Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Houten chalet 30Km. van Maastricht

Max.  6   gasten
50m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
50m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV(kabel)), open keuken(magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet))

verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Deze comfortabele vrijstaande chalets liggen verspreid over het park en bieden een rustiek en gezellig toevluchtsoord. Elk chalet beschikt over een eigen tuin en een gemeubileerd terras, perfect om te genieten van zonnige dagen of warme zomeravonden. De ruime woonkamer is ingericht voor ontspanning en beschikt over een kabeltelevisie. Het chalet heeft twee slaapkamers, een met een tweepersoonsbed en een met twee stapelbedden, waardoor het ideaal is voor gezinnen of groepen. Centrale verwarming zorgt het hele jaar door voor een aangenaam verblijf en gasten hebben toegang tot een gedeeld, overdekt zwembad.

Het chalet is gunstig gelegen op 1,1 km van de dichtstbijzijnde markt, waardoor het gemakkelijk is om benodigdheden in te slaan. Verschillende cafés en restaurants binnen 2,3 km bieden een verscheidenheid aan eetgelegenheden. Een bos op 850 meter afstand biedt een perfecte ontsnapping voor natuurliefhebbers, ideaal om te wandelen en fietsen. Gezinnen kunnen een themapark bezoeken op 4,8 km afstand, terwijl een historisch stadscentrum op slechts 3,2 km afstand culturele bezienswaardigheden, winkels en lokale charme biedt.

Het chalet beschikt over een volledig uitgeruste open keuken met een magnetron, vaatwasser en koel-vriescombinatie, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet, wat voor extra gemak zorgt. Extra voorzieningen zijn onder andere een eigen parkeerplaats, een goed onderhouden tuin en een ruim terras, wat zorgt voor een comfortabele en ontspannen omgeving.

Let op: Het zwembad bij EuroParcs Limburg is van 5 mei tot en met 23 mei gesloten vanwege groot technisch onderhoud.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna

Buitenshuis

Tuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Stadscentrum 2.5 kilometer

2.5 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Wilt u vakantie vieren in het groen met een WellnessCenter, zwembad en een prachtige recreatievijver met glijbanen? Dat kan op Resort Limburg, gelegen in het smalste gedeelte van bourgondisch Limburg. Resort Limburg heeft alles in huis voor een onvergetelijke vakantie. In december 2007 is het Resort Limburg Zwembad & Wellnesscenter geopend. Een prachtig gebouw met zwembaden, sauna's, fitnessruimte, zonnebanken en massage en- beautysalon. Tevens vindt u er een gezellige horecagelegenheid. Resort Limburg ligt in de gemeente Echt-Susteren. Deze gemeente ligt centraal in Limburg en grenst aan zowel Duitsland als België. U kunt hier heerlijk wandelen en fietsen en genieten van pittoreske dorpjes en schilderachtig mooie natuurgebieden. Ook direct buiten het park is er volop gelegenheid voor ontspanning. Voor golfliefhebbers ligt tegenover de ingang de 9-holes golfbaan Echt-Susteren. In de nabije omgeving van Susteren vindt u Landgraaf. Hier bevindt zich de grootste overdekte skipiste van Europa. Nergens zijn de overdekte wintersportmogelijkheden zo uitgebreid als in Snowworld. Bij het drielandenpunt in Vaals kijkt u in één oogopslag Nederland, Duitsland en België in terwijl de kinderen zich vermaken in het labyrint. In Valkenburg en Maastricht kunt u fantastisch winkelen, theaters bezoeken, heerlijk uit eten gaan en van het bruisende uitgaansleven genieten. Wie een gokje wil wagen kan terecht in Holland Casino Valkenburg. Al deze faciliteiten vindt u direct op en om het park. Een prachtige bestemming met voor ieder wat wils.

Resort Limburg is een ideale bestemming voor liefhebbers van natuur en vertier. Het heeft vele faciliteiten zoals een overdekt zwembad en zwemvijver met glijbanen en ligt centraal ten opzicht van België en Duitsland.

Op het park kunnen enige bouwwerkzaamheden voorkomen. Het park probeert de overlast tot een minimum te beperken.

De openingstijden van de horeca, zwemfaciliteiten en de supermarkt zijn seizoensafhankelijk

Reserveringen voor groepen jongeren zijn altijd op aanvraag en dienen een borg te betalen bij aankomst.

Resort Limburg is bevoegd om een borg te vragen van €200,- per boeking.

Het waterspeelparadijs is geopend vanaf 1 juli bij een minimumtemperatuur van 20 graden. Bij een te lage waterstand zijn de glijbanen gesloten. De Beau en Bloem Fun Club is alleen open tijdens Pasen, Hemelvaart en Pinksteren en de mei-, zomer-, herfst- en kerstvakantie.

Wij willen u erop wijzen dat u bij de receptie alleen kunt betalen met pin of creditcard. Bij de supermarkt of horeca is het wel mogelijk om ook met contant geld te betalen.


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Tennis
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 5; € 6,50/dier/nacht.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


26 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Anna

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Al met al een geweldige ervaring! Het chalet was schoon en comfortabel, en we waardeerden de aandacht voor detail in de inrichting, Zou het zeker aanbevelen voor een familie-uitje,

Sam

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Een rustige locatie en een charmante plek om te verblijven. We hebben genoten van de lokale eetgelegenheden, vooral Friends n Bites, net om de hoek. Het buitenzwembad was een fijne bonus!

T • • •

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Goddard

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Koba

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Nicoline

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Wij hebben een heerlijk verblijf gehad in Chalet en Bois! Het buitenzwembad was een verfrissende ontsnapping en het uitzicht op de tuin vanaf ons terras was perfect voor een kopje koffie in de ochtend. De locatie is ideaal om Maastricht te verkennen, op slechts een klein eindje rijden.

Anke

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Hoewel het chalet geweldig was, hadden we in het begin een klein probleem met de verwarming. De eigenaar reageerde echter snel en loste het probleem snel op. Al met al een prettige ervaring!

Baugier

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Schneider

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Vandenabeele

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Anna

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Zeer eenvoudig overnachtingsverblijf, Alles was zoals verwacht, van gratis parkeren tot WiFi, Het is een goede plek als je Maastricht en de nabijgelegen attracties wilt verkennen,

Apartament Wrocławski

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Madej

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

G

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Het chalet was gezellig en goed uitgerust. We vonden de rustieke inrichting mooi en alles was schoon en netjes bij aankomst. De gratis WiFi was een fijne toevoeging, vooral omdat we nog wat werk moesten inhalen.

Oliver

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Balet

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

garrido segura

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

de Graaf

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

We verbleven hier een paar dagen en hebben er echt van genoten, De chalet was super comfortabel en had alles wat we nodig hadden, van de keuken tot de gezellige bedden, Het terras was geweldig voor het drinken van koffie in de ochtendzon, De locatie is mooi en rustig, wat voor ons een groot pluspunt was, Een beetje ver van Maastricht, maar het was het waard voor de rust en sereniteit, Ik zou zeker terugkomen!

Sabine

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het chalet was prachtig ontworpen en we voelden ons erg comfortabel tijdens ons verblijf. De nabijheid van attracties zoals Kasteel Aerwinkel maakte het een uitstekende keuze voor sightseeing,

Peter

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Dit was onze familievakantie en het stelde niet teleur. Het chalet voelde als thuis, met genoeg ruimte voor ons allemaal. De locatie was geweldig voor dagtochten naar Maastricht en omgeving.

Piezunka

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Mooi houten huis, voelde als een thuis, Schoon en eenvoudig ingericht, maar alles werkte goed, De tuin was perfect voor de kinderen om in te spelen, Het enige nadeel was het wifi, dat wat langzaam was, maar dat stoorde ons niet te veel, De nabijgelegen bezienswaardigheden zijn slechts een korte rit met de auto, dus konden we enkele lokale attracties verkennen, Over het algemeen een solide keuze voor een ontspannen vakantie.

Mevr van Hilten

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

surfen was leuk, park beetje saai

Sabine

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Het chalet was prachtig ingericht, en we voelden ons tijdens ons verblijf erg op ons gemak. De nabijheid van attracties zoals Kasteel Aerwinkel maakte het tot een uitstekende keuze voor sightseeing.

Peter

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Dat was onze gezinsvakantie, en het heeft niet teleurgesteld. Het chalet voelde aan als thuis, met veel ruimte voor ons allemaal. De ligging was geweldig voor daguitstapjes naar Maastricht en de omgeving.

Mevr van Hilten

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

surfen was leuk, park beetje saai

Mevr van Hilten

3,1
3.1 3.1 3.1 3.1 3.1

surfen was leuk, park beetje saai


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 317409

Laatst bijgewerkt: 25.04.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/317409.htm


«Houten chalet 30Km. van Maastricht» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat