Suite Escape in Luxe Resort
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Hal, woonkamer(TV(flatscreen)), open keuken(waterkoker, fornuis(inductie), koffiezetapparaat(espresso), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, TV, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, TV, douche, wastafel, toilet), balkon
Verblijf in stijl in dit prachtig ingerichte appartement in het 4-sterrenhotel "De Prins van Oranje", gelegen in het weelderige Resort Maastricht. Met een panoramisch uitzicht op de glooiende Belgisch-Limburgse heuvels biedt dit ruime toevluchtsoord een suite die via een eigen gang verbonden is met een tweede slaapkamer – perfect voor gezinnen of vrienden die samen reizen. Geniet 's ochtends van uw koffie op het balkon of terras en ervaar ultieme ontspanning met twee eigen badkamers en een strakke, volledig uitgeruste keuken.
U bevindt zich op slechts 4 km van het bruisende centrum van Maastricht, waar charmante geplaveide straatjes, boetiekjes en cafés aan de rivier op u wachten. Dineer op de bovenste verdieping van het hotel in het gerenommeerde restaurant Rantree, dat luxe gerechten serveert met een weids uitzicht op de skyline van de stad. Rondom het Wilhelmusplein, op korte loopafstand, vindt u lokale bakkerijen, markten en huisdiervriendelijke terrassen voor een gezellige lunch in de buitenlucht.
Neem uw huisdier mee – Maastricht is ongelooflijk hondvriendelijk! Maak mooie wandelingen over de nabijgelegen Dousberg of bezoek het Stadspark, waar huisdieren vrij rond kunnen lopen. Verschillende cafés in de buurt bieden waterbakken en snacks aan, zodat uw trouwe viervoeter zich net zo verwend voelt. Met twee liften, gemakkelijke toegang en groene open ruimtes garandeert dit appartement comfort voor zowel u als uw trouwe viervoeter.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Diensten
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Plaats en de locatie van de accommodatie
Resort Maastricht, gelegen binnen de stadsgrenzen van de gelijknamige stad. In dit ruim opgezette resort, op slechts 3 km. van het Vrijthof, het bruisende centrum van Maastricht, vindt u een harmonieuze mix tussen het heden en het verleden. De traditionele architectuur en onmiskenbare stijlelementen aan de buitenkant van de statige villa's zijn een knipoog naar het verleden. Eenmaal binnen wordt u getrakteerd op alle luxe en comfort van deze tijd.
Resort Maastricht is een dorpje op zich, gelegen aan de golfbaan op een steenworp afstand van de Maas. Het resort bestaat uit twee delen; een deel waar de villa’s staan en het gezellige ‘Wilhelmusplein’ waaraan de diverse type appartementen en een deel van de centrale voorzieningen zijn gelegen. Aan het plein is een restaurant gevestigd ‘Proeflokaal Eten’, gelegen naast ‘Proeflokaal Drinken’. Beide Proeflokalen beschikken over een groot terras met zitjes en parasols waar een hapje en drankje genuttigd kunnen worden. Ook is er een dinerkaart voor de kleintjes. Voor de snackliefhebbers is er een mobiele snackbar aan het plein. En zonder ijs is een vakantie natuurlijk niet compleet. Bij de ijs-truck is Italiaans schepijs verkrijgbaar in alle smaken.
Er is tevens een overdekt zwembad, minimarkt, diverse speelveldjes met speeltoestellen voor uw kinderen, kinderanimatie (alleen in de zomer) en een fitness studio. Ter plaatse kan er tegen betaling een massage worden geboekt.
In de omgeving is meer dan voldoende te beleven. Het centrum van Maastricht met het Vrijthof met diverse restaurantjes en gezellige terrasjes, diverse winkels en natuurlijk musea. Zo is er oa. het Bonnefantenmuseum (oude en hedendaagse kunst), Museumkelder Derlon (Romeinse opgravingsresten) en het Natuurhistorisch Museum Maastricht. Ook voor de natuurliefhebbers zijn er voldoende mogelijkheden. Het gebied rondom Maastricht is prima op de fiets te verkennen en er zijn diverse wandelpaden. Een bezoek aan de mergelgrotten van de Sint-Pietersberg is de moeite waard. Er zijn gedurende het jaar diverse festivals en festiviteiten. Van dancefeesten tot de concerten van André Rieu op het Vrijthof en van TEFAF (belangrijkste kunst- en antiekbeurs ter wereld) tot de Amstel Gold Race, Maastricht heeft het allemaal.
Door de gunstige ligging tov zowel Duitsland als België, behoort een bezoek aan steden als Aken en Luik ook tot de mogelijkheden. Dichterbij huis zijn steden als Valkenburg, Heerlen, Geleen of Sittard goed te bereiken.
Resort Maastricht is een groots opgezet modern resort op slechts 3 km. van het Vrijthof, het gezellige centrum van Maastricht. Het ligt direct aan een golfbaan en een overdekt zwembad ligt op ca. 5 minuten lopen. De statige villa's staan garant voor een top-verblijf.
Resort Maastricht wordt momenteel uitgebreid met 33 luxe appartementen. Deze appartementen worden aan de noord-oostzijde van het resort gebouwd, en zullen medio 2022 klaar zijn. Naast deze uitbreiding wordt er ook een zeer uitgebreide, luxe wellness gebouwd. De bouw kan wellicht enige hinder op het resort opleveren, met name voor een deel van de appartementen en vakantiehuizen die nabij het bouwgebied liggen. Uiteraard doet men er alles aan om de overlast zoveel mogelijk te beperken.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 18-10-2025
17 Beoordelingen
Totale beoordeling
SCIALDONE
Het appartement was precies wat we nodig hadden voor ons weekenduitje, Schoon, gezellig en goed gelegen, We hebben genoten van de wandelpaden in de buurt en de prachtige landschappen rondom het resort
Skomedal
Ik was positief verrast over hoe ruim het appartement was, De twee badkamers waren een groot pluspunt voor onze groep, We waardeerden ook het vriendelijke personeel van het hotel dat ons een zeer welkom gevoel gaf
Skoogh
Ruim en gezellig appartement, perfect voor een uitje, Het uitzicht op het heuvelachtige landschap was fantastisch
Egholm
We reisden met kinderen, en zij hielden van de ruimte in het appartement, Het was geweldig om een aparte woonkamer te hebben waar ze konden spelen, De locatie is rustig, wat het perfect maakt voor een gezinsvakantie
Nilsson
De volledig uitgeruste keuken maakte koken eenvoudig en leuk, We hielden van de nabijheid van het levendige centrum van Maastricht
Eriksson
Het uitzicht vanuit restaurant Rantree was geweldig! Eten daar was een hoogtepunt van onze reis, Het personeel was attent en het eten was heerlijk, We hielden ervan om na een lange dag sightseeing terug te komen in het gezellige appartement
Jørgensen
Ik zou absoluut terugkomen! Het appartement was ruim, de bedden waren comfortabel, en we vonden het echt leuk hoe gemakkelijk het was om naar Maastricht te komen, Een geweldige uitvalsbasis om de regio te verkennen
Bremen
Geweldige locatie, slechts 4 km van het stadscentrum, Het appartement was echt ruim en schoon, perfect voor een gezinsuitje, Ik hield van de aparte slaapkamers en twee badkamers waren een bonus! Het restaurant ter plaatse had een geweldig uitzicht en het eten was ook behoorlijk goed, Zou het zeker aan vrienden aanbevelen!
SCIALDONE
Het appartement was precies wat we nodig hadden voor onze weekenduitstap, Schoon, gezellig en goed gelegen, We hebben de wandelpaden in de buurt en de prachtige landschappen rond het resort gewaardeerd
Dijkstra
Low-key hield van de open keuken, maakte het gemakkelijk om snacks te maken terwijl we samen hingen, De inrichting is ook best schattig, voelt huiselijk maar toch chic, Perfect voor een weekendje weg met vrienden!
Ydema
De appartement was fantastisch! Ruim, schoon en met een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels, Het voelde als een thuis weg van huis, en de keuken was goed uitgerust voor onze familiegerechten
Di Benedetto
Wat een verborgen juweeltje! Het appartement was prachtig ingericht en had alles wat we nodig hadden. De locatie was rustig, maar dicht genoeg om te genieten van het levendige stadsleven van Maastricht.
Bremen
Geweldige locatie, slechts 4 km van het stadscentrum, De appartement was echt ruim en schoon, perfect voor een gezinsuitje, Ik hield van de aparte slaapkamers en twee badkamers waren een bonus! Het restaurant ter plaatse had een amazing uitzicht en het eten was ook best goed, Zou het zeker aan vrienden aanbevelen!
Hugo Hillenaar
Mooie kamer in het hotel en zeer vriendelijk personeel
John Blokhuis
Fijn appartement in Prins van Oranje. Comfortabel en mooi uitzicht.
Joke Haasnoot
Mooi verblijf in een rustige omgeving in de buurt van Maastricht (4 km)
Michel Rietman
Je word bij de receptie heel fijn ontvangen, erg vriendelijk personeel op het hele resort. Het hotel is mooi, schoon en ruim van opzet. Enige minpuntje is de zwaarte van de deuren, die gaan erg moeilijk open en dat is ook echt het enige! De omgeving is heel mooi, het plein erg gezellig en alles wat je nodig hebt is binnen handbereik, wij raden dit zeker aan en zullen zeker nogmaals hierheen gaan
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 317448
Laatst bijgewerkt: 18.10.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/317448.htm
«Suite Escape in Luxe Resort» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.
en commissies
