100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(TV), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
terras(overdekt), tuin, lounge set
Bij Waterpark Terkaple zijn er drie verschillende soorten vakantiehuizen, die allemaal aan de waterkant liggen.
Er is het gelijkvloerse 4-persoons waterhuisje (NL-8542-03). Er is een woonkamer met tv en een open keuken met magnetron en vaatwasser. Er zijn twee slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden, die al dan niet voor twee personen kunnen worden opgemaakt. De badkamer heeft een douche en toilet.
Er is ook een 6-persoons waterhuisje op de begane grond (NL-8542-04). Deze vakantiewoning is geschikt voor maximaal vier volwassenen en twee kinderen onder de 12 jaar. Er is een woonkamer met tv en een open keuken met apparatuur zoals een magnetron en vaatwasser. Er zijn twee slaapkamers, beide met twee eenpersoonsbedden, die al dan niet voor twee personen kunnen worden opgemaakt. De andere twee bedden bevinden zich in een kleine slaapkamer met een stapelbed of een 2-pers. bedbox. Deze bedden zijn alleen geschikt voor kinderen tot 12 jaar. De badkamer heeft een douche en toilet.
Tot slot is er de ruime 6-pers. watervilla (NL-8542-05). De villa heeft twee verdiepingen. Op de begane grond bevinden zich naast de woonkamer met tv en open keuken met magnetron en vaatwasser een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een badkamer met douche en toilet. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden, al dan niet in een tweepersoonsopstelling. In sommige villa's is er een tweede badkamer met douche, bad en toilet. De villa ligt aan het water en heeft een eigen aanlegsteiger.
Alle vakantiehuizen liggen aan het water en hebben een (niet omheinde) tuin met een terras en tuinmeubilair in de vorm van een loungeset. Bij beide waterhuisjes is het terras een (overdekte) veranda. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's per vakantiehuis. U kunt vanuit uw vakantiehuis vissen op Waterpark Terkaple (vergunning vereist).
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Plaats en de locatie van de accommodatie
Waterpark Terkaple is een kleinschalig vakantiepark. Het ligt te midden van groene weilanden en water in de provincie Friesland in de Terkaplester poelen. Dit is een meer dat deel uitmaakt van het Sneekermeergebied en het is daarmee een walhalla voor watersportliefhebbers. Het ligt nabij het kleine dorpje Terkaple met slechts 200 inwoners, op 3,5 km. van het grotere Terherne.
Op het vakantiepark zelf heeft u de beschikking over diverse faciliteiten voor jong en oud. Zo is er een receptie, een jachthaven, fietsverhuur, een tafeltennistafel en een speeltuin. U kunt natuurlijk ook gebruik maken van alle mogelijkheden die het water te bieden heeft; varen, kanoën, zwemmen, suppen of lekker dobberen op een luchtbedje, het kan allemaal (materiaal zelf meenemen).
In de omgeving zijn diverse mogelijkheden voor uitstapjes. De omgeving van Terherne is goed te verkennen per fiets. Er is een speciale fietsnetwerk-app die op basis van uw persoonlijke voorkeuren diverse fietsroutes kan voorstellen met verschillende afstappunten. Voor liefhebbers van cultuur zijn het Fries museum in Leeuwarden (28 km.) en het Jopie Huisman museum in Workum (41 km.) aanraders. Voor wat activiteit zijn het Thialf ijsstadion in Heerenveen (21km.) en Swimfun (een subtropisch zwembad) in Joure (9 km.) het bezoeken waard voor jong en oud. Voor de kinderen zijn het Kameleondorp in Terherne, koe-knuffelen in Delfstrahuizen (20 km.) en Ballorig (indoor speeltuin) in Heerenveen aanraders. Bent u gek van vlinders, dan is Papiliorama in Havellte (50 km.) een must. Dit is één van de grootste overdekte vlindertuinen van Europa. Voor de liefhebbers van steden zijn Sneek (22 km.), Drachten (35 km.), Meppel (57 km.), Groningen (73 km.), Assen (77 km.) en Zwolle (76 km.) de moeite waard.
Kortom; Vakantiepark Waterpark Terkaple is een mooie bestemming voor watersport- en natuurliefhebbers. Er zijn faciliteiten voor jong en oud en een prima uitgangspunt om dit deel van Nederland te ontdekken.
Het parkrestaurant is gesloten. Bij aankomst ontvangt u een overzicht met alle restaurants in de buurt van het park.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
95 Beoordelingen
Totale beoordeling
Riechel
Alle apparaten werkten perfect en het opruimen na de maaltijden verliep probleemloos. Alles wat nodig was, was binnen handbereik.
Vanderschmidt
Prachtig uitzicht op het water vanaf het terras.
Magerkurth
Een fantastische plek voor familievermaak!
Kohler
Directe toegang tot de visplek vanuit onze tuin! Ideale plek om 's ochtends vroeg of laat in de middag te vissen.
Michele
Geweldige locatie, vlakbij het water, Schoon en gezellig cottage, precies wat we nodig hadden voor een weekendje weg
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 318132
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Terherne, Nederland, Europa
Oosterzee, Nederland, Europa
Lemmer, Friesland, Nederland
Neem contact op
Advertentienummer: 318132
Laatst bijgewerkt: 03.09.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/318132.htm
«Modern chalet vlakbij het Sneekse Meer» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 95 gegeven Beoordelingen.