e Rosa tea was fantastic. Host was very accommodating, lovely, friendly and helpful. The two houses we're clean, comfortable and exactly what we expected. The gated property is beautiful with a relaxing pool that was cleaned daily. We've also used the community BBQ area with a beautiful view. We didn't use the little wine cellar / shop too often but the daily fresh bread was delicious and recommended. We couldn't have asked for a better place to stay and relax.
M. Kortekaas - Rietveld
We werden op een zeer welkome manier ontvangen door de eigenaren en een lid van hun team. We werden rondgeleid over het terrein en in het huisje/appartement. De wijn, olie en andere heerlijkheden stonden klaar. Bedden waren opgedekt en het was er netjes en schoon. Ook het prachtige terrein wat op een glooiende heuvel ligt, is prachtig en van alle gemakken voorzien. Centraal gelegen om Volterra, Siena en San Gimignano bezoeken. Ook een treinstation was goed aan te rijden, zodat ook Florence makkelijk te bezoeken was. Dus een fantastische locatie!
De enige kritiek was dat er erg veel muggen zaten en ondanks speciale muggenlampen, spullen om in te smeren en horren, hebben we daar wel last van gehad.
Monique Kimkes
Geweldige locatie met prachtig uitzicht. 2 apartementen verbonden door een groot terras. Inrichting Italiaans met niet veel comfort. Alles wat je nodig hebt is aanwezig, maar niet bovenmatig. Badkamer klein, bedden zijn goed. Zwembad prima. Vriendelijke en gastvrije eigenaar die op het parkje woonachtig is. Centraal gelegen zodat alle bezienswaardigheden goed te bezoeken zijn. Prima voor een week in het naseizoen. Prijs/kwaliteitverhouding is ok maar voor deze 2 apartementen niet optimaal.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Toscane
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 314367
Laatst bijgewerkt: 20.08.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/314367.htm
«Montaione Oasis: Gedeelde villa» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.
en commissies
