Huis in Leenderstrijp bij Leenderbos
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal, woonkamer(TV, eettafel, open haard, zithoek), keuken(koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, ligbad, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), toilet)
Op de 1e etage: (hal, slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche, wastafel, toilet))
tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, trampoline, speeltoestellen, lounge set
Gelegen tussen de weilanden biedt dit huis eindeloze mogelijkheden voor alle leetijden! Er is een mooie tuin met diverse zitjes en speelmogelijkheden voor de kinderen. Deze woning is een ideaal vakantieverblijf met het gezin.
Het huis ligt aan de rand van Leenderstrijp, in een regio die zich uitstekend leent voor fiets-en wandeltochten. Enkele minuten wandelen of fietsen brengt je naar het midden van het Leenderbos of in de Malpie. De landelijke omgeving biedt diverse activiteiten, van paardrijden tot aan hardlopen en mountainbiken. De stad Eindhoven ligt op een kwartiertje rijden.
Ook kinderen en huisdieren kunnen hier comfortabel en veilig verblijven. De tuin is omheind en de woning biedt fijne bedden, een luxe badkamer en een goed uitgeruste keuken met vaatwasser, Nespresso-apparaat en wasmachine/droger. Uiteraard is er gratis WiFi beschikbaar.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 6
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 12
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 2.6 kilometer
2.6 kilometer
Restaurant 2.4 kilometer
2.4 kilometer
Stadscentrum 2.8 kilometer
2.8 kilometer
Bus 1.5 kilometer
1.5 kilometer
24.5 kilometer
8 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 23-07-2025
9 Beoordelingen
Totale beoordeling
Alex Vanzier
Zeer mooie woning, en allemaal een badkamer
Aledda
Over het algemeen een praktische en aangename ervaring, De kamers waren comfortabel en de badkamers modern en schoon, Hoewel we niet te veel tijd binnen hebben doorgebracht, was het geweldig om een comfortabele basis te hebben na onze uitstapjes in de regio
Senique
Een fantastische eigenschap voor gezinnen en huisdiereigenaren! De tuin was veilig en leuk voor onze hond, terwijl het huis alle voorzieningen had die we nodig hadden. De locatie is perfect om het platteland te verkennen, en we hebben zelfs goede restaurants in de buurt gevonden.
Narro
Ik hield absoluut van de ruimte van dit huis! Het was perfect voor onze familiebijeenkomst, waardoor iedereen zijn eigen ruimte had. De nabijgelegen attracties in Eindhoven waren gemakkelijk te bereiken, waardoor dagtochten eenvoudig waren. Ik zou het aanbevelen!
Torija Sanchez
Het vakantiehuis was precies wat we nodig hadden voor onze gezinsuitstap, Het is ruim, schoon en goed onderhouden, We hadden met z'n zessen genoeg ruimte om comfortabel te zijn, De locatie is rustig, maar niet te ver van Eindhoven voor dagtochten, We waardeerden de buitenzitjes en de barbecuefaciliteiten, Perfect voor een ontspannen vakantie!
Voogt
Een perfect toevluchtsoord voor families! De omheinde tuin was een hit bij onze hond en de kinderen hadden veel plezier op de trampoline, De slaapkamers waren comfortabel en het hebben van meerdere badkamers maakte ons verblijf veel gemakkelijker, We waardeerden ook de korte rit van Eindhoven
Bris
We hebben een aangename tijd doorgebracht in dit vakantiehuis, Het was schoon en voldoende ruim voor onze groep van zes, De locatie is ideaal voor buitenactiviteiten, en we hebben genoten van de nabijgelegen fietspaden, Het enige nadeel was het weer, maar dat heeft onze goede stemming niet bedorven!
carimando
Een heerlijke verblijf overall! Ruimte genoeg voor de kinderen om te spelen en de hond om rond te lopen. De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam. Het enige wat ik zou zeggen is dat de woonkamer wel wat meer comfortabele stoelen kan gebruiken. Verder was alles gewoon perfect!
Alex Vanzier
Zeer mooie woning, en allemaal een badkamer
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 418902
Laatst bijgewerkt: 26.07.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/418902.htm
«Huis in Leenderstrijp bij Leenderbos» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 9 gegeven Beoordelingen.
en commissies
