Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Gerestyld huis met 5 badkamers bij Vrachelse...

Max.  18   gasten
275m²  Woonoppervlakte
9 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 18  gasten
275m²
9 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(smart TV)), keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, toilet), badkamer(ligbad, toilet), traphekje)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel), overloop, traphekje)

Op de 2e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), overloop)

berging, balkon, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt), kinderbed, kinderbed, kinderstoel, kinderstoel

Deze ruime, vrijstaande en gerestylede villa is gelegen op het bosrijke vakantiepark De Katjeskelder, niet ver van Nationaal Park De Biesbosch en toch op slechts 10 km van de gezellige stad Breda.

De villa bestaat uit drie verdiepingen. Op de begane grond vindt u een ruime woonkamer en een goed uitgeruste open keuken, evenals twee slaapkamers met en-suite badkamer. Op de eerste verdieping vindt u vijf slaapkamers en drie badkamers. Op de tweede verdieping bevinden zich nog eens twee slaapkamers. Op de begane grond bevindt zich tevens een apart toilet.

Alle slaapkamers zijn voorzien van twee eenpersoons boxspringbedden, waarvan sommige in een tweepersoonsopstelling. Tenzij anders vermeld, beschikken de badkamers over een douche. Buiten vindt u een tuin en een gemeubileerd terras. Er zijn twee kinderbedjes, twee kinderstoelen, traphekjes en beveiligde stopcontacten. Een berging met wasmachine en droger maken het plaatje compleet.

Buiten is er een niet-omheinde tuin met terras en tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid in de buurt van de villa.

Op vakantiepark De Katjeskelder kunt u diverse accommodaties huren voor groepen van vier tot tweeëntwintig personen.

Let op: Het zwembad is gesloten in verband met onderhoud van 10 tot en met 24 november 2025.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Speeltuin
Zwembad
Tennisbaan
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche en ligbad

aparte wc's 4


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 18

9 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 14.6 kilometer

14.6 kilometer

Meer 2.8 kilometer

2.8 kilometer

Supermarkt 2.3 kilometer

2.3 kilometer

Restaurant 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Stadscentrum 2.6 kilometer

2.6 kilometer

Bus 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Station 6.5 kilometer

6.5 kilometer

Snelweg-afrit 3.2 kilometer

3.2 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De Katjeskelder is een rustig zeer kindvriendelijk familie park met veel faciliteiten zoals een overdekt zwembad, midgetgolfbaan en diverse speeltuinen. Het park ligt in het bosgebied van De Vrachelse Heide en grenst vrijwel aan het uitgestrekte bosgebied van Oosterheide' en de boswachterij Dorst. In deze gebieden zijn vele wandel- en fietsroutes aanwezig. Verder ligt het Nationaal Park De Biesbosch op slechts 7 kilometer van dit park. Met verschillende type woningen is er voor ieder wat wils. U zult zich op dit park meteen thuis voelen!

Een zeer kindvriendelijk familiepark met vele voorzieningen voor jong en oud!

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 22 jaar zijn niet toegestaan.

Het is voor bedrijven niet toegestaan om boekingen te maken voor werknemers die met een ander doel dan recreatie op het park verblijven.

Bij vriendengroepen, jongeren en lastminute boekingen kan een extra waarborgsom van €250,- p.p. gehanteerd worden.

Tijdens de zomervakantie en op speciale aankomstdagen zoals feestdagen kan een extra waarborgsom van €250,- p.p. gehanteerd worden.

Bij aankomsten op maandag en op vrijdag kan een extra waarborgsom van €50,- p.p. gehanteerd worden.

In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad gesloten in de midweek van maandag 29 november tot en met vrijdag 3 december.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Paardrijden
Tennis
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 170 terug 14 dagen na vertrek.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, € 13,75 p.p./verblijf.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 9/verblijf.
Kinderstoel: € 9/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


43 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,0 van 5
4.0 Inrichting
4.0 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.0 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Johan Ureel

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Mooi gelegen park met de nodige voorzieningen

Janet Kralt

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Prettige ontvangst bij de receptie. Mooi en ruim opgezet huis met alle nodige voorzieningen. Ook voldoende sanitair.

Johan Verachtert

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Mooi park, rustige periode, fijne wandelingen. Vriendelijke service, goed georganiseerd.

Lidia wacker

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

We komen terug, maar het kan beter! Er is genoeg om te eindigen....

Chehade

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Geweldige faciliteit vriendelijk personeel

Anneke Wisse

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

We hebben een heerlijke vakantie gehad!

Weller

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

De ridder

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Corbier

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Knap

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

de stefano

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Gutierrez Fernandez

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Barrera Burgos

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Willy De Coster

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

alles is zeer vlot verlopen

H Kattenbelt

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Het door ons gehuurde huis was zeer ruim voor 10 volwassenen en 4 kinderen. Belvilla had ons een plekje gegeven grenzend aan een speelterreintje, ideaal. De inrichting was perfect, binnen en buiten genoeg stoelen en banken. Ook het serviesgoed en de kookspullen waren ruim aanwezig.

Frans van de Ven

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Al met al genoten van een zeer geslaagd lang familieweekend. Jammer alleen dat het huis aanzienlijk minder zonnig gelegen was dan eerder was voorgespiegeld en afgebeeld. De schoonmaak was ook onvolledig, met een tweetal vieze badkamers en en een vies toilet. Er was ook geen prullenbak op alle badkamers. Het is niet te hopen dat de vorige huurders ook Euro 240 voor de eindschoonmaak af moesten rekenen?! Tenslotte was het huis niet rechtstreeks bereikbaar met de auto wat niet bepaald handig is met het in/uitladen van bagage en etenswaren voor een groep van 11 volwassenen en 2 kinderen. Wellicht een goed idee om op de website een duidelijke plattegrond te plaatsen van het park en de ligging van de woningen c.q. parkeerplaatsen?

Anja Beijaard

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Accommodatie was zeer slecht schoongemaakt. Wij hebben een fantastisch weekend gehad nadat wij zelf het één en ander gereinigd hebben. Wij waren met verschillende gezinnen en kinderen, waaronder 2 kruipertjes. Overal haren, in de kleding kasten, plukken hingen aan de vloerbedekking op de trap. Rare, poepkleurige vlekken op de urinoir etc. Onze stomme fout is dat wij het pas de volgende dag hebben gemeld i.p.v. meteen na het inchecken en helaas was de schoonmaakploeg reeds naar huis. Toch jammer dat je € 225,- voor de eind schoonmaak betaald, maar dat bij de vorige groep misschien niet goed is gegaan. Ikzelf kan voor € 225,- een heel schoon huis achterlaten :-) Verder was het huisje fantastisch genoeg ruimte en prima omgeving.

Nicolle Reumkens

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Mooie pas gerenoveerde accomodatie. Wij waren met 11 personen. Volgens mij wordt het wel krap als je met 18 in het huisje bent. Ook katjeskelder is mooie locatie. Leuke huisjes en gezellig park. Helaas geen horretjes, dus we op muggen jacht. Super vakantie gehad.

Durr

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Ruim en comfortabel! We waren een grote groep, en deze villa heeft ons perfect ondergebracht. De woonkamer was geweldig voor samenkomsten, en het buitenterras was een fijne plek om te ontspannen na een dag van verkennen.

Duehring

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Zeer praktisch en goed georganiseerd, Het was op sommige delen een beetje verouderd, maar we vonden charme in zijn karakter, De nabijheid van lokale eetgelegenheden maakte het praktisch voor ons om maaltijden te halen, zonder elke avond te hoeven koken.

Rita Zandbergen

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

We hadden een heel mooi, ruim huis. Voldoende ruimte, meubels en servies ect. Het had wel iets schoner gekund. Het park is leuk en er is genoeg te doen en voldoende faciliteiten. Het was een mooi weekend.

A.A.J.J. van Wersch

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Blijkbaar verloopt de communicatie tussen Belvilla en het vakantiepark in kwestie (de Katjeskelder van De Roompot) niet goed. De bij Belvilla gemaakte reservering voor bedlinnen was niet doorgekomen bij de Roompot; dat is bijzonder vervelend als gasten eerder arriveren dan degene die de reservering heeft gemaakt.

Vera Kraag

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Prima huisje. Na het boeken kwamen er heel veel extra kosten bij en heel veel borg. Dit was heel slecht en onduidelijk aangegeven bij het boeken. Bad, keuken en linnengoed hadden we bij geboekt, maar niet ontvangen. Moest later nog geregeld worden.

Bollerott

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Ons verblijf in de villa was echt aangenaam! Met zoveel ruimte voelden we ons thuis. De woonkamer was perfect voor onze familie bijeenkomsten, en de kinderen vonden het geweldig om hun eigen kamers te hebben. De locatie nabij Vrachelse Heide was een bonus.

H Kattenbelt

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Het door ons gehuurde huis was zeer ruim voor 10 volwassenen en 4 kinderen. Belvilla had ons een plekje gegeven grenzend aan een speelterreintje, ideaal. De inrichting was perfect, binnen en buiten genoeg stoelen en banken. Ook het serviesgoed en de kookspullen waren ruim aanwezig.

Chehade

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9
Toon Duits

Geweldige faciliteit vriendelijk personeel

Vera Kraag

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Prima huisje. Na het boeken kwamen er heel veel extra kosten bij en heel veel borg. Dit was heel slecht en onduidelijk aangegeven bij het boeken. Bad, keuken en linnengoed hadden we bij geboekt, maar niet ontvangen. Moest later nog geregeld worden.

Anneke Wisse

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

We hebben een heerlijke vakantie gehad!

Willy De Coster

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

alles is zeer vlot verlopen

Johan Ureel

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Mooi gelegen park met de nodige voorzieningen

Janet Kralt

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Prettige ontvangst bij de receptie. Mooi en ruim opgezet huis met alle nodige voorzieningen. Ook voldoende sanitair.

Johan Verachtert

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Mooi park, rustige periode, fijne wandelingen. Vriendelijke service, goed georganiseerd.

Rita Zandbergen

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

We hadden een heel mooi, ruim huis. Voldoende ruimte, meubels en servies ect. Het had wel iets schoner gekund. Het park is leuk en er is genoeg te doen en voldoende faciliteiten. Het was een mooi weekend.

Lidia wacker

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9
Toon Duits

We komen terug, maar het kan beter! Er is genoeg om te eindigen....

Nicolle Reumkens

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Mooie pas gerenoveerde accomodatie. Wij waren met 11 personen. Volgens mij wordt het wel krap als je met 18 in het huisje bent. Ook katjeskelder is mooie locatie. Leuke huisjes en gezellig park. Helaas geen horretjes, dus we op muggen jacht. Super vakantie gehad.

Frans van de Ven

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Al met al genoten van een zeer geslaagd lang familieweekend. Jammer alleen dat het huis aanzienlijk minder zonnig gelegen was dan eerder was voorgespiegeld en afgebeeld. De schoonmaak was ook onvolledig, met een tweetal vieze badkamers en en een vies toilet. Er was ook geen prullenbak op alle badkamers. Het is niet te hopen dat de vorige huurders ook Euro 240 voor de eindschoonmaak af moesten rekenen?! Tenslotte was het huis niet rechtstreeks bereikbaar met de auto wat niet bepaald handig is met het in/uitladen van bagage en etenswaren voor een groep van 11 volwassenen en 2 kinderen. Wellicht een goed idee om op de website een duidelijke plattegrond te plaatsen van het park en de ligging van de woningen c.q. parkeerplaatsen?

Anja Beijaard

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Accommodatie was zeer slecht schoongemaakt. Wij hebben een fantastisch weekend gehad nadat wij zelf het één en ander gereinigd hebben. Wij waren met verschillende gezinnen en kinderen, waaronder 2 kruipertjes. Overal haren, in de kleding kasten, plukken hingen aan de vloerbedekking op de trap. Rare, poepkleurige vlekken op de urinoir etc. Onze stomme fout is dat wij het pas de volgende dag hebben gemeld i.p.v. meteen na het inchecken en helaas was de schoonmaakploeg reeds naar huis. Toch jammer dat je € 225,- voor de eind schoonmaak betaald, maar dat bij de vorige groep misschien niet goed is gegaan. Ikzelf kan voor € 225,- een heel schoon huis achterlaten :-) Verder was het huisje fantastisch genoeg ruimte en prima omgeving.

A.A.J.J. van Wersch

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Blijkbaar verloopt de communicatie tussen Belvilla en het vakantiepark in kwestie (de Katjeskelder van De Roompot) niet goed. De bij Belvilla gemaakte reservering voor bedlinnen was niet doorgekomen bij de Roompot; dat is bijzonder vervelend als gasten eerder arriveren dan degene die de reservering heeft gemaakt.

Vera Kraag

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Prima huisje.

Na het boeken kwamen er heel veel extra kosten bij en heel veel borg. Dit was heel slecht en onduidelijk aangegeven bij het boeken.

Bad, keuken en linnengoed hadden we bij geboekt, maar niet ontvangen. Moest later nog geregeld worden.

Nicolle Reumkens

4,0
4 4 4 4 4

Mooie pas gerenoveerde accomodatie. Wij waren met 11 personen. Volgens mij wordt het wel krap als je met 18 in het huisje bent. Ook katjeskelder is mooie locatie. Leuke huisjes en gezellig park. Helaas geen horretjes, dus we op muggen jacht.

Super vakantie gehad.

Anja Beijaard

4,0
4 4 4 4 4

Accommodatie was zeer slecht schoongemaakt. Wij hebben een fantastisch weekend gehad nadat wij zelf het één en ander gereinigd hebben. Wij waren met verschillende gezinnen en kinderen, waaronder 2 kruipertjes. Overal haren, in de kleding kasten, plukken hingen aan de vloerbedekking op de trap. Rare, poepkleurige vlekken op de urinoir etc. Onze stomme fout is dat wij het pas de volgende dag hebben gemeld i.p.v. meteen na het inchecken en helaas was de schoonmaakploeg reeds naar huis. Toch jammer dat je € 225,- voor de eind schoonmaak betaald, maar dat bij de vorige groep misschien niet goed is gegaan. Ikzelf kan voor € 225,- een heel schoon huis achterlaten :-) Verder was het huisje fantastisch genoeg ruimte en prima omgeving.

Vera Kraag

4,0
4 4 4 4 4

Prima huisje.

Na het boeken kwamen er heel veel extra kosten bij en heel veel borg. Dit was heel slecht en onduidelijk aangegeven bij het boeken.

Bad, keuken en linnengoed hadden we bij geboekt, maar niet ontvangen. Moest later nog geregeld worden.

Rita Zandbergen

4,0
4 4 4 4 4

We hadden een heel mooi, ruim huis. Voldoende ruimte, meubels en servies ect. Het had wel iets schoner gekund. Het park is leuk en er is genoeg te doen en voldoende faciliteiten. Het was een mooi weekend.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 317055

Laatst bijgewerkt: 25.04.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/317055.htm


«Gerestyld huis met 5 badkamers bij Vrachelse...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 43 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat