Terug
Zoeken

La Filolie

Max.  10  personen
175m²
4 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



7 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 16 Jaren online


Beschrijving

Zeer luxe traditionele boerderij met verwarmd privé zwembad, sauna en privé tennisbaan
Le Buisson de Cadouin in de Dordogne-vallei Frankrijk 4 slaapkamers voor 10 personen en een babybedje

De boerderij heeft grote kamers en biedt genoeg ruimte voor 10 volwassenen. De begane grond heeft een grote volledig ingerichte keuken (25m²). Vanuit de keuken komt u op een overdekt terras (25m²) met uitzicht over de Dordogne vallei (u heeft een eigen terrein van 2 hectare). Er is een vaatwasser, een wasmachine, een wasdroger, een oven, een gaskookplaat, een magnetron en een koel-vriescombinatie. Het huis is centraal verwarmd. Hotspot is beschikbaar voor Wi-Fi draadloos internet. Mobiel bereik GSM.

De woonkamer (40m²) heeft een groot fornuis en er is een TV met Duitse en Franse TV zenders, DVD en een CD/radio stereo installatie. Op de begane grond is er ook een slaapkamer (14m²) met tweepersoonsbed (160*200) met eigen toilet en wastafel en een aparte badkamer met toilet en massagedouche.

Via de woonkamer leidt een trap naar de bovenverdieping. Er zijn twee grote slaapkamers en een kleine slaapkamer. Eén (24m²) met een tweepersoonsbed (160*200) en één (30m²) met twee bedden (90*200) en één bed (160*200) en één (9m²) met een tweepersoonsbed (160*200). Er is ook een luxe badkamer met bad, douche en een apart toilet. Alle bedden zijn voorzien van dekbedden.

Tussen het huis en het zwembad ligt een privé zwembad met romeinse trap (9,5x4,5 meter met een diepte van 70cm tot meter). Het zwembad is volledig ommuurd en kan volledig worden afgesloten met een automatische zwembadafdekking met lamellen. Er is voldoende tuinmeubilair aanwezig.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 4
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 3 kilometer

Restaurant 3 kilometer

Stadscentrum 3 kilometer

Luchthaven 30 kilometer

Station 3 kilometer

Snelweg-afrit 40 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

La Filolie ligt precies tussen de plaatsen Le Buisson en Cadouin op ongeveer 2 km van de rivier de Dordogne. De dorpen Belves, Monpazier, Limeuil (waar de rivieren Dordogne en Vezere samenkomen), Les Eyzies en Beaumont liggen op een afstand van 5 tot 15km. Cadouin met zijn historische abdij ligt op 30 minuten lopen door het bos. Le Buisson (2 km) heeft elke vrijdag een markt en er zijn ongeveer alle winkels zoals supermarkt, bank, postkantoor, bioscoop, enkele bakkers en slagers, cafés en restaurants. Het heeft ook een station dus het is gemakkelijk om te reizen naar Sarlat (25Km), Bergerac (30km) en Bordeaux. Er kan worden gekanood, de 18-holes golfbaan van Lolivarie ligt op 8 km, en er zijn grote supermarkten in Le Bugue en Siorac (ongeveer 9 km).

Alles-sur-Dordogne (4 km) heeft een grote manege waar u paard kunt rijden langs de rivier de Dordogne.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Kanoën
Mountainbiken
Zwemmen
Tennis
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 500
Aanbetaling: 50 % bij het boeken
Resterend bedrag: 10 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Zwembad verwarmd 13 mei 2023 tot 23 september 2023

Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 03-09-2025


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Mevr. L. Van der Hart

Mevr. L. Van der Hart

Le Buisson is de naam van het dorp waar we meer dan tien jaar geleden woonden. Vroeger waren er struiken, een beetje bos en gras. Vlakbij, in dit wilde gebied, waren er twee dorpen waar de prehistorische mens zich schuilhield. Het ene heette Cabans, gelegen aan de Dordogne, de rivier waar volop handel werd gedreven. Het andere was Cussac, iets verderop. Later, ten tijde van de stoomtrein, werd Cabans, met zijn kerk en begraafplaats.

Gastvrouw sinds: 08-02-2010

antwoordpercentage: 80%

antwoordtijd: onder 1h

Contacttalen: Duits, Engels, Frans, Nederlands

Advertentienummer: 34706

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0033(0) 553741940

0033(0) 608147840

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 34706

Laatst bijgewerkt: 14.03.2026

Advertentie online sinds: 16 Jaren, 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/34706.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat