Terug
Zoeken

Bungalow op Texel met royaal terras

Max.  4  personen
60m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(cups, filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Blender), woon/eetkamer(TV(flatscreen, internationale zender(s)), eettafel(4 personen), zithoek))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed, TV(flatscreen)), slaapkamer(2x 1-pers. bed, TV(flatscreen)), badkamer(douche, wastafel, toilet))

wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), verwarming, terras(privé), tuin(gedeeld met andere gasten), fietsenberging, tuinmeubilair, parking, speeltoestellen(gedeeld met andere gasten), kinderbed, kinderstoel, traphekje, haardroger

Naast onze appartementenboerderij "Hoeve Bouwlust" staat deze halfvrijstaande vakantiewoning met een ruim terras en uitzicht op het natuurgebied. De indeling en inrichting van de woning garanderen een comfortabel verblijf op Texel. De keuken is van alle moderne gemakken voorzien. Vanaf het terras kunt u ontspannen en genieten van het landelijke uitzicht op het prachtige en uitgestrekte Krimbos. In het centrum van De Cocksdorp - op 400 meter van uw bungalow - vindt u winkels en restaurants.

Op de begane grond bevindt zich de ruime hal met toilet en een open trap naar de bovenverdieping. Hier is de woonkamer met open keuken, die volledig is uitgerust. Op de bovenverdieping bevinden zich twee slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een douche, wastafel en toilet. De keuken is voorzien van een combimagnetron en vaatwasser.

In de centrale wasserette van Hoeve Bouwlust kunt u gratis gebruikmaken van de wasmachines en drogers. U kunt parkeren voor de bungalow. U kunt uw fietsen stallen in de afsluitbare centrale fietsenstalling.

Het eiland Texel biedt u vele fiets- en wandelroutes. De fiets is het ideale vervoermiddel voor uw vakantie. Alle bezienswaardigheden, activiteiten en dorpjes met terrasjes en winkels liggen op korte afstand van elkaar.

Neem de kinderen mee naar zwemparadijs Caluna of naar de zeehonden in Ecomare. Vergeet niet onderweg te stoppen in Den Burg en De Koog voor een heerlijk drankje of diner op een van de vele terrasjes.
Voor wandelaars is natuurgebied "De Slufter" een absolute aanrader. Een van de meest unieke wandelervaringen op het eiland is een begeleide wadwandeling.
De kinderstoel, wasmachine en droger bevinden zich in een gemeenschappelijke ruimte.
Bijzonderheden:
- U kunt uw auto parkeren op de algemene parkeerplaats en er is een afsluitbare centrale fietsenstalling voor fietsen.

- Tijdens uw verblijf ontvangt u tevens 25% korting op de fietsverhuur in de fietsenwinkel aan de Kikkerstraat.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Parkeren
Tennisbaan
Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Haardroger
Rookmelder
Fietsenstalling
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2tweepersoonskamer 2tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 0.75 kilometer

Restaurant 0.75 kilometer

Stadscentrum 0.85 kilometer

Luchthaven 6 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Golfen
Paardrijden
Tennis

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 10/dier/nacht.
Bedlinnen: Aanwezig. Bedden opgemaakt bij aankomst.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


4 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Fam van Lent

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Top verblijf gehad in het huisje Bouwlust 11 van fam. vd Linden. Het huisje ziet er netjes en modern uit. Het huisje is schoon en heel fijn dat de bedden opgemaakt zijn als je komt en geen handdoeken mee hoeft te nemen. Ook heel fijn zijn de was mogelijkheden waardoor alles weer schoon mee naar huis kon en je niet thuis nog dagen aan het wassen bent, maar je lekker verder kan genieten van je resterende vakantie. Wat voor ons nog fijner zou zijn geweest was een mogelijkheid om ons terras af te sluiten van de grote tuin. Onze dochter kon nu alleen naar buiten als wij meegingen omdat de tuin te groot was en openbaar te betreden is vanuit een klein paadje vanuit het bos. Rustig een tijdschriftje lezen op het terras was er voor ons nu niet bij. Aanrader om echt fietsen te huren waarop je ook korting kreeg ivm verblijf bij fam. vd Linden. Het eiland is goed te fietsen en met een elektrische fiets ben je zo in de omliggende dorpjes. Zeker een aanrader en wie weet komen wij nog eens terug!

Brizzi

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Het huisje is prima schoon en van alles voorzien. ontvangst super vriendelijk. Helaas staat er bij de boeking dat er zich 3 badkamers in het huisje bevind n. Dat is echter maar 1!!. Vanuit Belvilla en Casamundo misleidende informatie dus!

Monique van Weeghel

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Gezellige en luxe lichte vakantie woning aan t Krimbos

Monique Luijten

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Mooi, licht vakantiehuis.


Contact

Bedrijf Belvilla

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 316149

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 316149

Laatst bijgewerkt: 02.11.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316149.htm


«Bungalow op Texel met royaal terras» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 4 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat