Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Bungalow in Water Village aan het Water

Max.  6   gasten
77m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 6  gasten
77m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(smart TV), verwarming(vloerverwarming)), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(cups), combimagnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, verwarming(vloerverwarming)), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, verwarming(vloerverwarming)), berging(wasdroger, wasmachine))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), overloop)

terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Deze gloednieuwe, vrijstaande bungalows bevinden zich op het milieuvriendelijke, autovrije vakantiepark Water Village, dat in juli 2019 haar deuren opent. Ze liggen direct aan het water.

De bungalows zijn gebouwd met duurzame materialen, hebben geen gasaansluiting en worden verwarmd door een warmtepomp. Elektriciteit wordt deels opgewekt met zonnepanelen. Ook het onderhoud gebeurt op duurzame wijze. De inrichting is modern en compleet. Er is een smart-tv in de woonkamer (met vloerverwarming) en de open keuken is voorzien van een vaatwasser, magnetron en een koelkast met vriesvak. Op de begane grond bevinden zich twee slaapkamers met elk twee eenpersoons boxspringbedden, die los van elkaar staan of tegen elkaar geschoven kunnen worden tot een tweepersoonsbed. Er zijn twee badkamers (met vloerverwarming), beide met inloopdouche, en er is een apart toilet. Op de eerste verdieping vindt u een derde slaapkamer (lager plafondhoogte), eveneens voorzien van twee eenpersoonsbedden, los van elkaar of tegen elkaar geschoven.

U beschikt tevens over een omheinde tuin met terras en tuinmeubilair. Tevens is er een berging met wasmachine en droger. Parkeren kan op de centrale parkeerplaats.

Vakantiepark Water Village is een geheel nieuw park en nog volop in aanbouw. We proberen de overlast zoveel mogelijk te beperken. De foto's zijn impressies. Zodra de foto's beschikbaar zijn, worden ze toegevoegd.

Let op: Van 19 januari tot en met 1 februari 2026 zijn het zwembad, de sauna en de squashbaan op Roompot Beach Resort gesloten in verband met onderhoudswerkzaamheden. Als gast van Roompot Beach Resort en Water Village kunt u gebruikmaken van het zwembad op Hof Domburg.

De bowlingbaan op Roompot Beach Resort is per direct gesloten. U kunt bowlen bij De Pearl op Hof Domburg. Dit is ongeveer 25 minuten rijden.

Van 2 tot en met 6 maart 2026 voert Rijkswaterstaat onderhoudswerkzaamheden uit aan het strand van Roompot Beach Resort. Om veiligheidsredenen is het strand gedurende deze periode niet toegankelijk.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras
Tafeltennis

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche


Keuken

Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
WiFi
Terrasmeubilair

Diensten

Sportleraar

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

In juli 2019 opent een gloednieuw en volledig duurzaam vakantiepark; Water Village. Het ligt direct aan de Oosterschelde in het Zeeuwse plaatsje Kamperland.

Het kleinschalige, autovrije vakantiepark Water Village is duurzaam gebouwd. Zo is er geen gasaansluiting en zijn de accommodaties gebouwd met duurzame materialen. Het merendeel van de luxe, moderne lodges ligt aan het water.

Water Village heeft zelf geen faciliteiten. U kunt echter (veelal gratis) gebruik maken van alle faciliteiten op het naastgelegen Beach Resort. De beschreven faciliteiten liggen dus allemaal op dit naastgelegen vakantiepark. Er is van alles te beleven voor zowel jong als oud. Neem eens een duik in het subtropisch zwembad, de kids kunnen knutselen in de Koos Kids Club, er kan volop worden gamed in de ChillZone en u kunt heerlijk borrelen met zeezicht in de Beachclub. En dan zijn er natuurlijk het strand en het water; hier kunt u uitwaaien, zwemmen, van de zon genieten of één van de vele watersporten beoefen. U vindt er onder andere een kite- en windsurfschool. U hoeft zich dus geen moment te vervelen.

In de directe omgeving van vakantiepark Water Village bieden historische stadjes als Veere (15 km.) en Zierikzee (26 km.), de stormvloedkering en de kilometerslange kust volop ideeën voor leuke uitstapjes. Veere is ook prima met de fiets te bereiken. Het nabijgelegen strand van Oostkapelle (16 km.) heeft een Blauwe Vlag. Dit Europese keurmerk staat voor schone en veilige jachthavens en stranden. Het strand bij Oostkapelle staat zelfs in de Schoonste Stranden Top 10 van Nederland. Enkele andere tips voor uitstapjes; zeehondjes spotten tijdens een boottocht op de Oosterschelde. Windsurflessen op het Veerse Meer of bekijk de ondergaande zon vanaf het Noordzeestrand. De historische steden Middelburg (20 km.) en Goes (21 km.) zijn ook zeker een bezoek waard. Hier kunt u prima shoppen, genieten van diverse restaurantjes en terrasjes of van kunst en cultuur.

Water Village; de ultieme bestemming als u wel alle faciliteiten bij de hand wil hebben, maar niet midden in de drukte wil verblijven.

Op Water Village is geen eigen receptie aanwezig. Bij eventuele vragen kunt u terecht bij de receptie van het naastgelegen Beach Resort.

Alle faciliteiten (dus ook de getoonde beelden) waarover wordt gesproken, liggen op het naastgelegen vakantiepark Beach Resort. Als gast op Water Village mag u hier gebruik van maken.

Bij groepen anders dan samenreizende personen in gezinsverband kan een extra borg van € 50 p.p. worden verlangd.

Water Village is een vakantiepark in aanbouw. Eventuele overlast wordt zoveel mogelijk tot een minimum beperkt.

In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad op Roompot Beach resort gesloten vanaf maandag 29 november tot en met maandag 6 december. U bent van harte welkom om te komen zwemmen in het subtropisch zwembad op Hof Domburg. Dit ligt op ongeveer 20 minuten rijden.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Paardrijden
Tennis
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 6/dier/nacht. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig. Bedden opgemaakt bij aankomst.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 6/verblijf.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren zijn altijd op aanvraag en met verplichte eindschoonmaak
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


15 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Michelle van der Straaten

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

The Water Village - Zeeland. We verbleven in een heerlijk vakantiehuis in Zeeland. Het was perfect voor 6 personen. Er was veel licht, de algehele inrichting was op een goede manier minimalistisch en de keuken had alles wat we nodig hadden. Het enige minpuntje was de steile trap (ladder) naar de kamer boven. Het werkte voor ons, maar zou moeilijk zijn voor jongere kinderen of mensen met beperkte mobiliteit.

C.A.M. Kuijs

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Ruime vakantiewoning. Slaapkamer op bovenverdieping enkel te bereiken via zeer steile trap/ladder en heeft een erg lage stahoogte Servicebalie buiten aankomsttijden niet te bereiken. Voorzieningen in orde. Bezorgservice Terras-cafe bijzonder slecht, nemen telefoon niet op. Ook afhalen werd niet in behandeling genomen en men werd doorverwezen naar de naastgelegen snackbar. Kortom, voor ons niet voor herhaling vatbaar.

Gelissen

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Mooi en schoon huis, zeer kleine slaapkamers. Trap is onveilig, waardoor de kinderen bij ons op de slaapkamer moesten slapen en een slaapkamer niet gebruikt kon worden. Bedden niet opgemaakt zoals afgesproken. Daarnaast paste een campingbedje niet op een slaapkamer, waardoor 1 kind bij de oudere in bed heeft moeten slapen. We hebben met 4 volwassenen en 2 kleine kinderen een 6 persoonshuisje gehuurd, maar eigenlijk te klein voor deze samenstelling.

hanneke Van Brussel

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Prima aankomst. Huisje goed te vinden en lekker makkelijk dat je vanaf 15:00 gewoon digitaal kunt inchecken!

Sda

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Had een geweldige tijd hier, gewoon een korte wandeling naar het strand! De plek was echt goed uitgerust, ik bedoel, een vaatwasser en wasmachine? Ja, graag! Het enige nadeel was het bouwgeluid gedurende de dag, maar het verpestte onze reis niet.

Balaj

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Ruime en goed uitgeruste bungalow, Genoten van ontspannen bij het buitenzwembad en het verkennen van de nabijgelegen natuurpaden

Darbujam

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

De lodge was prachtig ingericht en zeer comfortabel. We vonden het een perfecte uitvalsbasis voor onze strandexcursies. De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook een aangename verrassing!

Popa

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

We hebben over het algemeen genoten van ons verblijf, De lodge was goed onderhouden, en we waardeerden de aparte badkamers voor meer comfort, Het gebied was rustig en ontspannend, perfect om te ontspannen na een dag van verkenning

Comune

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

De locatie is uitstekend: dicht bij Roompot Beach, en de kinderen vonden het geweldig om in de tuin te spelen. De keuken was goed uitgerust, wat het koken gemakkelijk en plezierig maakte tijdens ons verblijf.

Klapwijk

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Ruimtelijk, schoon en schattig! Perfecte plek dichtbij het strand en andere leuke dingen, De tuin is een leuke toevoeging om te ontspannen, Zeker een plek om herinneringen te maken

van Hell

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Leuke plek al met al, Zeer modern och milieuvriendelijke sfeer, wat ik geweldig vond, Het tuinarea was perfect voor de ochtendkoffie, maar man, de WiFi was soms een beetje traag

Michelle van der Straaten

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

The Water Village - Zeeland. We verbleven in een heerlijk vakantiehuis in Zeeland. Het was perfect voor 6 personen. Er was veel licht, de algehele inrichting was op een goede manier minimalistisch en de keuken had alles wat we nodig hadden. Het enige minpuntje was de steile trap (ladder) naar de kamer boven. Het werkte voor ons, maar zou moeilijk zijn voor jongere kinderen of mensen met beperkte mobiliteit.

C.A.M. Kuijs

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Ruime vakantiewoning. Slaapkamer op bovenverdieping enkel te bereiken via zeer steile trap/ladder en heeft een erg lage stahoogte Servicebalie buiten aankomsttijden niet te bereiken. Voorzieningen in orde. Bezorgservice Terras-cafe bijzonder slecht, nemen telefoon niet op. Ook afhalen werd niet in behandeling genomen en men werd doorverwezen naar de naastgelegen snackbar. Kortom, voor ons niet voor herhaling vatbaar.

Gelissen

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Mooi en schoon huis, zeer kleine slaapkamers. Trap is onveilig, waardoor de kinderen bij ons op de slaapkamer moesten slapen en een slaapkamer niet gebruikt kon worden. Bedden niet opgemaakt zoals afgesproken. Daarnaast paste een campingbedje niet op een slaapkamer, waardoor 1 kind bij de oudere in bed heeft moeten slapen. We hebben met 4 volwassenen en 2 kleine kinderen een 6 persoonshuisje gehuurd, maar eigenlijk te klein voor deze samenstelling.

hanneke Van Brussel

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Prima aankomst. Huisje goed te vinden en lekker makkelijk dat je vanaf 15:00 gewoon digitaal kunt inchecken!


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 316888

Laatst bijgewerkt: 11.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316888.htm


«Bungalow in Water Village aan het Water» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat