Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Modern penthouse met sauna

Max.  6   personen
140m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 6  personen
140m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(flatscreen)), open keuken(kookplaat(4 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(espresso), combimagnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, douche, wastafel), badkamer(douche, wasmachine), relaxruimte(bubbelbad, douche, sauna, fitnesstoestellen), berging)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel, toilet), overloop)

balkon, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, binnen)

Modern comfort en wellness
Stap binnen in deze ruime penthouse maisonnette, ontworpen voor zowel stijl als ontspanning. Met een lichte woonkamer, strakke keuken en een eigen wellnessruimte met sauna, bubbelbad en fitnessapparatuur komt comfort hier vanzelf. Buiten kunt u ontspannen op het balkon met tuinzitje of genieten van gedeelde toegang tot binnen- en buitenzwembaden. Gezinnen zullen genieten van de kindvriendelijke sfeer met speeltoestellen en kinderstoelen, terwijl huisdieren welkom zijn om mee te doen met de vele wandelpaden in de buurt.

Natuur en cultuur in de buurt
Gelegen in het Eifeler Tor Resort, bevindt dit verblijf zich direct aan de adembenemende Rursee – perfect voor boottochten, wandelingen en picknicks. Verken het historische stadje Heimbach met zijn middeleeuwse kasteel en kunstzinnige klooster, of waag u in Nationaal Park Eifel voor eindeloze wandelpaden en het spotten van wilde dieren. Of u nu van avontuur houdt of van rustige wandelingen, dit is de ideale uitvalsbasis om de schoonheid van Noordrijn-Westfalen te ontdekken.

Eten en lokale smaken
Geniet van stevige Duitse specialiteiten en internationale gerechten in nabijgelegen restaurants. Probeer Brauhaus Heimbach voor authentieke streekgerechten met ambachtelijk bier, of geniet van een diner aan het meer bij Café Restaurant Eifelblick met panoramisch uitzicht. Voor een verfijnde ervaring biedt Der Seehof am Rursee verse, seizoensgebonden gerechten. Veel cafés en bakkerijen in de buurt zijn welkom, zodat u heerlijk kunt ontspannen met uw trouwe viervoeter na een dag vol ontdekkingen.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Balkon
Speeltuin
Zwembad
Parkeren

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche en ligbad

aparte wc's 1


Keuken

Vaatwasser
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Wasmachine
Terrasmeubilair

Diensten

Broodjesservice

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Het restaurant en de minimarkt zijn gesloten van 09-11-2021 t/m 11-11-2021


Recreatiemogelijkheden

Volleybal

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:30

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 45/dier/verblijf. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Kinderbed: € 9/verblijf.
Kinderstoel: € 9/verblijf.
Kinderbed + Kinderstoel: € 15/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 300 / 500worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


27 Beoordelingen

Totale beoordeling

3,8 van 5
3.8 Inrichting
3.8 Prijs / kwaliteit
3.8 Service
3.8 Ligging
3.8 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Saskia Randewijk

4,0
4 4 4 4 4

Slecht schoongemaakt overal lag stof en spinrag. Daarnaast waren twee restaurants en bars gesloten. 1 continue en de andere voor twee dagen. Ook in het stadje veel gesloten wegens personeelstekort. Personeel was onvriendelijk en slecht op de hoogte. Het zogenaamde verwarmde zwembad was ijskoud. Hier konden we niet echt in zwemmen ook al was het buiten 25 graden. Je betaald wel 180 euro servicekosten voor dit alles voor 4 dagen. Toen we het meldden gaven ze als excuus hoge gasprijs en personeelstekort. Maar waarom moeten wij betalen voor de volle pond als we maar de helft krijgen? Jammer hoor echt het geld niet waard.

Jan van Miltenburg

4,0
4 4 4 4 4

Het appartement was goed op wat kleinigheden na, zoals geen plankje in de badkamer op spullen op te zetten. De fotografie was creatief, het leek alsof het zwembad op een eigen groot dakterras was, maar in werkelijkheid was het een foto van het centrale zwembad dat niet direct verbonden was met het appartement. Waarom dan toch een beoordeling slecht? Dat heeft vooral te maken met de puinhoop in de restaurants. De Italiaan was gesloten en bij het Brauhaus was het begrip klantvriendelijkheid nog niet doorgedrongen. We konden 's middags geen biertje drinken op het terras, want alle tafels waren gereserveerd voor het diner (sic). De to go kaart was niet leverbaar: "als het restaurant vol is en er zijn veel bestellingen, hebben we niet genoeg te eten". Er kon wel een pizza gebakken worden. Afijn, de thuisbezorgers deden goede zaken. Dit gedoe bij de restaurants werd geweten aan personeelstekort, maar toch. Verder is de routing in het park zeer onlogisch en is het onvermijdelijk dat je met kind of hond regelmatig over de weg moet lopen. Ook geen echt goede gelegenheid om de hond uit te laten, terwijl men zich wel als huisdiervriendelijk profileert. Door de grote hoogteverschillen, steile wegen en gebrek aan liften geen aanrader voor mensen die slecht ter been zijn. Kortom, appartement goed, inrichting en voorzieningen van het Eifeler Tor park beneden de maat.

Marcel van Wijngaarden

4,0
4 4 4 4 4

Wat een flut bedrijf is belvilla

Fam Wander

4,0
4 4 4 4 4

Fantastisch appartement. Alleen jammer dat Belvilla niet duidelijk is in de kosten die je ter plekke moet betalen.

Fam Frankot

4,0
4 4 4 4 4

Schone, nette mooie accommodatie. Vriendelijk personeel. Omgeving was ook erg mooi!

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 319707

Laatst bijgewerkt: 16.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/319707.htm


«Modern penthouse met sauna» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 27 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit