Hoe duur is een vakantiewoning in Krummhörn?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 111 € per nacht.
Dit gezellige vakantiehuis met tuin in Greetsiel maakt zin in vakantie.
Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen direct aan de Siel
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Fries Huis" Düwels Hus" Greetsiel
Comfortabel, afgesloten vakantiehuis (75m²) bij de dijk op 2 verdiepingen voor 4 personen, plus baby.
10% Last minute 09-08-2026 - 19-08-2026
kleine, gezellige flat voor 2 personen - onder het dak van een meer dan 100 jaar oude Oost-Friese Golfhoeve in het rustige dorpje Pilsum bij Greetsiel
10% Last minute 10-08-2026 - 13-08-2026
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
10% Actie 13-09-2026 - 19-09-2026
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
6% Actie 09-08-2026 - 19-09-2026
Rustige ligging direct aan het Greetsieler Tief met 3500 m² grond, boten, Vismogelijkheid, carport, galerij, houtkachel, natuurlijke producten van de boerderij.
Friesenliebe Het huis met hart
Liefdevol ingericht Noordzee-vakantiehuis met plaats voor maximaal 6 personen nabij Greetsiel.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 01-10-2026 - 14-10-2026
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 12-08-2026 - 15-08-2026
Recreatie in het bezienswaardige ronde terpdorp Rysum (tussen Emden en Greetsiel) Breng uw vakantie door in onze gezellige Oost-Friese boerderij met kachel.
Duurzaam
Vakantiehuis Greetsiel Emshörn in Greetsiel biedt ruimte aan 6 personen op 130m² met 3 slaapkambers en een whirlpoolbad.
kleine, gezellige flat voor 2 personen - onder het dak van een meer dan 100 jaar oude Oost-Friese Golfhoeve in het rustige dorpje Pilsum bij Greetsiel
10% Last minute 10-08-2026 - 13-08-2026
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Vergeet het dagelijkse leven en geniet van de rust van een rustiek dorp in de buurt van Greetsiel, ver weg van het massatoerisme.
10% Last minute 10-08-2026 - 31-08-2026
Huus Seerose in Grimersum (Krummhörn) - nabij Greetsiel: 121 m² vakantiebungalow voor maximaal 6 personen
Vakantiewoning Pewsum in Greetsiel - gezellig...
1 - 2 personen Huisdieren welkom 1 slaapkamer, 1 badkamer met douche en WC
Gezinsvriendelijke cottage voor maximaal 6 personen (+1 peuter) met twee omheinde tuinen en prachtig uitzicht over de velden...geen seizoensverschillen.
Zeer duurzaam
Een modern licht ingericht huis voor de hele familie wacht op u op ca. 100 m², met 2 badkamers, 3 slaapkamers, open haard, terras, in de nieuwe kanaalwijk van het vissersdorp
Gezinsvriendelijke vakantiewoning op de begane grond met open haard op een rustige maar centrale locatie. Zuidwestelijk terras met strandstoel (april tot oktober) en zonnescherm.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 92€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
140€ voor 15 aug. - 22 aug.
110€ Jaarlijks gemiddelde
14% voor 08 aug. - 15 aug.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 111 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Hinte of Grimersum. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 36 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Krummhörn zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Grachtentraum 1 Greetsiel, Grachtentraum 2 Greetsiel en Grachtentraum 3 Greetsiel zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Krummhörn zijn er 312 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Greetsiel, Eilsum en Grimersum.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox