Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Villa bij Aquadelta met tuin en parkeren

Max.  10   gasten
129m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 10  gasten
129m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(smart TV)), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel))

Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed(boxspring), 1-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(1-pers. bed(boxspring), 1-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(1-pers. bed(boxspring), 1-pers. bed(boxspring), stapelbed), badkamer(douche, wastafel), overloop(toilet), traphekje)

tuindeuren, verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt), kinderbed, kinderstoel, kinderbox

De gerestylde vakantiehuizen van het type Hofsteden zijn rustig gelegen aan de buitenrand van Vakantiepark Aquadelta. Er zijn twee verschillende types.

Zo is er de 10-pers. halfvrijstaande variant (NL-4311-42). Er is een woonkamer met smart-TV en de keuken is uitgerust met oa. een afwasmachine en magnetron. Op de begane grond bevinden zich tevens een slaapkamer en badkamer. De overige drie slaapkamers en twee badkamers bevinden zich op de eerste etage. De badkamers beschikken over een douche en er zijn twee aparte toiletten aanwezig. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's.

Er is tevens een vrijstaande 20-pers. variant (NL-4311-44). U boekt dan feitelijk twee 10-pers. vakantiehuizen. Zo zijn er dus twee woonkamers, twee keukens etc. Op de begane grond bevinden zich twee slaapkamers en twee badkamers. De overige zes slaapkamers en twee badkamers bevinden zich op de eerste etage. De badkamers beschikken over een douche en er zijn twee aparte toiletten aanwezig. Er is parkeergelegenheid voor vier auto's.

De inrichting is comfortabel en compleet. Alle slaapkamers zijn uitgerust met 1-pers. boxspringbedden, al dan niet in een 2-pers. opstelling. Het betreft kindvriendelijke woningen. Zo is er boven een traphekje en zijn er een kinderbed, -bad, -box en -stoel aanwezig. Er is een tuin met terras en tuinmeubilair.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Kinderbed Kinderbed

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Boot
Fietsen
Televisie
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

2 tweepersoonskamer
2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Aquadelta ligt op een bijzondere plaats, daar waar drie grote wateren bijeenkomen: namelijk het Grevelingenmeer, de Oosterschelde en Volkerak. Op dit park kunt u heerlijk ontspannen, genieten van de prachtige natuur, historische plaatsen en pittoreske dorpen. Met een tal van verschillende type woningen is er voor ieder budget een geschikte accommodatie te vinden. Van ruime appartementen, bungalows tot de meest luxe herenhuizen.

Het park heeft uitgebreide faciliteiten voor zowel kinderen als volwassenen voor ontspannen en/of inspannen alle mogelijkheden zijn aanwezig. Ook de directe omgeving biedt tal van mogelijkheden voor ontspanning voornamelijk op het water. Of luieren aan de Zeeuwse stranden is allemaal mogelijk.

Luxe vakantiepark met bijzondere ligging dichtbij de Zeeuwse stranden en vele faciliteiten voor het hele gezin

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21jaar zijn niet toegestaan.
Tevens wordt bij groepen anders dan samen reizende personen in gezinsverband een extra borg van EURO 100 p.p. verlangd.

Tijdens het laagseizoen van 9.11.2020 - 20.12.2020 / 4.1.2021 - 14.2.2021 / 1.3.2021 - 28.3.2021 en 8.11.2021 - 26.12.2021 zijn de faciliteiten beperkt geopend tijdens de midweken (ma-vr).

In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad gesloten vanaf maandag 15 november tot en met vrijdag 19 november.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Tennis
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 6,95/dier/nacht. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 7,75 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 6/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 9,25/verblijf.
Kinderstoel: € 9,25/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


27 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,1 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Weinert

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

De locatie was geweldig! We hebben genoten van de nabijheid van het Grevelingenmeer, dat prachtige uitzichten en veel buitenactiviteiten bood. De villa zelf was ruim en had een mooie, gezellige sfeer.

Judith Kleverwal

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Net huisje met ruime tuin aan het water.

Jetze Spijksma

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Verblijf van Roompot was uitstekend. Bereikbaarheid en correspondentie met Belvilla is waardeloos.

Sandra Uhlir

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Zeer comfortabel ingerichte vakantiewoning op een prachtige locatie

Markus Wippich

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Het park was snel zufinden.Met het huis waren we erg rust.We waren op 300 meter van het strand.

rathmann

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

We hadden een mooi verblijf in deze villa! De ligging nabij het Grevelingenmeer is perfect voor natuurliefhebbers en families. Het huis is ruim en goed uitgerust, wat het gemakkelijk maakt om samen te eten, vooral met de praktische vaatwasser. De kinderen hielden van de buitenruimte en wij waardeerden de kindvriendelijke kenmerken. De nabijgelegen eetgelegenheden, zoals Plaza en Cafetaria the Sailors Inn, waren een mooie aanvulling voor snelle maaltijden. Al met al een fantastische plek voor een ontspannen kort verblijf!

Wettlin

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Onze familie had een geweldige tijd, De villa was uitgerust met alle noodzakelijke dingen, en het buitengedeelte was een hoogtepunt voor de kinderen, We hielden ook van de nabijheid van lokale attracties en het mooie landschap

lucy van den Brink

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

We hebben al vaker in Aquadelta gezeten en wisten al de weg . De ontvangst is heel goed en het programma voor de kleinere is ook leuk met Koos Konijn , is altijd een Topper. Je kunt er lekker wandelen , fietsen, steden bezoeken kortom Prima vermaakt.. Maar dit jaar hadden we toch wel wat dingen te melden over het huis....

Koval

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

We hebben echt genoten van onze tijd hier, De villa was rustig en vredig, een perfecte ontsnapping aan de drukte, Ze was ook ideaal gelegen nabij goede eetgelegenheden

Wégria

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Dit comfortabele huis overtrof onze verwachtingen, Het was schoon, modern en had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen vakantie, De buitenruimte was een fijne plek om te ontspannen na een dag van verkenning van de nabijgelegen attracties

Delattre

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

We hebben een geweldige tijd gehad! Het huis was ruim en kindvriendelijk, perfect voor onze gezinsreis. De tuin was een mooie aanvulling zodat de kinderen konden spelen. Het enige nadeel was de Wi-Fi, die was een beetje traag, maar we hebben het gered.

Gilles

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Een comfortabel en praktisch verblijf, De villa was goed onderhouden en we hebben genoten van de snelle Wi-Fi-verbinding, Het was ook een uitstekende basis om de nabijgelegen bezienswaardigheden te bezoeken en van de natuur te genieten.

Klimek

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

Het huis was super schoon en had alles wat nodig was voor een comfortabel verblijf. Ik hield van het buitenzwembad!

KONIECZNY

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

Het was de ideale plek om te ontsnappen! De slaapkamers waren ruim en comfortabel, en we hadden alles wat we nodig hadden. De omliggende windmolens gaven charme aan ons verblijf.

Morra

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

We hebben een fantastische verblijf in deze villa gehad! De indeling was perfect voor onze familie, met veel ruimte voor iedereen. De kinderen vonden het geweldig om in de tuin te spelen en de keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent was.

Nisula

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

We hebben veel plezier gehad in dit vakantiepark, De villa was schoon en ruim, en de gastheren waren erg vriendelijk, Het was een beetje ver van de belangrijkste attracties, maar de serene omgeving maakte dat goed.

Ferrario

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Uitstekend voor een weekendje weg! De villa was schoon en modern, met een mooi terras voor de avondontspanning, dicht bij eetgelegenheden en prachtige windmolens.

Borel

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Ik heb echt genoten van mijn verblijf hier, De kamers waren gezellig en de badkamers waren modern en schoon, Het was fijn om een terras te hebben om buiten te ontspannen, Ik zou zeker opnieuw boeken!

Campo

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Mooie rustige plek, dicht bij het Grevelingenmeer. De keuken was goed uitgerust, ik vond vooral de vaatwasser leuk! Over het algemeen goede prijs-kwaliteitverhouding.

Lagendijk

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Deze villa is zo'n vibe! Super ruim en modern, perfect voor een groepsuitje, Het buitenzwembad is geweldig, vooral na een lange dag verkennen van de nabijgelegen molens, Bovendien is het hebben van een vaatwasser een grote overwinning, Ik wou dat we langer konden blijven!

Nitsch

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Een heerlijk verblijf! De villa was erg schoon en had een modern design, We waardeerden vooral de twee badkamers, wat het gemakkelijk maakte voor onze groep om 's ochtends klaar te zijn, Al met al een solide keuze!

Huib

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Comfortabele en ruime woning met alles wat nodig is voor een ontspannen verblijf, Het nabijgelegen Grevelingenmeer was perfect voor onze dagelijkse wandelingen

Judith Kleverwal

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Net huisje met ruime tuin aan het water.

Jetze Spijksma

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Verblijf van Roompot was uitstekend. Bereikbaarheid en correspondentie met Belvilla is waardeloos.

Sandra Uhlir

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9
Toon Duits

Zeer comfortabel ingerichte vakantiewoning op een prachtige locatie

Markus Wippich

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9
Toon Duits

Het park was snel zufinden.Met het huis waren we erg rust.We waren op 300 meter van het strand.

lucy van den Brink

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

We hebben al vaker in Aquadelta gezeten en wisten al de weg . De ontvangst is heel goed en het programma voor de kleinere is ook leuk met Koos Konijn , is altijd een Topper. Je kunt er lekker wandelen , fietsen, steden bezoeken kortom Prima vermaakt.. Maar dit jaar hadden we toch wel wat dingen te melden over het huis....


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 316668

Laatst bijgewerkt: 13.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316668.htm


«Villa bij Aquadelta met tuin en parkeren» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 27 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat