Villa in Weerterbergen met privé sauna
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(kabel), verwarming(vloerverwarming)), keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel))
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, sauna, wastafel), badkamer(douche, wastafel), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), overloop(toilet), traphekje)
berging, verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt), kinderbed, kinderbed, kinderstoel
Welkom bij uw ultieme familie- en groepsvakantie op Vakantiepark Weerterbergen! Deze ruime, vrijstaande villa is zorgvuldig gerestyled en verdeeld over twee verdiepingen. Het biedt modern comfort voor maximaal 16 gasten. Geniet van zeven knusse slaapkamers, vijf badkamers en uw eigen privésauna – perfect om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. De open keuken is volledig uitgerust met een combimagnetron, vaatwasser en koffiezetapparaat, terwijl de stijlvolle woonkamer met kabel-tv en vloerverwarming de avonden extra gezellig maakt. Twee slaapkamers op de begane grond met een eigen douche zorgen voor gemak voor gasten van alle leeftijden.
Gelegen in het weelderige Limburgse landschap, op slechts 30 km van Eindhoven, is deze villa een paradijs voor natuurliefhebbers en huisdiereigenaren. Stap uit in een privétuin en een gemeubileerd terras, ideaal voor een zonnig ontbijt of een avondbarbecue. Uw harige vrienden zijn hier welkom – en zij zullen het ook geweldig vinden! Verken de nabijgelegen hondvriendelijke wandelpaden door het Weerterbos of ga naar het meer IJzeren Man voor een zwemplek voor honden en picknickplekken. Het park is gericht op gezinnen en biedt rust, waardoor het perfect is voor quality time met uw dierbaren, zowel twee- als viervoeters.
Naast de villa kunt u genieten van alle parkfaciliteiten of een hapje eten in het charmante stadje Weert. Van pannenkoeken bij Brasserie Weerterbergen tot lokale delicatessen bij Hostellerie Munten, er is voor elk wat wils.
Let op: huisdieren zijn op aanvraag toegestaan. & Van 10 tot en met 12 juli 2026 vindt Bospop plaats in Weert. Veel van onze gasten zullen dit evenement bijwonen, wat betekent dat onze faciliteiten dit weekend mogelijk beperkt of gesloten zijn.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
Badkamer 1
badkamer met ligbad
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 18
Routebeschrijving/ligging
Plaats en de locatie van de accommodatie
Dit ruim opgezette, gedeeltelijk autovrije vakantiepark grenst aan de Weerter en Budeler bergen, met uitgestrekte bossen, zandverstuivingen en heidevelden. De ligging, de vele en vooral ook de diverse faciliteiten en de kwaliteit maken deze locatie zeer geschikt voor jong en oud. Ook in de omgeving zijn vele mogelijkheden om te vertoeven. Omdat het park in een prachtig natuurgebied ligt, zijn er fiets-, wandel- en mountainbikeroutes in overvloed. Met het hele gezin kunt u natuurlijk ook een bezoek brengen aan de Efteling of Dierenrijk Europa. Of wat te denken van gezellige steden als Eindhoven of Maastricht. De eindeloze mogelijkheden op het park en in de directe omgeving zorgen ervoor dat u uw vakantie kunt indelen zoals u dit wilt.
Van vele faciliteiten voorzien vijf-sterren-park, gelegen in een bosrijk gebied en nabij gezellige steden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 22 jaar zijn niet toegestaan.
Tevens wordt bij groepen anders dan samenreizende personen in gezinsverband een extra borg van 50 p.p. verlangd.
Het is voor bedrijven niet toegestaan om boekingen te maken voor werknemers die met een ander doel dan recreatie op het park verblijven.
In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad gesloten vanaf maandag 22 november tot en met maandag 29 november.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 04-11-2025
38 Beoordelingen
Totale beoordeling
Rajtar-Warakomsla
We genoten van ons verblijf, maar voelden dat de villa zou kunnen profiteren van enkele extra voorzieningen om de ervaring te verbeteren, Desondanks zorgde de ruime indeling en de comfortabele bedden ervoor dat onze tijd aangenaam was, Geweldig voor grotere groepen!
Grà cia
Ruime villa, voldoende ruimte voor onze groep, Elke slaapkamer had zijn eigen badkamer, wat erg handig was, Ik hield vooral van de comfortabele bedden, De locatie was ook prettig, dicht bij enkele mooie natuurlijke plekken maar toch gemakkelijk bereikbaar voor nabijgelegen restaurants,
Bellini
Ons verblijf in de villa was absoluut heerlijk! De ruimte was ongelooflijk groot, waardoor onze familie van 10 gemakkelijk kon verblijven, De goed uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent, en het hebben van een sauna was een mooie aanvulling na onze wandelingen in het nabijgelegen natuurreservaat, De locatie was rustig, maar het was slechts een paar minuten rijden van lokale attracties zoals de Graanmolen Weert, Het terras was perfect om samen van de avonden te genieten, Zeer aanbevolen!
Vancraenenbroeck
We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! Het buitenterras was perfect voor koffie in de ochtend, en we maakten veel gebruik van de sauna in de avonden, Perfecte locatie om de omgeving te verkennen,
Piwowar
Ik ben echt geobsedeerd door de locatie! Het is rustig, maar nog steeds dicht bij leuke plekken zoals de Graanmolen Weert, De indeling van de keuken is geweldig - koken voor vrienden is een eitje, Ook, grote liefde voor gratis WiFi, wat het delen van al die vakantiefoto's vergemakkelijkte,
Miliani
Schone vibraties, veel ruimte, Perfect voor gezinnen of grote groepen, Super comfortabele bedden en dat terras? Ideaal voor zonsondergangen, Zonder overdrijven, deze plek is een juweeltje als je van de natuur en rustige momenten houdt,
Pankraz
De villa was schoon, modern en gunstig gelegen nabij lokale attracties, We maakten een korte uitstap naar de nabijgelegen natuurregio voor een paar mooie wandelingen, Zou zeker terugkomen!
Vonderhagen
Ik had een fijne tijd in deze villa! De sauna was een geweldige aanvulling na een lange dag van verkennen, De keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden, en het buitenzwembad was super verfrissend, Het enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was, maar we waren toch grotendeels offline,
Haugeland
Flott beliggenhet nær attraksjoner som Natuurgebied de Pan, Vi likte utendørsbassenget og de fredelige omgivelsene
Haidari
De villa ziet er goed uit en is super comfortabel, Ik hield van de tuin en de ruimte buiten, We waren een grote groep, en het paste ons allemaal vrij goed, Het enige wat ik zou zeggen, is dat de parkeergelegenheid een beetje krap was voor twee auto's, maar we kwamen er wel uit, Al met al een solide keuze voor een uitje!
Egenes
Ruim en goed ingericht, deze villa was perfect voor onze familie-reünie, De keuken was volledig uitgerust, en we waardeerden het om individuele badkamers voor iedereen te hebben, Een geweldig verblijf!
Jadhav
Een heerlijke verblijf in het algemeen, De slaapkamers waren gezellig, en de woonkamer was ruim genoeg voor iedereen om samen te komen, We waardeerden de snelle toegang tot nabijgelegen wandelpaden en lokale eetgelegenheden,
Saiz
Geweldige plek om te ontspannen, De villa was schoon, alles werkte goed, Rustige omgeving, perfect voor natuurliefhebbers,
Hennie Fransen
Mooi park, fijn zwembad, veel ruimte om ook buiten iets te doen
Brigitte van den Bouwhuijsen
Inventaris en schoonmaak was zeker niet wat wij gezien de prijs hadden verwacht.
Casper Kruijer
Groot huis. Fijne bedden. Goede badkamers alleen de jaccuzi’s deden het niet. De schoonmaak liet te wensen over. Vieze berging en op veel plaatsen lange zwarte haren en veel stof.
Armin Arvandtouli
Plezier verblijf! Geweldig! A+
Yannick
Had een geweldige tijd in deze villa! Het buitenterras was perfect voor koffie in de ochtend, en we maakten 's avonds goed gebruik van de sauna. Perfecte locatie om de omgeving te verkennen.
Ikebl
Een heerlijke verblijf overall, De slaapkamers waren gezellig, en de woonkamer was ruim genoeg voor iedereen om samen te komen, We waardeerden de snelle toegang tot nabijgelegen wandelpaden en lokale eetgelegenheden
Diiebrii
Ruime villa met moderne voorzieningen, De sauna was een perfecte aanvulling na een dag verkennen van het nabijgelegen natuurreservaat
Amöne
Zeer aangename ervaring! De villa is modern en elegant, met alle voorzieningen die je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. De sauna was een mooie toevoeging, vooral tijdens de koudere avonden.
Stony
We waren blij met ons verblijf, maar we voelden dat de villa zou kunnen profiteren van enkele extra voorzieningen om de ervaring te verbeteren. Echter, de ruime indeling en comfortabele bedden maakten onze tijd aangenaam. Geweldig voor grotere groepen!
Tomislav
Niskotliwie obsesjonuję się lokalizacją! Jest cicho, ale wciąż blisko fajnych miejsc, takich jak Graanmolen Weert, Ustawienie kuchni jest legitne - gotowanie dla przyjaciół to bułka z masłem, Również, wielka miłość do darmowego WiFi, co ułatwiło publikowanie wszystkich tych wakacyjnych zdjęć
Elīna
Ons verblijf in de villa was absoluut heerlijk! De ruimte was ongelooflijk groot, en bood gemakkelijk plaats aan onze familie van 10, De goed uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent, en het hebben van een sauna was een mooie aanvulling na onze wandelingen in het nabijgelegen natuurreservaat, De locatie was rustig, maar het was slechts een paar minuten rijden van lokale attracties zoals de Graanmolen Weert, Het terras was perfect om samen van de avonden te genieten, Hoogst aanbevolen!
Löcke
Uitgebreide villa, voldoende ruimte voor onze groep, Elke slaapkamer had zijn eigen badkamer, wat erg handig was, Ik was vooral dol op de comfortabele bedden, De locatie was ook prettig, dicht bij enkele mooie natuurlijke plekken maar nog steeds gemakkelijk bereikbaar voor nabijgelegen restaurants.
Branislav
Schone vibraties, veel ruimte, Perfect voor gezinnen of grote groepen, Super comfortabele bedden en dat terras? Ideaal voor zonsondergangen, Geen overdrijving, deze plek is een juweeltje als je van de natuur en rustige momenten houdt
Dawid
Geweldige plek om te ontspannen, De villa was schoon, alles werkte goed, Rustig gebied, perfect voor natuurliefhebbers
Veronique Kwant
Het huis was helemaal niet schoon. De toiletten stonken enorm naar urine. Douches niet schoon. De extra koelkast in de bijkeuken werd niet koud, aangezien het erg warm was afgelopen weekend, was dit echt slecht. Monteur kwam pas de volgende dag. De huur die wij hebben betaald staat in geen verhouding tot de kwaliteit van het huis. Ik zou hier graag nog contact over willen hebben. Veronique Kwant
Jyrki
We hadden een geweldige tijd hier, De kinderen vonden het buitenzwembad fantastisch en wij genoten van de rustige omgeving, Het voelde als een thuis weg van huis met alles wat we nodig hadden binnen handbereik
Kays99
Deze plek overtrof onze verwachtingen! Indelingen was perfect voor onze groep, en het hebben van meerdere badkamers was echt een plus, We genoten ook van de buitenruimte voor barbecues en ontspannen avonden onder de sterren
Siggidesaxe
De locatie is sereen en omgeven door de natuur, wat precies was wat we nodig hadden om te ontspannen, De villa was schoon en goed uitgerust, waardoor ons verblijf comfortabel was, Zou aanbevelen voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustige retraite
Artem
De villa was schoon, modern en gunstig gelegen nabij lokale attracties. We maakten een korte uitstap naar het nabijgelegen natuurgebied voor een paar mooie wandelingen. Zou zeker terugkeren!
Arielle
Ik had een mooie tijd in deze villa! De sauna was een geweldige aanvulling na een lange dag van verkennen, de keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden, en het buitenzwembad was super verfrissend. Het enige nadeel was dat de wifi wat langzaam was, maar we waren sowieso grotendeels offline.
Ineke Boermans
Het huis en het park waren heel fijn. De boeking via Belvilla zou ik zelf niet meer doen. Beter kan je gelijk bij Weerterbergen de villa boeken. De wijzigingen in aantal die ik had doorgegeven hebben zij niet aan het park doorgegeven, waardoor ik te veel betaalde. Ook moest ik aan beide partijen een bedrag betalen. Dit was mij vooraf niet duidelijk. En het bleek daardoor duurder uit re vallen dan verwacht.
Casper Kruijer
Groot huis. Fijne bedden. Goede badkamers alleen de jaccuzi’s deden het niet. De schoonmaak liet te wensen over. Vieze berging en op veel plaatsen lange zwarte haren en veel stof.
Armin Arvandtouli
Geniet van uw verblijf! Geweldig! A+
Brigitte van den Bouwhuijsen
Inventaris en schoonmaak was zeker niet wat wij gezien de prijs hadden verwacht.
Ineke Boermans
Het huis en het park waren heel fijn. De boeking via Belvilla zou ik zelf niet meer doen. Beter kan je gelijk bij Weerterbergen de villa boeken. De wijzigingen in aantal die ik had doorgegeven hebben zij niet aan het park doorgegeven, waardoor ik te veel betaalde. Ook moest ik aan beide partijen een bedrag betalen. Dit was mij vooraf niet duidelijk. En het bleek daardoor duurder uit re vallen dan verwacht.
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 369653
Laatst bijgewerkt: 04.11.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/369653.htm
«Villa in Weerterbergen met privé sauna» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 38 gegeven Beoordelingen.
en commissies