Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
16 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 3 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Het omheinde perceel van ca. 1000 m² ligt absoluut rustig op een helling met talrijke terrassen en zitplekken en biedt veel privacy. Zo is er bijna elk seizoen wel een plekje in de zon of schaduw te vinden. Vanaf het terras bij het zwembad met privézwembad, evenals vanaf het hoofdterras en ook vanuit de woonruimte heeft u een prachtig uitzicht op de Middellandse Zee en de haveningang van Denia. Een carport op het terrein is beschikbaar voor gebruik. Op een niveau in het huis zijn de volgende ruimtes beschikbaar voor gebruik:
1 woon/eetkamer met inzethaard
1 keuken
1 grote doucheruimte
1 WC
1 slaapkamer met bed 1,80/2,00m
1 slaapkamer met bed 1,60/2,00m
1 Porche (beglaasd terras met uitzicht op zee)
Andere kenmerken van de uitrusting:
Volledig uitgeruste keuken incl. vaatwasser, wasmachine, airconditioning in woon- en slaapkamers, internet.
- Grote tuin
- Parkeerplaats - en slaapkamers, tuinmeubilair en ligbedden bij het zwembad, houtskoolgrill, Duitse televisie, WLAN
Waspakketten bestaande uit beddengoed, een douchelaken en handdoek kunnen per pakket en per persoon voor 20 euro ter plaatse gehuurd worden, zwembad- en strandlakens dienen meegebracht te worden.
De schoonmaakkosten zijn verplicht en bedragen 130 euro.
Er wordt een borg van 300 euro gevraagd, die na verrekening van eventueel gemaakte verwarmingskosten wordt teruggestort. Stroom, wifi en waterverbruik in gebruikelijke hoeveelheden zijn inbegrepen.
In de wintermaanden kan het huis verwarmd worden met een gasverwarming. De afrekening van de verwarmingskosten gebeurt op basis van verbruik.
De aankomst kan met uitzondering van de maanden juli en augustus, hier alleen op zaterdag, individueel worden ingepland.
Licentie- of registratienummer: VT-486134-A
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Luchthaven 100 kilometer
100 kilometer
Snelweg-afrit 18 kilometer
18 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Villa Esplendido ligt in Denia, in het noorden van de Costa Blanca, tegen de helling van de berg Montgo op een hoogte van ca. 100 meter. De afstand naar de haven en het oude centrum van Denia is ca. 2,5 km.
Een auto ter plaatse wordt aanbevolen.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 300 |
| Aanbetaling: | 30 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
- Je krijgt de helft van het boekingsbedrag minus de annuleringskosten teruggestort, als je de boeking ten minste 7 dagen voor de geplande check-in tot 12:00 's middags MET (Midden-Europese Tijd) annuleert. Bij een annulering die korter dan 7 dagen voor de check-in aangevraagd is, krijg je niks vergoed.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 15-10-2026
7 Beoordelingen
Totale beoordeling
Oktober 2026
Jürgen S. uit Kall
Droomvakantie in Dénia – Absoluut aan te raden!
We hadden een fantastisch verblijf in dit prachtige vakantiehuis in Dénia. Vanaf het eerste moment voelden we ons helemaal op ons gemak. Het huis is uitstekend uitgerust, extreem goed onderhouden en biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen en onvergetelijke vakantie.
De locatie is gewoon perfect - rustig gelegen om tot rust te komen, en toch bereik je het strand, de haven en de geweldige gastronomie van Dénia in enkele minuten met de auto. Bijzonder genoten hebben we van het mooie terras en het buitengebied, ideaal ook voor gezellige avonden.
Een groot dankjewel ook aan de gastheren voor de hartelijke gastvrijheid en de vlotte afhandeling. We komen definitief heel graag terug en kunnen dit vakantiehuis zonder enige beperking aanbevelen! 5 van 5 sterren!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Augustus 2026
Jörg K. uit Bergen
Droomvilla – schoon, rustig, perfect
We waren absoluut enthousiast – alles top! In deze villa is werkelijk alles aanwezig wat je nodig hebt voor een perfecte vakantie. Het hele huis en het terrein waren super schoon en goed onderhouden. We hebben de heerlijke rust, het zwembad en het geweldige uitzicht ten volle genoten. De locatie is gewoon ideaal: het prachtige Denia ligt bijna om de hoek en ook de stranden zijn super snel bereikbaar. Het klopte gewoon helemaal. We hadden een fantastische tijd en komen heel graag terug!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
April 2026
Karsten K. uit 34466 Wolfhagen
Denia....Gewoon ontkenning :-)
We hebben onze tijd in Denia erg genoten, ook al was het weer niet altijd optimaal. In het huis kan je ook bij slecht weer de tijd doorbrengen, met uitzicht op de stormachtige zee gezellig bij de open haard. Het huis zelf heeft eigenlijk echt alles wat je nodig hebt, zoals in een normaal appartement thuis, vooral wat betreft de keukenuitrusting is echt alles aanwezig van de staafmixer, blender, ovenschalen en echt voldoende servies en bestek. In sommige andere appartementen waren er maar 4 borden en 4 x bestek, dan moet je elke keer de vaatwasser laten draaien of afwassen. Hier is alles voldoende voor 4 personen, 2 dagen.
Dus, voor zelfverzorgers die graag koken, top, ook het fornuis en de oven waren schoon en deden wat ze moesten doen.
Verder zijn er te voet tenminste, nauwelijks of geen eetgelegenheden in de nabije omgeving. Ook wandelen kan alleen over de straten en is niet bijzonder aan te raden, je hebt een auto nodig, en daarmee hadden we een ideale combinatie van ontspanning in het huis en heel veel verschillende bezienswaardigheden tussen Valencia en Alicante.
Nogmaals kort over het huis zelf, de tuin nodigt uit tot relaxen als het weer goed is, anders kan je ook in de wintertuin / Ponch, de dag of avond zonder wind met verwarming genieten. Helaas konden we het zwembad niet gebruiken, maar het was schoon en werd regelmatig schoongemaakt door de poolservice.
De bedden en slaapkamers waren goed en met Duitse tv, badkamer en gastentoilet, zoals je het verwacht.
Mooi is ook de wasruimte in de kelder met wasmachine en droger, je hoeft dan niet te veel kleding mee te nemen, omdat je redelijk kunt wassen en drogen. De lokale begeleiding was voorbeeldig, we hadden alles al eerder met de eigenaar, de heer Berger, besproken, hoe alles werkt, de huisvesting hadden we over onze late aankomst rond 23 uur geïnformeerd, en alles heeft perfect gewerkt. We komen terug :-)
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden
Augustus 2025
Marylene F. uit Soleuvre
Super tolles Ferienhaus met super ligging
We hebben al twee jaar 2024 en 2025 dit vakantiehuis gehuurd, gewoon geweldig, alles super, geweldige locatie.
Helaas kunnen we dit jaar niet vanwege familieomstandigheden en moeten we naar Italië reizen, anders hadden we weer geboekt.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Juni 2025
Jan W. uit Schömberg
Perfecte accommodatie in Denia
We mochten drie prachtige weken in dit fantastische huis in Dénia doorbrengen en het was gewoon mooi!
Het huis was vlekkeloos schoon, top uitgerust en met veel liefde voor detail ingericht. Je merkte meteen dat hier met hart en verstand gewerkt wordt.
De gastheren en alle betrokkenen waren extreem vriendelijk en behulpzaam. We voelden ons vanaf het eerste moment ontzettend op ons gemak. De locatie is ideaal - rustig, maar toch dichtbij het strand, de stad en alles wat je nodig hebt op vakantie.
Voor ons was het de perfecte plek om te ontspannen, genieten en opladen.
We kunnen het huis van harte aanbevelen en kijken nu al uit naar de volgende keer!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier
Contact
Bedrijf ImmoServ GmbH
Dhr. T. Berger
Mijn naam is Thorsten Berger, ik bied je onze vakantievilla Esplendido aan voor onvergetelijke vakanties en ervaringen in en rond Denia.
Gastheer sinds: 06-12-2022
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Vr. 09:00-19:00; Za. 09:00-14:00
Advertentienummer: 416090
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Denia, Costa Blanca, Valencia & omgeving
Denia, Costa Blanca, Valencia & omgeving
Denia, Costa Blanca, Valencia & omgeving
Neem contact op
privé-website:
Villa Esplendido
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Valencia & omgeving
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Costa Blanca
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 416090
Laatst bijgewerkt: 27.10.2026
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/416090.htm
«Villa Esplendido» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.
Die Lage ist einfach perfekt – ruhig gelegen, um die Seele baumeln zu lassen, und dennoch erreicht man den Strand, den Hafen und die tolle Gastronomie von Dénia in wenigen Minuten mit dem Auto. Besonders genossen haben wir die schöne Terrasse und den Außenbereich, ideal auch für gemütliche Abende.
Ein großes Dankeschön auch an die Gastgeber für die herzliche Gastfreundschaft und die reibungslose Abwicklung. Wir kommen definitiv sehr gerne wieder und können dieses Feriendomizil uneingeschränkt weiterempfehlen! 5 von 5 Sternen!
Das Haus selber hat eigentlich wirlkich alles was man braucht, wie in einer normalen Wohnung zu Hause, gerade in Bezug auf die Küchenausstattung ist wirklich alles vom Pürierstab, Mixer, Auflaufformen und wirklich genügend Geschirr und Besteck vorhanden. In manchen anderen Wohnungen gab es nur 4 Teller und 4 x Besteck, da muss man jedes mal die Spülmaschine laufen lassen, oder aufwaschen. Hier reicht alles für 4 Personen, 2 Tage.
Also, für Selbstversorger, die gerne kochen, top, auch der Herd und Ofen waren sauber und machten dass, was sie sollten.
Ansonsten sind zu Fuss zumindest, kaum oder keine Gaststätten in der näheren Umgebung. Auch Spazierengehen geht nur über die Straßen und ist nicht besonders empfehlenswert, man benötigt ein Auto, und damit hatten wir eine ideale Kombination von Erholung im Haus und ganz vielen unterschiedlichen Sehenswürdigkeiten zwischen Valencia und Alicante.
Nochmal kurz zum Haus selbst, der Garten lädt zum Relaxen ein, wenn das Wetter stimmt, ansonsten kann man auch im Wintergarten / Ponch, den Tag oder Abend ohne Wind mit Heizung genießen. Den Swimmingpool konnten wir leider nicht nutzen, er war aber sauber und wurde vom Poolservice regelmäßig gereinigt.
Betten und Schlafzimmer waren gut und mit deutschem TV, Badezimmer und Gästetoilette, so wie man es erwartet.
Schön ist auch der Hauswirtschaftsraum im Keller mit Waschmaschine und Trockner, man muss dann nicht zu viel an Kleidung mitnehmen, da man vernünftig waschen und trocknen kann.
Die Betreuung vor Ort war beispielhaft, schon vorher hatten wir alles mit dem Eigentümer, Herr Berger, besprochen, wie alles funktioniert, die Hausverwaltung hatten wir über unsere späte Anreise gegen 23 Uhr informiert, und alles hat perfekt funktioniert. Wir kommen wieder :-)
Leider können wir dieses Jahr nicht wegen Familiengründen und müssen nach italien teisen sonst hätten wir wieder gebucht.
Das Haus war makellos sauber, top ausgestattet und mit viel Liebe zum Detail eingerichtet. Man hat sofort gemerkt, dass hier mit Herz und Verstand gearbeitet wird.
Die Gastgeber und alle Beteiligten waren extrem freundlich und hilfsbereit. Wir haben uns vom ersten Moment an wahnsinnig wohl gefühlt.
Die Lage ist ideal – ruhig, aber dennoch nah zu Strand, Stadt und allem, was man im Urlaub so braucht.
Für uns war es der perfekte Ort zum Entspannen, Genießen und Auftanken.
Wir können das Haus uneingeschränkt weiterempfehlen und freuen uns schon jetzt auf das nächste Mal!
Die Ausstattung des Hauses lässt keine Wünsche offen. Wir haben nichts vermisst!
Das Haus ist sehr gemütlich und liebevoll eingerichtet, es ist ruhig gelegen und sehr sauber!
Der Garten ist schön angelegt und alles ist super gepflegt. Ein weiteres Highlight ist der große beleuchtete Pool der auch immer top war!
Der Meerblick von den Terrassen ( es gibt mehrere) ist absolut traumhaft, sogar vom Sofa aus schaut man durch ein großes Panorama Fenster aufs Meer!
Der Strand und das Zentrum von Denia sind mit dem Auto in ca. 10 min. zu erreichen !
Die Vermieter und die Betreuung vor Ort sind sehr nett und kümmern sich um alles!
Wir haben uns in diesem Haus sehr wohl gefühlt und kommen wieder!
Das Haus ist mit allem ausgestattet, was man für einen erholsamen Urlaub braucht. Die Küche ist sehr gut mit allem bestückt, die Schlafzimmer haben gute Betten, das Bad ist schön groß und es gibt ein Gäste WC. Der Wohn/Essbereich lädt zu gemütlichen Abenden ein und ein absolutes Highlight ist das große Panoramafenster mit Ausblick auf das Meer! An kühleren Tagen hatten wir es durchgehend warm, dank der guten Heizung und dem Kamin. Der Kamin sorgt für Gemütlichkeit.
Die Porche bietet einen tollen Meerblick, und für zwei Arbeitsplätze hatten wir ausreichend Platz.
Man kann hier auch einfach nur in einem der bequemen Sessel sitzen und ein Buch lesen.
Das komplette Haus ist geschmackvoll eingerichtet und hat genügend Platz für vier Personen.
Der Außenbereich mit dem Pool ist sehr gepflegt und schön weitläufig. Ein sonniger Platz lässt sich immer finden, und durch die vielen Außenmöbel kann man sich hier gut entspannen. Die große Terrasse bietet einen unbezahlbaren Meerblick bzw. einen Blick auf Denia.
Nicht zu vergessen ist der untere Garten mit Zitronenbaum, Grapefruit - und Orangenbaum.
Die Lage haben wir als sehr gut empfunden, weil wir in 10 Minuten mit dem Auto in der Stadt, am Meer in Les Rotes oder beim Supermarkt sein konnten. Ausflüge in die Berge oder in andere Orte (z.B. nach Javea oder Moraira) sind sehr gut zu erreichen. Ein Spaziergang zum Meer nach Les Rotes dauert etwa eine halbe Stunde. Restaurants gibt es ausreichend in Denia, in einige davon durfte unser Hund uns begleiten. Alles in allem ist die Villa Esplendido eine absolute Empfehlung für eine tolle Zeit im schönen Denia!