Rustieke ontsnapping met zwembad
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
2 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(TV, zithoek), open keuken(eettafel, koffiezetapparaat, oven), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(ligbad, wastafel, toilet))
Op de 1e etage:
Kelder:
houtfornuis, verwarming(CV), terras, tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 14 x 5 m., geopend van 1/2 Mei t/m Sep), speeltoestellen
Omringd door de schilderachtige heuvels van de Crete Senesi biedt deze charmante boerderij in Castelnuovo Berardenga een oase van rust in het hart van Toscane. Gelegen op slechts 2,5 km van winkels, restaurants en het stadscentrum, combineert het landelijke rust met gemak.
Het huis is perfect voor gezinnen en huisdierliefhebbers en biedt plaats aan gasten in drie comfortabele slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden, en twee badkamers, waarvan één met een douche en één met een bad. De gezellige woonkamer is voorzien van een tv en een zithoek, terwijl de open keuken volledig is uitgerust met een oven, koffiezetapparaat en eettafel.
Buiten nodigt een gemeenschappelijke tuin met barbecuefaciliteiten en tuinmeubilair uit tot buiten eten. Kinderen zullen zich vermaken met de speeltoestellen en gasten kunnen ontspannen in het gemeenschappelijke zwembad (14x5 m, geopend van mei tot september). Een terras en privéparkeergelegenheid dragen bij aan het gemak, en wifi zorgt ervoor dat u gedurende uw hele verblijf verbonden blijft.
Deze authentieke Toscaanse boerderij is ideaal voor wie op zoek is naar een rustige uitvalsbasis om Siena te verkennen, te genieten van lokale wijnen of te ontspannen op het platteland.
Licentie- of registratienummer: CIR- 052006AAT0058
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Restaurant 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Stadscentrum 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 18-08-2025
24 Beoordelingen
Totale beoordeling
Gino Snoeck
Super vriendelijke ontvangst, zeer nette accommodatie met voldoende comfort en een uitstekende uitvalsbasis om Toscane te verkennen
Maarten Gierts
Makkelijk bereikbaar. Bij aankomst was er weinig info verkregen, maar bij vragen konden we steeds bij de eigenaar terecht.
B Kornaat
Mooie accomodatie ruime kamers. De accomodatie ligt wel dicht bij de weg.
Lemmens Marc
Mooie locatie nabij snelweg, geweldige gastheer, heerlijke pizza-avond
Jim Deryckere
Toffe locatie, mooi zwembad met zeker genoeg ligbedden, ruime kamers met genoeg kasten. De gastheer bakte voor ons superpizza's en kwam ons verwennen met zelfgebakken taart en lekkere peertjes. Hij sprak zeer goed Engels, wat niet altijd evident is in Italie. We werden er zeer goed ontvangen, we raden deze locatie zeker aan en denken nu met heimwee terug...
Anton Ten Klooster
Mooie plek, met prima appartementen. De voorzieningen zijn sober maar prima in orde. We hebben een fantastische, ontspannen tijd gehad en zouden zo weer gaan.
Goetz
zeer mooie locatie - handig voor vele reizen naar Toscaanse bezienswaardigheden - sher vriendelijke eigenaar
Olivier Dupont
Een prachtige site met super gemakkelijke toegang tot Siena en alle culturele wonderen van het gebied. Super vriendelijke eigenaar. Dank u
Ronald Baas
Prettig verblijf, met bijzonder vriendelijke eigenaar. Lekker rustig, en centraal gelegen.
H.C. Visser
dit was een van onze mooiste vakantie het huis is super 3 aparte slaapkamers voorzien van eigen badkamers ,super aardige eigenaar ,je heb echt bijna een prive zwembad het water is super schoon en 29 graden ja in een woord voortreffelijk. heerlijke lig bedjes bij het zwembad aanwezig, de eigenaar is bereid je de beste restaurant of pizzaria aan te bevelen je mag bbq op het terrein het is heerlijk rustig ja gewoon genieten een dikke 10 van de familie visser uit holland
Wim Vanhoof
Door omstandigheden slechts een bondige uitleg bij aankomst. Het huisje op zich was in orde en had al het noodzakelijke comfort. Fantastisch uitzicht aan de zijde van het zwembad en speeltuintje, helaas een storende, lawaaierige autosnelweg aan de andere zijde die voor ons een negatieve impact had op het vakantiegevoel. Ons huisje gaf als enige rechtstreeks uit op de zijde van de autosnelweg. Aan de andere zijde van de agriturismo was het geluid minder storend.
maarten de croo
netjes onderhouden, proper gekuist groot vakantiehuis, grote kamers heel behulpzame gastheer, bakte pizza's op een avond-> superlekker! en toen onze zoon ziek werd, stond hij direct klaar om te helpen en naar arts te bellen-> super! enkel de frigo valt wat klein uit voor 6 personen
Wim Monteyne
Mooi appartement in deze Agriturismo met voldoende privacy. Al het nodige is aanwezig. Joviale gastheer. Ligt wel volledig geïsoleerd tussen de velden, waardoor bijv. een avondwandeling vanuit het verblijf niet echt interessant is. Anderzijds kan de rust ook een voordeel zijn. Dichtste supermarkten zijn niet zo groot.
S. Helder
Dit huis is een aanrader om in te verblijven! Prachtige omgeving, mooie ligging (tussen crete senesi / chianti streek, mooie steden om te bezoeken, wijnroute die je kan volgen), een heerlijk zwembad wat goed schoongehouden wordt en waar je slechts met de andere gasten (hooguit 12 anderen - hebben wij echter niet meegemaakt, dus heerlijk rustig) gebruik van maakt met een mooi uitzicht op de glooiende akkers. Het huis is sober sfeervol ingericht, de keuken is van alle gemakken voorzien, slaapkamers ruim met goede bedden. Twee keurige badkamers. Helaas geen airco. Advies om zelf meenemen: keukenlinnen, koffiezetapparaat/waterkoker en scherpe (brood)messen. Een extra parasol is ook prettig om mee te nemen. Voor Stalla Verde staat een grote steenoven waar de eigenaar pizza's voor de gasten maakt en je kunt ook gebruik maken van een enorme BBQ. Kortom: een super accomodatie, zeer gunstig qua prijs-kwaliteitsverhouding. Veel plezier! Groetjes, Sander, Diane, Sander, Marin, Sjoerd en Sarah (uit Zoetermeer/Den Haag).
Jim Deryckere
Toffe locatie, mooi zwembad met zeker genoeg ligbedden, ruime kamers met genoeg kasten. De gastheer bakte voor ons superpizza's en kwam ons verwennen met zelfgebakken taart en lekkere peertjes. Hij sprak zeer goed Engels, wat niet altijd evident is in Italie. We werden er zeer goed ontvangen, we raden deze locatie zeker aan en denken nu met heimwee terug...
M.F Milton
We hadden een geweldig verblijf in Castel nuovo. de "Agriturismo id ບ lement gelegen in het hart van Toscane te bezoeken alle omliggende dorpen. \\ r \\ nhet eigenaren zijn charmant, discreet en n" terughoudend zijn geen goede tips geven voor uw bezoek! \\ r \\ nA raden ++ + \\ r \\ per telefoon zal terugkeren ... C "zeker!
Wim Vanhoof
Door omstandigheden slechts een bondige uitleg bij aankomst. Het huisje op zich was in orde en had al het noodzakelijke comfort.
Fantastisch uitzicht aan de zijde van het zwembad en speeltuintje, helaas een storende, lawaaierige autosnelweg aan de andere zijde die voor ons een negatieve impact had op het vakantiegevoel. Ons huisje gaf als enige rechtstreeks uit op de zijde van de autosnelweg. Aan de andere zijde van de agriturismo was het geluid minder storend.
Gertjan de Ligt
We werden zeer vriendelijk ontvangen door de eigenaar. De accommodatie was schoon en netjes en volledig conform verwachting. Het ligt op een prachtige locatie in het Toscaanse landschap en door de centrale ligging zijn de vele bezienswaardigheden goed bereikbaar. Al met al hebben we een heerlijke vakantie gehad.
Gino Snoeck
Zeer goed gelegen vakantiehuis (goede uitvalsbasis voor de belangrijkste bezeinswaardigheden in Toscane en zelfs Umbrië). Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaar, die bovendien Engels kan (niet evident in Italië :-)). Als zeer goed onderhouden en proper.
maarten de croo
netjes onderhouden, proper gekuist
groot vakantiehuis, grote kamers
heel behulpzame gastheer, bakte pizza's op een avond-> superlekker!
en toen onze zoon ziek werd, stond hij direct klaar om te helpen en naar arts te bellen-> super!
enkel de frigo valt wat klein uit voor 6 personen
H.C. Visser
dit was een van onze mooiste vakantie het huis is super 3 aparte slaapkamers voorzien van eigen badkamers ,super aardige eigenaar ,je heb echt bijna een prive zwembad het water is super schoon en 29 graden ja in een woord voortreffelijk.
heerlijke lig bedjes bij het zwembad aanwezig, de eigenaar is bereid je de beste restaurant of pizzaria aan te bevelen je mag bbq op het terrein het is heerlijk rustig ja gewoon genieten een dikke 10 van de familie visser uit holland
Wim Monteyne
Mooi appartement in deze Agriturismo met voldoende privacy. Al het nodige is aanwezig. Joviale gastheer.
Ligt wel volledig geïsoleerd tussen de velden, waardoor bijv. een avondwandeling vanuit het verblijf niet echt interessant is. Anderzijds kan de rust ook een voordeel zijn. Dichtste supermarkten zijn niet zo groot.
Eline van Willigen
We zijn zeer gastvrij ontvangen door de eigenaar! Hij is altijd bereid om vragen te beantwoorden en geeft leuke tips voor uitjes in de omgeving. Het appartement ziet er netjes, schoon en verzorgd uit. De ligging van het appartement is goed en mooi in het Toscaanse landschap.
S. Helder
Dit huis is een aanrader om in te verblijven! Prachtige omgeving, mooie ligging (tussen crete senesi / chianti streek, mooie steden om te bezoeken, wijnroute die je kan volgen), een heerlijk zwembad wat goed schoongehouden wordt en waar je slechts met de andere gasten (hooguit 12 anderen - hebben wij echter niet meegemaakt, dus heerlijk rustig) gebruik van maakt met een mooi uitzicht op de glooiende akkers.
Het huis is sober sfeervol ingericht, de keuken is van alle gemakken voorzien, slaapkamers ruim met goede bedden. Twee keurige badkamers. Helaas geen airco. Advies om zelf meenemen: keukenlinnen, koffiezetapparaat/waterkoker en scherpe (brood)messen. Een extra parasol is ook prettig om mee te nemen. Voor Stalla Verde staat een grote steenoven waar de eigenaar pizza's voor de gasten maakt en je kunt ook gebruik maken van een enorme BBQ. Kortom: een super accomodatie, zeer gunstig qua prijs-kwaliteitsverhouding. Veel plezier!
Groetjes, Sander, Diane, Sander, Marin, Sjoerd en Sarah (uit Zoetermeer/Den Haag).
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Toscane
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 351333
Laatst bijgewerkt: 20.08.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/351333.htm
«Rustieke ontsnapping met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 24 gegeven Beoordelingen.
en commissies
