Hoe duur is een vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 133 € per nacht.
Modern en royaal ingericht halfvrijstaand huis (max. 6 volwassenen + 2 kinderen) centraal en rustig gelegen aan de idyllische Zingster Bodden met sauna en houtkachel.
15% Actie 24-01-2026 - 31-03-2026
Huis met rieten dak Languste, Darß/Baltische Zee
Exclusief rietgedekt huis met open haard, grote tuin, 2 terrassen, bos, water, internet, barbecue, ligstoel en parasol. Rustige idylle, oude bomen met rozen en rododendrons
Kom in onze gezellige vakantiewoning op de 5e verdieping van dit bijzondere industriële monument, de voormalige graanschuur in de haven van Barth met uitzicht op zee!
Zeer duurzaam
Drijvende Hideaway - Coco de Mer
LAATSTE MINUUT Mai25 199,-€ p.N tot 6 pers. + NK Uw droom begint hier: In "Coco de Mer". Op 85 m² geniet u van de luxe van het huis: Grote woonruimte met open haard, sauna, 2 terrassen
Vakantiehuis in 4km Ostsee+Darßwald, Bodden in 400m, twee slaapkamers, badkamer met douche, gastentoilet, woon-eetkamer, kitchenette, Open haard, wifi, gemeubileerd terras, afgesloten terrein
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fuhlendorf
14% Actie 24-01-2026 - 08-01-2028
Idyllisch gel. en liefdevol ingericht.
Vakantiehuis Wiesenblick 6, rustig en idyllisch gelegen op een groot natuurlijk weidegrondstuk, houtkachel & WLAN, modern & hoogwaardig ingericht
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN
Rustig gelegen vakantiewoning met 2 slaapkamers met W-LAN voor 2-4 personen met woon-/eetkamer, terras, tuin, speeltuin en tafeltennistafel
Eindelijk een vakantiewoning met echt uitzicht op het water". Romantisch vakantiehuis aan de Bodden Onbelemmerd uitzicht op het water, eigen tuin en stilte
Duurzaam
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Vakantie-ervaring Boddenblick 4*
Vakantiehuis**** voor 2 - 6 personen met wintertuin en grote tuin, rookvrij huis, uw hond is welkom bij ons
Halfvrijstaand huis Dünenblick
Ons vakantiehuis biedt plaats aan maximaal 4 personen per helft van het huis en is slechts een paar stappen verwijderd van het Oostzeestrand.
Duurzaam
13% Actie 24-01-2026 - 31-01-2026
Vakantiehuis Herzmuschel in Zingst: tot 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard, omheinde tuin, wifi, fietsenberging en twee parkeerplaatsen.
15% Actie 24-01-2026 - 20-03-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
Gezellige en comfortabele vakantiewoning. Met terras, parkeerplaats en aparte fietsenberging. Dicht bij het Darß-bos en ca. 1,5 km van het noordelijke strand.
Oostzee vakantie appartement 'Schilderij
NIEUWE KEUKEN / in 'Residence Kormoran'. Mooie en gezellige vakantiewoning -met veel foto's- op de begane grond van een huis met 8 appartementen in een beschermd complex (slagboom).
Duurzaam
Rustig gelegen, hoogwaardige en gezellig ingerichte comfortflat onder riet bij het strand voor 2-4 personen, sauna in het complex.
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
Ferienhaus Renate in Ostseebad Prerow: 40 m², 2 kamers, ideaal voor 2 personen – uw Oostzeevakantie!
Am Krabbenort Fewo 1: 75 m², 2 slaapkamers, voor maximaal 4 personen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis aan de Bodden 50m aan het water
4 sterren DTV geclassificeerd vakantiehuis 6 personen, 50m naar het water
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fischland-Darß-Zingst
5% Actie 24-01-2026 - 30-01-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 100€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
101€ voor 24 jan. - 31 jan.
76€ Jaarlijks gemiddelde
75% voor 24 jan. - 31 jan.
50% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 133 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Marlow of Zingst bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 36 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN, Maisonnette in het Wieck-end huis en Mill Road 3A zijn bijzonder aan te bevelen.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er 1.057 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Fuhlendorf, Prerow en Zingst.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.