Terug
Zoeken

Häuschen 149 Texel

Max.  6  personen
80m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

49 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 16 Jaren online


Beschrijving

Lees alstublieft bij "Richtlijnen" de tekst "Aanvullende informatie over de huurprijs"! ! !
ALLEEN PRIJSOPGAVEN VAN VRIJDAG TOT VRIJDAG ZIJN JUIST! ! !

Wij verhuren een vrijstaand luxe appartement (Type 6DL) in BeachPark Texel in De Koog op het mooie eiland.
U kunt ons huis direct bij ons boeken en daarbij zijn de huurprijzen, in vergelijking met de andere Type 6DL-appartementen in het park (die via Landal worden verhuurd), echter 10 tot 25% lager!

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 0.3 kilometer

Luchthaven 6 kilometer

Station 18 kilometer

Snelweg-afrit 20 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het huisje met nummer 149 vindt u bij de gele pijl en staat in BeachPark Texel, dat oostelijk aan de rand van de bruisende badplaats de Koog ligt. Het is ongeveer tien minuten lopen naar het centrum van het dorp en na nog eens tien minuten wandelen bevindt u zich op het mooie strand van "Paal 20"....


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Zeilen
Surfen
Tennis
Volleybal
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:15
Uitchecken: 11:00
Borg: € 100
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 8 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Stuur ons een e-mail voor alle prijzen, want de getoonde prijs is NIET altijd de juiste prijs!!!!!

Aankomstdag vrijdag of maandag. Verhuur per week, weekend en woensdag mogelijk.
In de zomer alleen verhuur per hele week (vrijdag tot vrijdag) en prijs per week is dan maximaal €1900.
Huisdieren in overleg toegestaan met een toeslag per huisdier (vanaf €17,50).

Neem contact op:

Stuur ons alstublieft voor alle prijzen een e-mail want de weergegeven prijs is NIET altijd de juiste prijs!!!!
Alleen de prijzen per week van vrijdag tot vrijdag zijn correct!
Toeristenbelasting komt er nog bij en is €2,60 per persoon per nacht.
Huisdieren zijn toegestaan na voorafgaand overleg en hiervoor geldt een toeslag van €5,75 per nacht per huisdier.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 09-06-2026


28 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.6 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
4.9 Ligging
4.8 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Oktober 2024

Iris R. uit Dinslaken

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Mooi vakantiehuis in centrale ligging

We hebben ons daar zeer op ons gemak gevoeld. Schoon en centraal gelegen, zodat je snel te voet in het dorp De Koog bent. Hartelijke begroeting van de verhuurder.
Iedere keer zouden we daar weer naartoe gaan.

Juli 2024

Ingrid T. uit Petershagen

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Zomervakantie op Texel

We hadden huis nr. 149 van de heer Eelmann gehuurd. Het huis was in een foutloze, schone staat en het is zeer mooi ingericht en kwam overeen met de beschrijving.
De benedenliggende badkamer is modern en goed uitgerust. Het heeft 2 wastafels met ruime onderkasten. Ook is er gedacht aan passende handdoekhouders.
De keuken is zeer goed uitgerust met pannen en potten, waarin ook een gezin van 6 personen kan koken. Terrassendeur en keukenraam zijn voorzien van een stevig muggennet en we zijn ook van de plaaggeesten gespaard gebleven.
Het terras was uitgerust met een groot zonnescherm.
Zoals gebruikelijk in Nederland is de trap naar boven zeer steil. Hier zijn echter leuningen en extra handgrepen aangebracht, zodat ook oudere mensen de trap kunnen overwinnen.
Gehandicapte mensen dienen de beneden slaapkamer te gebruiken. Een extra doucheruimte met toilet voor de bovenverdieping zou wenselijk zijn.

De tuin en het huis zijn in een nette staat, net als de hele complex.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Juni 2024

Claudia W. uit Herten

4,8 5 4 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooi huisje in het strandpark.

Zeer aan te bevelen en alles was perfect. Zeer gezellig ingericht, om je op je gemak te voelen. Zeer goed uitgeruste keuken. Honden toegestaan, wat voor ons altijd belangrijk is.
Perfecte nabijheid van winkels. Op loopafstand van het strand. Twee gezellige terrassen.
We komen graag terug ??

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

Oktober 2023

Friederike K. uit Königswinter

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Leuk huisje om je helemaal thuis te voelen

Ik had het huisje geboekt met 2 grote honden. Ondanks het helaas niet zo mooie weer buiten, hadden we een geweldig verblijf.

In het huisje is echt alles aanwezig wat je nodig hebt; een berging met droger en wasmachine, evenals opslagruimte, voldoende schoonmaakmateriaal.
De badkamer maakt indruk met een bubbelbad en moderne faciliteiten, in de gezellige woonkamer kun je heerlijk de avond voor de open haard doorbrengen.

We komen zeker nog eens terug.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Augustus 2022

S. G. uit Rosbach

4,6 4 5 4 5 5
Toon Duits

Gezellig, goed uitgerust vakantiehuis

Ik beveel Huisje 149 graag aan bij anderen. Vier van ons verbleven er met onze hond en we voelden ons zeer comfortabel! Een fles wijn stond voor ons klaar als welkomstgeschenk, en het voorafgaande contact met de verhuurder was altijd aardig en gedienstig.

Het huis heeft alles wat je nodig hebt. Het enige nadeel voor ons was dat er maar één apart toilet is, wat we een beetje ongemakkelijk vonden voor vier personen. Voor de rest is alles aanwezig, van de sauna tot het solarium, waar we vanwege het weer geen gebruik van hebben gemaakt! Alles is zeer gezellig en smaakvol ingericht!

Hartelijk dank voor een heel fijn verblijf op Texel

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

meer weergeven

Contact

Dhr. J. Eelman

Dhr. J. Eelman

Gastheer sinds: 24-01-2010

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 6h

Contacttalen: Duits, Engels, Niederlandisch

Advertentienummer: 34318

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0031(0) 6 16491922

0031(0) 6 16491922

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 34318

Laatst bijgewerkt: 12.06.2026

Advertentie online sinds: 16 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/34318.htm


«Häuschen 149 Texel» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 28 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat