100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal, open keuken(fornuis(5 kookplaten, gas), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), open haard, DVD-speler, stereo-installatie, verwarming), slaapkamer(2x 1-pers. bed, tuindeuren, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, tuindeuren, airconditioning), slaapkamer(2x 1-pers. bed, tuindeuren, airconditioning), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel, toilet), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel, toilet), toilet, berging(wasmachine))
douche(buiten), wasmachine, verwarming, airconditioning, terras(privé, overdekt), tuin(privé), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, ligstoelen, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Feb t/m Nov), kinderbed, kinderbed, 2x kinderstoel, strijkplank, gezelschapsspellen
Prachtige villa
Deze villa met 3 slaapkamers ligt in de heuvels boven Torre del Mar en biedt plaats aan maximaal 6 gasten, ideaal voor gezinnen. Elke slaapkamer heeft toegang tot de tuin, terwijl de twee badkamers zijn voorzien van zowel een douche als een bad. De ruime woonkamer beschikt over een open haard, tv en dvd-speler, en de open keuken met kookeiland is volledig uitgerust. Buiten nodigen een privézwembad van 10x5 meter, ligstoelen, een hangmat en een barbecue uit tot ontspanning, terwijl de terrassen een panoramisch uitzicht bieden op mangoplantages en de Middellandse Zee.
Ontdek de Andalusische kust
De villa ligt op slechts 4 km van Torre del Mar, waar een lange boulevard, stranden en strandtentjes op u wachten. Vélez-Málaga, op 2 km afstand, biedt supermarkten en lokale voorzieningen zonder de toeristische drukte. Gasten kunnen genieten van wandelingen in de omliggende heuvels, schilderachtige autoritten over landelijke wegen of dagtochten naar Málaga en nabijgelegen culturele bezienswaardigheden. De Middellandse Zeekust ligt op korte rijafstand voor strandexcursies, zwemmen en zonnebaden, en biedt een mix van natuur, geschiedenis en recreatiemogelijkheden.
Eten & Dagelijkse Voorzieningen
Torre del Mar biedt een ruime keuze aan restaurants, cafés en een modern winkelcentrum. Arenas heeft gezellige cafés en een supermarkt, terwijl supermarkten in Vélez-Málaga in de dagelijkse behoeften voorzien. De luchthaven van Málaga ligt op 58 km afstand, waardoor u gemakkelijk kunt reizen. Met privéterrassen, tuinmeubilair en gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden, combineert deze villa ontspanning met gemak, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustig verblijf aan de Costa del Sol. De laatste kilometers naar de villa zijn te bereiken via een landelijke route, inclusief een onverhard gedeelte. Voor extra comfort raden wij een 4x4-voertuig aan.
Er woont een kattenfamilie in Las Casillas. Alle katten zijn het afgelopen jaar gesteriliseerd of gecastreerd. Het voeren van de katten is voor uw eigen rekening. Wij verzoeken u vriendelijk de katten niet binnen te laten in de accommodatie.
Licentie- of registratienummer: CR/MA/016613
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
Status
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 10 kilometer
10 kilometer
Supermarkt 6 kilometer
6 kilometer
Restaurant 10 kilometer
10 kilometer
Stadscentrum 6 kilometer
6 kilometer
Luchthaven 58 kilometer
58 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
63 Beoordelingen
Totale beoordeling
Barnier
Echt een prachtige plek! Het zwembad was perfect voor warme dagen en de tuin was prachtig, schoon en comfortabel, ik raad het aan
Ludewig
Als u op zoek bent naar een oase van rust, dan is deze villa perfect. Het uitzicht is adembenemend en de tuin biedt een oase van rust. We bezochten lokale bezienswaardigheden zoals het Palacio del Marqués de Beniel, dat op korte rijafstand ligt.
Braunisch
Hangmatten bij het zwembad en dutjes doen? Ja, graag! Een geweldige plek voor een gezinsuitje. Let op: houd de zwerfkatten buiten – voeren is niet toegestaan!
carcelen sanchez
We hebben een heerlijk verblijf gehad! De kinderen waren dol op het zwembad en we waardeerden de ruime opzet van de villa. De nabijgelegen winkels in Vélez Málaga maakten het gemakkelijk om boodschappen te doen. Al met al een heerlijke ervaring.
Mings
De bedden waren comfortabel en stil, perfect voor een goede nachtrust.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 408743
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Velez Malaga, Costa del Sol, Andalusië
Velez Malaga, Costa del Sol, Andalusië
Velez Malaga, Costa del Sol, Andalusië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Vélez Málaga, Costa del Sol, Andalusië
Algarrobo, Costa del Sol, Andalusië
Sayalonga, Costa del Sol, Andalusië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Andalusië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Costa del Sol
Advertentienummer: 408743
Laatst bijgewerkt: 22.10.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/408743.htm
«Villa op de heuvel Torre del Mar» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 63 gegeven Beoordelingen.
Echter de horrorrit, om bij de villa te komen, door het berglandschap, duurt 20 minuten. Je dient een goede auto te huren met voldoende power en een ervaren chauffeur te zijn, anders kunnen er echt ongelukken gebeuren. Geen vangrail aanwezig met afgronden!
Dit staat niet in de brochure vermeld, een zeer kwalijke zaak. Als we dit vooraf hadden geweten, was er geen boeking geweest!