Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
43 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 5 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
In onze prachtige tropische sfeer bieden wij onvergetelijke overnachtingen voor het hele gezin. Ons liefdevol vormgegeven terrein is uitgegroeid tot een echte oase van welzijn. Met de Tikki-bar, de idyllische whirlpool, de lounge met grote barbecueplaats en het seizoensgebonden verwarmde zwembad onder palmbomen ontstaat de sfeer van een unieke vakantiebestemming in Berlijn en omgeving. Snacks en drankjes kunnen onze gasten gemakkelijk zelf uitkiezen in de minishop/minikiosk. Ook onze buitensauna zorgt op koude dagen voor weldadige momenten.
De kleine details, zoals verschillende tuinfonteinen of tropische planten, dragen bovendien bij aan ontspannen en onvergetelijke momenten.
Villa Tropicana beschikt over in totaal zes appartementen van verschillende grootte. Bij elke aanvraag controleren wij welk appartement beschikbaar is om uw verblijf zo goed mogelijk te verzorgen.
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 1 kilometer
1 kilometer
Bus 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Luchthaven 24 kilometer
24 kilometer
Station 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Snelweg-afrit 2.9 kilometer
2.9 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De Villa Tropicana bevindt zich op een aantrekkelijke locatie in Teltow, slechts enkele minuten voor de poorten van Berlijn. Dankzij de uitstekende verkeersverbindingen bereikt u het stadscentrum van Berlijn snel en gemakkelijk.
Het appartementenhuis ligt rustig en toch centraal, niet ver van de oude binnenstad van Teltow. Talrijke supermarkten bevinden zich in de directe nabijheid, en een groot aantal restaurants zorgt voor culinaire genoegens – van regionale specialiteiten tot internationale lekkernijen. Het S-Bahn-station Teltow Stadt is te voet in ongeveer 5 minuten bereikbaar. Van daaruit bereikt u met de S-Bahn S25 in circa 20 minuten direct het centrum van Berlijn, de Brandenburger Tor en de Potsdamer Platz. Het eveneens te voet bereikbare regionale station Teltow brengt u in slechts 13 minuten direct naar de Potsdamer Platz. Via de Mahlower Straße is er een snelle verbinding naar Berlijn-Neukölln en naar de omliggende stadsdelen Heinersdorf en Diedersdorf. De buslijn X1 verbindt Teltow direct met Potsdam, terwijl bus 601 een verbinding met het Filmpark Babelsberg tot stand brengt. De bus 602 brengt u naar de Wannsee, en lijn SXF 2 brengt u direct naar luchthaven BER. Voor uitstapjes in de omgeving staan u uiteraard fietsen ter beschikking. Uitstapjes in de omgeving:
Teltowkanal – idyllisch waterlandschap tussen Berlijn en Potsdam
Potsdam – Slot Sanssouci, zomerresidentie van Frederik de Grote
Filmpark Babelsberg – themapark met entertainment en actie
Diedersdorf – wandelingen in het park, culinaire belevenis in het kasteel, biertuinbezoek
Brandenburgs Spreewald – dagtocht naar het unieke, door Sorben beïnvloede natuurlandschap, dat grotendeels alleen per boot bereikbaar is
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 11:00 |
| Aanbetaling: | 100 % |
Neem contact op:
Let op: Dit vakantieappartement is niet geschikt voor het meenemen van huisdieren.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 24-10-2026
7 Beoordelingen
Totale beoordeling
April 2022
Stefan K. uit Habach
Mooie flat
We waren er drie nachten.
Super aardige service en geweldige faciliteiten.
Er was een jacuzzi, een sauna en een zoutwaterzwembad. Helaas was het weer niet geweldig dus konden we niet alles gebruiken.
U bent in 15-20 minuten in het centrum van Berlijn, maar u heeft de rust van het platteland.
Ook aanbevolen voor gezinnen
We komen graag terug.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto
April 2022
Mona K. uit Habach
Hoogwaardige flat en de beste service
Naast het luxe interieur is er het ongelooflijke zwembad buiten, de whirlpool en de sauna. De bediening was uniek en uiterst hoffelijk (wij komen zelf uit de restaurantbranche, en zoals we weten zijn dit de meest veeleisende gasten)
Wij kunnen Villa Tropicana zonder meer aanbevelen en zullen het zeker weer huren
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Romantische vakantie
April 2022
Andrea H. uit Dreieich
Altijd graag :)
Een zeer mooie en geslaagde accommodatie gelegen in een woongebied. De kamers zijn ruim, de badkamers zijn in de nieuwste staat en alles is in een moderne stijl. De service was uitstekend, attent en altijd bereikbaar. Vriendelijke en uitgebreide gesprekken inbegrepen. Het gevoel van welzijn is gegarandeerd! Voor kinderen is er een buitenzwembad en een nabijgelegen vogelpark. Bovendien is er regelmatig busvervoer en ook een treinstation, zodat een vakantie zonder auto mogelijk zou zijn. Maar natuurlijk is het beter om een auto te hebben.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Romantische vakantie
Augustus 2021
Nicole F. uit Gunzenhausen
Voor gezinnen, koppels en zakenreizigers!
Geweldige accommodatie!
Zeer aardige, behulpzame en meegaande gastheer plus personeel die ons verblijf echt tot een belevenis maakten. Het terrein en de kamers zijn super goed onderhouden! Berlijn ligt op een steenworp afstand!
Als er meer sterren waren, zou ik ze geven!
Bedankt Pierre om onze vakantie zo onvergetelijk te maken!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Augustus 2021
Carla B. uit Hamburg
Duidelijke aanbeveling!
We verbleven drie nachten in de Villa Tropicana en waren helemaal tevreden. We hadden een vakantieappartement met een eigen terras, het appartement was zeer schoon en van alle gemakken voorzien. Op verzoek kan er ook een barbecue worden geboekt. Voor een ontspannen korte vakantie is Villa Tropicana de perfecte plek! De mooie en goed onderhouden buitenruimte biedt een groot zwembad, een bubbelbad en een sauna, alles kan worden gebruikt zonder extra kosten. De prijs-kwaliteitverhouding is zeker goed! Een duidelijke aanbeveling!
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Contact
Bedrijf Villa Tropicana
Mevr. I. Kazandjian
Gastvrouw sinds: 22-06-2021
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Vr. 09:00-17:00
Advertentienummer: 350848
Andere accommodaties van Mevr. I. Kazandjian
Teltow, Brandenburg, Duitsland
Teltow, Brandenburg, Duitsland
Teltow, Brandenburg, Duitsland
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Teltow, Brandenburg, Duitsland
Teltow, Brandenburg, Duitsland
Teltow, Brandenburg, Duitsland
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Brandenburg
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 350848
Laatst bijgewerkt: 24.10.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/350848.htm
Mevr. Ingrid Kazandjian
Kurfürstendamm 215
10719 Berlin
0049(0) 17670986420
54781293092
«Gehele Luxe Villa Tropicana» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.
Super netter Service und tolle Anlage.
Es gab einen Whirlpool, eine Sauna und einen Salzwasserpool. Leider war das Wetter nicht so toll deswegen konnten wir nicht alles nutzen.
In 15-20min ist man im Zentrum von Berlin hat aber die ruhe vom Land.
Auch für Familien zu empfehlen.
Wir kommen gerne wieder.
Die Villa Tropicana können wir ohne bedenken weiter empfehlen und wir werden sie ganz bestimmt wieder mieten.
Die Zimmer sind großzügig geschnitten, die Bäder im allerneusten Zustand sowie alles im modernen Design gehalten.
Der Service war top, zuvorkommend und immer erreichbar. Freundliche und ausgiebige Gespräche inclusive.
Der Wohlfühleffekt war/ist garantiert!
Für Kinder spricht der Aussenpool und der nahegelegene Vogelpark. Außerdem ist ein regelmäßiger Busverkehr vorhanden, Bahnhof auch, sodass ein Urlaub ohne Auto möglich wäre. Besser natürlich mit Auto.
Sehr netter, hilfsbereiter und zuvorkommender Gastgeber plus Personal, die unseren Aufenthalt wirklich zu einem Erlebnis gemacht hat. Die Anlage und die Zimmer sind super gepflegt! Berlin ist nur einen Katzensprung entfernt!
Gäbe es mehr Sterne, würde ich sie vergeben!
Danke Pierre, dass du unseren Urlaub so unvergesslich gemacht hast!
Als wir in Teltow ankamen, wurden unsere Erwartungen übertroffen. Die Ferienwohnung sowie die gesamte Anlage mit Pool, Whirlpool und Sauna befinden sich in einem super Zustand und laden zum Entspannen ein. Die Gastgeber und das Servicepersonal waren überaus freundlich und sind auf jeden unserer Wünsche eingegangen. Es wurde alles dafür getan, um uns den Aufenthalt so angenehm wie möglich zu gestalten.
Auch die Nähe zu Berlin und Potsdam stellte für uns einen großen Pluspunkt dar, beide Städte sind mit dem eigenen Auto oder aber öffentlichen Verkehrsmitteln problemlos zu erreichen.
Alles in allem waren wir rundum zufrieden und können die Villa Tropicana besten Gewissens weiterempfehlen. Aus einer Unterkunft wurde ein Zuhause!