Appartement op de begane grond in klein Limbu...
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (open keuken(fornuis(4 kookplaten), combimagnetron, koelkast), woon/eetkamer(TV), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
terras(privé), tuinmeubilair, parking
Schin op Geul is een klein dorpje gelegen aan het mooie Geuldal. Midden in dit dorpje, tegenover de kerk, ligt deze comfortabele vakantiewoning. Neem na een dag vol met uitstapjes plaats op het kleine terrasje of ga uit eten bij het restaurant van de buurman.
Valkenburg ligt op korte afstand en iets verderop liggen steden als Maastricht en Heerlen, struin hier een dagje rond en ontdek het echte Limburg. Vergeet in Valkenburg niet even een kijkje te nemen bij de kasteelruïne en duik in de historie van deze stad. Ook zijn uitstapjes naar België of Duitsland een aanrader. Bezoek bijvoorbeeld het drielandenpunt in Vaals of steden als Aachen en Luik. De Mergelgrotten in Limburg zijn ook zeker een bezoekje waard maar pas op en verdwaal niet in deze gangenstelsels. In de nabije omgeving kunnen kinderen zich ook nog eens prima vermaken in Pretpark De Valkenier.
In het Geuldal kan erg mooi gewandeld worden. Waan je in de natuur en wandel langs verschillende beekjes en door de weilanden en bossen. Naast het Geuldal heeft ook de rest van het heuvellandschap in Limburg veel moois te bieden dat zowel wandelend als fietsend te verkennen is.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 4 kilometer
4 kilometer
Restaurant 4 kilometer
4 kilometer
Stadscentrum 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
47 Beoordelingen
Totale beoordeling
Arie De Bruijn
Van de uitstapjes kunnen genieten, vele mogelijkheden!
Hendrik Boekhout
Heerlijk appartement met prima bedden. Goede uitvalsbasis voor heerlijke wandelingen
Volkert Greveling
Ietwat oubollig interieur, maar wel gerieflijk. Lekker dichtbij Valkenburg etc voor uitstapjes.
C.J. Post
Heel schoon en een heel behulpzame eigenaar
Arnoud van der Leer
Het huisje is prima. De ligging is prachtig, midden in het mooie Schin op Geul. De eigenaar was erg vriendelijk en behulpzaam, en we hebben er een fijn weekend gehad.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 317508
Andere accommodaties van Belvilla
Schin op Geul, Nederland, Europa
Schin op Geul, Nederland, Europa
Limburg, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Valkenburg, Nederland, Europa
Kerkrade, Nederland, Europa
Plombières, België, Europa
Neem contact op
Advertentienummer: 317508
Laatst bijgewerkt: 05.02.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/317508.htm
«Appartement op de begane grond in klein Limbu...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 47 gegeven Beoordelingen.