Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
92.86% Aanbeveling
24 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Met 137 m² woonoppervlak biedt het Fischerhus in Prerow volop ruimte voor maximaal 6 gasten. Op de begane grond wacht u een grote kamer met zithoek, eettafel, tv met soundbar en open landelijke keuken. De vloer is betegeld met 100 jaar oude klinkers zoals in de exclusieve huizen in Kampen op Sylt. Het hele huis wordt verwarmd met vloerverwarming. Apart hiervan bevinden zich de WC met een doucheruimte en de bijkeuken in de entree. Op de bovenverdieping bevinden zich 2 ruime en gezellige slaapkamers en de aantrekkelijke en volledig uitgeruste badkamer en nog een bergruimte. Op de zolder zijn er nog 2 bedden en een zithoek met een tweede TV. Ook het goed ingerichte terras met barbecue, parasol en ligbedden maakt het buitenleven tot een genot. Het pand van 630 vierkante meter is niet zichtbaar vanaf de terraskant. Er is een schommel met glijbaan voor de kinderen. Het terrein is omheind, vanaf de wegkant met een Friese muur begroeid met Sylt-rozen.
Vakantiehuizen aan de Stückweg zijn populair omdat ze aan een mooi aangelegde weg liggen met weinig verkeer en een heerlijke sfeer.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1.2 kilometer
1.2 kilometer
Supermarkt 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Restaurant 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Stadscentrum 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Bus 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Luchthaven 15 kilometer
15 kilometer
Station 30 kilometer
30 kilometer
Snelweg-afrit 72 kilometer
72 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis ligt in Prerow aan de Stückweg. Het is een rustige doodlopende straat op een bevoorrechte locatie. Het terras is niet zichtbaar vanuit de wijk.
Met het "Darßer Urwald" en zijn omgeving zijn grote delen van dit unieke landschap toegewezen aan het nationale park "Vorpommersche Boddenlandschaft"
De Prerow Bay, gekenmerkt door het fijnste en sneeuwwitte zand, biedt een van de mooiste stranden van Europa. Beleef en geniet van uw vakantie in een bijzonder huis met rieten dak.
Prerow is een kleine gemeente op het Oostzeeschiereiland Fischland/Darß in het noorden van Mecklenburg-Vorpommern. De bevolking, ongeveer 2000 mensen,
De Baltische badplaats Prerow biedt een rijk en evenwichtig cultureel programma. Musea, de zeemanskerk, culturele huisjes en de vuurtoren "Darßer Ort" zijn tekenen van de oude cultuur en tegenwoordig populaire bestemmingen voor uitstapjes. U wordt dus altijd goed vermaakt in Prerow, zelfs als het weer niet meespeelt.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 200 |
| Aanbetaling: | 10 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 2 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De prijzen omvatten reeds de energiekosten De prijzen gelden voor een bezetting van maximaal 4 personen. Vanaf de 5e persoon wordt een toeslag van 10 € per persoon in rekening gebracht wegens verhoogde energiekosten Voor honden geldt een toeslag van 5 € per nacht, de eindschoonmaak wordt verhoogd met 10 € (optioneel). Waspakketten kunnen geboekt worden voor 14,50€. |
Neem contact op:
De advertentieprijzen zijn geldig voor een bezetting van 4 personen, elke extra persoon wordt belast met 10€.
Voor honden wordt een dagelijkse vergoeding van 5€ per hond in rekening gebracht, de schoonmaakkosten stijgen met 10€.
Waspakketten kunnen besteld worden tegen een prijs van 14,50€ per persoon.
De energiekosten zijn in de prijs inbegrepen.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 12-09-2026
14 Beoordelingen
Totale beoordeling
September 2026
Marcus M. uit Marl
Wederzijds dader
We zijn nu voor de 2e keer in het Fischerhus en genieten van de tijd hier in Prerow.
Naast de goede uitrusting en de hoogwaardige inrichting, biedt het huis een fantastisch rustige locatie en we hadden het geluk ook eind september/begin oktober nog veel uren op het terras te kunnen doorbrengen.
Ondanks de rust ligt het huis dicht bij het centrum, zodat het voor uitstapjes naar de stad nooit nodig is om de auto te gebruiken. Een fiets of goede schoenen zijn hier het middel van keuze. Voor hondenbezitters is niet alleen de grote tuin een winst, ook het op enkele minuten lopen gelegen Darßwald nodigt uit tot eindeloze wandelingen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2026
Wolfgang V. uit Fürth / Bayern
Uitstekend uitgerust, bijna nieuw vakantiehuis
We waren al voor de tweede keer in het "Fischerhus" en zijn enthousiast: de rustige ligging in een doodlopende straat, het grote, omheinde terrein en de complete, smaakvolle inrichting maken van de vakantie een ervaring. Zeker zullen we terugkomen!
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Mei 2026
Renate B. uit Asendorf
Fischerhus Fischland-Darß
Het Fischerhus beviel me heel goed! Het was erg schoon, en het ontbrak aan niets! De prijs was in orde. Ik zou het altijd weer boeken! De omgeving is erg mooi! Winkelen is ook dichtbij! Ik was daar met mijn hond en mijn kleine kleindochter, het terrein is omheind zodat geen van beiden kon weglopen! Gewoon geweldig en ontspannen! De huismeester was erg behulpzaam en erg vriendelijk! De verhuurder was erg vriendelijk, alles verliep goed met de verhuur.
Een kleine verzoek zou zijn, het zou fijn zijn als er een traphekje wordt geplaatst!
Met vriendelijke groet, Renate Bouillon
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier
Juli 2025
X X. uit x
xxx
x
Mei 2025
Anja B. uit Berlin
Helder, ruim, goed uitgerust vakantiehuis
Het lichtdoorlatende huis is zeer rustig gelegen en men treedt er steeds weer graag binnen. Het is ruim, de lichte meubels zijn esthetisch aantrekkelijk, solide en tegelijk onopdringerig. Ook op bewolkte dagen is het helder in het huis.
De bedden zijn zeer goed, evenals de moderne keuken met zijn uitstekende uitrusting aan servies en kookgerei. Niet eens een slacentrifuge of aspergeschiller ontbrak, de messen waren allemaal scherp. Het grote, verzorgde gazon is prima geschikt om te ontspannen of te spelen en het afsluitbare schuurtje is zo ruim dat zelfs de fietskar aan de fiets gemonteerd erin past.
In mei hebben we ons met onze twee honden zo goed gevoeld dat we voor volgend jaar meteen weer geboekt hebben.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Antwoord van Dhr. H. Pomplun:
Hallo Frau Bode,
danke für die gute Bewertung
Contact
Bedrijf Hans-Peter Pomplun
Dhr. H. Pomplun
Gastheer sinds: 04-03-2012
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 385196
Andere accommodaties van Dhr. H. Pomplun
Prerow, Oostzee, Mecklenburg-Vorpommern
Prerow, Oostzee, Mecklenburg-Vorpommern
Prerow, Oostzee, Mecklenburg-Vorpommern
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Prerow, Oostzee, Mecklenburg-Vorpommern
Prerow, Oostzee, Mecklenburg-Vorpommern
Prerow, Oostzee, Mecklenburg-Vorpommern
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 385196
Laatst bijgewerkt: 22.10.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/385196.htm
«Fischerhus» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.
Neben der guten Ausstattung und der hochwertigen Einrichtung, bietet das Haus eine fantastisch ruhige Lage und wir hatten das Glück auch Ende September/Anfang Oktober noch viele Stunden auf der Terrasse verbringen zu können.
Trotz der Ruhe liegt das Haus nah am Zentrum, so dass es für Ausflüge in die Stadt nie des Autos bedarf. Ein Fahrrad oder gute Schuhe sind hier das Mittel der Wahl.
Für Hundebesitzer ist nicht nur der große Garten ein Gewinn, auch der wenige Fußminuten entfernte Darßwald lädt zu beliebig langen Spaziergängen ein.
Der Preis war in Ordnung. ich würde es immer wieder Buchen!
Die Gegend ist sehr schön! Einkaufen ist auch in der Nähe!
Ich war mit meinen Hund und meiner kleinen Enkelin da, das Grundstück ist eingezäunt somit konnte keiner von beiden weglaufen! Einfach super und entspannt!
Der Hausmeister war sehr hilfsbereit,und sehr nett!
Der Vermieter war sehr freundlich ,es hat alles geklappt mit der vermietung
Eine kleine bitte wäre da, es wäre schön wenn man ein Treppengitter anbringt!
Nit freundlichen Gruß Renate Bouillon
Die Betten sind sehr gut, ebenso die moderne Küche samt ihrer hervorragenden Ausstattung an Geschirr und Kochutensilien. Nicht einmal Salatschleuder oder Spargelschäler haben gefehlt, die Messer waren alle scharf.
Der große, gepflegte Rasen ist zum Ausruhen oder Spielen prima geeignet und der abschließbare Schuppen ist so geräumig, dass auch der Fahrradanhänger am Fahrrad montiert mit rein passt.
Wir haben uns im Mai mit unseren beiden Hunden so wohl gefühlt, dass wir fürs nächste Jahr gleich wieder gebucht haben.
Das Ferienhaus ist sehr sauber, geräumig, großzügig ausgestattet und geschmackvoll eingerichtet. Es hat an nichts gemangelt und es ist sehr ruhig. Strand, neue Seebrücke, Einkaufsmöglichkeiten und Gaststätten sind fußläufig erreichbar.
Die Vertragsabwicklung erfolgt zeitnah und problemlos.
Der Ansprechpartner vor Ort ist zuverlässig, freundlich und hilfsbereit.
Wir kommen sehr gerne wieder.
Einziges Manko war die Sauberkeit. Überall - also in den Schlafzimmern und im Wohn-/Essbereich waren Hundehaare, etc. Wir haben bei Ankunft erst einmal das ganze Haus gesaugt und auch die Küche, etc. gereinigt. Die Gummilippen der Duschtüren sollten mal dringend ausgewechselt werden, dort war Schimmel vorhanden. Sowohl im Erdgeschoss als auch im 1. OG. Es gab viele Gegenstände im Haus, die unseres Erachtens schon länger nicht gesäubert wurden.
Wir hatten dann Herrn Meinhardt, der uns den Schlüssel übergab, angerufen, der sehr freundlich war und verständnisvoll. Dieser wiederum verwies uns an den Vermieter. Leider war dieser ziemlich aufgebracht und sagte, die Putzkolonne wäre am Samstag dagewesen und Sonntag hätte er das Haus mit seiner Frau inspiziert und nichts gefunden. Er beschuldigte uns also, die Unwahrheit gesagt zu haben. Nichts lag uns ferner, wir wollten nur einen schönen Urlaub mit unseren Kindern und Enkelkindern verbringen und es ist doch nicht zu viel verlangt, ein sauberes Haus zu bekommen. Wir wollten auch kein Geld zurück oder ähnliches - einfach nur ein sauberes Haus.
Die Vorrichtungen für die Mückennetze (in nur einem Schlafzimmer vorhanden), waren defekt.
Die eine Seite konnte man nur zur Hälfte runter ziehen und die andere nur sehr vorsichtig, sonst wäre sie wieder hochgeschnellt.
Das Haus ist, vorbehaltlich einer akkuraten Reinigung, Behebung der Mängel in der Dusche und der Mückennetzte ansonsten sehr zu empfehlen.
Die Lage, eher am Ortsrand, bietet direkten Zugang zum "Darßer Urwald" und bietet somit gerade für Hundebesitzer die perfekte Ausgangslage für Spaziergänge. Aber auch mit dem Fahrrad sind viele Ausflugsziele wie der Leuchtturm, der Weststrand oder die Nachbarorte gut zu erreichen.
Die täglichen Einkäufe haben wir größtenteils zu Fuß oder mit dem Fahrrad erledigen können. Das Auto kann also ruhig mal Pause machen. Zu den Stränden sind die Wege allerdings besser mit dem Fahrrad zu bewältigen, zu Fuß werden es dann eher kleine Wanderungen.
Es hat uns an nichts gefehlt. Für die Fahrräder gibt es einen sehr schönen großen Schuppen. Prerow ist immer eine Reise wert.
Das Haus verfügt über geräumige Zimmer, die top ausgestattet sind von sämtlichen Küchenutensilien über eine Spielesammlung für einen gemütlichen Spieleabend bis hin zu einem eigenen kleinen Spielplatz sowie Gartenmöbeln etc. für schöne Stunden direkt vor der Tür.
Der Nordstrand sowie auch Einkaufsmöglichkeiten befinden sich in fußläufiger Nähe.
Auch bei schlechtem Wetter eine super Lage für weitere Ausflugsziele wie bspw. Karls Erlebnis- Dorf.
Von uns eine klare Empfehlung für dieses neue Ferienhaus!