Hoe duur is een vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 127 € per nacht.
Idyllische vakantiewoning op een rustige locatie direct aan het Darß-bos
Kindvriendelijk DHH,Open haard,Huisdieren welkom,200m van het strand
Uitzonderlijke feel-good sfeer op 104 m²! Een droom voor veeleisende gasten die veel ruimte waarderen! Gelijkvloers, rolstoeltoegankelijk, drempelvrij!
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
Halfvrijstaande woning direct aan de dijk
...op slechts 150 m afstand van het witte Oostzeestrand vindt u ons vakantiehuis, waarin max. 4 personen per woninghelft een ontspannen vakantie kunnen doorbrengen.
Zeer duurzaam
vakantiewoning aan het strand 90 m² Baltische badplaats Prerow Darss
4-sterren vakantiehuis met sauna en open haard, terras met strandstoel, afsluitbare fietsenstalling, 2 aparte slaapkamers, vrijstaand eenpersoonshuis. Huisdieren toegestaan. Conciërge.
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
15% Last minute 01-09-2026 - 11-09-2026
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
Huis met rieten dak Kanker Darß, Oostzee
Excl. rieten huis, open haard, zwi. Bos en water. Grote tuin, oude bomen. Rustige idylle! 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. Rustige, zonnige, groene locatie.
10% Last minute 02-09-2026 - 05-09-2026
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
gezellig houten huis aan de Boddenkust
Bijzonder duurzaam
Rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op een 1500 m² groot perceel met vrij uitzicht over de weilanden, dicht bij de haven op slechts 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op 1500 m² grond met vrij uitzicht op weilanden, 100 m van de haven en 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
10% Last minute 21-08-2026 - 28-08-2026
Vakantie direct aan zee! De Finn-hutten liggen direct achter de duinen, de dag kan beginnen met een duik in de Oostzee.
Vakantiehuis op een absolute toplocatie in Ribnitz- Damgarten
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning voor 4 personen aan de rand van een rustig vakantiecomplex in Pruchten met uitzicht op de kustwateren (Bodden) op Fischland-Darß-Zingst.
Welkom in het vakantiehuis Himmelblau. Eind 2018 voltooid, wacht u een vakantiesfeer op exclusief niveau, ingedeeld volgens de kwaliteitscriteria van de DTV met 5*****
Zeer duurzaam
10% Last minute 12-08-2026 - 22-08-2026
Huis met rieten dak Hummer Darß, Oostzee
Exclusief rietgedekt huis met open haard, grote tuin, oude bomen, rustige idylle! Tussen. Bos en water. 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. 3 slaapkamers, 2 badkamers, 3 parkeerplaatsen
15% Last minute
Gezellig en comfortabel appartement op de bovenverdieping van het vakantiehuis Möwennest
Het vakantiehuis Seeschwalbe 5 sterren
Ervaar de romantische magie van ons vakantiehuis met rieten dak, dat alles biedt wat uw hartje begeert Eigen motorboot 60pk te huur naast het huis.
Wellness Vakantiehuis Sauna/Haard
Wellness FH in toplocatie, 4 parkeerplaatsen modern, dicht bij het strand. 5 slaapkamers, 3 badkamers, GWC krachtstroomaansluiting bruikbaar voor elektrische voertuigen.. 27-9 t/m 11-10-2025 aanbieding!
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Boddenblick bij het strand
TopLocatie, 3 slaapkamers, open haard, carport, volledig omheind. Krachtstroomaansluiting voor hybride en elektrische voertuigen.
Zeer duurzaam
23% Actie 12-08-2026 - 23-08-2026
Vakantie-ervaring Boddenblick 4*
Vakantiehuis**** voor 2 - 6 personen met wintertuin en grote tuin, rookvrij huis, uw hond is welkom bij ons
Gezellige en comfortabele vakantiewoning. Met terras, parkeerplaats en aparte fietsenberging. Dicht bij het Darß-bos en ca. 1,5 km van het noordelijke strand.
10% Last minute 14-08-2026 - 29-08-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 156€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 15% vrij
156€ voor 15 aug. - 22 aug.
96€ Jaarlijks gemiddelde
12% voor 15 aug. - 22 aug.
51% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Fischland-Darß-Zingst 127 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Marlow of Wieck bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Darss - Oostzee - Vakantiewoning WLAN, Maisonnette in het Wieck-end huis en Captain's House App. 22 zijn bijzonder aan te bevelen.
In Fischland-Darß-Zingst zijn er 1.213 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dierhagen, Prerow en Zingst.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox