Wellness aan het Water in Earnewoude
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (open keuken(fornuis(gas), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(flatscreen), eettafel(8 personen), DVD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed, TV(flatscreen)), badkamer(sunshower), toilet)
Op de 1e etage: (slaapkamer(4x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad of douche))
sauna, aanlegsteiger, sunshower, sauna, tuindeuren, terras(20 m2), terras, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair(8 personen), parking, ligstoelen, parasol, fietsen beschikbaar, lounge set
Vakantiehuis voor 6 tot 8 personen aan het water in Earnewoude. Het dorp Earnewoude ligt centraal in het Friese Merengebied. Dit prachtige waterpark biedt diverse faciliteiten waar u met het hele gezin kunt genieten van een heerlijke vakantie of een weekendje weg. Het huis beschikt over een terras aan het water – wie wil dat nou niet? Neem uw hengel mee en kom hier heerlijk tot rust.
Deze nette en compleet ingerichte bungalow beschikt over een woonkamer, open keuken en één slaapkamer met badkamer op de begane grond. Boven bevinden zich nog drie slaapkamers, een tweede badkamer en een infraroodcabine. De woonkamer is voorzien van een flatscreen-tv met onder andere Eredivisie Live. In het hele huis is internet beschikbaar. Voor het vakantiehuis is een parkeerplaats en achter het huis ligt een terras met nette tuinmeubelen aan het water. Dit wellness vakantiehuis, met sauna en zonnebank, is een ideale accommodatie voor natuur- en watersportliefhebbers.
Het vakantiepark ligt midden in het Friese Merengebied, aan de rand van het prachtige en natuurrijke Nationaal Park De Alde Feanen. De omgeving biedt volop mogelijkheden voor uitstapjes of actieve bezigheden zoals zeilen, kanoën of motorbootvaren. Ook voor wie de voorkeur geeft aan een stevige wandeling of een ontspannen fietstocht is dit de ideale vakantiebestemming. Op het vakantiepark vindt u een buitenzwembad met glijbaan, een tennisbaan en boot- en fietsverhuur. Uiteraard is er ook een restaurant aanwezig waar u heerlijk kunt eten.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Restaurant 0.21 kilometer
0.21 kilometer
Bus 0.4 kilometer
0.4 kilometer
21.2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-09-2025
67 Beoordelingen
Totale beoordeling
Hilde Ryken
No friendly host. problems with WIFI from the beginning. Bad reaction, no solution over the whole week. We had to leave earlier because of urgent emailactions. Knowing this was the second time we came there, what a difference of service, no more!
Alexander Kalugin
Het was een heel fijn paasweekend. Zeer goed huis met een eigen vistrap. Er was veel te ontdekken... je kon heel goed fietsen in de omgeving. En natuurlijk hadden we veel plezier met vissen.
Daniel Van der zwan
Super huis, super lokatie en vriendelijke eigenaar. Kortom erg genoten
Daniel Van der zwan
Super huis, mooi lokatie, vriendelijke mensen en we hadden ook geweldig weer zo in september. Flinke aanrader wat mij betreft
CP Blok
Huis was niet schoon en voor 8 personen redelijk klein. Verder wel in orde
Ewout
Mooi huis, toplocatie en prima ontvangst,
Dirk Bontinck
De accomodatie was fantastisch. De aankomst was eerder problematisch. Het onthaal adres bleek niet correct. Niemand van de recepties die we bezochten wist van onze aankomst. Pas na meer dan een uur zoeken was iemand bereid ons naar het correcte adres te sturen. Daar aangekomen vertelde de meer dan beleefde meneer dat dit euvel al meerdere keren was voorgekomen en dat hij dit al verschillende keer aan Belvilla hat gemeld. Dit is blijkbaar nooit opgevolgd. De omgeving was ongelooflijk mooi. Desondanks een leuk veblijf.
Peter Gerhard
Aankomst was goed. Accommodatie was goed, behalve dat er zwarte vlekken op de muren en kast waren. Bovendien waren er door het hele huis zilvervissen. De matrashoezen waren vlekken van vuil en bloed. Vorig jaar was het veel schoner.
Cornelis Breedvelt
Mooi huisje schoon groot rustig opgezet in een fantastisch park in Friesland
r slijper
Fantastisch huis! Prachtige omgeving! Echter we hadden te maken met 2 partijen Belvilla en It Wiid. Deze communicatie was niet optimaal , dat was lastig! We moeten zeggen dat de medewerkers van It Wiid uitstekend hun best hebben gedaan om het recht te breien. Verder heerlijk gehad. In de promotie graag benoemen welke diepgang bootjes kunnen hebben als ze bij het huis willen liggen.
Lena Marie Vitt
De omgeving is erg mooi en rustig. Goed geschikt voor groepen en families. De accommodatie is erg gezellig individueel ingericht en genüged plaats. Echter ontbrak omringd in de beschrijving Solarium, waardoor de groep grote teleurstelling. We waren op zoek naar Spa met sauna en solarium. De aankomst was moeilijk omdat in de beschrijving, een gedetailleerde beschrijving ontbreekt waar de sleutel moet worden opgehaald of was het in de documenten twee verschillende informatie (de sleutel is naar het huis gebracht en de sleutels moeten worden opgehaald door de eigenaar). De sleutel had uiteindelijk in het bezoekerscentrum te worden gebracht, maar de bewegwijzering is niet uniek. Op dat moment (waren Sonderöffnunngszeiten hoe tot dag ontschepen niet vermeld in het document) de sleutel niemand was er ondanks het daadwerkelijk openen tijd. De bal voor de sleutel niet geëtiketteerd in het Engels, plus we wisten niet of het is toegestaan om de sleutel er einzuwerfen.FÜr we een gedetailleerde lijst van apparatuur ontbrak in het huis (koffiezetapparaat, oven, etc.). het als zou leuk zijn om te weten op voorhand dat er een Senseo en slechts een Mikobackofen.
Àretz
Ik heb deze plek absoluut geweldig gevonden! Super ruim en schoon, plus de sauna was een mooie aanvulling na een lange dag fietsen, Perfecte plek voor een vriendenweekend.
Landman
Heel goed uitgeruste keuken, prettig dat er fietsen stonden en goed buitenmeubilair. Sommige dekbedden waren niet schoon (met bloed), veel stof onder de bedden, zonnebank was niet echt schoon, kapotte lampen (ook buiten). Kortom: Een leuk huisje met kleine mankementen.
Siebert
Class vakantiehuis, prachtige omgeving !! Elk moment opnieuw !!!
Richmond
Onze familie had een geweldige tijd hier, De kinderen hielden van de tuin en de nabijgelegen speeltuin, De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden, Over het algemeen een comfortabel verblijf in een rustige omgeving
Baeten
Wat een fantastische uitje! Het huis was ruim en prachtig ingericht. De sauna was een leuke toevoeging na een dag fietsen in het prachtige nationale park. Zou het zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een vredige retraite.
Stéphanie
Het huis is mooi en ruim, maar het hoogtepunt voor ons was absoluut de sauna. Het was een heerlijke manier om te ontspannen na een actieve dag. Ik zou graag nog eens terugkomen!
simillion
We hebben een fantastische tijd gehad in de weelderige accommodatie in Earnewâld! De ruime woonkamer en de comfortabele slaapkamers waren perfect voor onze vriendengroep. We hebben vooral genoten van de sauna na een dag fietsen en het verkennen van het prachtige nationaal park De Âlde Feanen. De tuin was een mooie plek voor de ochtendkoffie, en we vonden het fijn om twee fietsen tot onze beschikking te hebben voor onze avonturen. Ik raad deze plek ten zeerste aan voor een ontspannen uitje!
Dale
Dit vakantiehuis heeft onze verwachtingen overtroffen, Het had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf, De woonkamer was ruim en de sauna was een geweldige bonus, We hebben echt genoten van onze tijd hier
Bolewicz
Schone, ruime en in een geweldige locatie, We hadden geen opmerkingen tijdens ons verblijf, De nabijgelegen attracties en buitenactiviteiten hielden ons bezig en zorgden voor vermaak
Pyzowski
De locatie is fantastisch voor het verkennen van Friese meren. We vonden de nabijgelegen restaurants leuk en de gemakkelijke toegang tot fietspaden. Het huis zelf was schoon en comfortabel voor onze groep van acht personen.
Doglione
We hebben genoten van ons verblijf in dit prachtige huis! De privésteiger was fantastisch voor onze boot, en de tuin was perfect om te ontspannen met een boek. Een zeer rustige omgeving.
Ingrid Balkestein
Super huis, mooie badkamer, goede bedden….. ideale ligging….. alleen maar lof
Impelmans-Pols
Alles was precies zoals beschreven, Het huis was schoon en had een gezellige uitstraling, We waardeerden de buitenruimte en de zondouche, Perfect om van het mooie weer te genieten
Ingrid Balkestein
Super huis, mooie badkamer, goede bedden….. ideale ligging….. alleen maar lof
Daniel Van der zwan
Super huis, super lokatie en vriendelijke eigenaar. Kortom erg genoten
Daniel Van der zwan
Super huis, mooi lokatie, vriendelijke mensen en we hadden ook geweldig weer zo in september. Flinke aanrader wat mij betreft
CP Blok
Huis was niet schoon en voor 8 personen redelijk klein. Verder wel in orde
Ewout
Mooi huis, toplocatie en prima ontvangst,
Cornelis Breedvelt
Mooi huisje schoon groot rustig opgezet in een fantastisch park in Friesland
Àretz
Ik heb deze plek absoluut geweldig gevonden! Super ruim en schoon, plus de sauna was een mooie aanvulling na een lange dag fietsen, Perfecte plek voor een vriendenweekend.
Siebert
Class vakantiehuis, prachtige omgeving !! Elk moment opnieuw !!!
Richmond
Onze familie heeft hier een geweldige tijd gehad. De kinderen hielden van de tuin en de nabijgelegen speeltuin. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Over het algemeen een comfortabel verblijf in een rustige omgeving.
Baeten
Wat een fantastische uitje! Het huis was ruim en prachtig ingericht. De sauna was een leuke toevoeging na een dag fietsen in het prachtige nationale park. Zou het zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een rustige retraite.
Stéphanie
Het huis is charmant en ruim, maar het hoogtepunt voor ons was zeker de sauna, Het was een uitstekende manier om te ontspannen na een dag vol activiteiten, Ik zou in de toekomst graag terugkomen!
simillion
We hebben een fantastische tijd gehad in de weelderige accommodatie in Earnewâld! De ruime woonkamer en de comfortabele slaapkamers waren perfect voor onze vriendengroep. We hebben vooral genoten van de sauna na een dag fietsen en het verkennen van het prachtige nationale park De Âlde Feanen. De tuin was een mooie plek voor de ochtendkoffie, en we vonden het fijn om twee fietsen tot onze beschikking te hebben voor onze avonturen. Ik raad deze plek ten zeerste aan voor een ontspannen uitje!
Dale
Dit vakantiehuis heeft onze verwachtingen overtroffen, Het had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf, De woonkamer was ruim en de sauna was een geweldige bonus, We hebben echt genoten van onze tijd hier
Bolewicz
Schone, ruime en in een geweldige locatie, We hadden geen opmerkingen tijdens ons verblijf, De lokale attracties en buitenactiviteiten hielden ons bezig en zorgden voor vermaak
Pyzowski
De locatie is fantastisch voor het ontdekken van Friese meren. We vonden de nabijgelegen restaurants leuk en de gemakkelijke toegang tot fietspaden. Het huis zelf was schoon en comfortabel voor onze groep van acht personen.
Doglione
We hebben genoten van ons verblijf in dit prachtige huis! De privésteiger was fantastisch voor onze boot, en de tuin was perfect om te ontspannen met een boek. Een zeer rustige omgeving.
Impelmans-Pols
Alles was precies zoals beschreven, Het huis was schoon en had een gezellige uitstraling, We waardeerden de buitenruimte en de zondouche, Perfect om van het mooie weer te genieten
Hilde Ryken
No friendly host. problems with WIFI from the beginning. Bad reaction, no solution over the whole week. We had to leave earlier because of urgent emailactions. Knowing this was the second time we came there, what a difference of service, no more!
Lena Marie Vitt
De omgeving is erg mooi en rustig. Goed geschikt voor groepen en families. De accommodatie is erg gezellig individueel ingericht en genüged plaats. Echter ontbrak omringd in de beschrijving Solarium, waardoor de groep grote teleurstelling. We waren op zoek naar Spa met sauna en solarium. De aankomst was moeilijk omdat in de beschrijving, een gedetailleerde beschrijving ontbreekt waar de sleutel moet worden opgehaald of was het in de documenten twee verschillende informatie (de sleutel is naar het huis gebracht en de sleutels moeten worden opgehaald door de eigenaar). De sleutel had uiteindelijk in het bezoekerscentrum te worden gebracht, maar de bewegwijzering is niet uniek. Op dat moment (waren Sonderöffnunngszeiten hoe tot dag ontschepen niet vermeld in het document) de sleutel niemand was er ondanks het daadwerkelijk openen tijd. De bal voor de sleutel niet geëtiketteerd in het Engels, plus we wisten niet of het is toegestaan om de sleutel er einzuwerfen.FÜr we een gedetailleerde lijst van apparatuur ontbrak in het huis (koffiezetapparaat, oven, etc.). het als zou leuk zijn om te weten op voorhand dat er een Senseo en slechts een Mikobackofen.
r slijper
Fantastisch huis! Prachtige omgeving! Echter we hadden te maken met 2 partijen Belvilla en It Wiid. Deze communicatie was niet optimaal , dat was lastig! We moeten zeggen dat de medewerkers van It Wiid uitstekend hun best hebben gedaan om het recht te breien. Verder heerlijk gehad. In de promotie graag benoemen welke diepgang bootjes kunnen hebben als ze bij het huis willen liggen.
Alexander Kalugin
Het was een heel fijn paasweekend. Zeer goed huis met een eigen vistrap. Er was veel te ontdekken... je kon heel goed fietsen in de omgeving. En natuurlijk hadden we veel plezier met vissen.
Daniel Van der zwan
Super huis, mooi lokatie, vriendelijke mensen en we hadden ook geweldig weer zo in september. Flinke aanrader wat mij betreft
CP Blok
Huis was niet schoon en voor 8 personen redelijk klein. Verder wel in orde
Ewout
Mooi huis, toplocatie en prima ontvangst,
Cornelis Breedvelt
Mooi huisje schoon groot rustig opgezet in een fantastisch park in Friesland
Siebert
Class vakantiehuis, prachtige omgeving !! Elk moment opnieuw !!!
Daniel Van der zwan
Super huis, super lokatie en vriendelijke eigenaar. Kortom erg genoten
Alexander Kalugin
Het was een heel fijn paasweekend. Zeer goed huis met een eigen vistrap. Er was veel te ontdekken... je kon heel goed fietsen in de omgeving. En natuurlijk hadden we veel plezier met vissen.
Lena Marie Vitt
De omgeving is erg mooi en rustig. Goed geschikt voor groepen en families. De accommodatie is erg gezellig individueel ingericht en genüged plaats. Echter ontbrak omringd in de beschrijving Solarium, waardoor de groep grote teleurstelling. We waren op zoek naar Spa met sauna en solarium. De aankomst was moeilijk omdat in de beschrijving, een gedetailleerde beschrijving ontbreekt waar de sleutel moet worden opgehaald of was het in de documenten twee verschillende informatie (de sleutel is naar het huis gebracht en de sleutels moeten worden opgehaald door de eigenaar). De sleutel had uiteindelijk in het bezoekerscentrum te worden gebracht, maar de bewegwijzering is niet uniek. Op dat moment (waren Sonderöffnunngszeiten hoe tot dag ontschepen niet vermeld in het document) de sleutel niemand was er ondanks het daadwerkelijk openen tijd. De bal voor de sleutel niet geëtiketteerd in het Engels, plus we wisten niet of het is toegestaan om de sleutel er einzuwerfen.FÜr we een gedetailleerde lijst van apparatuur ontbrak in het huis (koffiezetapparaat, oven, etc.). het als zou leuk zijn om te weten op voorhand dat er een Senseo en slechts een Mikobackofen.
r slijper
Fantastisch huis! Prachtige omgeving! Echter we hadden te maken met 2 partijen Belvilla en It Wiid. Deze communicatie was niet optimaal , dat was lastig! We moeten zeggen dat de medewerkers van It Wiid uitstekend hun best hebben gedaan om het recht te breien. Verder heerlijk gehad. In de promotie graag benoemen welke diepgang bootjes kunnen hebben als ze bij het huis willen liggen.
Landman
Heel goed uitgeruste keuken, prettig dat er fietsen stonden en goed buitenmeubilair. Sommige dekbedden waren niet schoon (met bloed), veel stof onder de bedden, zonnebank was niet echt schoon, kapotte lampen (ook buiten). Kortom: Een leuk huisje met kleine mankementen.
Lena Marie Vitt
De omgeving is erg mooi en rustig. Goed geschikt voor groepen en families. De accommodatie is erg gezellig individueel ingericht en genüged plaats. Echter ontbrak omringd in de beschrijving Solarium, waardoor de groep grote teleurstelling. We waren op zoek naar Spa met sauna en solarium. De aankomst was moeilijk omdat in de beschrijving, een gedetailleerde beschrijving ontbreekt waar de sleutel moet worden opgehaald of was het in de documenten twee verschillende informatie (de sleutel is naar het huis gebracht en de sleutels moeten worden opgehaald door de eigenaar). De sleutel had uiteindelijk in het bezoekerscentrum te worden gebracht, maar de bewegwijzering is niet uniek. Op dat moment (waren Sonderöffnunngszeiten hoe tot dag ontschepen niet vermeld in het document) de sleutel niemand was er ondanks het daadwerkelijk openen tijd. De bal voor de sleutel niet geëtiketteerd in het Engels, plus we wisten niet of het is toegestaan om de sleutel er einzuwerfen.FÜr we een gedetailleerde lijst van apparatuur ontbrak in het huis (koffiezetapparaat, oven, etc.). het als zou leuk zijn om te weten op voorhand dat er een Senseo en slechts een Mikobackofen.
r slijper
Fantastisch huis! Prachtige omgeving! Echter we hadden te maken met 2 partijen Belvilla en It Wiid. Deze communicatie was niet optimaal , dat was lastig! We moeten zeggen dat de medewerkers van It Wiid uitstekend hun best hebben gedaan om het recht te breien. Verder heerlijk gehad. In de promotie graag benoemen welke diepgang bootjes kunnen hebben als ze bij het huis willen liggen.
Peter Gerhard
Aankomst was goed. Accommodatie was goed, behalve dat er zwarte vlekken op de muren en kast waren. Bovendien waren er door het hele huis zilvervissen. De matrashoezen waren vlekken van vuil en bloed. Vorig jaar was het veel schoner.
Dirk Bontinck
De accomodatie was fantastisch. De aankomst was eerder problematisch. Het onthaal adres bleek niet correct. Niemand van de recepties die we bezochten wist van onze aankomst. Pas na meer dan een uur zoeken was iemand bereid ons naar het correcte adres te sturen. Daar aangekomen vertelde de meer dan beleefde meneer dat dit euvel al meerdere keren was voorgekomen en dat hij dit al verschillende keer aan Belvilla hat gemeld. Dit is blijkbaar nooit opgevolgd. De omgeving was ongelooflijk mooi. Desondanks een leuk veblijf.
Alexander Kalugin
Het was een heel fijn paasweekend. Zeer goed huis met een eigen vistrap. Er was veel te ontdekken... je kon heel goed fietsen in de omgeving. En natuurlijk hadden we veel plezier met vissen.
Hilde Ryken
No friendly host. problems with WIFI from the beginning. Bad reaction, no solution over the whole week. We had to leave earlier because of urgent emailactions. Knowing this was the second time we came there, what a difference of service, no more!
Alexander Kalugin
Het was een heel fijn paasweekend. Zeer goed huis met een eigen vistrap. Er was veel te ontdekken... je kon heel goed fietsen in de omgeving. En natuurlijk hadden we veel plezier met vissen.
Landman
Heel goed uitgeruste keuken, prettig dat er fietsen stonden en goed buitenmeubilair. Sommige dekbedden waren niet schoon (met bloed), veel stof onder de bedden, zonnebank was niet echt schoon, kapotte lampen (ook buiten). Kortom: Een leuk huisje met kleine mankementen.
Lena Marie Vitt
De omgeving is erg mooi en rustig. Goed geschikt voor groepen en families. De accommodatie is erg gezellig individueel ingericht en genüged plaats. Echter ontbrak omringd in de beschrijving Solarium, waardoor de groep grote teleurstelling. We waren op zoek naar Spa met sauna en solarium. De aankomst was moeilijk omdat in de beschrijving, een gedetailleerde beschrijving ontbreekt waar de sleutel moet worden opgehaald of was het in de documenten twee verschillende informatie (de sleutel is naar het huis gebracht en de sleutels moeten worden opgehaald door de eigenaar). De sleutel had uiteindelijk in het bezoekerscentrum te worden gebracht, maar de bewegwijzering is niet uniek. Op dat moment (waren Sonderöffnunngszeiten hoe tot dag ontschepen niet vermeld in het document) de sleutel niemand was er ondanks het daadwerkelijk openen tijd. De bal voor de sleutel niet geëtiketteerd in het Engels, plus we wisten niet of het is toegestaan om de sleutel er einzuwerfen.FÜr we een gedetailleerde lijst van apparatuur ontbrak in het huis (koffiezetapparaat, oven, etc.). het als zou leuk zijn om te weten op voorhand dat er een Senseo en slechts een Mikobackofen.
r slijper
Fantastisch huis! Prachtige omgeving! Echter we hadden te maken met 2 partijen Belvilla en It Wiid. Deze communicatie was niet optimaal , dat was lastig! We moeten zeggen dat de medewerkers van It Wiid uitstekend hun best hebben gedaan om het recht te breien. Verder heerlijk gehad. In de promotie graag benoemen welke diepgang bootjes kunnen hebben als ze bij het huis willen liggen.
Peter Gerhard
Aankomst was goed. Accommodatie was goed, behalve dat er zwarte vlekken op de muren en kast waren. Bovendien waren er door het hele huis zilvervissen. De matrashoezen waren vlekken van vuil en bloed. Vorig jaar was het veel schoner.
Dirk Bontinck
De accomodatie was fantastisch. De aankomst was eerder problematisch. Het onthaal adres bleek niet correct. Niemand van de recepties die we bezochten wist van onze aankomst. Pas na meer dan een uur zoeken was iemand bereid ons naar het correcte adres te sturen. Daar aangekomen vertelde de meer dan beleefde meneer dat dit euvel al meerdere keren was voorgekomen en dat hij dit al verschillende keer aan Belvilla hat gemeld. Dit is blijkbaar nooit opgevolgd. De omgeving was ongelooflijk mooi. Desondanks een leuk veblijf.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantie-ideeën:
Objectnummer: 316536
Laatst bijgewerkt: 13.09.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316536.htm
«Wellness aan het Water in Earnewoude» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 67 gegeven Beoordelingen.
en commissies
