Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Rustige boerderij in Sestino

Max.  5   personen
60m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 5  personen
60m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Op de 1e etage: (woon/eetkamer(1-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard, oven, koel-/vriescombinatie, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))

terras(gedeeld met andere gasten), tuin(gedeeld met andere gasten, 1000 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 10 x 3 m., geopend van Mei t/m Okt)

Geniet van een oase van rust in deze charmante Toscaanse boerderij, gelegen in het schilderachtige landschap van Sestino. Perfect voor gezinnen of kleine groepen, biedt de woning comfortabel plaats aan 5 gasten met 2 knusse slaapkamers. Gelegen te midden van glooiende heuvels, beschikt de woning over een gemeenschappelijk zwembad en een goed onderhouden tuin met tuinmeubilair, ideaal om te ontspannen onder de Toscaanse zon.

Binnen biedt de boerderij rustiek comfort met een warme open haard in de woon- en eetkamer, wat een huiselijke sfeer aan uw avonden toevoegt. De volledig uitgeruste keuken en barbecue laten u in uw eigen tempo de lokale smaken ontdekken. Met voldoende parkeergelegenheid en huisdiervriendelijke voorzieningen combineert deze retraite landelijke charme met praktisch gemak.

Op slechts 4,5 km afstand vindt u het centrum van Mercatello sul Metauro, met restaurants, supermarkten en lokale winkels. Voor strandliefhebbers ligt de Adriatische Zee op slechts 60 km afstand. Rijk aan natuur en geschiedenis, nodigt de regio u uit om het authentieke Toscane te ontdekken. De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op 90 km afstand, waardoor het een toegankelijk toevluchtsoord is voor uw volgende vakantie.
Licentie- of registratienummer: 051035AAT0003

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Haard Haard
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Oven

Apparatuur en toebehoren

Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1 tweepersoonskamer
1 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 4.5 kilometer

4.5 kilometer

Restaurant 4.5 kilometer

4.5 kilometer

Stadscentrum 4.5 kilometer

4.5 kilometer

Luchthaven 90 kilometer

90 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; gratis.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Airconditioning: € 10/nacht.
Verwarming: € 10/nacht.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

De laatste 1500 van de toegangsweg naar de woning zijn onverhard


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


36 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Van Meeuwen Roger

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Ruim en gezellig appartement in de bergen, lekker rustig, zwembadje erbij, op een boerderij, gezellige host. Fantastisch uitzicht.

Heiko Kritz

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Accommodatie goed, zeer landelijk, prachtige natuur. De toegang tot het pand is een uitdaging en moet worden verbeterd.

Mariska Pronk

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het ontvangst was fantastisch, de hostes en haar man zijn zo vriendelijk, ze staan altijd voor je klaar! Ze laten je alles van het boerderijleven zien, onze kinderen vonden het geweldig. De poezen eten geven. Eieren rapen in het kippenhok. De honden aaien. De paarden voeren en de kalfjes zien drinken bij hun moeder. De hostes praat geen Engels, maar met Google translate kwamen we een heel eind, ze doet echt haar best. Ze hebben er 2 appartementen, wij zaten boven. Een mooi schoon appartement met alle nodige luxe. Het zwembad is top, schoon, ze hebben er handdoeken en een geweldig uitzicht. Het is een mooi aangelegd complex waar echt over nagedacht is. De ligging van het zwembad, plekjes om rustig te zitten, de speeltuin voor de kinderen en bovenal de rust van de omgeving. 1 aandachtspuntje is de weg er naartoe, belvilla had keurig aangegeven dat de laatse 1500 meter onverhard was, maar we hadden dit toch onderschat. Het is echt een ruige weg met grote losse stenen met hier en daar een stevige hellingshoek. Desondanks zouden we zeker nog eens terug gaan!

ABuskens Buskens

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Geweldig mooie accommodatie! De ligging, het uitzicht, alles eromheen. De eigenaresse is zo lief, spreekt geen Engels, maar zonder Italiaans te spreken kwamen wij een heel eind. Ze doet er alles aan om het naar je zin te maken. Voor onze dochter van 1,5 was het een grote speeltuin. Een speelhuisje (groot!), schommel, zandbak, trampoline en dan alle dieren die er zijn vond ze geweldig. Enja, dan genieten wij mee natuurlijk. Het zwembad wordt goed bijgehouden, heel fijn om te vertoeven. Er waren handdoeken aanwezig, een gedekt campingbedje voor onze dochter, een föhn. Het appartement zag er netjes uit, schoon en alles wat nodig is, is aanwezig. Na jaren Italie al veel mooie plekjes gezien, maar deze keer stond San Marino op het lijstje. Aan te bevelen! Erg mooi om gezien te hebben. Ook klein stadje Pennabili is heerlijk Italiaans.

Pasini

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

We hebben een heerlijke verblijf op de boerderij doorgebracht, Het verblijf met de open haard maakte onze avonden gezellig, en de barbecue was fantastisch voor familiediners, Ik raad het ten zeerste aan!

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 314609

Laatst bijgewerkt: 14.10.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/314609.htm


«Rustige boerderij in Sestino» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 36 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit