Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Boerderij in Apecchio met zwembad en terras

Max.  10   personen
192m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 10  personen
192m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Op de 1e etage: (woonkamer(via buitentrap)(TV, open haard), woonkeuken(oven, afwasmachine))

Op de 2e etage: (zitkamer, slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))

wasruimte(wasmachine(gedeeld met andere gasten)), verwarming(CV), terras(privé), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., geopend van 1/2 Jun t/m Sep), speeltoestellen, kinderbed

Deze biologische agriturismo ligt op een mooie locatie op een hoogte van 700 meter op de grens van Umbrië en Le Marche. De 17e-eeuwse boerderij heeft drie appartementen voor gasten. Deze plek is zeer geschikt om een hele bijzondere vakantie te ervaren. De huiseigenaar woont in het huis naast het huis met appartementen voor gasten.

De drie appartementen zijn ruim en sfeervol en gezellig ingericht met rustieke details. Elk appartement heeft terracotta vloeren en plafonds met houten balken.

Het landgoed beslaat maar liefst 100 hectare en bevindt zich in een bosrijke omgeving op 3 km van het stadje Apecchio en in het centrum van de truffelstreek, waar de eigenaar alles over kan vertellen. Hier kunt u genieten van het rustgevende overweldigende landschap bij het zwembad, in de tuin of op het terras. In de agritusrimo zijn speeltoestellen voor kinderen en er zijn verschillende dieren waaronder schapen, een pony, ganzen en varkens.

Maar er is ook de mogelijkheid tot vele activiteiten zoals het bezichtigen van dichtbij gelegen historische plaatsen als Gubbio, Perugia en Urbino.

Bij de agriturismo kunt u biologische salami, kaas, honing en jam kopen.
Licentie- of registratienummer: IT041002B5FDUUGJCW

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Terras

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vaatwasser
Oven

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Kinderbed
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

2 tweepersoonskamer
2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 3 kilometer

3 kilometer

Restaurant 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Stadscentrum 3 kilometer

3 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; gratis.
Bedlinnen: Aanwezig.
Gas/Olie: Gas € 4/M3.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 4,50/nacht.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Max. 2 extra bed(den) mogelijk á EURO 7 per persoon per nacht


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


14 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Tom Van Groeningen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hebben een ongeloofelijke vakantie gehad, prachtige ligging bovenop de berg, eindeloos uitzicht! Onze kinderen en wij hebben ervan genoten!

Van de Laar

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Prima voor een vakantie met kleinere kinderen Toegangsweg naar huis toe niet geweldig

Stefaan De stryker

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Komt perfect overeen met de beschrijving en met wat wij er van verwacht hadden.

M. Van Soest

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Wij hebben van ons verblijf genoten maar als men voor deze locatie kiest moet men er wel van op de hoogte zijn dat er een behoorlijk lang pad is (±10 minuten) van het dorp naar de locatie. Hierdoor lijkt het vrij ver van de bewoonde wereld te liggen. Maar de omgeving is prachtig en Apecchio is een levendig en leuk Italiaans dorp!

L. Aucremanne

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Zeer goede vakantiewoning, erg ruim, gezellig, goed onthaal (zij het enkel in het Italiaans), prima zwembad. Leuke vakantie gehad. Eén enkel minpunt (of pluspunt voor de natuurliefhebbers): vrij geïsoleerde ligging (+/- 5 km van dorp).

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 315147

Laatst bijgewerkt: 17.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/315147.htm


«Boerderij in Apecchio met zwembad en terras» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit