Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Nette bungalow met twee slaapkamers

Max.  4   gasten
72m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
72m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), berging)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel), overloop(toilet))

terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Deze vrijstaande bungalow staat op Vakantiepark Emslandermeer, gelegen aan het gelijknamige meer.

De bungalow is verzorgd ingericht. Op de begane grond vindt u er een woonkamer en een open keuken. De eerste verdieping beschikt over een klein balkon en nog twee slaapkamers met ook weer elk één of twee 1-pers. bedden. Verder bevind zich hier de badkamer met een douche en een apart toilet. In totaal zijn er vier 1-pers. bedden, al dan niet in een 2-pers. opstelling. De indeling van de slaapkamers kan per bungalow verschillen.

Buiten beschikt u over een tuin met terras en tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid bij de bungalow.

Op Vakantiepark Emslandermeer zijn diverse bungalows en vakantiehuizen te huur voor vier tot twaalf personen.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras
Tafeltennis

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Diensten

Broodjesservice

Geschikt voor

Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 37 kilometer

37 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Station 17 kilometer

17 kilometer

Snelweg-afrit 14 kilometer

14 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Vakantiepark Emslandermeer is een groot vakantiepark in het oosten van de provincie Groningen, niet ver van de Nederlands-Duitse grens. Het dorpje Vlagtwedde ligt op ca. 1,5 km.

Vakantiepark Emslandermeer kent een groot aanbod aan faciliteiten voor jong en oud. Er zijn speeltuinen, sportvelden, minigolf, tennisbanen en natuurlijk het meer. Hierin kunt u prima zwemmen, kanoën of vissen. Bij minder weer kunt u terecht in het subtropisch zwemparadijs met kinderbad. Voor de volwassenen is er een aanbod aan wellness. Zo is er een solarium, infrarood- en traditionele sauna en een bubbelbad. Een (à la carte) restaurant en afhaalservice maken het geheel compleet. U kunt elke ochtend verse broodjes halen.

In de omgeving zijn ook vele dagtrips mogelijk. We noemen; Attractiepark Drouwenerzand in Drouwen (29 km.), Vesting Bourtange in de gelijknamige plaats (7,5 km.), Wellness Resort Fontana in Bad Nieuweschans (25 km.), Ballorig (een indoor speeltuin voor kinderen) in Stadskanaal (14 km.), Het Groninger Museum in Groningen (54 km.), Het Hunebedcentrum in Borger (30 km.), Wonderwereld in Ter Apel (23 km.) en Familiepark Rijk der Kabouters, leuk voor kinderen t/m 8 jaar oud in Eext (35 km.). U kunt natuurlijk ook steden in de buurt verkennen zoals Emmen (41 km.), Groningen (54 km.) of Assen (54 km.). Alle met een eigen karakter, maar mogelijkheden om te shoppen, cultuur te snuiven of gezellig te eten of borrelen in een leuk restaurant of terras zijn er altijd. (Lange) wandel- en/of fietstochten door de natuurrijke omgeving van Vakantiepark Emslandermeer zijn natuurlijk ook mogelijk.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Paardrijden
Tennis
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 6,95/dier/nacht. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 6,95 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 5,50/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 9/verblijf.
Kinderstoel: € 9/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


20 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Albert

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Das Bungalow war geräumig und sauber, mit einem gemütlichen Wohnbereich, Eine großartige Basis, um die nahegelegenen Sehenswürdigkeiten wie Molen De Korenbloem zu erkunden

Frank

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Ordentliches Bungalow mit schönem Gartenblick, Kostenloses WLAN machte es einfach, unsere Tagesausflüge zu planen

Käthe

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Perfekter Ort für einen Kurzurlaub, Sauberes und ordentliches Bungalow, schöner Garten

Tonni

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Antina

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Andreea

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Jasmine

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Duddi65

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Bibialexia

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Trine

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

K

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Pools

Fríður

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Jan-otto

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

We hebben een geweldige tijd gehad in het bungalow! Het was schoon en gezellig, met veel ruimte voor ons gezin, De tuin was een fijne plek om te ontspannen na een dag verkennen van de nabijgelegen attracties

Randy

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Een schattig klein bungalow! De inrichting was charmant en de bedden waren comfortabel. Het was fijn om een volledig uitgeruste keuken te hebben om maaltijden te bereiden. We voelden ons thuis.

R Kielstra

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Een heel mooi huis, met de rust die je nodig hebt. Ook voor de hond genoeg ruimte om te spelen. De zee is vlakbij en ook grote steden als Aalborg en Fredrikshavn. Zie de beide zeeen samenkomen in Skagen. Zeer aardige en vriendelijke mensen.

Gunnar van Putten

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Huisje was smerig. Bedden met molton waarop duidelijk iemand geslapen had, waren niet gewassen. Veel zilvervisjes in het huis. Deurkruk die het van ouderdom begaf. Hierdoor kon smachten deur niet worden afgesloten. Dubbele ramen die lek zijn waardoor er condens tussen de ruiten zit en je niet door het glas kan kijken.

Wilma

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Dit bungalow was een hele ervaring! Super schoon en gezellig, perfect om te ontspannen na een dag aan het meer, gratis Wi-Fi was een redder in nood voor het posten van foto's, de buitenterras is fantastisch voor ontspannen ontmoetingen, 10/10 zou ik aanbevelen.

R Kielstra

4,0
4 4 4 4 4
Toon Engels

Een heel mooi huis, met de rust die je nodig hebt. Ook voor de hond genoeg ruimte om te spelen. De zee is vlakbij en ook grote steden als Aalborg en Fredrikshavn. Zie de beide zeeen samenkomen in Skagen. Zeer aardige en vriendelijke mensen.

Gunnar van Putten

4,0
4 4 4 4 4

Huisje was smerig. Bedden met molton waarop duidelijk iemand geslapen had, waren niet gewassen. Veel zilvervisjes in het huis. Deurkruk die het van ouderdom begaf. Hierdoor kon smachten deur niet worden afgesloten. Dubbele ramen die lek zijn waardoor er condens tussen de ruiten zit en je niet door het glas kan kijken.

R Kielstra

4,0
4 4 4 4 4
Toon Engels

Een heel mooi huis, met de rust die je nodig hebt. Ook voor de hond genoeg ruimte om te spelen. De zee is vlakbij en ook grote steden als Aalborg en Fredrikshavn. Zie de beide zeeen samenkomen in Skagen. Zeer aardige en vriendelijke mensen.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 318318

Laatst bijgewerkt: 11.05.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/318318.htm


«Nette bungalow met twee slaapkamers» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat