Hoe duur is een vakantiewoning in Krummhörn?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 117 € per nacht.
Vergeet het dagelijkse leven en geniet van de rust van een rustiek dorp in de buurt van Greetsiel, ver weg van het massatoerisme.
15% Last minute
Ferienhaus Marita in Hamswehrum: 75 m², 1 kamer, plaats voor 4 personen – Uw vakantie aan de Noordzee!
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
6% Actie 28-06-2026 - 05-09-2026
Recreatie in het bezienswaardige ronde terpdorp Rysum (tussen Emden en Greetsiel) Breng uw vakantie door in onze gezellige Oost-Friese boerderij met kachel.
Duurzaam
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 06-06-2026 - 11-06-2026
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Friesenliebe Het huis met hart
Ons met veel hart ingerichte vakantiehuis biedt u alles wat u en uw geliefden nodig hebben voor een ontspannende vakantie.
Zeer duurzaam
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
5% Actie 27-06-2026 - 31-07-2026
Vakantiehuis aan het water met eigen waterfiets, incl. gratis fietsen en volledig nieuwe inrichting - met prachtig vergezicht, GRATIS WiFi
Zeer duurzaam
10% Actie 05-07-2026 - 20-07-2026
Greta am Siel: open haard op de begane grond, tuin
Quaint-romantisch vakantiehuis in de parel van Oost-Friesland: rustige centrale ligging Greetsiel: appartement à max. 4 pers.
Ferienhaus Antom am Knockster Tief
Ferienhaus Antom am Knockster Tief: 46 m², 2 kamers, voor 2 personen en max. 2 honden in Oost-Friesland.
Duurzaam
Onze mooie vakantiewoning ligt direct achter de dijk in de directe omgeving van de haven van Greetsiel
10% Actie 31-05-2026 - 06-06-2026
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 18-06-2026 - 23-06-2026
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
FH Onze gasten waren altijd zeer tevreden, het huis is ook geschikt voor mensen met een handicap.
Vakantiewoning op een prachtige locatie, direct aan de haven, begane grond. Voel je thuis in het gezellige havennest in Greetsiel - ook je trouwe viervoeter is hier van harte welkom
Gezinsvriendelijke vakantiewoning op de begane grond met open haard op een rustige maar centrale locatie. Zuidwestelijk terras met strandstoel (april tot oktober) en zonnescherm.
Duurzaam
Vakantiehuis INT HÖRN, bij Greetsiel
Vakantiehuis om je goed te voelen in een absoluut rustige ligging - 3 slaapkamers - 2 badkamers - grote tuin - wifi
Hou je van stijlvol en klassiek? Dan zult u zich thuis voelen in Haus Claas dankzij de warme inrichting in landelijke stijl.
15% Last minute
Exclusieve flat op de begane grond in de grachtengordel, gratis WLAN, vloerverwarming, entertainment-elektronica, strandstoel, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
Fries Huis" Düwels Hus" Greetsiel
Comfortabel, afgesloten vakantiehuis (75m²) bij de dijk op 2 verdiepingen voor 4 personen, plus baby.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 92€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 115€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 22% vrij
131€ voor 06 jun. - 13 jun.
116€ Jaarlijks gemiddelde
19% voor 30 mei - 06 jun.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 117 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Hinte of Visquard. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Krummhörn zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Grachtentraum 1 Greetsiel, Grachtentraum 2 Greetsiel en Grachtentraum 3 Greetsiel zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Krummhörn zijn er 329 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Greetsiel, Eilsum en Grimersum.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox