Hoe duur is een vakantiewoning in Krummhörn?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 118 € per nacht.
Moderne vakantiewoning met tuin, comfortabel ingericht. Vlakbij de twin mills, rustig en centraal gelegen.
Leuchtturm, FH Diana, Greetsiel
Gezellige 3-sterren vakantiewoning (DTV-classificatie) op de bovenverdieping nodigt u uit om te vertoeven
Duurzaam
Gezinsvriendelijke cottage voor maximaal 6 personen (+1 peuter) met twee omheinde tuinen en prachtig uitzicht over de velden...geen seizoensverschillen.
Zeer duurzaam
Gezellige en ruime vrijstaande Friese woning niet ver van het centrum van Greetsiel.
Bijzonder duurzaam
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
Huis Reidajan - het hele jaar door
Gezinsvriendelijk vakantiehuis aan de Noordzeedijk 4-5 slaapkamers grote tuin, hond ja, open haard kamer, rustige ligging, vrij uitzicht! Je leeft alleen en ongestoord zonder andere gasten
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
Zeepaardje, Vakantiehuis Diana
De gezellige, gezinsvriendelijke vakantiewoning Seepferdchen op de bovenverdieping voor 2 volwassenen (+ 1 kind tot 8 jaar) nodigt uit tot een verblijf.
Duurzaam
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Een populair en comfortabel Fries landhuis in Greetsiel, niet ver van de historische binnenstad.
Bijzonder duurzaam
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
Vakantiehuis INT HÖRN, bij Greetsiel
Stijlvol vrijstaand vakantiehuis - 3 slaapkamers - 2 badkamers - Laadstation voor e-auto - WLAN - Grote tuin - Rustige ligging
Zeer duurzaam
- Gerenoveerd in 2021 - Onze modern ingerichte vakantiewoning Hafenloft ligt in de directe omgeving van de haven van Greetsiel.
10% Actie 29-01-2026 - 31-01-2026
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Onze mooie vakantiewoning ligt direct achter de dijk in de directe omgeving van de haven van Greetsiel
NIEUW 2016 - Vakantiehuis ZWAANTJE - Op een droomlocatie direct aan het oude Greetsieler Sieltief, overdekt windvrij terras, houtkachel, W-LAN
Onze mooie vakantiewoning ligt direct achter de dijk in de directe omgeving van de haven van Greetsiel
Onze vakantiewoning "Pewsum" bevindt zich in het mooie, centraal gelegen Amtsmannshaus, met een fantastisch uitzicht op de haven van Greetsiel.
Het gelijkvloerse appartement, ingericht in een moderne landhuisstijl, heeft twee slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met gelijkvloerse douche en whirlpool.
! Prijsstaffel vanaf 2 personen ! - ! Speciale voorwaarden voor kinderen van 0 tot 10 jaar op aanvraag !
5% Actie 31-01-2026 - 06-02-2026
Vergeet het dagelijkse leven en geniet van de rust van een rustiek dorp in de buurt van Greetsiel, ver weg van het massatoerisme.
15% Last minute 01-02-2026 - 11-02-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 115€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 23% vrij
93€ voor 31 jan. - 07 feb.
120€ Jaarlijks gemiddelde
76% voor 31 jan. - 07 feb.
46% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 118 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Hinte of Visquard. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Krummhörn zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Grachtentraum 1 Greetsiel, Grachtentraum 2 Greetsiel en Grachtentraum 3 Greetsiel zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Krummhörn zijn er 265 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Greetsiel, Eilsum en Grimersum.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.