8 persoons vakantie huis in Blokhus-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
Zitkamer(2-pers. bed), keuken(fornuis(2 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(TV(duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2), noorse TV zenders (NRK en TV2), zweedse TV zenders)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet), verwarming(elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, tuinmeubilair, speeltoestellen
Geräumiges Ferienhaus in idyllischer Lage, in einer ruhigen Sackgasse bei Hune nahe Blokhus. Optimale Lage auf dem schön windgeschützten Rasengrundstück mit schützenden Bäumen ringsum. Es stehen eine sonnige Holzterasse sowie eine eingefasste Terrasse entlang der einen Hausseite bereit. Das Grundstück bietet zudem viel Platz zum Spielen und Toben. Im Haus gibt es einen großen, offenen Küchen-/Wohnbereich mit Holzofen und Zugang zur verglasten Veranda des Hauses. Außerdem drei gute Schlafzimmer mit je einem Doppelbett sowie ein kleineres Zimmer (Alkoven) mit zwei weiteren Schlafplätzen. Ein Badezimmer mit Dusche/WC. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 2.49 kilometer
2.49 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 2.53 kilometer
2.53 kilometer
Bus 0.91 kilometer
0.91 kilometer
Luchthaven 21.91 kilometer
21.91 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 16-08-2025
14 Beoordelingen
Totale beoordeling
Drikus
Een mooie plek voor een gezinsvakantie, Het was schoon en comfortabel, en we waardeerden het gratis Wi-Fi, De locatie was wat afgelegen, maar het zorgde voor een vredige toevluchtsoord,
Bas
We hebben een heerlijke tijd gehad in Vakantiehuis Blokhus LVII! De tuin was perfect voor de kinderen en het huis was goed ingericht. Een heerlijke plek om te ontspannen na een dagje verkennen.
Delaney
Comfortabel en gezellig! De drie slaapkamers waren perfect voor onze groep van acht. De locatie was rustig maar dicht bij lokale eetgelegenheden, zoals Hygbar, wat we geweldig vonden. Het enige nadeel was het weer, maar we hebben er binnenshuis het beste van gemaakt.
Jgfkjhd
Het huis was zeer netjes en goed uitgerust. We waardeerden het privéterras en de tuin waar de kinderen konden spelen. Het was fijn om wat buitenruimte te hebben om te ontspannen na een dag van het verkennen van nabijgelegen attracties zoals Faarup Sommerland.
Schulte
We hadden een geweldige tijd in het vakantiehuis in Blokhus! De ruime woonkamer was perfect voor onze familiebijeenkomsten, en de keuken had alles wat we nodig hadden om onze maaltijden te bereiden. Slechts een korte rit naar het strand, wat een bonus was. Zou zeker aanbevelen!
Krzywania-Gminska
Zeer goed uitgerust! De tuin is fantastisch met veel speelopties voor de kinderen, Gezellig ingericht en zeer rustig gelegen,
Bestenbreur
Een leuk vakantiehuis met alles wat we nodig hadden! De indeling was perfect voor onze groep, en we genoten van het gebruik van de keuken, Het terras was een fijne plek om 's avonds te ontspannen, Geweldige waarde voor de prijs!
Ragna
Een aangenaam verblijf! De accommodatie was schoon en had een mooie indeling, We vonden de buitenruimte bijzonder leuk, die perfect was voor avondbijeenkomsten, Het strand was iets verder dan verwacht, maar de rit was het waard,
G
Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor onze gezinsuitstap, Het was schoon en had voldoende ruimte voor iedereen, De locatie was ook geweldig, op korte afstand van Blokhus Beach en Faarup Sommerland, waar de kinderen dol op waren,
Carolin
Het huis was een geweldige uitvalsbasis voor onze vakantie! Het was gemakkelijk om nabijgelegen attracties zoals de Lindholm Hills en het Aalborg Historisch Museum te bereiken, De keuken maakte het eenvoudig om maaltijden te bereiden, en iedereen had genoeg ruimte,
Claaßen
We hebben ons verblijf in dit Blokhus vakantiehuis echt genoten! Het was ruim en goed uitgerust, wat het gemakkelijk maakte om je thuis te voelen. De locatie was comfortabel dichtbij zowel het strand als lokale attracties. Perfect voor een gezinsvakantie!
Hotel-Kosmalla
Het is een perfecte toevluchtsoord voor degenen die eenzaamheid of kwaliteits tijd met hun geliefden zoeken, op slechts een korte autorit van winkels, bakkers en het beroemde Blokhus Strand.
Andreas
Dit vakantiehuis was ruim en vol natuurlijk licht. De gastheren waren erg vriendelijk, en de tuinmeubels maakten onze avonden aangenaam. We zouden graag terugkomen voor nog een vakantie!
Heinz
De gastheer was ongelooflijk uitnodigend en behulpzaam. Het huis zelf was perfect voor onze behoeften, met comfortabele bedden en een mooie woonruimte. De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook een mooie bonus!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 401965
Laatst bijgewerkt: 16.08.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/401965.htm
«8 persoons vakantie huis in Blokhus-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.
en commissies
