Hoe duur is een vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 134 € per nacht.
Vakantiehuis op een absolute toplocatie in Ribnitz- Damgarten
Bijzonder duurzaam
Waterwoning - Vakantie met hond
Het appartement met een geweldig uitzicht op het water voor 2 personen met woon-slaapruimte, geïntegreerde keuken, doucheruimte en balkon op het zuiden (overdekt). Toegankelijk via een hondvriendelijke trap.
Duurzaam
Huis met rieten dak Kanker Darß, Oostzee
Excl. rieten huis, open haard, zwi. Bos en water. Grote tuin, oude bomen. Rustige idylle! 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. Rustige, zonnige, groene locatie.
vakantiewoning aan het strand 90 m² Baltische badplaats Prerow Darss
Halfvrijstaande woning direct aan de dijk
...op slechts 150 m afstand van het witte Oostzeestrand vindt u ons vakantiehuis, waarin max. 4 personen per woninghelft een ontspannen vakantie kunnen doorbrengen.
Zeer duurzaam
gezellig houten huis aan de Boddenkust
Bijzonder duurzaam
Drijvende Hideaway - Coco de Mer
Uw droom begint in Coco de Mer". Geniet van luxe op het water met: open haard, sauna, 2 terrassen
rustgevend vakantiehuis in Bodstedt met sauna
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
OSTSEOASE - Vakantiewoning aan zee
Comfortabele en gezellige vakantiewoningen in Prerow + Zingst, nabij bos en strand, aparte ingangen, met terras of balkon, zonder borg. HONDEN WELKOM!
Het vakantiehuis Seeschwalbe 5 sterren
Ervaar de romantische magie van ons vakantiehuis met rieten dak, dat alles biedt wat uw hartje begeert Eigen motorboot 60pk te huur naast het huis.
Luxueuze villa aan het water in het amberkleurige stadje Ribnitz-Damgarten
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning voor 4 personen aan de rand van een rustig vakantiecomplex in Pruchten met uitzicht op de kustwateren (Bodden) op Fischland-Darß-Zingst.
Vakantiehuis - Seestern direct aan de Oostzee - je kunt de golven horen slaan ;)
Halfvrijstaande woning Hakuna Matata
ontspannend vakantiehuis aan de rand van Bodstedt bij de Oostzee
Bijzonder duurzaam
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
Huis met rieten dak Hummer Darß, Oostzee
Exclusief rietgedekt huis met open haard, grote tuin, oude bomen, rustige idylle! Tussen. Bos en water. 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. 3 slaapkamers, 2 badkamers, 3 parkeerplaatsen
30% Last minute
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
3-kamerappartement op de begane grond met terras van 20m², ideaal voor gezinnen
Oostzee vakantie appartement 'Schilderij
NIEUWE KEUKEN / in 'Residence Kormoran'. Mooie en gezellige vakantiewoning -met veel foto's- op de begane grond van een huis met 8 appartementen in een beschermd complex (slagboom).
Duurzaam
Rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op een 1500 m² groot perceel met vrij uitzicht over de weilanden, dicht bij de haven op slechts 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
Vakantie-ervaring Boddenblick 4*
Vakantiehuis**** voor 2 - 6 personen met wintertuin en grote tuin, rookvrij huis, uw hond is welkom bij ons
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 16% vrij
150€ voor 27 jun. - 04 jul.
97€ Jaarlijks gemiddelde
29% voor 27 jun. - 04 jul.
50% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 134 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Marlow of Ribnitz-Damgarten bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN, Maisonnette in het Wieck-end huis en Captain's House App. 22 zijn bijzonder aan te bevelen.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er 1.235 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dierhagen, Prerow en Zingst.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox