Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Appartement in Sint-Annaland aan het Water

Max.  4   personen
70m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  personen
70m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 3 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 3 Jaren online



Beschrijving

Op de 1e etage: (open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(cups, filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(TV(smart TV, internationale zender(s)), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), TV), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet))

berging, balkon, airconditioning, tuinmeubilair, parking, lift, kinderbed, kinderstoel

Welkom in het kleinschalige appartementencomplex Vista Maris. Dit complex ligt precies tussen de Schelde en de jachthaven van Sint-Annaland in. Vanuit Appartement 22 heb je dan ook een prachtig, weids uitzicht over het water. Leef jezelf uit in verschillende watersporten (denk aan windsurfen, zeilen, zwemmen), of neem een dag de tijd om te relaxen op het strand van Sint Annaland. Ook wanneer je thuis blijft kun je genieten van de omgeving: spot de schepen, de vogels of de zeehondjes. Voor iedereen is hier wel iets te beleven!

Appartement 22 bestaat uit één etage met twee slaapkamers, een woonkamer, een keuken, een badkamer en een groot berghok. Plof lekker op de bank in de lichte woonkamer, of speel een spelletje aan de eettafel. Voor kleine kinderen is er ook een kinderstoel aanwezig. En heb je huisdieren? Deze zijn ook van harte welkom (maximaal twee).

In de keuken vind je een combimagnetron, vaatwasser, koelkast, vriezer, broodrooster, waterkoker en Nespresso- en filter koffiezetapparaat. Ook is hier een klein barretje aanwezig. In de badkamer vind je een douche, toilet en wastafel. In alle twee de slaapkamers staan een tweepersoonsbed (160x200 cm), een nachtkastje en kledingkast. In één van de twee slaapkamers staat een tv. Ook staat er een opvouwbaar babybedje (60x120 cm). Word je ‘s ochtends wakker, dan stap je vanuit je slaapkamer zo het balkon op, met uitzicht over het water. Doordat het appartement zich op de eerste etage bevindt heb je aan beide kanten een balkon, met een prachtig uitzicht. Het grootste terras, met eettafel en ligstoelen, kijkt uit over de jachthaven. Vanaf het tweede terras kijk je uit over de Schelde. Appartement 22 beschikt over één parkeerplaats. Verder kun je aan het begin van de Havenweg ook gratis parkeren. Kom je met de fiets? Deze kun je kwijt op de begane grond. Hier vind je de berging, inclusief stopcontact.

Vanuit appartement 22 kijk je uit over het water. De combinatie van zand, zilte wind en veel zonuren laten je op een unieke manier kennismaken met Zeeland. In de directe omgeving van het appartement kun je watersporten, maar ook prachtige wandel- en fietstochten maken. De fiets kan mee op de boot naar Zierikzee, of breng een bezoekje aan het centrum van Sint-Annaland. Hier kun je terecht bij diverse restaurantjes en winkeltjes.

Let op! Zakelijke verblijven zijn in de woningen van Vista Maris niet toegestaan.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Airconditioning Airconditioning
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon
Parkeren

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Kinderbed
Kinderstoel
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren welkom
Kinderen welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Restaurant 0.13 kilometer

0.13 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 09:30

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 27,50/dier/verblijf.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Neem een week voor aankomst contact op met de eigenaar via telefoon 0118-236060 of e-mail info@welcome.in om je aankomst te bespreken.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


38 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Knittel

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hadden een geweldige tijd in Sint-Annaland tijdens het nieuwjaar, De uitzichten vanuit het appartement waren adembenemend, met de Oosterschelde aan de ene kant en de haven aan de andere, Het was grotendeels vredig, afgezien van het nieuwjaarsvuurwerk dat drie dagen duurde, We waardeerden ook dat we een klein strand direct voor de deur hadden, perfect om met onze hond te wandelen, De dijk was geweldig voor lange wandelingen, Het appartement was goed uitgerust en de bedden waren gezellig, De keuken had alle benodigde keukengerei, De app om de deuren te openen was echter een beetje frustrerend, omdat het vaak lang duurde om verbinding te maken, We gebruikten uiteindelijk de kaart uit de sleutelkast,

Rasil

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hadden een geweldige tijd in Sint-Annaland tijdens de nieuwjaarsvieringen, De uitzichten vanuit het appartement waren adembenemend, Aan de ene kant was er de Oosterschelde en aan de andere de haven, Het was grotendeels vredig, afgezien van het nieuwjaarsvuurwerk dat drie dagen duurde, We waardeerden dat we een klein strand direct voor het huis hadden, perfect om met onze hond te wandelen, De dijk bood mijlen aan wandelpaden, Het appartement was goed uitgerust en de bedden waren comfortabel, De app om de deuren te openen leek in het begin indrukwekkend, maar werd frustrerend omdat het vaak meerdere minuten duurde om verbinding te maken, We gebruikten uiteindelijk de kaart in de sleutelkast,

Motschenbacher

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Ik had een echt mooi verblijf in Vista Maris, Het appartement was ruim en goed uitgerust, en ik hield ervan om elke ochtend met uitzicht op de jachthaven wakker te worden, De keuken had alles wat we nodig hadden, zelfs een koffiezetapparaat, Het enige nadeel was misschien de parkeersituatie, maar we kwamen er goed mee weg, Ik zou zeker terugkomen!

Neumann

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Adembenemende uitzichten vanaf het balkon, Het appartement was goed uitgerust en zeer comfortabel,

Kofler

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Perfect voor een gezinsuitje, Veel ruimte en een comfortabele bank voor filmavonden, Bovendien zijn de zeehonden buiten een echte sfeer, Ik raad het ten zeerste aan voor iedereen die aan de drukte van de stad wil ontsnappen, Gratis WiFi is een bonus!

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 402141

Laatst bijgewerkt: 15.09.2025

Advertentie online sinds: 3 Jaren, 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/402141.htm


«Appartement in Sint-Annaland aan het Water» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 38 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit