Hoe duur is een vakantiewoning in Krummhörn?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 117 € per nacht.
Exclusieve flat op de begane grond in de grachtengordel, gratis WLAN, vloerverwarming, entertainment-elektronica, strandstoel, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
Nieuw, exclusief, modern en hoogwaardig gemeubileerd appartement in de grachtengordel. Vloerverwarming, moderne entertainment elektronica, digitale gastenmap, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
20% Actie 28-03-2026 - 05-04-2026
Een populair en comfortabel Fries landhuis in Greetsiel, niet ver van de historische binnenstad.
Bijzonder duurzaam
Het vakantiehuis Backbord in Greetsiel-Eilsum voor 4 personen met sauna en steiger
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Onze speciaal voor honden ingerichte vakantiewoning is rustig gelegen op de vakantieboerderij aan de Siel (paardenboerderij) bij het oude Greetsieler Sieltief. Honden zijn van harte welkom!
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
10% Last minute
Een modern licht ingericht huis voor de hele familie wacht op u op ca. 100 m², met 2 badkamers, 3 slaapkamers, open haard, terras, in de nieuwe kanaalwijk van het vissersdorp
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Last minute 23-03-2026 - 04-04-2026
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
10% Last minute 22-03-2026 - 02-04-2026
Huus ant Siel 21 Henri: 67 m² vakantiewoning voor maximaal 4 personen in het mooie Greetsiel.
Vakantiehuis INT HÖRN, bij Greetsiel
Stijlvol vrijstaand vakantiehuis - 3 slaapkamers - 2 badkamers - Laadstation voor e-auto - WLAN - Grote tuin - Rustige ligging
Zeer duurzaam
Gezellige en ruime vrijstaande Friese woning niet ver van het centrum van Greetsiel.
Bijzonder duurzaam
Zwillingsmühlenblick Greetsiel
Vakantiehuis Zwillingsmühlenblick Greetsiel, Ostfriesland, 100m², 5 personen, 4 kamers.
Zeer duurzaam
Friesenliebe Het huis met hart
Ons met veel hart ingerichte vakantiehuis biedt u alles wat u en uw geliefden nodig hebben voor een ontspannende vakantie.
Zeer duurzaam
Recreatie in het bezienswaardige ronde terpdorp Rysum (tussen Emden en Greetsiel) Breng uw vakantie door in onze gezellige Oost-Friese boerderij met kachel.
Duurzaam
Gezinsvriendelijke vakantiewoning op de begane grond met open haard op een rustige maar centrale locatie. Zuidwestelijk terras met strandstoel (april tot oktober) en zonnescherm.
Duurzaam
Onze mooie vakantiewoning ligt direct achter de dijk in de directe omgeving van de haven van Greetsiel
15% Actie 28-03-2026 - 10-04-2026
Ferienwohnung Witt Huuske - Vorderhaus in Krummhörn-Campen, 67m² voor maximaal 3 personen, 2 kamers.
Comfortabele vakantiewoning bij de dijk Sauna, whirlpool, open haard ....
Onze vakantiewoning "Pewsum" bevindt zich in het mooie, centraal gelegen Amtsmannshaus, met een fantastisch uitzicht op de haven van Greetsiel.
NIEUW 2016 - Vakantiehuis ZWAANTJE - Op een droomlocatie direct aan het oude Greetsieler Sieltief, overdekt windvrij terras, houtkachel, W-LAN
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 90€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 115€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 69% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
104€ voor 21 mrt. - 28 mrt.
122€ Jaarlijks gemiddelde
69% voor 21 mrt. - 28 mrt.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 117 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Hinte of Visquard. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Krummhörn zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Grachtentraum 1 Greetsiel, Grachtentraum 2 Greetsiel en Grachtentraum 3 Greetsiel zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Krummhörn zijn er 307 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Greetsiel, Eilsum en Grimersum.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox