4 persoons vakantie huis in Læsø-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
Keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, afwasmachine, vriezer(60-99L), koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV, DVD-speler, CD-speler, stereo-installatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), balkon of terras, verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, ligbedden, lucht-lucht warmtepomp
Modernes Ferienhaus mit Whirlpool im Bad und schöner Terrasse im Freien. Liegt am Ende einer ruhigen Sackgasse in landschaftlich reizvoller Umgebung, nicht weit von einem attraktiven Strand der Insel. Das hell und wohnlich eingerichtete Ferienhaus bietet sich für erholsame Urlaubstage mit der Familie oder mit zwei Paaren an. Das ansprechende Ambiente lädt zur Erholung ein. Es gibt ein gemütliches Wohnzimmer mit Holzofen und klimafreundlicher Wärmepumpe. In offener Verbindung dazu liegt die gut ausgestattete Küche. Außerdem zwei Schlafzimmer mit Stauraum und ein geräumiges Badezimmer mit u.a. Waschmaschine und Whirlpool für angenehme Stunden im Haus. Im Freien können Sie die wunderbare Terrassenfläche genießen, wo Sie um den Gartentisch herum sitzen und Spaß beim Grillen haben und gleichzeitig die Tierwelt hautnah erleben können. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 17-09-2025
32 Beoordelingen
Totale beoordeling
Johanna Winter
De keuken en badkamer zijn goed en smaakvol uitgerust, de ligging van het huis nabij Vesterö en het strand is perfect,
Johanna - Schwabmünchen
Küche und Bad sind gut und geschmackvoll ausgestattet, die Lage des Hauses nahe Vesterö und dem Strand ist perfekt.
Andreas Blasberg
De rustige en natuurlijk begroeide locatie, maar toch gemakkelijk te fietsen naar Veströ om te winkelen, en slechts 300 meter van het strand,
Andreas - Witten
Die ruhige und natürlich Bewachsene Lage. Trotzdem leicht mit dem Fahrrad zum Einkaufen nach Veströ. und nur 300m bis zum Strand.
Ute
We hebben een heerlijk verblijf gehad! Het uitzicht vanaf het balkon was prachtig en het was fijn om te ontspannen in zo'n rustige omgeving. Het nabijgelegen restaurant Krudttårnet serveerde uitstekende visgerechten.
Renate
Alles was precies goed voor ons, schoon, comfortabel en gunstig gelegen in de buurt van winkels en restaurants. De gastheren waren vriendelijk en reageerden op onze behoeften.
Alghufli
We hebben een fantastische tijd gehad hier! De twee slaapkamers waren ruim en comfortabel. We vonden vooral de nabijheid van Storedal Beach, waar we dagelijks konden zwemmen, erg prettig. Deze plek is een echte aanrader voor gezinnen!
Cauchi
Azzurra
Gariglio
Marjolijn
Een geweldige vondst! De accommodatie voelde erg huiselijk aan en de gastheren waren vriendelijk, Het was fijn om een vaatwasser en wasmachine te hebben
Schnitzeler
Comfortabel verblijf met moderne voorzieningen, Dichtbij verschillende eetgelegenheden en slechts een korte rit van Læsø Airport, waardoor het erg handig is,
Nicole
We hebben een heerlijk verblijf gehad in het vakantiehuis in Læsø-By. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was, en het terras was een perfecte plek voor een kopje koffie in de ochtend. Een echte aanrader voor een ontspannen vakantie!
Harley
Zeer ruim en goed uitgerust vakantiehuis, perfect voor ons gezin. De kinderen vonden de tuin geweldig en we genoten van de wandeling naar het nabijgelegen strand. Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
Bert
De locatie is rustig en het huis is ruim. Het was fijn om twee badkamers voor onze familie te hebben. De nabijgelegen stranden waren een geweldige bonus, slechts een korte rit met de auto. Al met al een solide keuze voor gezinnen.
Penner
We hadden een mooi verblijf! De indeling van het huis was praktisch, en er waren geen klachten over de voorzieningen. De nabijgelegen eetgelegenheden, vooral Vesterøl, maakten onze avonden aangenaam. Zou aanbevelen voor een gezinsuitje!
Johanna Winter
De keuken en badkamer zijn goed en smaakvol uitgerust, de ligging van het huis nabij Vesterö en het strand is perfect,
Andreas Blasberg
De rustige en natuurlijk begroeide locatie, maar toch gemakkelijk te fietsen naar Veströ om te winkelen, en slechts 300 meter van het strand,
Ute
Had een heerlijke verblijf! Het balkon uitzicht was prachtig, en het was fijn om te ontspannen in zo'n rustige omgeving. Het nabijgelegen Krudttårnet restaurant serveerde uitstekende zeevruchten,
Renate
Alles was perfect voor ons, Schoon, comfortabel en gunstig gelegen nabij winkels en restaurants, De gastheren waren vriendelijk en responsief naar onze behoeften,
Alghufli
We hebben een fantastische tijd gehad hier! De twee slaapkamers waren ruim en comfortabel, We hielden vooral van de nabijheid van Storedal Beach voor onze dagelijkse zwemsessies, Sterk aanbevolen voor gezinnen!
Cauchi
Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor een rustige retraite, De plek was schoon en goed onderhouden, en we vonden alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, De Wi-Fi was betrouwbaar, wat een leuke verrassing voor ons was, Hoewel het een beetje ver van de luchthaven van Aalborg was, genoten we van de rust van Læsø, We ontdekten ook enkele charmante lokale restaurants in de buurt, waaronder Hummerens Hus, dat we geweldig vonden!
Azzurra
We hebben genoten van ons verblijf, maar de WiFi was af en toe een beetje onbetrouwbaar. Het huis zelf was schoon en functioneel, en we waardeerden de wasmachine. We zouden overwegen om terug te komen voor een andere gezinsreis.
Gariglio
Gezellig vakantiehuis met een prachtig terras, Ideaal voor een rustige ontsnapping,
Marjolijn
Een geweldige vondst! De accommodatie voelde erg huiselijk aan en de gastheren waren vriendelijk, Het was fijn om een vaatwasser en wasmachine te hebben
Schnitzeler
Comfortabel verblijf met moderne voorzieningen, Dichtbij verschillende eetgelegenheden en slechts een korte rit van Læsø Airport, waardoor het erg handig is,
Penner
We hadden een fijn verblijf! De indeling van het huis was praktisch, en er waren geen klachten over de voorzieningen. De nabijgelegen eetgelegenheden, vooral Vesterøl, maakten onze avonden aangenaam. Aanbevelen voor een familie-uitje!
Nicole
We hadden een fijn verblijf in het vakantiehuis in Læsø-By. De keuken was goed uitgerust, wat het bereiden van maaltijden eenvoudig maakte, en het terras was een perfecte plek voor een ochtendkoffie. Zeer aanbevelenswaardig voor een ontspannen vakantie!
Harley
Zeer ruim en goed uitgerust vakantiehuis, perfect voor onze familie. De kinderen hielden van het tuin gebied, en wij genoten ervan om naar het nabijgelegen strand te gaan. Geweldige waarde voor de prijs!
Bert
De ligging is rustig en het huis is ruim. Het was fijn om twee badkamers voor onze familie te hebben. De nabijgelegen stranden waren een geweldige bonus, op slechts een korte autorit afstand. Al met al een solide keuze voor families.
Johanna Winter
De keuken en badkamer zijn goed en smaakvol uitgerust, de ligging van het huis nabij Vesterö en het strand is perfect,
Andreas Blasberg
De rustige en natuurlijk begroeide locatie, maar toch gemakkelijk te fietsen naar Veströ om te winkelen, en slechts 300 meter van het strand,
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 368995
Laatst bijgewerkt: 17.09.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/368995.htm
«4 persoons vakantie huis in Læsø-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 32 gegeven Beoordelingen.
en commissies
