Hoe duur is een vakantiewoning in Krummhörn?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 120 € per nacht.
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Halfvrijstaande vakantiewoning in Greetsiel met elk 95m² woonoppervlak
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Greta am Siel: open haard op de begane grond, tuin
Quaint-romantisch vakantiehuis in de parel van Oost-Friesland: rustige centrale ligging Greetsiel: appartement à max. 4 pers.
Fries Huis" Düwels Hus" Greetsiel
Comfortabel, afgesloten vakantiehuis (75m²) bij de dijk op 2 verdiepingen voor 4 personen, plus baby.
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
10% Actie 08-10-2026 - 14-10-2026
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
10% Actie 08-10-2026 - 10-10-2026
Onze speciaal voor honden ingerichte vakantiewoning is rustig gelegen op de vakantieboerderij aan de Siel (paardenboerderij) bij het oude Greetsieler Sieltief. Honden zijn van harte welkom!
Exclusieve flat op de begane grond in de grachtengordel, gratis WLAN, vloerverwarming, entertainment-elektronica, strandstoel, ontbijt op afspraak
Vakantiehuis INT HÖRN, bij Greetsiel
Vakantiehuis om je goed te voelen in een absoluut rustige ligging - 3 slaapkamers - 2 badkamers - grote tuin - wifi
Vakantiehuis aan het water met eigen waterfiets, incl. gratis fietsen en volledig nieuwe inrichting - met prachtig vergezicht, GRATIS WiFi
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Rustige ligging direct aan het Greetsieler Tief met 3500 m² grond, boten, Vismogelijkheid, carport, galerij, houtkachel, natuurlijke producten van de boerderij.
Vakantiehuis Greetsiel Emshörn in Greetsiel biedt ruimte aan 6 personen op 130m² met 3 slaapkambers en een whirlpoolbad.
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
10% Last minute 08-10-2026 - 22-10-2026
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Gezinsvriendelijke cottage voor maximaal 6 personen (+1 peuter) met twee omheinde tuinen en prachtig uitzicht over de velden...geen seizoensverschillen.
Ons appartement is gelegen in een rustige nederzetting en is uitgerust voor 4 personen. Het bestaat uit een woonkamer, 2 slaapkamers, 1 keuken en 1 douche.
Een modern licht ingericht huis voor de hele familie wacht op u op ca. 100 m², met 2 badkamers, 3 slaapkamers, open haard, terras, in de nieuwe kanaalwijk van het vissersdorp
De flat is rustig gelegen aan de rand van Pilsum. Greetsiel ligt op slechts 3 km afstand en de vuurtoren van Otto ligt op slechts 3 km afstand.
Direct gelegen aan het oude Greetsiel sieltief, biedt de halfvrijstaande woning haven u een indrukwekkend uitzicht op het water en de achterliggende akkers en weilanden.
Directe ligging aan het water met eigen boot-/vissteiger aan het Siel ! Prijsstaffel vanaf 2 personen !
5% Vroeg 06-01-2027 - 08-01-2027
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 92€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 9% vrij
113€ voor 10 okt. - 17 okt.
106€ Jaarlijks gemiddelde
34% voor 10 okt. - 17 okt.
44% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 120 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Greetsiel of Eilsum. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 36 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Krummhörn zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Grachtentraum 1 Greetsiel, Grachtentraum 2 Greetsiel en Grachtentraum 3 Greetsiel zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Krummhörn zijn er 336 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Greetsiel, Eilsum en Grimersum.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox