Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Appartement in Domburg bij het Strand

Max.  6   personen
133m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
133m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Hal(toilet), woonkamer(TV(kabel), stereo-installatie), open keuken(koffiezetapparaat(pads), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, douche, wastafel), badkamer(douche, infraroodsauna, wastafel, toilet), berging(wasdroger, wasmachine), balkon, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Dit stijlvolle appartementencomplex ligt in het hart van Domburg, op slechts 200 meter van het strand. Gasten kunnen kiezen uit vijf moderne appartementtypes, geschikt voor vier tot zes personen. Sommige beschikken over een eigen badkamer, terwijl sommige units een infrarood- of traditionele sauna hebben. Elke slaapkamer is voorzien van comfortabele boxspringbedden en alle appartementen beschikken over een badkamer met een bad en een douche. Een wasmachine en droger zorgen voor extra gemak. Sommige units zijn huisdiervriendelijk, maar andere zijn niet per se huisdiervrij. Een eigen balkon met tuinmeubilair biedt een ontspannende buitenruimte.

De toplocatie biedt gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden. Het nabijgelegen strand is perfect om te zwemmen of mooie wandelingen te maken. Het stadscentrum biedt boetiekjes, charmante cafés en verse markten. Natuurliefhebbers kunnen het natuurgebied de Manteling verkennen, terwijl golfliefhebbers de historische Domburgsche Golf Club kunnen bezoeken. Restaurants met verse visgerechten en streekgerechten maken de ervaring compleet.

Elk appartement beschikt over een volledig uitgeruste keuken met moderne apparatuur, waaronder een combimagnetron en vaatwasser. De ruime, open woonkamer verhoogt het comfort. Er is parkeergelegenheid op het terrein, met één gereserveerde parkeerplaats per unit. Gasten hebben ook toegang tot het zwembad van een nabijgelegen vakantiepark, wat extra recreatiemogelijkheden biedt tijdens hun verblijf.

Vanwege een brand in het wellnesscentrum van Roompot Hof Domburg zijn het zwembad, de bowlingbaan en de wellnessfaciliteiten (De Parel) momenteel gesloten.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Balkon
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche en ligbad

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Wasdroger
WiFi
Terrasmeubilair
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Résidence Wijngaerde is een moderne residentie in het centrum van het gezellige Domburg, één van de oudste badplaatsen van Nederland, op slechts 200 m. van strand en zee. Om te kunnen genieten van de gezelligheid van Domburg en het Noordzeestrand, heb je dus geen auto nodig. In de residentie zelf zijn omwille van de rust geen verdere faciliteiten. Als gast van Wijngaerde kan je echter gebruik maken van alle faciliteiten die Hof Domburg rijk is. Dit vakantiepark ligt op slechts 500 m. van de residentie. Hier vind je oa. een subtropisch zwemparadijs, bowling- en tennisbanen. Verder vertier vind je natuurlijk op het strand, in de gezellige Zeeuwse stadjes met de vele winkeltjes, terrasjes en restaurantjes. Er zijn vele dagtrips mogelijk; Waterskicentrum aan het Veerse Meer, een ritje met de stoomtrein van Goes naar Borssele, Deltapark Neeltje Jans in Burgh Haamstede, het Jazzfestival in Middelburg begin juni en het muziekfestival Onderstroom in Vlissingen begin juli waar men het begin van de zomer viert zijn enkele mogelijkheden. Ook zijn er diverse rondvaarten mogelijk; een stadsrondvaart door Middelburg, of door het Nationaal Park Oosterschelde. Een rondvlucht boven Zeeland en voor de waaghalzen; een tandemsprong bij Sky-dive Zeeland in Arnemuiden. Tel daar de diverse musea, braderieën en markten nog bij op en je ziet; Zeeland heeft voor ieder wat wils!

Résidence Wijngaerde is een in 2013 geopende, moderne residentie in het centrum van het gezellige Domburg. Het ligt op slechts 200 m. van strand en zee.

De genoemde faciliteiten, behalve de receptie, bevinden zich op het op 500 meter afstand gelegen Hof Domburg. Als klant gast van Résidence Wijngaerde, kan je gebruik maken van de faciliteiten op Hof Domburg. Zo heb je onbeperkt en gratis toegang tot het subtropisch zwemparadijs "De Parel'. De receptie is geopend op vrijdag en maandag van 15:00 tot 18:00. Daarbuiten kan je gebruik maken van de receptie van Hof Domburg.

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 22 jaar zijn niet toegestaan.

Tevens wordt bij groepen anders dan samenreizende personen in gezinsverband een extra borg van 50 p.p. verlangd.

Het is voor bedrijven niet toegestaan om boekingen te maken voor werknemers die met een ander doel dan recreatie op het park verblijven.

Het servicepakket bestaande uit opgemaakte bedden, 2 handdoeken per persoon, 2 theedoeken, 1 keukendoek, eindschoonmaak, koffie/thee pakketje en een Rituals pakketje.

In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad 'De Parel' op Hof Domburg gesloten van maandag 7 december t/m maandag 14 december 2020 . U bent van harte welkom om te gaan zwemmen in het subtropisch zwembad van Roompot Beach Resort. Dit ligt op ongeveer 25 minuten autoafstand.


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Tennis
Wandelen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 6/nacht. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 9/verblijf.
Kinderstoel: € 9/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

Bedden opgemaakt bij aankomst
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren zijn altijd op aanvraag en met verplichte eindschoonmaak
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


42 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Mertens

4,0
4 4 4 4 4

Mooie plek, zeer schoon en modern, Het balkon was perfect voor een ochtendkoffie, Dichtbij het strand en enkele goede restaurants, zoals Brasserie Domburg, om de hoek, Over het algemeen een goede prijs-kwaliteitverhouding

Gerss

4,0
4 4 4 4 4

Ruim, modern en zeer comfortabel! We waardeerden het om twee badkamers voor onze groep te hebben, Het balkon was een fijne plek om 's ochtends van onze koffie te genieten, Zeer aan te raden voor gezinnen!

DELBARE

4,0
4 4 4 4 4

Een geweldige ervaring in het algemeen! De locatie is perfect voor strandliefhebbers, en we genoten van de lokale restaurants om de hoek, Het appartement was schoon en goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om je thuis te voelen

Glogowski

4,0
4 4 4 4 4

We hadden een fantastische verblijf in Résidence Wijngaerde! Het appartement was ruim en prachtig ontworpen, en de nabijheid van het strand maakte onze ochtenden geweldig, De infraroodsauna was een onverwachte aanvulling na een dag in de zon

Saga

4,0
4 4 4 4 4

We hebben hier een geweldige tijd gehad! Het appartement was van alles voorzien wat we nodig hadden, inclusief een wasmachine, die een redding was, Het nabijgelegen strand is prachtig, en we genoten van onze avondwandelingen

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 316758

Laatst bijgewerkt: 16.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316758.htm


«Appartement in Domburg bij het Strand» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 42 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit