Hoe duur is een vakantiewoning in Krummhörn?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 121 € per nacht.
Het gelijkvloerse appartement, ingericht in een moderne landhuisstijl, heeft twee slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met gelijkvloerse douche en whirlpool.
-10% Korting 01-11-2025 - 20-12-2025
Vakantiehuis Greetsiel Emshörn in Greetsiel biedt ruimte aan 6 personen op 130m² met 3 slaapkambers en een whirlpoolbad.
-10% Korting 28-03-2026 - 04-04-2026
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
kleine, gezellige flat voor 2 personen - onder het dak van een meer dan 100 jaar oude Oost-Friese Golfhoeve in het rustige dorpje Pilsum bij Greetsiel
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Nieuw, exclusief, modern en hoogwaardig gemeubileerd appartement in de grachtengordel. Vloerverwarming, moderne entertainment elektronica, digitale gastenmap, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
kleine, gezellige flat voor 2 personen - onder het dak van een meer dan 100 jaar oude Oost-Friese Golfhoeve in het rustige dorpje Pilsum bij Greetsiel
Een populair en comfortabel Fries landhuis in Greetsiel, niet ver van de historische binnenstad.
Bijzonder duurzaam
Onze speciaal voor honden ingerichte vakantiewoning is rustig gelegen op de vakantieboerderij aan de Siel (paardenboerderij) bij het oude Greetsieler Sieltief. Honden zijn van harte welkom!
Exclusieve flat op de begane grond in de grachtengordel, gratis WLAN, vloerverwarming, entertainment-elektronica, strandstoel, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
Gezellige en ruime vrijstaande Friese woning niet ver van het centrum van Greetsiel.
Bijzonder duurzaam
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
-8% Korting 24-11-2025 - 19-12-2025
Direct gelegen aan het oude Greetsiel sieltief, biedt de halfvrijstaande woning haven u een indrukwekkend uitzicht op het water en de achterliggende akkers en weilanden.
-15% Korting 18-11-2025 - 10-01-2026
U houdt van modern, maar ook van traditioneel Oost-Fries? Dan zal ons nieuwe vakantiehuis Jan, dat direct tegenover het oude Greetsieler Sieltief ligt, u bevallen.
-15% Korting 18-11-2025 - 10-01-2026
Ferienwohnung Witt Huuske - Vorderhaus in Krummhörn-Campen, 67m² voor maximaal 3 personen, 2 kamers.
Ruim wellness vakantiehuis (8 personen)Achterhuus Malia met sauna, open haard en terras op het zuiden voor het hele gezin, beleef bij ons een geweldige vakantie
Vergeet het dagelijkse leven en geniet van de rust van een rustiek dorp in de buurt van Greetsiel, ver weg van het massatoerisme.
-15% Korting 18-11-2025 - 10-01-2026
Licht en vriendelijk vrijstaand vakantiehuis net achter de dijk op een rustige locatie in Greetsiel. Op loopafstand van de Kutterhafen en de historische binnenstad.
Gezinsvriendelijke vakantiewoning op de begane grond met open haard op een rustige maar centrale locatie. Zuidwestelijk terras met strandstoel (april tot oktober) en zonnescherm.
Duurzaam
Neuhaus Deichperle in Krummhörn: Vakantiehuis met 90m² woonoppervlakte, plaats voor 6 personen, 3 slaapkamers en 3 badkamers. Ideaal voor een rustgevende vakantie dicht bij de zee.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 115€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
95€ voor 06 dec. - 13 dec.
120€ Jaarlijks gemiddelde
55% voor 06 dec. - 13 dec.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Krummhörn is 121 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Greetsiel of Hinte. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Krummhörn zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Grachtentraum 1 Greetsiel, Grachtentraum 2 Greetsiel en Grachtentraum 3 Greetsiel zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Krummhörn zijn er 301 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Greetsiel, Eilsum en Grimersum.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.