Terug
Zoeken

Villa Sunset Cove

Max.  6  personen
220m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Beschrijving

Deze villa biedt dankzij haar spectaculaire hoekligging op een schiereiland in de populaire Surfside/Beach Pkwy buurt in het zuidwesten van Cape Coral nabij de prachtige mangroven idyllische uitzichten op het water. De ligging in de rustige, smaakvolle buurt maakt een stressvrije, ontspannende vakantie mogelijk.
Hier vindt u de perfecte combinatie van ontspanning en activiteiten. Op loopafstand ligt het Sands Park met gratis banen voor tennis, pickleball, basketbal, golf putting green en cornhole. Ook zijn er BBQ-stations/paviljoens en een mooie speeltuin.

Vanaf de aanlegsteiger kunt u aan belevenisvolle uitstapjes beginnen. Of u nu met de boot naar de schilderachtige stranden van Sanibel of Captiva vaart, een dagtocht maakt naar Fort Myers Beach of met de kajaks door de charmante kanalen van Cape Coral peddelt, u heeft de keuze. Na terugkomst van uw ontdekkingstocht daagt u vrienden en familie uit voor een potje tafeltennis of "cornhole".
Voor ontspanning staan er ligstoelen direct aan het water of bij het zwembad voor u klaar, zodat u kunt genieten van de adembenemende zonsondergangen. Voor de juiste versterking bereidt u een heerlijke maaltijd op de typisch Amerikaanse BBQ-grill, die u aan de eettafel naast het zwembad kunt nuttigen.

Op hete zomerdagen kunt u afkoelen in het zwembad. Het zoutwaterzwembad is elektrisch verwarmbaar en wordt met een zoutinstallatie bediend, wat het water zeer aangenaam en huidvriendelijk maakt. In principe is het een zoetwaterzwembad zonder chloor. De grote schuifdeuren naar het woongedeelte zorgen voor een naadloze overgang van binnen naar buiten, waardoor de woonkamer in helder licht wordt ondergedompeld. Liefdevol en nieuw ingericht, wachten u onder andere comfortabele sofa’s, een flatscreen-tv, eetgedeelte en keuken. Voor muziekliefhebbers hebben wij het luidsprekersysteem van het merk Sonos (WLAN-speaker) geïnstalleerd. Zo kunt u onder andere uw favoriete lokale radiostations of uw eigen afspeellijst via uw mobiele apparaat in het huis of bij het zwembad beluisteren.

De tv in de woonkamer is daarnaast uitgerust met Apple TV.
De keuken biedt alles wat u nodig heeft voor het bereiden van uw maaltijden, inclusief een Nespresso-machine en huishoudelijke apparaten van roestvrij staal. Zo staat niets gezellige kookavonden meer in de weg. Bijzonder mooi is het werkblad van kwarts in marmerlook.

De villa biedt drie gezellige slaapkamers. In de master suite slaapt u in een kingsize bed. Vanaf hier heeft u directe toegang tot het pooldeck. De aangrenzende badkamer biedt een bad en een inloopdouche. De twee andere slaapkamers delen een badkamer.

Met onze plattegronden, die u aan het einde van de foto's vindt, willen wij u een indruk geven van de indeling en grootte van het huis. Een boot huren wordt aanbevolen! ! ! In Florida is geen vaarbewijs nodig om bijvoorbeeld de stranden rond Sanibel en Captiva aan te doen! Dolfijnen zijn gegarandeerd. De beschikbare boten vindt u direct op onze website. Bij de boeking kunt u dan direct de door u gewenste boot selecteren.
Uit respect voor gasten met allergieën zijn huisdieren niet toegestaan. Roken is eveneens alleen buiten toegestaan.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Kingsize bed
Slaapkamers 2
Kingsize bed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Luchthaven 35 kilometer

Snelweg-afrit 20 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De villa ligt op een spectaculaire hoeklocatie op een schiereiland in de populaire wijk Surfside/Beach Pkwy in het zuidwesten van Cape Coral met prachtig uitzicht op de kanalen.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Inline skaten
Kanoën
Paardrijden
Zwemmen
Surfen
Duiken
Tennis
Wandelen
Kitesurfen
Tafeltennis
Voetbal
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 600
Aanbetaling: 20 % bij het boeken
Resterend bedrag: 8 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

ll prices including 5 % tourist tax and 6.5 % sales tax.

Prices vary according to season and number of guests.
You will find the exact rental price on our website:
Please select the dates of your trip and the number of guests to get the exact price.

Electricity is paid by consumption with 15 cent/kwh plus 11.5 % tax.
Included is Internet - WiFi and cable TV. Our Property Management in Cape Coral will assist you with all your needs.

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving
PayPal

Neem contact op:

Cape Coral staat bekend om zijn ontelbare kanalen als het Venetië van Amerika. Vanaf de luchthaven van Fort Myers ongeveer 30 min en vanaf Tampa 2 uur tot aan het huis. 2,5 uur naar Orlando met de vele parken zoals Sea World, Disney World of Universal Studios. 1 uur naar het zuiden via Naples naar de Everglades. Cape Coral heeft een eigen klein strand met jachtclub. De bekendste, Fort Myers Beach, Sanibel of Captiva Island, zijn echter ook in 35 min te bereiken. In de omgeving vindt u veel winkelmogelijkheden. De dichtstbijzijnde grote supermarkt en andere winkels zijn met de auto in 5 min. te bereiken. Grote shopping mall en outlet stores in 20 min. Het waterpark Sun Splash bevindt zich in de directe nabijheid. Cape Coral ligt midden tussen de droomachtige eilanden Captiva, Sanibel en Pine Island. Ontdek de Caribisch aandoende witte zandstranden.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 05-02-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf CoralVilla
Mevr. M. Schommer

Mevr. M. Schommer

We zijn een team met vele jaren ervaring en duizenden tevreden klanten hebben hun vakantie in Florida al bij ons geboekt. Het is ook belangrijk dat we er ter plekke persoonlijk voor je zijn en niet alleen het boekingsproces regelen. Je kunt ons ook verzoeken sturen na je aankomst in Florida en wij zorgen ervoor.

Gastvrouw sinds: 10-01-2011

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 1h

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 371956

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 68979114022

0049(0) 1716975269

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Mevr. M. Schommer

Alle accommodaties weergeven van Mevr. M. Schommer

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 371956

Laatst bijgewerkt: 05.02.2026

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/371956.htm

CoralVilla

Mevr. Monja Schommer

Schlachthofstr. 11

66280 Sulzbach

0049(0) 6897 911 40 22

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat