Hoe duur is een vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 133 € per nacht.
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
Rustige ligging nabij Oostzee & Bodden
Comfortabel vakantiehuis nabij Bodden & Oostzee in Pruchten, tot 7 gasten, 3 slaapkamers, 2 badkamers & houtkachel
10% Actie 26-05-2026 - 30-06-2026
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
15% Actie 06-05-2026 - 21-05-2026
Halfvrijstaand huis Dünenblick
Ons vakantiehuis biedt plaats aan maximaal 4 personen per helft van het huis en is slechts een paar stappen verwijderd van het Oostzeestrand.
Duurzaam
Voor twee of alleen, idyllisch onder een rieten dak in een klein dromerig vakantiehuis in het rustige pittoreske Born, zonnig beschut terras, kleine tuin, bakker om de hoek, hond toegestaan
Duurzaam
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
10% Actie 16-05-2026 - 22-05-2026
Ons vakantiehuis met rieten dak heeft een comfortabele ligging.200m van het strand, direct in het centrum gemakkelijk toegankelijk en biedt tegelijkertijd rust en ontspanning
Eindelijk een vakantiewoning met echt uitzicht op het water". Romantisch vakantiehuis aan de Bodden Onbelemmerd uitzicht op het water, eigen tuin en stilte
Duurzaam
Huis met rieten dak Kanker Darß, Oostzee
Excl. rieten huis, open haard, zwi. Bos en water. Grote tuin, oude bomen. Rustige idylle! 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. Rustige, zonnige, groene locatie.
Charmant traditioneel Darss vissershuis met rieten dak, charmant ingericht, landelijk-idyllisch rustig in het voormalige vissersdorp Born, grote tuin met haag, zonnig terras
Duurzaam
droomachtige houten woning op groene en rustige locatie
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis in 4km Ostsee+Darßwald, Bodden in 400m, twee slaapkamers, badkamer met douche, gastentoilet, woon-eetkamer, kitchenette, Open haard, wifi, gemeubileerd terras, afgesloten terrein
Duurzaam
Rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op een 1500 m² groot perceel met vrij uitzicht over de weilanden, dicht bij de haven op slechts 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
gezellig houten huis aan de Boddenkust
Bijzonder duurzaam
Ons gezellige appartement "Wolli" bevindt zich in een door groen en Pommers bos omgeven vakantienederzetting aan de rand van het dorp Bodstedt.
Bijzonder duurzaam
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
Luxueuze villa aan het water in het amberkleurige stadje Ribnitz-Damgarten
rustieke vakantiehuizen bij de Oostzee
individuele offerte op aanvraag. Maximaal 30 personen
Bijzonder duurzaam
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
rustgevend vakantiehuis in Bodstedt met sauna
Bijzonder duurzaam
Drijvende Hideaway - Coco de Mer
Uw droom begint in Coco de Mer". Geniet van luxe op het water met: open haard, sauna, 2 terrassen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 17% vrij
122€ voor 09 mei - 16 mei
100€ Jaarlijks gemiddelde
55% voor 09 mei - 16 mei
50% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 133 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Marlow of Ribnitz-Damgarten bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN, Maisonnette in het Wieck-end huis en Captain's House App. 22 zijn bijzonder aan te bevelen.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er 1.197 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dierhagen, Prerow en Zingst.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox