100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV), open keuken(oven), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))
wasmachine(gedeeld met andere gasten), verwarming(CV), tuin(gedeeld met andere gasten, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., geopend van Mei t/m Okt), speeltoestellen, kinderbed
Heerlijk landelijke vakantiewoning in Castiglion Fiorentino met plaats voor maximaal 4 personen. Er is een zwembad dat wordt gedeeld met andere gasten en er zijn speeltoestellen voor de kinderen. Dit is de ideale plek voor gezinnen.
Het centrum bevindt zich op 5 km afstand en je kunt een gezonde wandeling maken langs het meer dat op 1 km van de accommodatie te vinden is. Je kunt de dagelijkse boodschappen halen in de supermarkt op 5 km afstand.
Neem een verkoelende duik in het zwembad dat wordt gedeeld met andere gasten of geniet van een warme maaltijd vers van de barbecue. Er is een parkeerplaats aanwezig voor de auto en dankzij de centrale verwarming is het ook in de winter prima vertoeven hier.
Licentie- of registratienummer: 051012AAT0009
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
Status
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 5 kilometer
5 kilometer
Restaurant 5 kilometer
5 kilometer
Stadscentrum 5 kilometer
5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
111 Beoordelingen
Totale beoordeling
Dheur
De rustige ochtenduren met het gezang van de vogels waren buitengewoon aangenaam.
Carsten Raphael
Ik vond het mooi hoe natuurlijk de omgeving hier is vormgegeven!
Mariñas bao
Gezellige plek met prachtig uitzicht, het zwembad was geweldig en de pizzaoven was een leuke toevoeging!
film
We hebben tijdens ons verblijf de biologische wijn geproefd en die overtrof onze verwachtingen! Na een bezoek aan de lokale wijngaarden hebben we heerlijk ontspannen bij het zwembad. We hebben echt genoten van de sfeer hier.
McGuire
Ik zou er absoluut meteen weer terugkomen. De agriturismo heeft zoveel charme, van de uitnodigende appartementen tot de prachtige tuin. Het privéterras van elk appartement was perfect om buiten te ontbijten. En het zelfgemaakte Toscaanse diner verraste ons op een fantastische manier.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 314635
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Castiglion Fiorentino, Toscane, Italië
Castiglion Fiorentino, Toscane, Italië
Arezzo, Toscane, Italië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Castiglion Fiorentino, Toscane, Italië
Arezzo, Toscane, Italië
Mercatale di Cortona, Toscane, Italië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Toscane
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 314635
Laatst bijgewerkt: 11.10.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/314635.htm
wasmachine(gedeeld met andere gasten) https://static.ferienhausmiete.de/pictures/162940/bilder_original/162940_30726891718061.jpg
«Agriturismo Toscane met Zwembadzicht» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 111 gegeven Beoordelingen.
De huiseigenaren zijn zeer vriendelijk. Hun wijn en olijfolie zijn heerlijk!!
Vanuit het nabij gelegen Castiglion Fiorentino (7 km) is het vijf kwartier met de trein naar Florence. ( 12,=pp)
Een echte aanrader is Anghiari, het hele dorp (of klein stadje?) is een museum op zich.
Deze plek in Toscane is een aanrader voor wie mooie plekken wil bezoeken en tegelijkertijd wil genieten van de prachtige natuur.
fam vd Voordt - kinderen 1,5 en 6 jaar
Het zwembad is heerlijk. groot genoeg en ook een lekker diep stuk. Voor kleine kindjes is het een minder geschikt bad.
Wij komen zeker nog een keer terug.
Fam Koppe.
In de omgeving is veel moois te zien, b.v. Arezzo, Cortona, Perugia, Lago Trasimeno.
Groetjes Fam. Molenberg
Aanraders Castiglion Fiorentino, Luciagnano en Siena ( Siena kan met trein)
Afrader volgens onze buren Florence en San Gimignano, in het hoogseizoen veel te druk.
Goede locatie om van hieruit de omgeving te verkennen. Enkele leuke stadjes zoals Arezzo en Cortona op een half uurtje rijden.
Gezien het extreem warme weer was een ventilator in de kamer welkom geweest. Spijtig genoeg verstoorde enkele honden (zowel van de eigenaars als andere) onze nachtrust.
Tip zeer veel muggen. Neem voldoende anti-muggenmiddeltjes mee.
Enige minpunt was het harde bed.
Aardig ontvangst en uitstekend gegeten op donderdagavond bij de eigenaren.
Omgeving is mooi, vooral in de bergen.
Al met al een prima vakantie gehad.