Hoe duur is een vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 132 € per nacht.
Vakantiehuis Zeese in Wieck a Darß, 85m², 3 slaapkamers, 2 doucheruimtes, max. 5 personen, huisdieren mogelijk.
Ons vakantiehuis met rieten dak heeft een comfortabele ligging.200m van het strand, direct in het centrum gemakkelijk toegankelijk en biedt tegelijkertijd rust en ontspanning
Vakantie-ervaring Boddenblick 4*
Vakantiehuis**** voor 2 - 6 personen met wintertuin en grote tuin, rookvrij huis, uw hond is welkom bij ons
Luxueuze villa aan het water in het amberkleurige stadje Ribnitz-Damgarten
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
Gezellige 2-kamer vakantiewoning op een zeer rustige locatie in het centrum van Zingst.
3-kamerappartement op de begane grond met terras van 20m², ideaal voor gezinnen
Halfvrijstaand huis Dünenblick
Ons vakantiehuis biedt plaats aan maximaal 4 personen per helft van het huis en is slechts een paar stappen verwijderd van het Oostzeestrand.
Zeer duurzaam
OSTSEOASE - Vakantiewoning aan zee
Comfortabele en gezellige vakantiewoningen in Prerow + Zingst, nabij bos en strand, aparte ingangen, met terras of balkon, zonder borg. HONDEN WELKOM!
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
Het vakantiehuis Seeschwalbe 5 sterren
Ervaar de romantische magie van ons vakantiehuis met rieten dak, dat alles biedt wat uw hartje begeert Eigen motorboot 60pk te huur naast het huis.
Vakantiewoning voor 4 personen aan de rand van een rustig vakantiecomplex in Pruchten met uitzicht op de kustwateren (Bodden) op Fischland-Darß-Zingst.
Rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op een 1500 m² groot perceel met vrij uitzicht over de weilanden, dicht bij de haven op slechts 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
Idyllische vakantiewoning op een rustige locatie direct aan het Darß-bos
Drijvende Hideaway - Coco de Mer
Uw droom begint in Coco de Mer". Geniet van luxe op het water met: open haard, sauna, 2 terrassen
Wellness Vakantiehuis Sauna/Haard
Wellness FH in toplocatie, 4 parkeerplaatsen modern, dicht bij het strand. 5 slaapkamers, 3 badkamers, GWC krachtstroomaansluiting bruikbaar voor elektrische voertuigen.. 27-9 t/m 11-10-2025 aanbieding!
Bijzonder duurzaam
Huis met rieten dak Kanker Darß, Oostzee
Excl. rieten huis, open haard, zwi. Bos en water. Grote tuin, oude bomen. Rustige idylle! 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. Rustige, zonnige, groene locatie.
Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN
Rustig gelegen vakantiewoning met 2 slaapkamers met W-LAN voor 2-4 personen met woon-/eetkamer, terras, tuin, speeltuin en tafeltennistafel
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
Huis met rieten dak Hummer Darß, Oostzee
Exclusief rietgedekt huis met open haard, grote tuin, oude bomen, rustige idylle! Tussen. Bos en water. 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. 3 slaapkamers, 2 badkamers, 3 parkeerplaatsen
20% Last minute
Vakantiehuis in 4km Ostsee+Darßwald, Bodden in 400m, twee slaapkamers, badkamer met douche, gastentoilet, woon-eetkamer, kitchenette, Open haard, wifi, gemeubileerd terras, afgesloten terrein
Duurzaam
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
vakantiewoning aan het strand 90 m² Baltische badplaats Prerow Darss
Welkom in het vakantiehuis Himmelblau. Eind 2018 voltooid, wacht u een vakantiesfeer op exclusief niveau, ingedeeld volgens de kwaliteitscriteria van de DTV met 5*****
Zeer duurzaam
10% Last minute 16-07-2026 - 26-07-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 15% vrij
155€ voor 18 jul. - 25 jul.
100€ Jaarlijks gemiddelde
12% voor 18 jul. - 25 jul.
50% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 132 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Marlow of Ribnitz-Damgarten bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN, Maisonnette in het Wieck-end huis en Captain's House App. 22 zijn bijzonder aan te bevelen.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er 1.241 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dierhagen, Prerow en Zingst.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox