Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
95.65% Aanbeveling
124 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 16 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Stijlvol vakantiehuis met uitzicht op de Oostzee, sauna en strand in de buurt
Rustig gelegen en toch dicht bij het gebeuren: uw vakantiehuis in Göhren
Hartelijk welkom in Vakantiehuis Südstrand in Göhren op Rügen. De stijlvolle witte villa combineert moderne architectuur met klassieke badhuisstijl en een bijzonder mooie ligging aan de rand van het Oostzeebad.
Hier geniet u van rust, natuur en veel ruimte om op adem te komen en bereikt u tegelijkertijd alles gemakkelijk te voet. Slechts ongeveer 3-4 minuten lopen scheiden u van het dorpscentrum en van het Zuidstrand, het Noordstrand bereikt u in ongeveer 5 minuten lopen. Restaurants, cafés, winkels en de zee liggen praktisch voor de deur. De auto kan tijdens de vakantie gerust blijven staan.
Uitzicht op de Oostzee en het landschap van Mönchgut
Een bijzonder hoogtepunt van het vakantiehuis zijn de idyllische terrassen. Vanaf hier geniet u van een prachtig uitzicht over het voor Mönchgut typische heuvellandschap met zijn groene weiden en schapenweiden tot aan de diepblauwe Oostzee.
Juist in de ochtend of avond kunt u hier heerlijk tot rust komen. Een koffie met uitzicht op zee, een goed boek in de zon of een glas wijn na een belevenisvolle vakantiedag: de terrassen maken de vakantie meteen een stuk mooier.
Direct achter de villa begint het uitgestrekte landschap van Mönchgut. De glooiende heuvels en groene weiden zorgen voor een heerlijk rustige sfeer en geven precies dat gevoel van ruimte en ontspanning dat je je van een vakantie aan de Oostzee wenst.
Ontspanning bij elk weer
Ook voor ontspannende uren buiten het strand is gezorgd.
In het souterrain van de villa staat een eigen sauna met rustruimte tot uw beschikking (tegen betaling). Na een lange strandwandeling of een fietstocht kunt u hier heerlijk ontspannen.
Een bijzonder extra is bovendien het gratis gebruik tot 3 uur per dag van het zwemparadijs in Sellin. Zo is er ook bij minder zomers weer gezorgd voor zwemplezier en ontspanning.
Praktische voorzieningen voor uw vakantie
Zodat u van uw verblijf volledig ontspannen kunt genieten, biedt Vakantiehuis Südstrand tal van praktische extra’s:
? eigen parkeerplaats voor elke woning
? overdekte fietsenstalling
? tafeltennisruimte
? eigen sauna met rustruimte tegen betaling
? gratis gebruik van het zwemparadijs in Sellin
? muntenwasmachine en -droger in het huis
Uw voordelen in één oogopslag
Stijlvol vakantiehuis in klassieke badhuisstijl
? gratis toegang tot het zwemparadijs “Ahoi” in Sellin
? Uitzicht over het landschap tot aan de Oostzee
? Rustige ligging aan de rand van Göhren
? ca. 3 minuten lopen naar het dorpscentrum
?️ ca. 4 minuten lopen naar het Zuidstrand
?️ ca. 5 minuten lopen naar het Noordstrand
? Sauna met rustruimte tegen betaling
? eigen parkeerplaats voor elke woning
? overdekte fietsenstalling
? tafeltennisruimte
? muntenwasmachine en -droger
Vakantie tussen de Oostzee en het landschap van Mönchgut
Of het nu ontspannen dagen aan het strand zijn, wandelingen langs de kust, fietstochten door het prachtige landschap of gewoon een paar rustige uurtjes op het balkon: Vakantiehuis Südstrand biedt u een ideaal vertrekpunt om Göhren en het eiland Rügen te ontdekken.
Dicht bij het strand, rustig en midden in het bijzondere landschap van Mönchgut – hier begint uw Oostzeevakantie al bij aankomst.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Supermarkt 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Stadscentrum 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Bus 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Luchthaven 150 kilometer
150 kilometer
Station 1 kilometer
1 kilometer
Snelweg-afrit 45 kilometer
45 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het overdekte balkon op het oosten (ideaal om te ontbijten), het ruime terras op het zuiden, beloven ontspannen vakantieuurtjes met een prachtig uitzicht. Vanaf het terras kunt u uitkijken over het weelderig groene heuvellandschap tot aan de diepblauwe Oostzee.
Bij de beschrijving van de omgeving van de Oostzeebadplaats Göhren raakt zelfs de tekstschrijver van deze website enthousiast.
Het charmante Oostzeebad Göhren ligt op het schiereiland Mönchgut in het zuidoosten van Rügen en behoort tot de mooiste vertrekpunten om het afwisselende landschap van het eiland te ontdekken.
Of het nu 's ochtends een wandeling naar het strand is, een gezellig ontbijt in het dorp, een duik in de Oostzee of 's avonds een restaurantbezoek: dankzij de centrale ligging zijn veel bestemmingen gemakkelijk te voet bereikbaar.
De beide stranden bieden heel verschillende vakantie-ervaringen. Het Zuidstrand nodigt uit tot zwemmen en ontspannen, terwijl het Noordstrand met zijn lange promenade en het uitzicht op de Oostzee uitnodigt tot lange wandelingen.
Natuur, strand en Rügen ontdekken
Direct voor de deur begint het afwisselende landschap van het biosfeerreservaat Zuidoost-Rügen. Het schiereiland Mönchgut verrast met glooiende heuvels, uitgestrekte weiden, idyllische binnenwateren en kleine vissersdorpjes.
Maak een wandeling door de Zicker Bergen, ontdek de havens van Seedorf en Gager of verken de kust per fiets.
Ook de bekende bezienswaardigheden van Rügen zijn goed bereikbaar. Vanaf de Göhrener Seebrücke vertrekken regelmatig excursieboten, onder andere naar de krijtrotsen, naar Kap Arkona, naar Binz, Sellin of naar het eiland Hiddensee.
Een bijzondere belevenis is een rit met de historische Rasender Roland. De stoomtrein verbindt Göhren onder andere met Sellin, Binz, Putbus en Lauterbach en maakt zelfs de reis naar uw uitstapje tot een belevenis.
Aankomen en je thuis voelen
Of het nu een ontspannen strandvakantie is, actieve dagen in de natuur of afwisselende uitstapjes over het eiland: in ons vakantieappartement in het Dünenhaus vindt u een comfortabel thuis voor uw tijd aan de Oostzee.
Twee balkons, uitzicht op zee, korte afstanden naar beide stranden en het dorpscentrum, en veel ruimte voor maximaal vier personen maken het appartement tot het ideale vertrekpunt voor uw vakantie op Rügen.
Wij kijken uit naar uw bezoek aan Göhren en geven u graag persoonlijke tips voor mooie stranden, restaurants en bijzondere uitstapjes op Rügen.
Hartelijk welkom en geniet van uw tijd aan de Oostzee!
Ik zou bovendien de drie afstanden direct in de titel of in de eerste twee regels van de advertentie opnemen, omdat ze een zeer sterk boekingsargument zijn.
Bijvoorbeeld:
"4-sterren vakantiewoning met 2 balkons en zeezicht | 3 min. naar het dorpscentrum | 5 min. naar het Zuidstrand"
Dat is veelzeggender dan een algemene titel als "Mooie vakantiewoning in Göhren" en maakt meteen duidelijk wat de accommodatie bijzonder maakt.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 17:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 25 % |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Niet rokers, huisdiervrij Tafeltenniszaal Toeristenbelasting ter plaatse betaald Internettoegang W L A N Eindschoonmaak 55 € |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Annuleringsvoorwaarden: Tot 30 dagen voor aankomst betaalt de huurder 25% van het totaalbedrag of het voorschot wordt ingehouden Vanaf tot de 7e dag voor aankomst betaalt de huurder 90% van het totale factuurbedrag, daarna het volledige factuurbedrag. Om onnodig verlies te voorkomen, raden wij u aan een annuleringsverzekering af te sluiten.
Neem contact op:
Onze gasten kunnen dagelijks gratis 3 uur gebruikmaken van het zwemparadijs Ahoi in Sellin.
In het vakantiehuis zelf is geen zwembad!
gratis wifi
Wij wensen u een goed herstel
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 21-10-2026
23 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juni 2026
Hannelore S. uit Herrenberg
**Aankomen en Afsluiten**
Al het boeken en aankomen was probleemloos. Het huis met appartement nr. 3 ligt rustig aan de rand van het dorp, is ruim en goed uitgerust, schoon, heeft 2 terrassen!, wasmachine en droger in de kelder, fietsenstalling, vaste parkeerplaats bij het huis en we hebben ons meteen overal prettig gevoeld! De wegen naar het dorp en naar een van de twee stranden zijn kort en er zijn voldoende bakkers, winkelmogelijkheden, winkels, cafés en restaurants die snel bereikbaar zijn. Die tips van de familie Schäfer waren allemaal erg goed!
We hebben drie geweldige weken gehad met alle weersomstandigheden, op het weiland naast ons schapen en ook een ree in de tuin. Het Zuidstrand is erg natuurlijk en mooi en aan het Noordstrand heb je strandstoelen, de promenade en het kuurplein.
We hebben erg goed gegeten en genoten van lekkere taarten en visbroodjes!
Met de fiets kun je mooie tochten in de omgeving maken. En uitstapjes naar het noorden en naar Hiddensee zijn een must! Wij raden appartement nr. 3 van harte aan en het eiland Rügen sowieso!!
Aanbevolen voor: Senioren, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Januari 2026
Birgit B. uit Oschatz
Super Ferienwohnung
De boeking van het vakantieappartement verliep - ondanks de korte aanvraag in het weekend - snel, vriendelijk en eenvoudig.
De inrichting van het appartement bood alles wat je nodig hebt op vakantie. De accommodatie was zeer schoon en netjes. Persoonlijk vond ik het ook fijn dat je je eigen beddengoed en handdoeken mee kon nemen of op aanvraag kon bestellen.
De locatie van de accommodatie is dicht bij het strand, de Oostzee is gedeeltelijk te zien en het geluid van de zee (bij open raam) is te horen. De bakker, met een grote selectie (en super lekkere broodjes), is slechts enkele minuten verwijderd. Er is ook de mogelijkheid om ter plaatse te ontbijten of koffie te drinken, wat we echter niet hebben gedaan vanwege de zeer goede keukenvoorzieningen.
Het licht heuvelachtige terrein en het strand nodigen uit tot wandelingen en zijn ook bij sneeuw fascinerend. Helaas ontbrak ons de tijd (vrijdagavond tot zondagochtend) om nog meer te ondernemen,
maar dat zullen we bij het volgende bezoek zeker veranderen.
Slechts enkele kilometers verderop ligt Sellin, ook een zeer bezienswaardige Oostzeetypische plaats met de bekende pier.
Al met al hebben we een zeer ontspannen, verkwikkend en herhaling verlangend weekend mogen doorbrengen. De Oostzee is dus ook in de winter de moeite waard, op voorwaarde dat je - zoals wij - een accommodatie kiest waar je het na het invallen van de duisternis echt gezellig kunt maken. . . . .
September 2025
Mike S. uit Bremen
Zeer gezellige moderne, ingerichte woning
We hebben in dit appartement een geweldige tijd gehad, alles was zoals beschreven. De verhuurders waren erg aardig! Ook hebben we genoten van het zwembad!
Augustus 2025
Ida S. uit Bremen
Geweldige woning om je goed te voelen!
We hebben het verblijf in dit mooie appartement zeer genoten. Het appartement is modern ingericht, zeer goed onderhouden en er ontbreekt niets! Op het terras heeft men een mooi uitzicht en ziet men in de verte de Oostzee. We komen terug!
Aanbevolen voor: Senioren
Augustus 2025
M P. uit Brb
Tol
We waren met alles tevreden.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
Contact
Familie T. Schaefer
Wij werden jaren geleden verliefd op het eiland Rügen!
Gastheer sinds: 25-10-2009
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 32506
Andere accommodaties van Familie T. Schaefer
Göhren, Rügen, Oostzee
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Göhren, Rügen, Oostzee
Göhren, Rügen, Oostzee
Göhren, Rügen, Oostzee
Neem contact op
privé-website:
Huis ZWEMBAD,
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Rügen
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 32506
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 16 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/32506.htm
«Huis ZWEMBAD,» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 23 gegeven Beoordelingen.
Die Tipps von der Familie Schäfer waren alle sehr gut!
Wir hatten wunderbare 3 Wochen mit allen Wetterlagen, auf der Wiese nebenan Schafe und auch ein Reh im Garten. Der Südstrand ist sehr naturbelassen und schön und am Nordstrand hat man Strandkörbe, die Promenade und den Kurplatz.
Wir haben sehr gut gegessen und leckere Kuchen und Fischbrötchen genossen!
Mit dem Rad kann man schöne Touren in die Umgebung machen. Und Ausflüge in den Norden und auf Hiddensee sind ein Muss!
Wir empfehlen sehr gern die Wohnung Nr. 3 weiter und die Insel Rügen sowieso!!
Die Ausstattung der Wohnung bot alles, was im Urlaub gebraucht wird. Die Unterkunft war sehr sauber und ordentlich. Mir persönlich gefiel auch die Möglichkeit eigene Bettwäsche und Handtücher mitbringen zu können oder auf Anfrage zu bestellen.
Die Lage der Unterkunft ist strandnah, die Ostsee ist teilweise zu sehen und das Meeresrauschen (bei offenem Fenster)zu hören.
Der Bäcker, mit einer grossen Auswahl (und super leckeren Brötchen) ist nur wenige Minuten entfernt. Es besteht auch die Möglichkeit, vor Ort zu frühstücken oder Kaffee zu trinken, was wir allerdings aufgrund der sehr guten Küchenausstattung nicht genutzt haben.
Das leicht hügelige Gelände und der Strand lädt zu Spaziergängen ein und ist auch bei Schnee faszinierend.
Leider fehlte uns die Zeit ( Freitag Abend bis Sonntag vormittag) noch mehr zu unternehmen,
aber das werden wir beim nächsten Besuch sicher ändern.
Nur wenige Kilometer entfernt liegt Sellin, ebenfalls ein sehr sehenswerter ostseetypischer Ort mit der bekannten Seebrücke.
Alles in allem durften wir ein sehr entspanntes, erholsames und auf Wiederholung wartendes Wochenende verbringen. Die Ostsee lohnt sich also auch im Winter, vorausgesetzt man wählt- wie wir- eine Unterkunft, wo man es sich auch nach Einbruch der Dunkelheit so richtig gemütlich machen kann.....
ABER es gibt einige Kritikpunkte: Kein Grundriss, der Kenntnis über Raumaufteilung und Größe der Wohnung gibt. Fensterloses, sehr schmales Bad mit weniger als 3 qm, die winzige Duschkabine mit gerade mal 74 cm Duschtasse verlangt vom Nutzer akrobatische Fähigkeiten, um an die Füße zu kommen ohne sich zu stoßen. Im engen, sehr kleinen Schlafzimmer (ca. 6 qm) blieben für die Umrundung der 160 cm breiten Liegefläche knappe 30 cm seitlich bis 40 cm am Fußende. Fehlender Platz im schmalen Kleiderschrank (ca. 90 cm breit) für eigene, auf Bügeln mitgebrachte Kleidungsstücke, denn die im Schrank vorhandenen waren fest mit der Stange verbunden. Fehlende Hängemöglichkeiten für Kleidung, es gab nur zwei kleine Garderobenhaken. Bettwäsche und Handtücher werden in einer 4-Sterne Ferienwohnung üblicherweise kostenlos zur Verfügung gestellt, hier war zu dem Tagespreis von 149 € ein Aufpreis von 40,-€ fällig. Umfang des „Wäschepaketes“ bestand lediglich aus 1 (!) Geschirrtuch, Bettwäsche für das Doppelbett, 1 (!) Dusch- und 1 (!) normal großen Handtuch pro Person. Die Anfrage beim Vermieter nach einem weiteren Handtuch pro Person blieb unerfüllt.
Eine Rolle einlagiges Toilettenpapier für 2 Personen für 8 Tage. Die Anfrage beim Hausmeisterservice nach einer weiteren Rolle wurde ignoriert. Kein Ostseeblick. Kein Pool im Haus.
Best-Preisgarantie nimmt der Vermieter nicht so genau. Kurz vor unserem Restzahlungstermin fand ich zufällig auf der Homepage des Vermieters einen um 10 € geringeren Tagespreis für unseren Reisezeitraum. Nach einigem Hin und Her wurde uns der noch zu zahlende Restbetrag ermäßigt, allerdings nicht in der Größenordnung, die es aufgrund der Garantie hätte sein müssen.
Die Unterkunft selbst ist sehr gut ausgestattet, es hat uns an nichts gefehlt. Das Highlight für die Kinder war zudem der fast tägliche Besuch der Schafe aus dem Biosphärenreservat, welche bis an den Gartenzaun kommen.
Hervorzuheben ist auch der sehr nette Kontakt zu den Vermietern, welche bei Fragen und Problemen immer weitergeholfen haben. Vielen Dank nochmal hierfür, wie auch für die vielen Ausflugstipps.
Wir haben uns wirklich sehr wohl gefühlt und können diese Wohnung nur weiter empfehlen.
Die Wohnung ist sehr sauber und gepflegt. Für uns drei ist die Wohnung perfekt gewesen.
Wir hatten ein wundervolles Wochenende!
Vielen lieben Dank dafür!
Ursprünglich hatte ich die Ferienwohnung im Haus Südstrand gemietet, wurde aber wegen kurzfristig Malerarbeiten ohne Aufpreis in die Wohnung vom Dünenhaus umgebucht, welche direkt gegenüber liegt und was ich als sehr nette Geste hervorheben möchte.
Wegen der eigentlichen Buchung der Ferienwohnung Südstrand, kann ich nur hier meine Bewertung schreiben.
Buchung, Kommunikation tip top.
Wohnung sehr sauber, alles vorhanden.
Lage sehr gut, angenehm ruhig und zugleich fußläufig zum Zentrum Göhren
und auch zum Strand.
Ich würde die Wohnung immer wieder buchen und kann sie sehr empfehlen.
Vielen Dank.
Danke für die schöne Zeit in Ihrer Wohnung
Das Erlebnisbad war für unsere Kinder das größte
Abends auf dem Balkon oder am Grill die Idylle sehr genossen.
Wir haben noch nie so eine schöne Wohnung gebucht, von vielen Dank an die Vermieter
super ist auch das Schwimmbad in dem wir meist alleine waren
Das Haus ist sehr ruhig gelegen, aber nicht abgelegen. Zum Zentrum von Göhren 3 Minuten
Die Betten sind perfekt und bequem, der Bäcker belieferte uns mit frischen Brötchen. Wir konnten viele Ausflüge mit dem Fahrrad unternehmen und die tolle Landschaft genießen.
Gute Einkehrmöglichkeiten gibt es ja auch ringsum, an den frischen Fisch würden wir uns gerne gewöhnen. In der Wohnung hat es an nichts gefehlt und die Sauna war groß und gerräumig