Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Villa in Maastricht met ruime tuin

Max.  14   gasten
210m²  Woonoppervlakte
7 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 14  gasten
210m²
7 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(digital), kachel(hout)), open keuken(fornuis(gas), koffiezetapparaat(cups), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel), berging)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), overloop)

Op de 2e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, douche, wastafel, wastafel, toilet), overloop)

terras, tuin, tuinmeubilair, parking

Op het luxe vakantiepark Resort Maastricht staan diverse rijk uitgeruste vakantiehuizen en villa's.

Dit luxe en comfortabel ingerichte, geschakelde 14-pers. vakantiehuis bestaat uit drie verdiepingen. Op de begane grond vindt u er, naast een royale woonkamer met gezellige houtkachel, een goed uitgeruste keuken met luxe apparatuur, waaronder een Amerikaanse koelkast. Er is tevens en slaapkamer en een badkamer met douche. In de hal bevindt zich een toilet.

Op de eerste etage bevinden zich vier slaapkamers en twee badkamers, waarvan één met douche en één met ligbad, beide met toilet. Op de tweede etage bevinden zich nog twee slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche en toilet. Alle bedden zijn van het type 1-pers. boxspring, al dan niet in een 2-pers. opstelling. In één van de slaapkamers vindt u er een TV.

Buiten beschikt de villa over een tuin met ruim terras en tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor drie auto's direct bij de villa.

Op Resort Maastricht zijn diverse villa's, vakantiehuizen, appartementen en suites te boeken van twee tot twintig personen.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche en ligbad

aparte wc's 3


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Diensten

Broodjesservice

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 14

7 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Resort Maastricht, gelegen binnen de stadsgrenzen van de gelijknamige stad. In dit ruim opgezette resort, op slechts 3 km. van het Vrijthof, het bruisende centrum van Maastricht, vindt u een harmonieuze mix tussen het heden en het verleden. De traditionele architectuur en onmiskenbare stijlelementen aan de buitenkant van de statige villa's zijn een knipoog naar het verleden. Eenmaal binnen wordt u getrakteerd op alle luxe en comfort van deze tijd.

Resort Maastricht is een dorpje op zich, gelegen aan de golfbaan op een steenworp afstand van de Maas. Het resort bestaat uit twee delen; een deel waar de villa’s staan en het gezellige ‘Wilhelmusplein’ waaraan de diverse type appartementen en een deel van de centrale voorzieningen zijn gelegen. Aan het plein is een restaurant gevestigd ‘Proeflokaal Eten’, gelegen naast ‘Proeflokaal Drinken’. Beide Proeflokalen beschikken over een groot terras met zitjes en parasols waar een hapje en drankje genuttigd kunnen worden. Ook is er een dinerkaart voor de kleintjes. Voor de snackliefhebbers is er een mobiele snackbar aan het plein. En zonder ijs is een vakantie natuurlijk niet compleet. Bij de ijs-truck is Italiaans schepijs verkrijgbaar in alle smaken.

Er is tevens een overdekt zwembad, minimarkt, diverse speelveldjes met speeltoestellen voor uw kinderen, kinderanimatie (alleen in de zomer) en een fitness studio. Ter plaatse kan er tegen betaling een massage worden geboekt.

In de omgeving is meer dan voldoende te beleven. Het centrum van Maastricht met het Vrijthof met diverse restaurantjes en gezellige terrasjes, diverse winkels en natuurlijk musea. Zo is er oa. het Bonnefantenmuseum (oude en hedendaagse kunst), Museumkelder Derlon (Romeinse opgravingsresten) en het Natuurhistorisch Museum Maastricht. Ook voor de natuurliefhebbers zijn er voldoende mogelijkheden. Het gebied rondom Maastricht is prima op de fiets te verkennen en er zijn diverse wandelpaden. Een bezoek aan de mergelgrotten van de Sint-Pietersberg is de moeite waard. Er zijn gedurende het jaar diverse festivals en festiviteiten. Van dancefeesten tot de concerten van André Rieu op het Vrijthof en van TEFAF (belangrijkste kunst- en antiekbeurs ter wereld) tot de Amstel Gold Race, Maastricht heeft het allemaal.

Door de gunstige ligging tov zowel Duitsland als België, behoort een bezoek aan steden als Aken en Luik ook tot de mogelijkheden. Dichterbij huis zijn steden als Valkenburg, Heerlen, Geleen of Sittard goed te bereiken.

Resort Maastricht is een groots opgezet modern resort op slechts 3 km. van het Vrijthof, het gezellige centrum van Maastricht. Het ligt direct aan een golfbaan en een overdekt zwembad ligt op ca. 5 minuten lopen. De statige villa's staan garant voor een top-verblijf.

Resort Maastricht wordt momenteel uitgebreid met 33 luxe appartementen. Deze appartementen worden aan de noord-oostzijde van het resort gebouwd, en zullen medio 2022 klaar zijn. Naast deze uitbreiding wordt er ook een zeer uitgebreide, luxe wellness gebouwd. De bouw kan wellicht enige hinder op het resort opleveren, met name voor een deel van de appartementen en vakantiehuizen die nabij het bouwgebied liggen. Uiteraard doet men er alles aan om de overlast zoveel mogelijk te beperken.


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 11:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 45/dier/verblijf. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 9/verblijf.
Kinderstoel: € 9/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 300 / 500worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


18 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Karpen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Ik heb de netheid en de gezellige sfeer gewaardeerd, De indeling was perfect voor onze groep, en we voelden ons thuis, Zou zeker aanbevelen!

Casolari

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Over het algemeen hebben we genoten van onze tijd in het resort. Het huis was schoon en had een fijne huiselijke sfeer. Er was genoeg ruimte voor iedereen, en de bedden waren behoorlijk comfortabel. Hoewel we niet veel buiten onze accommodatie hebben verkend, waardeerden we de rustige omgeving. Ideaal voor een ontspannen uitje!

Kazchuk

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Ik heb genoten van mijn tijd hier, Het huis was schoon en opgeruimd, met een mooie mix van comfort en stijl, Het was een beetje ver van het centrum van Maastricht, maar de rustige omgeving maakte het goed.

giordana

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

De villa was prachtig ingericht en voelde zeer welkom, De kinderen vonden het leuk om hun eigen ruimte te hebben, en wij waardeerden de twee badkamers, Een geweldige plek voor gezinnen!

Servais

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Een charmant vakantiehuis met alles wat je maar kunt wensen, De bedden waren comfortabel en de badkamers waren ruim, Het was een genoegen om te ontspannen in zo'n aangename omgeving

Dion

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Ik heb de indeling geweldig gevonden! Elke kamer is een aanwinst, en de badkamers zijn super. De locatie is rustig maar dichtbij genoeg voor dagtochten. Schoon en comfortabel, je voelt je er thuis, 10/10 ik raad het aan!

mazur

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Nieskazitelny huis met alle voorzieningen die nodig zijn voor een comfortabel verblijf, Drie verdiepingen boden ons veel ruimte om samen tijd door te brengen.

Jarecki

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Deze plek was ruim en comfortabel! We vonden alles wat we nodig hadden voor een geslaagd weekend. De slaapkamers waren mooi ingericht en het hebben van meerdere badkamers was een groot pluspunt voor onze groep. De locatie was rustig, maar toch dichtbij Maastricht om te verkennen. Geweldige optie voor grotere gezinnen of groepen die op zoek zijn naar ontspanning.

Kurek

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

De tuin was een geweldige plek om te ontspannen na een dag sightseeing in Maastricht.

Pagliuca

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Ruim en schoon, Perfect voor een grote gezinsreis

Piu

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Ruim en comfortabel, dit huis heeft aan al onze verwachtingen voldaan. Het enige nadeel was het geluid van de straat, maar het heeft ons niet te veel gestoord. Al met al een solide keuze.

Accongiagioco

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

We waren aangenaam verrast door de aandacht voor detail in de decoratie, Alles was goed doordacht en de gastheren waren zeer behulpzaam, Het WiFi werkte goed, wat een voordeel was!

Reed

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Dit vakantiehuis is een juweeltje! Onze groep had veel ruimte, en de woonkamer was perfect om te socializen. De open haard voegde een gezellige sfeer toe aan onze avonden.

Ben de Vries

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Alles perfect geregeld

Anneke Lock

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hebben een fijn weekend gehad, huis was niet optimaal schoon. Hadden we moeten melden toen we het opmerkten. Was misschien handig geweest als dat door receptie als tip bij aanmelden meegegeven was. Ook nachtelijke herrie hadden we gelijk moeten melden, maar ga je je bed uit om dit aan de beveiliging te melden als je niet weet dat er ‘s nachts beveiling is. Ook was de prijs voor een lang weekend vele honderden euro’s duurder dan bij andere instanties. Goed googlen voor de laagste prijs is dus zeker aan te raden. Belvilla zit hoog in de markt.

Ben de Vries

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Alles perfect geregeld

Anneke Lock

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

We hebben een fijn weekend gehad, huis was niet optimaal schoon. Hadden we moeten melden toen we het opmerkten. Was misschien handig geweest als dat door receptie als tip bij aanmelden meegegeven was. Ook nachtelijke herrie hadden we gelijk moeten melden, maar ga je je bed uit om dit aan de beveiliging te melden als je niet weet dat er ‘s nachts beveiling is. Ook was de prijs voor een lang weekend vele honderden euro’s duurder dan bij andere instanties. Goed googlen voor de laagste prijs is dus zeker aan te raden. Belvilla zit hoog in de markt.

Anneke Lock

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

We hebben een fijn weekend gehad, huis was niet optimaal schoon. Hadden we moeten melden toen we het opmerkten. Was misschien handig geweest als dat door receptie als tip bij aanmelden meegegeven was. Ook nachtelijke herrie hadden we gelijk moeten melden, maar ga je je bed uit om dit aan de beveiliging te melden als je niet weet dat er ‘s nachts beveiling is.



Ook was de prijs voor een lang weekend vele honderden euro’s duurder dan bij andere instanties. Goed googlen voor de laagste prijs is dus zeker aan te raden. Belvilla zit hoog in de markt.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 317438

Laatst bijgewerkt: 14.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/317438.htm


«Villa in Maastricht met ruime tuin» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 18 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat