Villa in Canillas met privézwembad en...
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (keuken(broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet, bidet))
zithoek, tuin, parking, zwembad(privé)
Casa La Loma ligt in Canillas de Aceituno en biedt accommodatie met een eigen zwembad, een patio en uitzicht op de bergen. Het is een uitstekende keuze voor een ontspannen verrblijf met het gehele gezin.
De bekende kustplaats Málaga (48 km) ligt op ongeveer 45 minuten rijden van het vakantiehuis. Je vindt er prachtige stranden, gezellige winkels en restaurants waar je 's avonds kunt genieten van een heerlijk diner. De directe omgeving van het vakantiehuis leent zich bovendien uitstekend voor het maken van wandeltochten. De accommodatie ligt op 39 km van Nerja.
Het huis heeft een comfortabel ingerichte keuken, een woonkamer en eetkamer, 3 slaapkamers en 3 badkamers met bidet en douche. Je kunt zwemmen in het buitenzwembad, gaan wandelen of vissen, of ontspannen in de tuin.
Licentie- of registratienummer: CTC-2021049968
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 9
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Restaurant 7.9 kilometer
7.9 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 11-07-2025
25 Beoordelingen
Totale beoordeling
Krčmář
Perfect voor ontspanning! Het huis had alles wat we nodig hadden en was echt schoon. Het tuingebied was leuk voor bijeenkomsten. Ik waardeerde de wasmachine ook - maakte het leven gemakkelijker tijdens ons verblijf. Het is een beetje ver van Málaga, maar het is het waard voor de rust en stilte.
Amadeo
Ons verblijf bij Belvilla by OYO La Loma was simpelweg heerlijk! Het privézwembad was perfect om af te koelen tijdens de hete middagen. We hielden van de ruime indeling van het huis en het prachtige uitzicht op de bergen. We kunnen niet wachten om terug te komen!
Thorsen
We hebben enorm genoten van ons verblijf in Casa La Loma, Het privézwembad was voor ons het hoogtepunt, en de omliggende natuur zorgde voor prachtige wandelingen, De lokale charme van Canillas de Aceituno droeg bij aan onze ervaring, Zou zeker aanbevelen!
Avron
Ruim en comfortabel huis, Het voelde als thuis, De eigenaar was super behulpzaam en gaf ons geweldige tips voor het verkennen van de omgeving, Het buitenzwembad is een must! Alles was mooi en netjes, en we hadden alles wat we nodig hadden, Kan het niet genoeg aanbevelen!
Aldred
Laag-key geobsedeerd door de tuin en hoe ruim het huis is, Schoon en gezellige vibes, met alles wat nodig is voor een ontspannen verblijf, Super dicht bij lokale plekken voor eten, en het buitenzwembad is perfect voor de 'gram, Zeker terugkomen!
Czarnecka
Het was charmant en had een rustieke sfeer, De kinderen hadden veel plezier in het zwembad, terwijl wij ons ontspanden in de tuin, De eigenaar was vriendelijk en gaf ons tips over lokale attracties, Over het algemeen een geweldige ervaring!
Lutostanski
We waren zeer tevreden met ons verblijf. Ruime slaapkamers en een geweldige woonkamer zorgden ervoor dat we ons thuis voelden. De nabijgelegen restaurants boden heerlijke lokale gerechten, en we genoten ook van het koken van onze eigen maaltijden.
Kris
Alles was perfect bij La Loma, De interne open haard was een mooie toevoeging voor de koelere avonden, en de buitenruimte was perfect om te ontspannen, De locatie is rustig, waardoor het een geweldige toevluchtsoord is van de drukte
Mantovani
Geweldige plek voor een gezinsuitje, Schoon en ruim met een mooi zwembad, Ik heb mijn verblijf helemaal gewaardeerd!
Cozar Gonzalez
Onze ervaring in Casa La Loma was behoorlijk aangenaam, maar had zijn ups en downs. De locatie is sereen, omringd door prachtige bergen, wat we geweldig vonden. We vonden het huis echter een beetje verouderd, en hoewel het het essentiële had, leken sommige gebieden een beetje vernieuwing nodig te hebben. Aan de andere kant waren de gastheren vriendelijk en behulpzaam, en we waardeerden het om een wasmachine beschikbaar te hebben. Over het algemeen een fatsoenlijk verblijf, maar het zou enkele updates kunnen gebruiken.
Gutiérrez Fraile
De eigenaar was erg vriendelijk en het huis was schoon en ruim. De kamers, de woonkamer en de keuken waren iets kleiner, maar over het algemeen was alles goed. We zouden een vaatwasser missen. In de badkamers zou ik de badkuipen door douches vervangen. Ik zou de foto's bijwerken, aangezien de tegels van de gevel zijn veranderd en de oprit naar het huis is geasfalteerd, en er is een barbecue gebouwd. Over het algemeen hebben we een geweldig weekend gehad.
Martin Gutierrez
Alles was uitstekend, de locatie van het huis, het uitzicht en de kamers waren zeer ruim. Het zwembad is een luxe. We reisden met onze honden en we waren erg comfortabel. Een zeer privé omgeving.
Simons
We hadden een geweldige tijd in Casa La Loma! Het privézwembad was een droom, vooral tijdens die hete dagen, De keuken was super handig voor het koken van maaltijden, en we hielden ervan om op de patio met uitzicht op de bergen te chillen, Bovendien waren de lokale restaurants slechts een korte rit verwijderd, zodat we konden genieten van heerlijke lokale gerechten, Zeker terugkomen!
van den broeck
Had een geweldige tijd hier! De accommodatie was schoon en goed onderhouden, We waardeerden de wasmachine - erg handig voor een langdurig verblijf, De nabijheid van Málaga en Nerja was een bonus voor dagtochten!
Bastiaens
Prachtig huis met een privézwembad, perfect voor ontspannende dagen, Adembenemend uitzicht op de bergen verbetert de ervaring
Röpke
Deze plek is een heel gevoel! Het privézwembad voor deze zomerdagen is anders, Het bergzicht is serieus esthetisch, Bovendien is de keuken perfect om wat maaltijden te bereiden! Slechts een korte rit naar het natuurpark El Saltillo voor deze outdoor-avonturen, Aanbevolen voor groepsreizen, geen grap.
Marcus Pilleau
Wij (oudere ouders + volwassen dochter) verbleven 2 weken in La Loma in september 2024. Over het algemeen was het een aangenaam verblijf en we hebben een goede tijd gehad met fantastisch weer.
Goede punten:
1. Een aantrekkelijke villa in een geweldige omgeving; prachtig uitzicht en goede wandelingen (meestal op de weg).
2. Goed warm water.
3. Het verkeer op de bergwegen reed altijd langzaam (ongeveer 30 km/u) en was altijd erg vriendelijk.
4. Goed wandelen op de lokale wegen en paden.
Minder goede punten
1. GEEN WiFi !!
2. Het zwembad lijkt op de foto's groter dan het in werkelijkheid is. Bovendien NIET kindvriendelijk omdat er geen ondiep gedeelte is en de minimale diepte ongeveer 1,5 m is. Ook goed zichtbaar voor de omgeving vanwege de hoogte.
3. Geen villabestand - algemene instructies, noodcontacten, supermarkten, interessante gebieden, aanbevolen lokale restaurants, enz. Inchecken bestond alleen uit het ontgrendelen van de deuren en het fotograferen van paspoorten! Geen advies over afvalverwerking of recyclingregels/-vereisten. Geen schriftelijke instructies over hoe je bij de villa komt; alleen een Google Maps "Pin Drop" WhatsApp-bericht. Gelukkig kon onze dochter (en nu kan ik) dit oplossen!
4. Meubilair beperkt - geen slaapkamerstoelen; een slaapkamer met 2 x tweepersoonsbedden had helemaal geen meubilair behalve de bedden; bedlampjes waren erg zwak. Ventilatoren maakten lawaai. Bestek beperkt; geen koffie- of theepotten.
5, Exterieur/zwembadmeubilair zeer beperkt voor een villa die zogenaamd plaats biedt aan 9 personen (in werkelijkheid 7) en ligstoelen erg oncomfortabel. Ook zijn de bloempotten die op de foto's worden getoond, er niet meer!
6. Onderhoud van de villa moet worden aangepakt - afvoer van de wastafel in de badkamer los en douchehouder niet goed bevestigd; keukengootsteen is verkeerd om aangesloten.
7. Schoonmaakkosten van 75 euro toegevoegd op de betaalpagina, maar GEEN schoonmaak halverwege het verblijf, noch verschoning van beddengoed en handdoeken halverwege het verblijf. Geen uitchecken.
8. De eigenaren/lokale agenten woonden direct achter en boven de villa. Er was de meeste avonden een familiebijeenkomst van 17.00 tot 21.00 uur.
Samenvatting - Een vakantie helemaal in de heuvels en voor de rust en de q
Kriukov
Dit huis was een geweldige vondst! Het had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf - een goed uitgeruste keuken, een gezellige woonkamer en veel ruimte voor onze familie. Bovendien waren de nabijgelegen eetgelegenheden, zoals El Cruce, fantastisch.
Salazar
Verschrikkelijk huisvesting, geen airconditioning, geen fans, geen klamboes op ramen, geen keukengerei of pannen op het fornuis, geen wc-papier in de badkamer, het zwembad veel haren van andere gasten, slechte locatie registratie en bel onze klantenservice op Vrijdag Dag 2 en vandaag dag 3 heb nog geen contact opgenomen om mij een oplossing te geven om het huis te vinden. In kwestie raad ik noch het huis noch het bedrijf aan dat het heeft geregistreerd. Al het beste.
Marcus Pilleau
Wij (oudere ouders + volwassen dochter) verbleven 2 weken in La Loma in september 2024. Over het algemeen was het een aangenaam verblijf en we hebben een goede tijd gehad met fantastisch weer.
Goede punten:
1. Een aantrekkelijke villa in een geweldige omgeving; prachtig uitzicht en goede wandelingen (meestal op de weg).
2. Goed warm water.
3. Het verkeer op de bergwegen reed altijd langzaam (ongeveer 30 km/u) en was altijd erg vriendelijk.
4. Goed wandelen op de lokale wegen en paden.
Minder goede punten
1. GEEN WiFi !!
2. Het zwembad lijkt op de foto's groter dan het in werkelijkheid is. Bovendien NIET kindvriendelijk omdat er geen ondiep gedeelte is en de minimale diepte ongeveer 1,5 m is. Ook goed zichtbaar voor de omgeving vanwege de hoogte.
3. Geen villabestand - algemene instructies, noodcontacten, supermarkten, interessante gebieden, aanbevolen lokale restaurants, enz. Inchecken bestond alleen uit het ontgrendelen van de deuren en het fotograferen van paspoorten! Geen advies over afvalverwerking of recyclingregels/-vereisten. Geen schriftelijke instructies over hoe je bij de villa komt; alleen een Google Maps "Pin Drop" WhatsApp-bericht. Gelukkig kon onze dochter (en nu kan ik) dit oplossen!
4. Meubilair beperkt - geen slaapkamerstoelen; een slaapkamer met 2 x tweepersoonsbedden had helemaal geen meubilair behalve de bedden; bedlampjes waren erg zwak. Ventilatoren maakten lawaai. Bestek beperkt; geen koffie- of theepotten.
5, Exterieur/zwembadmeubilair zeer beperkt voor een villa die zogenaamd plaats biedt aan 9 personen (in werkelijkheid 7) en ligstoelen erg oncomfortabel. Ook zijn de bloempotten die op de foto's worden getoond, er niet meer!
6. Onderhoud van de villa moet worden aangepakt - afvoer van de wastafel in de badkamer los en douchehouder niet goed bevestigd; keukengootsteen is verkeerd om aangesloten.
7. Schoonmaakkosten van 75 euro toegevoegd op de betaalpagina, maar GEEN schoonmaak halverwege het verblijf, noch verschoning van beddengoed en handdoeken halverwege het verblijf. Geen uitchecken.
8. De eigenaren/lokale agenten woonden direct achter en boven de villa. Er was de meeste avonden een familiebijeenkomst van 17.00 tot 21.00 uur.
Samenvatting - Een vakantie helemaal in de heuvels en voor de rust en de q
Kriukov
Dit huis was een geweldige vondst! Het had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf - een goed uitgeruste keuken, een gezellige woonkamer en veel ruimte voor onze familie. Bovendien waren de nabijgelegen eetgelegenheden, zoals El Cruce, fantastisch.
Salazar
Verschrikkelijk huisvesting, geen airconditioning, geen fans, geen klamboes op ramen, geen keukengerei of pannen op het fornuis, geen wc-papier in de badkamer, het zwembad veel haren van andere gasten, slechte locatie registratie en bel onze klantenservice op Vrijdag Dag 2 en vandaag dag 3 heb nog geen contact opgenomen om mij een oplossing te geven om het huis te vinden. In kwestie raad ik noch het huis noch het bedrijf aan dat het heeft geregistreerd. Al het beste.
Marcus Pilleau
Wij (oudere ouders + volwassen dochter) verbleven 2 weken in La Loma in september 2024. Over het algemeen was het een aangenaam verblijf en we hebben een goede tijd gehad met fantastisch weer.
Goede punten:
1. Een aantrekkelijke villa in een geweldige omgeving; prachtig uitzicht en goede wandelingen (meestal op de weg).
2. Goed warm water.
3. Het verkeer op de bergwegen reed altijd langzaam (ongeveer 30 km/u) en was altijd erg vriendelijk.
4. Goed wandelen op de lokale wegen en paden.
Minder goede punten
1. GEEN WiFi !!
2. Het zwembad lijkt op de foto's groter dan het in werkelijkheid is. Bovendien NIET kindvriendelijk omdat er geen ondiep gedeelte is en de minimale diepte ongeveer 1,5 m is. Ook goed zichtbaar voor de omgeving vanwege de hoogte.
3. Geen villabestand - algemene instructies, noodcontacten, supermarkten, interessante gebieden, aanbevolen lokale restaurants, enz. Inchecken bestond alleen uit het ontgrendelen van de deuren en het fotograferen van paspoorten! Geen advies over afvalverwerking of recyclingregels/-vereisten. Geen schriftelijke instructies over hoe je bij de villa komt; alleen een Google Maps "Pin Drop" WhatsApp-bericht. Gelukkig kon onze dochter (en nu kan ik) dit oplossen!
4. Meubilair beperkt - geen slaapkamerstoelen; een slaapkamer met 2 x tweepersoonsbedden had helemaal geen meubilair behalve de bedden; bedlampjes waren erg zwak. Ventilatoren maakten lawaai. Bestek beperkt; geen koffie- of theepotten.
5, Exterieur/zwembadmeubilair zeer beperkt voor een villa die zogenaamd plaats biedt aan 9 personen (in werkelijkheid 7) en ligstoelen erg oncomfortabel. Ook zijn de bloempotten die op de foto's worden getoond, er niet meer!
6. Onderhoud van de villa moet worden aangepakt - afvoer van de wastafel in de badkamer los en douchehouder niet goed bevestigd; keukengootsteen is verkeerd om aangesloten.
7. Schoonmaakkosten van 75 euro toegevoegd op de betaalpagina, maar GEEN schoonmaak halverwege het verblijf, noch verschoning van beddengoed en handdoeken halverwege het verblijf. Geen uitchecken.
8. De eigenaren/lokale agenten woonden direct achter en boven de villa. Er was de meeste avonden een familiebijeenkomst van 17.00 tot 21.00 uur.
Samenvatting - Een vakantie helemaal in de heuvels en voor de rust en de q
Salazar
Verschrikkelijk huisvesting, geen airconditioning, geen fans, geen klamboes op ramen, geen keukengerei of pannen op het fornuis, geen wc-papier in de badkamer, het zwembad veel haren van andere gasten, slechte locatie registratie en bel onze klantenservice op Vrijdag Dag 2 en vandaag dag 3 heb nog geen contact opgenomen om mij een oplossing te geven om het huis te vinden. In kwestie raad ik noch het huis noch het bedrijf aan dat het heeft geregistreerd. Al het beste.
Salazar
Verschrikkelijk huisvesting, geen airconditioning, geen fans, geen klamboes op ramen, geen keukengerei of pannen op het fornuis, geen wc-papier in de badkamer, het zwembad veel haren van andere gasten, slechte locatie registratie en bel onze klantenservice op Vrijdag Dag 2 en vandaag dag 3 heb nog geen contact opgenomen om mij een oplossing te geven om het huis te vinden. In kwestie raad ik noch het huis noch het bedrijf aan dat het heeft geregistreerd. Al het beste.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Andalusië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Costa del Sol
Objectnummer: 334322
Laatst bijgewerkt: 11.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/334322.htm
«Villa in Canillas met privézwembad en...» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 25 gegeven Beoordelingen.
en commissies
