Terug
Zoeken

Traditionele villa met zwembad in Gruda

Max.  12  personen
300m²
5 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (keuken(waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, oven, grill, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, eettafel), slaapkamer(stapelbed, airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed, airconditioning), badkamer(bad of douche), badkamer(douche))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers.king size bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers.king size bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers.king size bed, airconditioning), badkamer(ligbad), badkamer(douche), badkamer(douche), balkon of terras, dakterras, tuinmeubilair, parasol, strijkijzer, haardroger)

buitenkeuken, terras, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé), lounge set, buitenhaard

Dit prachtige stenen huis ligt in de prachtige regio Konavle. Het is gebouwd in traditionele Dalmatische stijl, met hout en steen. De zonnige, ruime villa met heeft 2 terrassen met een mooi uitzicht op de omgeving, het privézwembad en de tuin. De woning is geschikt voor meerdere gezinnen, families of vriendengroepen. Ook je huisdieren zijn van harte welkom!

De regio Konavle heeft fietspaden en paden voor toeristen en bergbeklimmers. De oude stad Cavtat ligt op slechts 8 km afstand en de stadsmuren van Dubrovnik liggen op 18 km. Vanuit deze woning bereik je gemakkelijk de kleine stad Cavtat, het eiland Lokrum, Montenegro, de wijngaarden van Konavle of het dorpje Cilipi.

Het zwembad is uitgerust met ligbedden, parasols, een buitendouche en een zithoek. Ook kun je heerlijk ontspannen in het spa-bad.

Op verzoek kan de eigenaar een snelle transfer naar de luchthaven regelen, op slechts 5 km van de villa.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer

Badkamer 4

badkamer met douche

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met ligbad


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

WiFi
Strijkijzer
Haardroger
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 12

3tweepersoonskamer 3tweepersoonskamer
2driepersoonskamer 2driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Restaurant 10.5 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 10/dier/nacht.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed + Kinderstoel: gratis (op aanvraag).
Airconditioning: Inclusief.
Wasmachine: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


43 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Kuczera

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Ik vond het erg prettig hoe comfortabel de woonkamer was voor twee personen die na lange dagen vol ontdekkingen wilden ontspannen.

Werk

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

We kwamen laat aan, maar alles was klaar toen we er waren. We hebben heerlijk geslapen in de comfortabele bedden en genoten van de rustige nacht, precies wat we nodig hadden na een lange reisdag.

Koss

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Die tierfreundliche Atmosphäre hat unseren Aufenthalt stressfrei gemacht!

Brünen

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Ruime sfeer met een cool zwembad, Zeker een ontspannende plek om in de zomer te vertoeven, Ook op korte afstand van het strand, Precies wat je nodig hebt voor een perfect uitje

Rahotep

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

De villa was van alle gemakken voorzien, zelfs een buitenkeuken om te barbecueën. Een echte aanrader voor een romantisch uitje!

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 385895

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 385895

Laatst bijgewerkt: 22.07.2026

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/385895.htm


«Traditionele villa met zwembad in Gruda» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 43 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat