Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(eettafel(4 personen), zithoek), TV(flatscreen, internationale zender(s)), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed(dekbed, synthetisch), 1-pers. bed(dekbed, synthetisch), TV(flatscreen)), slaapkamer(1-pers. bed(dekbed, synthetisch), 1-pers. bed(dekbed, synthetisch), TV(flatscreen)), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet))
wasdroger(gedeeld met andere gasten), campingbedje, wasmachine(gedeeld met andere gasten), verwarming, terras(privé), tuin(gedeeld met andere gasten), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, glijbaan(gedeeld met andere gasten), kinderstoel, traphekje, strijkplank, strijkijzer, Schommel
Uw sfeervolle appartement is bereikbaar via de centrale ingang van een grote en sfeervolle boerderij nabij het Krimbos, In de boerderij bevinden zich zes ruime appartementen. Ieder appartement heeft een eigen terras en open tuin. De zoveel mogelijk authentiek gehouden boerderij is volledig gemoderniseerd en alle appartementen zijn van alle gemakken voorzien. Uw appartement ligt net buiten het dorp op een groot eigen terrein, waar naar hartenlust gesport en gespeeld kan worden. In het centrum van De Cocksdorp - op 400 meter afstand van uw appartement - vindt u winkels en restaurants.
Op de begane grond is de ruime woon/eetkamer met open keuken. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche, toilet en wastafel.
Het eiland Texel biedt u vele fiets- en wandelpaden. De fiets is bij uitstek het vervoersmiddel voor uw vakantie. Alle bezienswaardigheden, activiteiten en dorpjes met terrasjes en winkeltjes liggen op korte afstand van elkaar.
Ga eens met de kinderen naar het zwemparadijs Caluna of naar de zeehonden in Ecomare. Vergeet niet onderweg een stop te maken in Den Burg en De Koog voor een heerlijk drankje of etentje op een van de vele terrassen.
Voor de wandelaars is het natuurgebied "de Slufter" een echte aanrader. En een van de meest uniek wandelervaringen op het eiland is toch wel een begeleide wadlooptocht.
Mis het niet en boek voor een vakantie op dit fantastische eiland!
Bijzonderheden:
- U kunt uw auto op de algemene parkeerplaats parkeren en voor de fietsen is er een afsluitbare centrale fietsenberging met
oplaadmogelijkheden.
- Tijdens uw verblijf ontvangt u bovendien 25% korting op de fietshuur in de fietsenwinkel aan de Kikkerstraat.
- Opgemaakte bedden. Indien u gebruik maakt van het campingbedje, dient u zelf lakens en dekens mee te nemen
Inrichting
Buitenshuis
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 0.75 kilometer
0.75 kilometer
Restaurant 0.75 kilometer
0.75 kilometer
Stadscentrum 0.85 kilometer
0.85 kilometer
Luchthaven 6 kilometer
6 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
10 Beoordelingen
Totale beoordeling
Gaastra
Mooi ruim appartement
van der Molen
Een heerlijk ruim en licht appartement met eigen parkeerplaats en veel privacy. Ideaal gelegen op het rustigere deel van het eiland. Op fietsafstand van strand en loopafstand van dorp (bakker en supermarkt). Grote slaapkamers, badkamer met douche en bad, ruime woonkamer. Heb je kinderen, doe ook de geocaching route "de mythe van Texel". Een leuke speurtocht het eiland rond. Of ga lekker fietsen naar het strand en daar vliegeren.
John
Zeer netjes en eigentijds ingericht met goede boxspring bedden, heerlijk geslapen!
Esther MJ Coppens
Vriendelijke ontvangst, alles was zeer netjes en compleet. Super gelegen: je fietst achter zó de natuur in.
Jeannette Assenberg van Eijsden
Schitterende vakantie gehad, voor het eerst op Texel en is goed bevallen. Wel jammer dat er geen opdekmatras op het 2-persoonsbed ligt o.i.d. Verder top!
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 316153
Andere accommodaties van Belvilla
De Cocksdorp, Noord Holland, Nederland
De Cocksdorp, Noord Holland, Nederland
De Cocksdorp, Noord Holland, Nederland
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
De Cocksdorp, Noord Holland, Nederland
De Cocksdorp, Noord Holland, Nederland
De Cocksdorp, Noord Holland, Nederland
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Noord-Holland
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 316153
Laatst bijgewerkt: 02.04.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316153.htm
«Appartment in sfeervolle boerderij in de Cock...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.