10 persoons vakantie huis in Hadsund-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
, zitkamer, keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(Deense TV zenders (DR1 en TV2)), chromecast), slaapkamer(2-pers. bed, ledikant), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, wasbak, douche, toilet, wasmachine), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, douche, toilet), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, toilet), bubbelbad(in huis, verwarmd, 2 personen), balkon of terras, terras, tuin, tuinmeubilair, biljart
Nur 100 Meter von der Küste entfernt im lebhaften Ferienort Øster Hurup bietet dieses geräumige Ferienhaus die perfekte Mischung aus Komfort, Unterhaltung und maritimem Charme. Das zweistöckige Haus ist ideal für Familien und Gruppen, die Entspannung und Spaß am Wasser genießen möchten. Dank der zentralen Lage sind Hafen, Strand und ein öffentlicher Spielplatz nur einen kurzen Spaziergang entfernt – der ideale Ausgangspunkt für einen abwechslungsreichen und aktiven Urlaub. Im Erdgeschoss befindet sich ein großes, helles Wohnzimmer, das nahtlos in die offene Küche und den Essbereich übergeht und so einen einladenden Mittelpunkt für das Familienleben bildet. Ein Billardtisch sorgt für zusätzliche Unterhaltung, während mehrere Türen direkt auf die Terrasse und die umliegenden Terrassen führen – ideal für Mahlzeiten im Freien oder ruhige Kaffeepausen. Auf dieser Etage befinden sich außerdem ein Schlafzimmer mit Doppelbett und zwei Badezimmer mit Duschen, eines davon mit einem wohltuenden Whirlpool für entspannende Momente nach einem Tag am Meer. Im Obergeschoss bietet das erste Stockwerk noch mehr Platz: ein zweites Wohnzimmer mit einer gemütlichen Nische zum Entspannen oder Lesen. Es gibt außerdem zwei Doppelzimmer und zwei weitere Schlafzimmer mit Drei- oder Vierbettzimmern, sodass auch größere Familien oder Freundesgruppen problemlos untergebracht werden können. Ein Gäste-WC und weitere Terrassen bieten zusätzlichen Komfort und Möglichkeiten zum Leben im Freien. Mit seinem durchdachten Design, den zahlreichen Gemeinschaftsräumen und der unschlagbaren Lage in Meeresnähe ist dieses Ferienhaus eine fantastische Wahl für alle, die in Øster Hurup sowohl Freizeit als auch Geselligkeit suchen. Bitte beachten: Die Vermietung an Jugendgruppen ist nicht gestattet.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 3
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 16-12-2025
14 Beoordelingen
Totale beoordeling
Sebastian - Hausen bei Würzburg
Verschillende retraitemogelijkheden voor grotere groepen.
Mandy - Tangerhütte
Over het algemeen was het huis prima bij aankomst. De locatie was geweldig. Helaas waren de lades van binnen vies en zat de waterkoker/het koffiezetapparaat onder de kalkaanslag (heel erg aangekoekt). De deuren boven waren meer als "planken" en moeilijk te sluiten. Tv kijken met Chromecast werkte ook niet erg goed, wat tot frustratie kan leiden bij tieners die 's avonds met ons meereizen. 😉
Wilfried - Mecklenburg
Van buitenaf is het huis niet bepaald uitnodigend, maar van binnen is het des te mooier. De bouwput achter het huis was niet echt storend. Het huis is van binnen zeer goed ingericht, met een mooie keuken en alles wat je nodig hebt. De badkamers zijn goed en alles is schoon. De slaapkamers zijn ook prima. Er zijn voldoende spelletjes voor kinderen. Er is echter één puntje van kritiek: waarom staat er niet in de beschrijving of er een grill is? Ik heb er meerdere keren schriftelijk en mondeling naar gevraagd, maar kreeg geen antwoord. Ik heb een kleine grill gratis gekocht voor noodgevallen. Het huis heeft een Weber-ketelgrill en een grote gasgrill. Mij werd altijd verteld dat er normaal gesproken een beschikbaar zou moeten zijn. Dat is niet genoeg. Maar het was desondanks een heerlijke vakantie. Met vriendelijke groet, W.G.
Heiner - Franken
Het huis is zeer ruim, absoluut schoon en in uitstekende staat. Er is voldoende speelgoed voor kinderen en de pooltafel biedt vermaak op bewolkte dagen. De keuken is van alle gemakken voorzien, de bedden zijn comfortabel en de badkamers zijn van topkwaliteit.
VON/DER WEIDE/SEBASTIAN
Diverse retraitemogelijkheden voor grotere groepen,
Tomaz
Perfect voor onze gezinsuitstap, De volledig uitgeruste keuken maakte koken gemakkelijk, en de nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals Madlyst was een bonus,
Hawkins
Geweldige waarde voor een familie bijeenkomst! Het huis had een warme en uitnodigende sfeer, We genoten van de nabijheid van zowel het strand als lokale eetgelegenheden zoals Madlyst, Er waren enkele kleine onderhoudsproblemen, maar de gastheren waren snel om deze op te lossen, Zou aanbevelen voor een leuke en ontspannen verblijf!
Sheffield
We hadden een fantastische verblijf in dit vakantiehuis! De ruimte was perfect voor onze groep van 10, met veel ruimte om te ontspannen. De tuin was een heerlijke plek om tot rust te komen na een dag op het nabijgelegen Øster Hurup Strand, dat op slechts een korte loopafstand ligt. Zeer aan te raden voor familiebijeenkomsten!
DZ
Ruime vakantiewoning met een prachtig uitzicht op de tuin, Slechts een korte wandeling naar Øster Hurup Strand,
Averre
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen, Het interieur was prachtig ingericht, en de gastheren waren ongelooflijk gastvrij, We hebben ook genoten van de nabijheid van Tofte Skov voor enkele schilderachtige wandelingen, Zullen zeker overwegen om terug te komen!
Yadav
Ruime kamers, solide WiFi en een volledig uitgeruste keuken, Perfect om wat late-night snacks te bereiden, Ook, grote punten voor huisdiervriendelijkheid! Even ter info, breng je eigen handdoeken mee als je niet huurt, Over het algemeen een solide plek voor een ontspannen tijd met vrienden,
Alhesayan
Perfect voor onze groepsreis! De slaapkamers waren gezellig en de woonkamer was perfect om te ontspannen. We waardeerden de eetgelegenheden in de buurt.
Shahbazi
Precies dat, wat we nodig hadden voor een familiebijeenkomst! Het huis was goed onderhouden en had alle voorzieningen die we ons konden wensen. De nabijgelegen stranden zijn prachtig, en de lokale restaurants zoals Sizzlers Ø, Hurup waren een hit bij iedereen. Al met al een geweldige ervaring!
VON/DER WEIDE/SEBASTIAN
Diverse retraitemogelijkheden voor grotere groepen,
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 395972
Laatst bijgewerkt: 16.12.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/395972.htm
«10 persoons vakantie huis in Hadsund-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.
en commissies