Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Gerestylde bungalow strand op loopafstand

Max.  4   gasten
40m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
40m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(kabel), DVD-speler), open keuken(koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine), badkamer(douche, wastafel))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), kinderslaapkamer(stapelbed), overloop)

verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

De verschillende typen accommodaties liggen verspreid over het grote park met zijn vele faciliteiten. Zo is er een geschakelde 4-persoons bungalow (NL-4493-38). Dit type is recent gerestyled en is alleen te boeken met maximaal twee volwassenen en twee kinderen tot en met 12 jaar. Deze accommodatie beschikt standaard niet over een bad, deze kunt u reserveren via het klantcontactcenter, tegen een gereduceerd tarief. Er is ook een ruime 6-persoons duplex variant (NL-4493-39). In dit type bevinden de woonkamer en keuken zich op de eerste verdieping met een balkon/dakterras. De slaapkamers en de twee badkamers bevinden zich op de begane grond. Tevens vindt u 6-persoons vrijstaande chalets met vaatwasser en veranda (NL-4493-40). Tot slot is er de 14-persoons vrijstaande groepsvilla (NL-4493-41). Dit type, optioneel verkrijgbaar met sauna, beschikt over zes slaapkamers met boxspringbedden, een wasmachine en een droger. De woonkamer en ruime keuken bevinden zich op de eerste verdieping. Deze beschikt tevens over een balkon/dakterras. De slaapkamers en badkamers bevinden zich op de begane grond. De eerste verdieping is een vide, terwijl de begane grond bestaat uit twee aparte units met elk drie slaapkamers en een badkamer. Alle varianten zijn netjes ingericht en beschikken over een tuin met terras en tuinmeubilair.

Naast deze accommodaties zijn er ook andere accommodaties beschikbaar op Roompot Beach Resort.

Let op: De bowlingbaan op Roompot Beach Resort is gesloten. Gasten kunnen bowlen bij De Parel (Hof Domburg), op ongeveer 25 minuten rijden.

Let op: Van 19 januari tot 1 februari 2026 zijn het zwembad, de sauna en de squashbaan op Roompot Beach Resort gesloten vanwege onderhoud. Gasten van Roompot Beach Resort en Water Village kunnen gedurende deze periode gebruikmaken van het zwembad op Hof Domburg.

De bowlingbaan op Roompot Beach Resort is per direct gesloten. U bent van harte welkom om te komen bowlen bij De Parel op Hof Domburg. Dit is ongeveer 25 minuten rijden.

Van 2 tot en met 6 maart 2026 voert Rijkswaterstaat onderhoudswerkzaamheden uit aan het strand van Roompot Beach Resort. Om veiligheidsredenen is het strand in deze periode niet toegankelijk.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras
Tafeltennis

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Vaatwasser
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler

Diensten

Sportleraar

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Roompot Beach Resort ligt direct aan het zuivere natuurzwemwater van Nationaal Park De Oosterschelde, het kindvriendelijke Roompotstrand en een groot natuurgebied. Op het park kunt u onder andere gebruik maken van het subtropisch zwemparadijs, verschillende sportmogelijkheden en vier-sterren-manege De Strandhoeve. Ook bezoekjes aan typisch Zeeuwse steden als Veere, Zierikzee, Goes en Middelburg zijn absoluut de moeite waard. Deze perfecte ligging en de vele faciliteiten maken het park het hele jaar door tot een waar paradijs voor gezinnen met (jonge) kinderen, actieve vakantievierders en watersportliefhebbers.

Zeer veelzijdig vijf-sterren-vakantiepark met vele faciliteiten, uiterst geschikt voor o.a. jonge gezinnen en watersportliefhebbers

Parkeren: bij de accommodatie.

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan.

Tevens wordt bij groepen anders dan samenreizende personen in gezinsverband een extra borg van € 50 p.p. verlangd.

In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad op Roompot Beach resort gesloten vanaf maandag 29 november tot en met 6 december. U bent van harte welkom om te komen zwemmen in het subtropisch zwembad op Hof Domburg. Dit ligt op ongeveer 20 minuten rijden.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Tennis
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: € 74,95, of dient het zelf te doen. Verplicht te betalen indien uw huisdier mee gaat.
Huisdieren: Max. 1; € 6/nacht. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, € 13,75 p.p./verblijf.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 9/verblijf.
Kinderstoel: € 9/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


115 Beoordelingen

Totale beoordeling

3,8 van 5
3.8 Inrichting
3.8 Prijs / kwaliteit
3.8 Service
3.8 Ligging
3.8 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Butt

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Engels

Deze plek is een verborgen parel! We hielden van de rustige sfeer, en de heringerichte interieurs waren prachtig. Het was ook geweldig om de optie te hebben van nabijgelegen activiteiten zoals fietsen en vissen. Sterk aanbevolen!

Coronese

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Italiaans

We hebben een fantastisch verblijf gehad in de gerenoveerde bungalow! Het was gezellig en op loopafstand van het strand van Roompot, de kinderen waren dol op de buitenruimte en het nabijgelegen waterpark was een groot succes, Zeker een plek waar we terug zouden komen!

Quispe

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Spaans

Een fantastische gezinsuitstap! De kinderen waren dol op de nabijgelegen watersporten, en wij genoten van het fietsen door het charmante gebied. De keuken was goed uitgerust, wat het bereiden van maaltijden vergemakkelijkte wanneer we niet uit eten gingen.

Tuijtelaars

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Sauna was not working, this place was not clean. Very small. Some pieces of the stairs were loose.

Kevin Vanderheyden

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Te klein voor 4 personen

Zijlstra

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Was en flott sted! Barna hadde det moro med å leke i hagen mens vi nøt de fredelige omgivelsene, Det romslige oppholdsrommet var perfekt for familietreff, Vil anbefale det til alle som leter etter en avslappende pause

U Ehrhardt

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Een geweldige tijd in Holland

Hijazi

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Ik ben totaal enthousiast over deze bungalow! Super gezellige sfeer en slechts een korte wandeling van Roompot Beach, Perfect voor een gezinsvakantie of een ontspannen ontmoeting met vrienden, Het buitenzwembad? Grote pluspunt, 10/10 zou aanbevelen

dhr. Erps

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Ivm een foutieve boeking van een 7-persoons modern chalet (huisdier niet vermeld) kreeg ik tijdens telefonisch contact hierover een alternatief aangeboden: een gerestylde 4-persoon bungalow. Aangezien we maar met 2 volwassenen en 1 huisdier waren heb ik het alternatief genomen. Omdat het alternatief ook nog eens enkele tientallen euro's duurder was, waren mijn verwachtingen hoog gespannen. Bij aankomst was de teleurstelling dan ook zeer groot aangezien het een zeer oud (deel van een) huis betrof waar hier en daar wat minimale vernieuwingen waren aangebracht. Ik heb meteen bij de receptie van het park gereclameerd maar de receptie kon niets voor mij betekenen omdat zij niet een boeking van een tussenpersoon kunnen aanpassen. Al met al een zeer teleurstellende ervaring.

J.G Rozendaal

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Waren wel wat verbeterpunten, zoals,wc deur sluit niet goed kijk je gewoon langsheen,buitendeur sluiten niet goed,was allemaal wel krap,wij waren dan met z,n tweetjes maar anders is het niet echt groot,nu hadden we mooi weer dus veel weggeweest,lang moeten wachten bij het restaurant op het park voor drinken en eten,puntje van aandacht.

Benjamin Scherer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Ondanks restylt was de accommodatie behoorlijk versleten. Kapotte spiegeltegels in de keuken, grote ondefinieerbare vlekken op de muren, vieze vloeren door het hele huis, vieze zuurkast en een zeer verwaarloosde buitenruimte hebben onze vakantie tijd verpest. De foto's op internet komen absoluut niet overeen met de werkelijkheid.

Jan Lintzen

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Dit appartement is zeker niet premium. Er moet hier veel worden bijgewerkt. De kleinste sauna ooit is grappig...

Brouwer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Ontvangst op het park is zeer gastvrij. Goed geregeld.

René Rozeboom Muizelaar

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Leuk park, mooie ligging. Huisje is netjes maar geen luxe, klein maar knus.

Markus Unland

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Geweldig! Super goed! Een aanrader!

meneer Nijenhuis

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

De site is erg overzichtelijk en duidelijk, Wanneer je iets boekt komt er gelijk reactie via de mail, Heelfijn allemaal,

Anja Drupsteen

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Met aankomt een lieve dame aan de bali prima uitleg! Met een code naar binnen is erg handig! Heerlijk warm en schoon en een gezellig huisje. Auto op een zichtbare plek is vertrouwd! En Zeeland zelf ontzettend mooi vooral Veere heb ik bewonderd!

Frank Rijsdijk

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Mooie omgeving, huisje was erg klein en te weinig opbergruimte.

Petra Bräuer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

We waren ook deze keer gelukkig

Andreas Picard

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Het aankomen en overhandigen van de sleutels was goed, snel en informatief. Het was de 28.12 veel aankomst op oudejaarsavond.

jose van limpt

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Beetje oud en klein maar de omgeving was mooi

Elisabeth

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Perfect gelegen in de buurt van Roompot Beach, is deze bungalow een gezellige toevluchtsoord voor stellen. Het buitenzwembad was een mooie aanvulling.

wendy maas

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Leuke mooie omgeving. Het haventje is wel een uitschieter.

Petra Bräuer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Zoals altijd waren we zeer tevreden. Kleine gebreken aan het huis werden direct door de huisdienst gerepareerd, tot we ons weer comfortabel voelden.

Vivian Lubbers

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

de omgeving was mooi, neem de deltawerken burg en niet de zeeland burg (de the brigde brug) het is een gehorige accommodatie, je hoort schuiven van stoelen van de buren, het waaien van de wind. op dinsdag word je wakker om 5 uur sochtends met hardcore muziek van de buren. gelukkig had ik oordopjes mee voor het suizen van de wind. had er snacht last van. maar ja dat ben ik met gevoelige oren. de koelkast hoor je aan slaan was verder niet hinderlijk.

Kris Carlier

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Alles verliep zeer vlot en alles was klaar voor onze aankomst. Graag hadden de iets dichter bij water geweest, maar veel hadden we niet om over te klagen

P van de Pol

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Prima accommodatie ,leuk plekkie zo voor de haven. Er zaten alleen geen goede pannen in het kastje voor de inductiekookplaat,het enige minpuntje. Leuke omgeving.

Renata Voigt

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Het was prima vertoefen. Het huisje vonden wij erg klein, en niet echt super schoon. Bank was niet echt comfortabel, en weinig ruimte om te zitten als je er met z n vieren zou zijn.

sylvia tijssen

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

De omgeving is prachtig, we hadden mooi weer en met het strand om de hoek was het zeer goed vertoeven. Het huisje vinden wij niet vier persoons waardig. Zo weinig ruimte beneden. Stoelen die niet in relaxstand kunnen is eveneens erg jammer. De omgeving is zeker de moeite waard. En de mensen zijn zeer vriendelijk. Het zwembad is heerlijk voor jong en oud.

Torsten Schmittberger

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Het vakantiepark lijkt een beetje slordig ontworpen en oud. Personeel, vlakbij het strand en excursiemogelijkheden vonden we geweldig.

Joëlle van Asch

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Bij binnenkomst in het huisje werden we verwelkomt door honderden mieren. Op het aanrecht, tafels en bank. Huisje was niet echt schoon, vieze vloeren. Deur kapot, dat werd wel gelijk gemaakt. Op de foto vond ik het er mooier en netter uitzien. De omgeving was mooi, dicht bij het strand. De restaurants ed waren niet echt voorzien op zo veel mensen. Weinig plaats, te weinig personeel en lang wachten.

Sandra Maßelter

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Alles was super soepel, mooie en snelle receptie bij de receptie ondanks vele aankomsten, het huis was erg mooi en functioneel, maar modern. We waren verrast dat we een sauna hadden. Helaas zijn de huizen dichter bij elkaar dan je op de website zou verwachten. Het strand en de speeltuin direct naast het huis zijn geweldig. Al met al een heel leuk, ontspannen verblijf voor de kinderen (4 en 7) en voor ons. Het enige dat onze vreugde beïnvloedde was de zeer incompetente personeel van de pizzeria. De reservering voor de avond was niet gerealiseerd, de ober kwam niet naar de tafel, negeerde ons, zelfs verhuisde andere gasten die veel later kwamen. De fleswijn, die op het menu stond, was er niet, de schatkist in het kindermenu stond ook uit, we kregen geen informatie. Maar de hogere prijs van het kindermenu (met schatkist) werd berekend. De kinderen kregen niets te schilderen en pikten de hokken zelf op, maar ze waren allemaal ongestraft. Na een pizzadoos voor de overblijfselen van de kinderen, moesten we vier keer vragen, eindelijk ging ik naar de balie om een ​​collega te halen. Wij - daar waren mijn zus en ik ben het mee eens - worden nooit in een pizzeria geserveerd service. Het eten was ok.De volgende ochtend wachtte het bedienend personeel in de bistro van het park. Blijkbaar moet het personeel universeel toepasbaar zijn en daarom hier en daar overweldigd. Jammer, het GrandCafe onder de pizzeria is geweldig, maar het personeel was erg vriendelijk.

Andreas Nübel

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Vriendelijke ontvangst, mooi schoon appartement.

Petra Bräuer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Het was geweldig! Het personeel was erg vriendelijk en het huis was geweldig. Slechts 100 meter van het strand en ongeveer 200 meter naar het centrum van het park was het huis ideaal voor ons!

Steffi Groß

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Het personeel bij de receptie was erg vriendelijk en het aanbod met zwembad we vonden veel als een gezin. We hielden niet van het huis, maar van de locatie. Het strand is erg mooi en erg schoon. Als we terugkomen, kiezen we liever voor een strandhuis.

Jehle

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Super schone bungalows, dichtbij het strand, Ik hield van het buitenzwembad! Perfect voor een gezinsvakantie

Bart de Jong

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

heerlijke vakantie gehad huisje dicht bij het strand en leuke plaatsen in de buurt.

Döring

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

In totaal een fatsoenlijke ervaring, De locatie was geweldig voor toegang tot het strand, en de omgeving voelde veilig aan, Ik wou echter dat er meer eetgelegenheden in de buurt waren, Toch hebben we enkele mooie plekken gevonden die slechts een korte rit verwijderd waren.

Lilli Krämer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

hadden geweldige vakantie! Het huis is zo fris en gezellig! perfect met sauna 👌🏼

Marc Clukkers

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

-Zwak onthaal - niet gemotiveerde medewerkers - een droevig beeld

Brück

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

We hadden een mooi verblijf in de verbouwde bungalow! Het was gezellig en slechts een korte wandeling naar het strand, wat perfect was voor onze familie. De kinderen genoten van het buitenzwembad en wij waardeerden de rustige sfeer. De keuken was goed uitgerust, wat het bereiden van maaltijden vergemakkelijkte. De nabijgelegen eetgelegenheden waren praktisch, vooral het kleine café bij Bestevaer. Al met al een geweldige plek voor een ontspannen weekendje weg!

D Rood

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Wij hebben een hele fijne vakantie gehad. Onwijs genoten van het huisje met bubbelbad. Het was lekker vertoeven. Een minpuntje is het koude water in het zwembad. Maar dit staat bekend bij Roompot.

Diana Bulthuis

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Aankomst druk, helaas van te voren geen sleutel ontvangen, daarom wachten bij de receptie. Park is al wat ouder, zwembad gedateerd, gladde vloeren, helaas geen antislipmat over de tegels gelegd. Omgeving is mooi! Helaas was de restaurant en pizzeria bijna de gehele week gesloten. Alleen op donderdag konden we terecht, maar alleen afhalen. Pizzeria was alsnog gesloten en alle tafels bleken gereserveerd. Velen kwamen dus voor 'dichte deur'. Vreemd en erg storend. dat tijdens herfstvakantie restaurant en pizzeria niet gehele week open is. Snackbar en winkel zijn prima.

Daniel Rudolph

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

De accommodatie was schoon en goed onderhouden. De omgeving, met de zee direct buiten de deur, was zeer goed. Maar de service in restaurants was niet zo goed.

Jana Requadt

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

De accommodatie was comfortabel, schoon en met alles zetten wat je nodig hebt. De speeltuin was letterlijk recht naar beneden de weg, zodat mijn zoon ook wel eens alleen te gaan konnte.Der strand zou kunnen worden binnen de 2 meest geheime bereikte, was hij schoon en nooit überfüllt.Wir hadden een heerlijke zomervakantie in september en ik kan parkeren en onze accommodatie alleen maar aanraden!

Anja Schrijvers

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Aardig ontvangst bij de receptie. Groot, mooi en schoon vakantiepark. Voor kinderen vanalles te doen. Schoon strand.

Bäuml

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Perfect voor een gezinsuitstapje! We hebben in een ruime duplexwoning voor 6 personen overnacht, en deze was zeer goed ingericht. De locatie was geweldig, dicht bij het strand en enkele schattige restaurants. Schoon en comfortabel, maar het zou misschien iets meer geluidsisolatie kunnen gebruiken. Desondanks hebben we veel plezier gehad!

Lipka

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Engels

Leuke plek voor een snelle ontsnapping, Schoon en comfortabel, alles wat je nodig hebt voor een relaxte strandvakantie, Buitenruimte is schattig voor bijeenkomsten, Nabijgelegen waterpark is een leuk extraatje!

Martins

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Engels

We hebben een geweldige tijd gehad in de heringerichte bungalow! De plek was gezellig en had alles wat we nodig hadden. Slechts een korte wandeling naar Roompot Beach, wat een bonus was. De kinderen hielden van het waterpark, en wij waardeerden de gratis WiFi. Zeker zouden we terugkomen!

Dhhd

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Engels

Mooie plek, maar kan wel wat meer keukengerei gebruiken, Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, Over het algemeen een goede prijs-kwaliteitverhouding, Het buitengedeelte was heerlijk voor onze avonden

Hussein

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Engels

Deze bungalow overtrof mijn verwachtingen, Het was goed uitgerust en had een mooie moderne uitstraling na de restyling, Het buitenzwembad was een leuke bonus, hoewel we de meeste tijd op het nabijgelegen strand doorbrachten.

C.J.M Diels

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Wat ingewikkeld qua route van de entree naar het huisje. We konden echter dichtbij parkeren. Dat was fijn. Het was wel erg droog. Daardoor was het “tonen” op de huizen minder. Witte stenen met groene onder-/achtergrond oogt nu eenmaal frisser dan zeer verdroogd gras. Voor de toekomst een alternatief zoeken door het parkbeheer? Verder ok.

Johan van der Meer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Deze vier onder één dak verblijven zijn geschikt voor de overnachting, erg klein zeker voor 4 personen. Eettafel van ongeveer 150x80 vast aan de muur is zeker geen sfeermaker. Slaapkamer en douche voldoen maar de rest is erg krap. Geen schuurtje voor je fietsen staan alleen droog bij de voordeur onder afdakje. Conclusie voor twee mensen die veel weg zijn kan het ermee door anders zou ik dit niet aanraden.

W.m Weis

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Kurztripp met hond. Strand in de buurt en tal van mogelijkheden om te wandelen met de hond.

Selma Dirven

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Prima huisje voor 2 vlak aan zee

A Stoffels

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Keurige functionele vakantiewoning, goed meubilair en prima bed. Bestekbak lag wat knullig onderin het keukenkastje. Receptie prima, snackbar en winkel ongeïnteresseerd personeel.

Eveline Van Vlasselaer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Prima uitvalsbasis om Zeeland te verkennen. Het park heeft eigen strand. Bungalow heeft zicht op jachthaven. Bungalow aan de kleine kant voor 4 personen, maar voor 2 is het o.k.. Indeling leefgedeelte kon beter. Sanitair op gelijkvloers , slaapkamers op 1ste verdieping, smalle wenteltrap.

J. Bax

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Omdat we in het verleden diverse keren hebben gecampeerd op deze locatie wisten we min of meer waar we terecht zouden komen. Deze keer dus een huisje, wat prima is bevallen. Zeeland is voor ons de vakantie provincie en dat zal zo blijven.

Pierre Roesner

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Als we hadden een mooie tijd-Top voor gezinnen

Guenter Esch

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Alles ver ok.Jedoch i, keuken ontbreekt verlichting.

Joop Kreeftmeijer

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Weinig privacy door ontbreken van een schutting.

JHM Geertshuis

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

waren midweek in Zeeland om te fietsen.

Marijke de Gruijter-Bosch

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Midweek hier geweest, goed huisje, mooie ligging en genoeg te doen in de omgeving.

Ayse Doguc Göndük

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Het huis was erg schoon en mooi eingerichtet.Schwimmbad erg vies en de fiets te huur in slechte staat ,,, het gebied en het strand zijn erg mooi

Steffi Groß

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Het personeel bij de receptie was erg vriendelijk en het aanbod met zwembad we vonden veel als een gezin. We hielden niet van het huis, maar van de locatie. Het strand is erg mooi en erg schoon. Als we terugkomen, kiezen we liever voor een strandhuis.

Bart de Jong

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

heerlijke vakantie gehad huisje dicht bij het strand en leuke plaatsen in de buurt.

Lilli Krämer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

hadden geweldige vakantie! Het huis is zo fris en gezellig! perfect met sauna 👌🏼

Marc Clukkers

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

-Zwak onthaal - niet gemotiveerde medewerkers - een droevig beeld

D Rood

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Wij hebben een hele fijne vakantie gehad. Onwijs genoten van het huisje met bubbelbad. Het was lekker vertoeven. Een minpuntje is het koude water in het zwembad. Maar dit staat bekend bij Roompot.

Diana Bulthuis

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Aankomst druk, helaas van te voren geen sleutel ontvangen, daarom wachten bij de receptie. Park is al wat ouder, zwembad gedateerd, gladde vloeren, helaas geen antislipmat over de tegels gelegd. Omgeving is mooi! Helaas was de restaurant en pizzeria bijna de gehele week gesloten. Alleen op donderdag konden we terecht, maar alleen afhalen. Pizzeria was alsnog gesloten en alle tafels bleken gereserveerd. Velen kwamen dus voor 'dichte deur'. Vreemd en erg storend. dat tijdens herfstvakantie restaurant en pizzeria niet gehele week open is. Snackbar en winkel zijn prima.

Daniel Rudolph

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

De accommodatie was schoon en goed onderhouden. De omgeving, met de zee direct buiten de deur, was zeer goed. Maar de service in restaurants was niet zo goed.

Jana Requadt

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

De accommodatie was comfortabel, schoon en met alles zetten wat je nodig hebt. De speeltuin was letterlijk recht naar beneden de weg, zodat mijn zoon ook wel eens alleen te gaan konnte.Der strand zou kunnen worden binnen de 2 meest geheime bereikte, was hij schoon en nooit überfüllt.Wir hadden een heerlijke zomervakantie in september en ik kan parkeren en onze accommodatie alleen maar aanraden!

Anja Schrijvers

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Aardig ontvangst bij de receptie. Groot, mooi en schoon vakantiepark. Voor kinderen vanalles te doen. Schoon strand.

Kevin Vanderheyden

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Te klein voor 4 personen

Sandra Maßelter

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Alles was super soepel, mooie en snelle receptie bij de receptie ondanks vele aankomsten, het huis was erg mooi en functioneel, maar modern. We waren verrast dat we een sauna hadden. Helaas zijn de huizen dichter bij elkaar dan je op de website zou verwachten. Het strand en de speeltuin direct naast het huis zijn geweldig. Al met al een heel leuk, ontspannen verblijf voor de kinderen (4 en 7) en voor ons. Het enige dat onze vreugde beïnvloedde was de zeer incompetente personeel van de pizzeria. De reservering voor de avond was niet gerealiseerd, de ober kwam niet naar de tafel, negeerde ons, zelfs verhuisde andere gasten die veel later kwamen. De fleswijn, die op het menu stond, was er niet, de schatkist in het kindermenu stond ook uit, we kregen geen informatie. Maar de hogere prijs van het kindermenu (met schatkist) werd berekend. De kinderen kregen niets te schilderen en pikten de hokken zelf op, maar ze waren allemaal ongestraft. Na een pizzadoos voor de overblijfselen van de kinderen, moesten we vier keer vragen, eindelijk ging ik naar de balie om een ​​collega te halen. Wij - daar waren mijn zus en ik ben het mee eens - worden nooit in een pizzeria geserveerd service. Het eten was ok.De volgende ochtend wachtte het bedienend personeel in de bistro van het park. Blijkbaar moet het personeel universeel toepasbaar zijn en daarom hier en daar overweldigd. Jammer, het GrandCafe onder de pizzeria is geweldig, maar het personeel was erg vriendelijk.

Andreas Nübel

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Vriendelijke ontvangst, mooi schoon appartement.

Petra Bräuer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Het was geweldig! Het personeel was erg vriendelijk en het huis was geweldig. Slechts 100 meter van het strand en ongeveer 200 meter naar het centrum van het park was het huis ideaal voor ons!

dhr. Erps

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Ivm een foutieve boeking van een 7-persoons modern chalet (huisdier niet vermeld) kreeg ik tijdens telefonisch contact hierover een alternatief aangeboden: een gerestylde 4-persoon bungalow. Aangezien we maar met 2 volwassenen en 1 huisdier waren heb ik het alternatief genomen. Omdat het alternatief ook nog eens enkele tientallen euro's duurder was, waren mijn verwachtingen hoog gespannen. Bij aankomst was de teleurstelling dan ook zeer groot aangezien het een zeer oud (deel van een) huis betrof waar hier en daar wat minimale vernieuwingen waren aangebracht. Ik heb meteen bij de receptie van het park gereclameerd maar de receptie kon niets voor mij betekenen omdat zij niet een boeking van een tussenpersoon kunnen aanpassen. Al met al een zeer teleurstellende ervaring.

J.G Rozendaal

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Waren wel wat verbeterpunten, zoals,wc deur sluit niet goed kijk je gewoon langsheen,buitendeur sluiten niet goed,was allemaal wel krap,wij waren dan met z,n tweetjes maar anders is het niet echt groot,nu hadden we mooi weer dus veel weggeweest,lang moeten wachten bij het restaurant op het park voor drinken en eten,puntje van aandacht.

Benjamin Scherer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Ondanks restylt was de accommodatie behoorlijk versleten. Kapotte spiegeltegels in de keuken, grote ondefinieerbare vlekken op de muren, vieze vloeren door het hele huis, vieze zuurkast en een zeer verwaarloosde buitenruimte hebben onze vakantie tijd verpest. De foto's op internet komen absoluut niet overeen met de werkelijkheid.

Jan Lintzen

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Dit appartement is zeker niet premium. Er moet hier veel worden bijgewerkt. De kleinste sauna ooit is grappig...

Brouwer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Ontvangst op het park is zeer gastvrij. Goed geregeld.

René Rozeboom Muizelaar

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Leuk park, mooie ligging. Huisje is netjes maar geen luxe, klein maar knus.

Markus Unland

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Geweldig! Super goed! Een aanrader!

meneer Nijenhuis

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

De site is erg overzichtelijk en duidelijk, Wanneer je iets boekt komt er gelijk reactie via de mail, Heelfijn allemaal,

Anja Drupsteen

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Met aankomt een lieve dame aan de bali prima uitleg! Met een code naar binnen is erg handig! Heerlijk warm en schoon en een gezellig huisje. Auto op een zichtbare plek is vertrouwd! En Zeeland zelf ontzettend mooi vooral Veere heb ik bewonderd!

Frank Rijsdijk

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Mooie omgeving, huisje was erg klein en te weinig opbergruimte.

Petra Bräuer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

We waren ook deze keer gelukkig

Andreas Picard

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Het aankomen en overhandigen van de sleutels was goed, snel en informatief. Het was de 28.12 veel aankomst op oudejaarsavond.

jose van limpt

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Beetje oud en klein maar de omgeving was mooi

wendy maas

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Leuke mooie omgeving. Het haventje is wel een uitschieter.

Petra Bräuer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Zoals altijd waren we zeer tevreden. Kleine gebreken aan het huis werden direct door de huisdienst gerepareerd, tot we ons weer comfortabel voelden.

Vivian Lubbers

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

de omgeving was mooi, neem de deltawerken burg en niet de zeeland burg (de the brigde brug) het is een gehorige accommodatie, je hoort schuiven van stoelen van de buren, het waaien van de wind. op dinsdag word je wakker om 5 uur sochtends met hardcore muziek van de buren. gelukkig had ik oordopjes mee voor het suizen van de wind. had er snacht last van. maar ja dat ben ik met gevoelige oren. de koelkast hoor je aan slaan was verder niet hinderlijk.

Kris Carlier

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Alles verliep zeer vlot en alles was klaar voor onze aankomst. Graag hadden de iets dichter bij water geweest, maar veel hadden we niet om over te klagen

P van de Pol

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Prima accommodatie ,leuk plekkie zo voor de haven. Er zaten alleen geen goede pannen in het kastje voor de inductiekookplaat,het enige minpuntje. Leuke omgeving.

Renata Voigt

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Het was prima vertoefen. Het huisje vonden wij erg klein, en niet echt super schoon. Bank was niet echt comfortabel, en weinig ruimte om te zitten als je er met z n vieren zou zijn.

sylvia tijssen

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

De omgeving is prachtig, we hadden mooi weer en met het strand om de hoek was het zeer goed vertoeven. Het huisje vinden wij niet vier persoons waardig. Zo weinig ruimte beneden. Stoelen die niet in relaxstand kunnen is eveneens erg jammer. De omgeving is zeker de moeite waard. En de mensen zijn zeer vriendelijk. Het zwembad is heerlijk voor jong en oud.

Torsten Schmittberger

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Het vakantiepark lijkt een beetje slordig ontworpen en oud. Personeel, vlakbij het strand en excursiemogelijkheden vonden we geweldig.

Joëlle van Asch

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Bij binnenkomst in het huisje werden we verwelkomt door honderden mieren. Op het aanrecht, tafels en bank. Huisje was niet echt schoon, vieze vloeren. Deur kapot, dat werd wel gelijk gemaakt. Op de foto vond ik het er mooier en netter uitzien. De omgeving was mooi, dicht bij het strand. De restaurants ed waren niet echt voorzien op zo veel mensen. Weinig plaats, te weinig personeel en lang wachten.

C.J.M Diels

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Wat ingewikkeld qua route van de entree naar het huisje. We konden echter dichtbij parkeren. Dat was fijn. Het was wel erg droog. Daardoor was het “tonen” op de huizen minder. Witte stenen met groene onder-/achtergrond oogt nu eenmaal frisser dan zeer verdroogd gras. Voor de toekomst een alternatief zoeken door het parkbeheer? Verder ok.

Johan van der Meer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Deze vier onder één dak verblijven zijn geschikt voor de overnachting, erg klein zeker voor 4 personen. Eettafel van ongeveer 150x80 vast aan de muur is zeker geen sfeermaker. Slaapkamer en douche voldoen maar de rest is erg krap. Geen schuurtje voor je fietsen staan alleen droog bij de voordeur onder afdakje. Conclusie voor twee mensen die veel weg zijn kan het ermee door anders zou ik dit niet aanraden.

W.m Weis

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Kurztripp met hond. Strand in de buurt en tal van mogelijkheden om te wandelen met de hond.

Dominic Esser

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Bij het boeken van suf Belvilla sprake van een huis met een tuin is unzäunt werd, was bepalend voor onze reservering. Echter, verwachtten we een huis uit de 4 appartementen werden gemaakt. De beloofde sauna is beschikbaar, maar alleen voor één persoon. Maar dit moet niet zwaarlijvig zijn. De tuin was een klein terras ca. 4qm. De woonkamer is zichtbaar voor iedereen als je niet overdag zijn de gordijnen. Met een andere of het Beloofde object de vakantie veel mooier zou zijn geweest.

Selma Dirven

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Prima huisje voor 2 vlak aan zee

A Stoffels

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Keurige functionele vakantiewoning, goed meubilair en prima bed. Bestekbak lag wat knullig onderin het keukenkastje. Receptie prima, snackbar en winkel ongeïnteresseerd personeel.

Eveline Van Vlasselaer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Prima uitvalsbasis om Zeeland te verkennen. Het park heeft eigen strand. Bungalow heeft zicht op jachthaven. Bungalow aan de kleine kant voor 4 personen, maar voor 2 is het o.k.. Indeling leefgedeelte kon beter. Sanitair op gelijkvloers , slaapkamers op 1ste verdieping, smalle wenteltrap.

J. Bax

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Omdat we in het verleden diverse keren hebben gecampeerd op deze locatie wisten we min of meer waar we terecht zouden komen. Deze keer dus een huisje, wat prima is bevallen. Zeeland is voor ons de vakantie provincie en dat zal zo blijven.

Pierre Roesner

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Als we hadden een mooie tijd-Top voor gezinnen

Guenter Esch

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Alles ver ok.Jedoch i, keuken ontbreekt verlichting.

Joop Kreeftmeijer

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Weinig privacy door ontbreken van een schutting.

JHM Geertshuis

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

waren midweek in Zeeland om te fietsen.

Marijke de Gruijter-Bosch

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7

Midweek hier geweest, goed huisje, mooie ligging en genoeg te doen in de omgeving.

Ayse Doguc Göndük

3,7
3.7 3.7 3.7 3.7 3.7
Toon Duits

Het huis was erg schoon en mooi eingerichtet.Schwimmbad erg vies en de fiets te huur in slechte staat ,,, het gebied en het strand zijn erg mooi

Dominic Esser

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8
Toon Duits

Bij het boeken van suf Belvilla sprake van een huis met een tuin is unzäunt werd, was bepalend voor onze reservering. Echter, verwachtten we een huis uit de 4 appartementen werden gemaakt. De beloofde sauna is beschikbaar, maar alleen voor één persoon. Maar dit moet niet zwaarlijvig zijn. De tuin was een klein terras ca. 4qm. De woonkamer is zichtbaar voor iedereen als je niet overdag zijn de gordijnen. Met een andere of het Beloofde object de vakantie veel mooier zou zijn geweest.

Anja Drupsteen

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Met aankomt een lieve dame aan de bali prima uitleg! Met een code naar binnen is erg handig! Heerlijk warm en schoon en een gezellig huisje. Auto op een zichtbare plek is vertrouwd! En Zeeland zelf ontzettend mooi vooral Veere heb ik bewonderd!


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 316907

Laatst bijgewerkt: 06.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316907.htm


«Gerestylde bungalow strand op loopafstand» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 115 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat