Hoe duur is een vakantiewoning in Krummhörn?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 113 € per nacht.
Vakantiehuis aan het water met eigen waterfiets, incl. gratis fietsen en volledig nieuwe inrichting - met prachtig vergezicht, GRATIS WiFi
Zeer duurzaam
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Friesenliebe Het huis met hart
Ons met veel hart ingerichte vakantiehuis biedt u alles wat u en uw geliefden nodig hebben voor een ontspannende vakantie.
Zeer duurzaam
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
kleine, gezellige flat voor 2 personen - onder het dak van een meer dan 100 jaar oude Oost-Friese Golfhoeve in het rustige dorpje Pilsum bij Greetsiel
kleine, gezellige flat voor 2 personen - onder het dak van een meer dan 100 jaar oude Oost-Friese Golfhoeve in het rustige dorpje Pilsum bij Greetsiel
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
Exclusieve flat op de begane grond in de grachtengordel, gratis WLAN, vloerverwarming, entertainment-elektronica, strandstoel, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
20% Actie 23-12-2025 - 27-12-2025
Gezellige en ruime vrijstaande Friese woning niet ver van het centrum van Greetsiel.
Bijzonder duurzaam
Recreatie in het bezienswaardige ronde terpdorp Rysum (tussen Emden en Greetsiel) Breng uw vakantie door in onze gezellige Oost-Friese boerderij met kachel.
Duurzaam
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
Moderne vakantiewoning met tuin, comfortabel ingericht. Vlakbij de twin mills, rustig en centraal gelegen.
Een populair en comfortabel Fries landhuis in Greetsiel, niet ver van de historische binnenstad.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning op een bevoorrechte locatie, direct aan de haven, begane grond. Voel je thuis in de Seemannsgarn in Greetsiel - ook je trouwe viervoeter is hier van harte welkom
Onze vakantiewoning "Pewsum" bevindt zich in het mooie, centraal gelegen Amtsmannshaus, met een fantastisch uitzicht op de haven van Greetsiel.
Onze mooie vakantiewoning ligt direct achter de dijk in de directe omgeving van de haven van Greetsiel
Vakantiewoning Pewsum in Greetsiel - gezellig...
1 - 2 personen Huisdieren welkom 1 slaapkamer, 1 badkamer met douche en WC
Neuhaus Deichperle in Krummhörn: Vakantiehuis met 90m² woonoppervlakte, plaats voor 6 personen, 3 slaapkamers en 3 badkamers. Ideaal voor een rustgevende vakantie dicht bij de zee.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis INT HÖRN, bij Greetsiel
Stijlvol vrijstaand vakantiehuis - 3 slaapkamers - 2 badkamers - Laadstation voor e-auto - WLAN - Grote tuin - Rustige ligging
Zeer duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis voor 4 personen, plus baby. Twee-onder-een-kapwoning (80m²) met 2 verdiepingen en omheinde tuin.
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Moderne ruime zolderflat in landhuisstijl met groot balkon
20% Last minute 27-12-2025 - 02-01-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 115€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
116€ voor 27 dec. - 03 jan.
122€ Jaarlijks gemiddelde
15% voor 27 dec. - 03 jan.
46% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 113 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Hinte of Visquard. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Krummhörn zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Grachtentraum 1 Greetsiel, Grachtentraum 2 Greetsiel en Grachtentraum 3 Greetsiel zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Krummhörn zijn er 264 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Greetsiel, Eilsum en Grimersum.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.