Terug
Zoeken

Hof Lüttgens

Max.  2  personen
30m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

24 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 15 Jaren online


Beschrijving

Op onze boerderij bevinden zich vier individuele, comfortabele vakantiewoningen van 30 m².
De prijzen hebben betrekking op een appartement voor 2 personen.
Elk appartement heeft een eigen ingang vanaf het terras op de binnenplaats. Elk appartement heeft een toilet en wastafel, plus een extra douche, wastafel en haardroger. Inloopkast. Bank met tafel. Van de bank kan ook een comfortabel extra bed worden gemaakt. Eethoek met ronde tafel en vier stoelen. Twee eenpersoonsbedden, die ook aan elkaar geschoven kunnen worden. Leeslampjes boven de bedden. Boekenkasten voor veel bergruimte met televisie en wekkerradio. Een kleine kledingkast in de entree.
Er is terrasmeubilair voor de appartementen. Een aparte ingang leidt naar de gemeenschappelijke keuken en de gezellige zit/eetkamer. Ontbijt is beschikbaar op aanvraag. Droogruimte, wasmachine en wasdroger kunnen tegen betaling worden gebruikt, afhankelijk van beschikbaarheid.
Roken is niet toegestaan in de kamers, maar er is een overdekte rookruimte op de binnenplaats. Er zijn voldoende parkeerplaatsen beschikbaar. Afsluitbare ruimtes voor motoren en fietsen zijn beschikbaar. De binnenplaats, met uitzicht op het kanaal, biedt veel ruimte en veel rust om te ontspannen.

Slaapplaats

Slaapkamers
Eenpersoonsbed (90x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 20 kilometer

Meer 0.5 kilometer

Supermarkt 5 kilometer

Restaurant 5 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

Bus 0.2 kilometer

Luchthaven 90 kilometer

Station 9 kilometer

Snelweg-afrit 20 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Buitengebied 500 meter van het Kieler kanaal. Fietspad naar Kiel ca. 90 km.
De stad Brunsbüttel met zijn sluizen ligt op 5 km afstand. Elbe dijk. Met de auto bent u in 20 minuten bij de Noordzee. Eider en Eiderschans zijn altijd een uitstapje waard. Dagelijkse veerdienst van Brunsbüttel naar Cuxhaven.
Uitstapjes met de stoomboot op de NOK naar Kiel, maar ook over de Elbe naar het oude land of naar de Eider.
Hamburg is met de auto in een uur te bereiken. In Brunsbüttel en omgeving vindt u een breed scala aan vrijetijdsactiviteiten. Bioscoop, cultureel centrum, slotmuseum. Varen, vissen, paardrijden, minigolf, golf, vliegveld, tennis, fitness, binnenzwembad, buitenzwembad, sauna en nog veel meer.
Sluisrondleidingen zijn zeer informatief en worden meerdere keren per week aangeboden.
Supermarkten, restaurants, artsen en ziekenhuis. Klein, rustig Dithmarsch dorp met ongeveer 500 inwoners. De huizen en boerderijen langs de hoofdweg liggen verscholen in weiden en weilanden met verre uitzichten. Bewegwijzerde fiets- en wandelpaden leiden naar het natuurreservaat Kudensee en de Klev. Gedeeltelijk uitzicht op de Noordzee en het Oostzeekanaal. Er zijn drie maneges, een kinderspeelplaats en een sportveld in het dorp.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Surfen
Tennis
Wandelen
Voetbal
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 20 % bij het boeken
Resterend bedrag: bij aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Geen toeristenbelasting. Geen andere bijkomende kosten, alle linnen inbegrepen.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.

Individuele annuleringsvoorwaarden, in overleg!


Neem contact op:

Bordspellen,
Spelletjes en boeken voor kinderen,
Leesboeken beschikbaar,
Uitgebreide informatie over vrijetijdsactiviteiten in de omgeving (brochures, kaarten, folders),
Babybedje en linnengoed beschikbaar.
Ontbijt mogelijk.
Meer informatie vindt u op internet


Beschikbaarheid

Boekingskalender niet beschikbaar. Vraag direct bij de verhuurder naar beschikbare data.


3 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,8 van 5
5.0 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.5 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Juli 2020

Katrin J. uit Zschöpel

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Zomervakantie met 7 personen

Wij verbleven bij Fam. Lüttgens in juli 2020 met 7 personen in 3 van de 4 appartementen. Naast de deur, een gedeelde keuken voor alle flats en zeer aardige verhuurders. We hadden een geweldige tijd, schone en zeer goed onderhouden flats met alles wat je nodig hebt voor een familievakantie. Een aanrader, !!!!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden

April 2020

Bernd K. uit Luckau

4,8 5 5 5 4 5
Toon Duits

3,5 maanden

dan was onze kraan klaar. Uitrusting top. Grote kamer met toilet en douche. Keuken ernaast. Wat wil je nog meer als monteur. Fam. Lüttgens zijn vriendelijk, behulpzaam en open.

Juli 2012

Nordseefreund uit §4225 Baunatal

4,5 5 4 5 4.5 5
Toon Duits

Korte trip naar Averlak aan het Noord-Oostzeekanaal

Vom 13.07.-18.07.12 maakten mijn vrouw en ik een korte vakantie in een van de 3 zeer mooi ingerichte appartementen van de familie Lüttgens. We waren zeer positief verrast en kunnen het alleen maar aanbevelen. Voor ons was het zeker niet de laatste keer dat we bij de aardige familie Lüttgens hebben geboekt. Alleen al de nabijheid van het NOK met de vele scheepsbewegingen is de moeite van het boeken waard. Ook kun je vanaf hier mooie dagtochten maken door Dithmarschen en Eiderstedt.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie


Contact

Mevr. Y. Lüttgens

Mevr. Y. Lüttgens

Gastvrouw sinds: 27-02-2011

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 12h

Contacttalen: Duits

Advertentienummer: 41043

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 4855892969

0049(0) 1706679162

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 41043

Laatst bijgewerkt: 10.03.2026

Advertentie online sinds: 15 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/41043.htm


«Hof Lüttgens» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 3 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat