Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vernieuwd comfort vlakbij de stad

Max.  6   gasten
98m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
98m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal, woonkamer(TV(smart TV)), keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel, toilet))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), overloop)

berging, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Dit vrijstaande, gerestylede vakantiehuis is gelegen op het bosrijke vakantiepark De Katjeskelder, niet ver van Nationaal Park De Biesbosch en toch op slechts 10 km van de gezellige stad Breda.

Het compleet en comfortabel ingerichte vakantiehuis beslaat twee verdiepingen. Op de begane grond vindt u een woonkamer met smart-tv. Er is een open keuken met diverse apparatuur, waaronder een vaatwasser en een magnetron. Er is één tweepersoonsslaapkamer en één badkamer met douche en toilet. Handig voor mensen die liever geen traplopen. Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee tweepersoonsslaapkamers en een tweede badkamer met een fijn ligbad en een toilet. Alle bedden zijn van het type 1-persoons boxspring, al dan niet in een 2-persoonsopstelling.

Er is een niet-omheinde tuin met terras en tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid in de buurt van de bungalow.

Op vakantiepark De Katjeskelder kunt u diverse accommodaties huren voor groepen van vier tot tweeëntwintig personen.

Let op: Het zwembad is van 10 tot en met 24 november 2025 gesloten wegens onderhoud.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Terras

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

De Katjeskelder is een rustig zeer kindvriendelijk familie park met veel faciliteiten zoals een overdekt zwembad, midgetgolfbaan en diverse speeltuinen. Het park ligt in het bosgebied van De Vrachelse Heide en grenst vrijwel aan het uitgestrekte bosgebied van Oosterheide' en de boswachterij Dorst. In deze gebieden zijn vele wandel- en fietsroutes aanwezig. Verder ligt het Nationaal Park De Biesbosch op slechts 7 kilometer van dit park. Met verschillende type woningen is er voor ieder wat wils. U zult zich op dit park meteen thuis voelen!

Een zeer kindvriendelijk familiepark met vele voorzieningen voor jong en oud!

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 22 jaar zijn niet toegestaan.

Het is voor bedrijven niet toegestaan om boekingen te maken voor werknemers die met een ander doel dan recreatie op het park verblijven.

Bij vriendengroepen, jongeren en lastminute boekingen kan een extra waarborgsom van €250,- p.p. gehanteerd worden.

Tijdens de zomervakantie en op speciale aankomstdagen zoals feestdagen kan een extra waarborgsom van €250,- p.p. gehanteerd worden.

Bij aankomsten op maandag en op vrijdag kan een extra waarborgsom van €50,- p.p. gehanteerd worden.

In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad gesloten in de midweek van maandag 29 november tot en met vrijdag 3 december.


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: € 84,95, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, € 13,75 p.p./verblijf.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 9/verblijf.
Kinderstoel: € 9/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


27 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

johan de ridder

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

een goed leuk aangekleed huisje veel privacy en goede prijs

Cor Van Stralen

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

een mooi ingericht huis ineenprachtige omgeving

Lokwa

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Goede locatie, slechts een korte rit naar Breda en dicht bij natuurparken, Het huis was zeer schoon en had alle benodigdheden, We hebben genoten van onze tijd, hoewel we wensen dat het weer iets warmer was geweest om meer van de tuin te genieten

oliver

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

We hadden een heerlijk verblijf in het opnieuw gestylde huis. Het was zo handig om een vaatwasser te hebben, maakte opruimen een fluitje van een cent na onze maaltijden. De tuin was ook een leuke toevoeging, we genoten van onze ochtendkoffie daar. De locatie is vrij relaxed, dichtbij Breda voor wat verkenning, maar voelde nog steeds alsof we in de natuur waren. Een beetje rijden naar De Biesbosch, maar absoluut de moeite waard als je van de natuur houdt. Over het algemeen zou ik het zeker aanbevelen voor een weekendje weg!

LE GOHIC

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

We hadden een prettig verblijf in het vakantiehuis. Het was schoon en had alle benodigdheden, inclusief een fantastisch keukentje met vaatwasser, wat het koken eenvoudig maakte. De bovenste slaapkamers waren comfortabel, en het hebben van twee badkamers was een redder in nood voor onze groep. De accommodatie ligt in een rustige omgeving, wat het perfect maakt voor een ontspannen vakantie. De nabijgelegen attracties in Breda waren ook gemakkelijk bereikbaar. Al met al een goede keuze voor gezinnen.

Szulc

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

Een zeer aangenaam verblijf over het algemeen, Het huis was ruim en had een goede indeling voor onze groep, We waren blij een vaatwasser te vinden, wat het opruimen na de maaltijden een makkie maakte, Het terras was een mooi detail, perfect om van onze ochtendkoffie te genieten

Bergami

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Deze plek was perfect voor onze behoeften! Het was rustig, schoon en had alle benodigdheden. We hebben de korte afstand naar Breda om uit eten te gaan gewaardeerd en we hebben veel parken in de buurt gevonden om te verkennen. Ik zou het anderen aanbevelen die op zoek zijn naar een rustige toevluchtsoord.

Sinibaldi

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Wat een fascinerend vakantiehuis! Alles leek fris en nieuw, en we waardeerden de doordachte details in de hele woonkamer. Het buitengedeelte was perfect voor avondbijeenkomsten. Een grote ontdekking dichtbij Breda!

Marieke Enden

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Fijne comfortabele huisjes en een park met veel vermaak. Het onderhoud en staat van de huisjes laten te wensen over. Huis was vies bij aankomst en matig nadat de schoonmaakploeg dit had opgevolgd. Bezoekers zelf eind schoonmaak laten doen is hier de oorzaak van denk ik.

Hans Peeters

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Net huisje op een leuk park

Christiaens

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Geweldige locatie nabij Breda met gemakkelijke toegang tot de natuur, Het buitenzwembad was een leuke bonus voor warme dagen

Dekkers

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Huis was precies zoals beskreven, zeer ruim en comfortabel, We hadden een paar kleine problemen, maar de host loste deze snel op, Dicht bij het platteland maakte voor mooie wandelingen, Over het algemeen een solide keuze voor een ontspannen verblijf

Van Hecke

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Onze verblijf in het vakantiehuis was fantastisch! De plek was immaculately schoon en had alles wat we nodig hadden, inclusief een volledig uitgeruste keuken, We hielden vooral van de ruime tuin waar we 's avonds ontspannen, De nabijgelegen natuurpaden waren een bonus, perfect voor ochtendwandelingen

Dürrfeld

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Grote locatie voor een familievakantie! De kinderen hielden van de ruime woonkamer en wij hielden van de volledig uitgeruste keuken. Het was fijn om een basis te hebben om nabijgelegen attracties zoals De Biesbosch te verkennen. We zouden zeker terugkomen!

Gronska

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Laagdrempelig perfect voor gezinsuitstapjes, Veel bedden en een gezellige sfeer, Het bad? Een enorme winst! Een korte rit naar De Biesbosch voor wat natuurfoto's, ook, We komen zeker terug!

Dürrfeld

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Grote plek voor een gezinsvakantie! De kinderen hielden van de ruime woonruimte en wij hielden van de volledig uitgeruste keuken. Het was fijn om een basis te hebben om nabijgelegen attracties zoals De Biesbosch te verkennen. Zou zeker terugkomen!

Gronska

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Laagdrempelig perfect voor familietripjes, Veel bedden en gezellige sfeer, Het bad? Enorme winst! Een korte rit naar De Biesbosch voor enkele natuurfoto's, ook, We komen zeker terug!

johan de ridder

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

een goed leuk aangekleed huisje veel privacy en goede prijs

Cor Van Stralen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

een mooi ingericht huis ineenprachtige omgeving

Hans Peeters

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Net huisje op een leuk park

johan de ridder

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

een goed leuk aangekleed huisje veel privacy en goede prijs

Cor Van Stralen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

een mooi ingericht huis ineenprachtige omgeving

Hans Peeters

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Net huisje op een leuk park

Charel van Dijk

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het noodalarm bij de receptie werkte niet nadat ik de voordeur van het huisje niet open kreeg. Het niet meer uitchecken is wel een gemiste kans nog even contact te hebben met de klant. Voorafgaand aan de vakantie vond ik de communicatie erg onduidelijk. Via Roompot moet je dan weer aanvullende betalingen doen. Het aantal mails vond ik ook wat veel...bv. over het extra checken van de gegevens.

Charel van Dijk

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het noodalarm bij de receptie werkte niet nadat ik de voordeur van het huisje niet open kreeg. Het niet meer uitchecken is wel een gemiste kans nog even contact te hebben met de klant. Voorafgaand aan de vakantie vond ik de communicatie erg onduidelijk. Via Roompot moet je dan weer aanvullende betalingen doen. Het aantal mails vond ik ook wat veel...bv. over het extra checken van de gegevens.

Charel van Dijk

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Het noodalarm bij de receptie werkte niet nadat ik de voordeur van het huisje niet open kreeg. Het niet meer uitchecken is wel een gemiste kans nog even contact te hebben met de klant. Voorafgaand aan de vakantie vond ik de communicatie erg onduidelijk. Via Roompot moet je dan weer aanvullende betalingen doen. Het aantal mails vond ik ook wat veel...bv. over het extra checken van de gegevens.

Charel van Dijk

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Het noodalarm bij de receptie werkte niet nadat ik de voordeur van het huisje niet open kreeg.

Het niet meer uitchecken is wel een gemiste kans nog even contact te hebben met de klant.

Voorafgaand aan de vakantie vond ik de communicatie erg onduidelijk. Via Roompot moet je dan weer aanvullende betalingen doen. Het aantal mails vond ik ook wat veel...bv. over het extra checken van de gegevens.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 351342

Laatst bijgewerkt: 04.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/351342.htm


«Vernieuwd comfort vlakbij de stad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 27 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat