Hoe duur is een vakantiewoning in Bad Harzburg?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Bad Harzburg een gemiddelde prijs van 82 € voor één nacht.
Vakantiehuis Lotta in Bad Harzburg, Harz, met 93m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, 2 badkamers, keuken, woon/slaapkamer tuin, terras, plaats voor 6 personen, families met kinderen welkom
-10% Korting 05-05-2025 - 25-05-2025
Zeer duurzaam
Eldorstal Vakantiewoning Eckertal
Ben je op zoek naar iets speciaals? Hier kan de ziel ademen. De vakantiewoning Eldorstal is ca. 110 m² groot en ligt direct aan het bos in de mooie en rustige wijk Eckertal.
Zeer duurzaam
Kom binnen en voel je goed.... Wij geven uw vakantie een gezellig thuis. Onze flat is geclassificeerd met 3 sterren *** door de DTV
Zeer duurzaam
Eldorstal 2 Vakantiewoning Eckertal
Romantische vakantiewoning in Bad Harzburg - honden ook welkom. Bent u op zoek naar iets speciaals en wilt u uw harige vriend(in) niet missen tijdens uw vakantie? Eldorstal 2
Zeer duurzaam
Modern vakantiehuis op 2 verdiepingen, dat in 2017 volledig werd gerenoveerd. Er is ruimte voor 5 personen en 1-2 kleine kinderen om te ontspannen.
U bent op vakantie in een gezellige, moderne driekamerwoning van 75 m². De flat ligt in een rustige woonwijk. Onze vakantiewoning heeft 4 sterren gekregen volgens DTV.
Vakantiewoning Wichtelhäuschen 1 in
Vakantiewoning Wichtelhäuschen 1 in Bad Harzburg, Harz, biedt ruimte aan 4 personen op 85m². Huisdieren zijn ook welkom!
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Wichtelhäuschen
Vakantieappartement Wichtelhäuschen 2 in Bad Harzburg, Harz. 85m², 2 slaapkamers plus slaapbank in de woonkamer, tot 6 personen, grote tuin. Huisdieren ook welkom.
Zeer duurzaam
Chique vakantiewoning op een uitstekende locatie midden in de Bummelallee van Bad Harzburg. Zeer rustig en omgeven door groen, zijn ontspanning en recreatie gegarandeerd.
Ferienwohnung Schätzchen am Wald
Gezellig 57m² vakantie appartement Schätzchen am Wald in Bad Harzburg, Harz, voor 4 personen, 2 slaapkamers.
Vakantiehuis Bambi Bad Harzburg WLAN
3*** vrijstaand vakantiehuis midden in het groen en dicht bij het centrum, tot 5 personen, gratis WLAN, huisdieren welkom
grote vakantiewoning 90m² - begane grond, terras, deel tuin, barbecue, sauna in de woning, houtkachel, honden welkom. 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden 1,80x 2m.
Zeer duurzaam
Harz op elk moment van het jaar... De 2 kamer vakantiewoning biedt je een ontspannen vakantie incl. W-Lan, parkeerplaats, zwembad en sauna.
Vakantiehuis Tini Bad Harzburg WLAN
3*** vrijstaand vakantiehuis midden in de natuur en dicht bij het centrum voor 2 personen, WLAN gratis, huisdieren welkom
Vakantiewoning Harzverliebt in Bad Harzburg, Harz, met 52 m², 2 kamers, voor 4 personen.
Welkom in onze 2019 gerenoveerde vakantiewoning Fynns PeerLe. Hier vindt u alles wat u nodig heeft voor een ontspannende vakantie: zwembad, sauna en WiFi.
Goed uitgeruste woning direct aan de Bummelallee. Centraal en rustig gelegen 2 kamer appartement met overdekt, zonnig balkon en gratis WiFi op de 1e verdieping met lift
Ontspanning of avontuur, wandelen of golfen Direct in het centrum van Bad Harzburg is het allemaal geen probleem.
Onze ruime, modern ingerichte 2 kamer Bergwiese vakantiewoning bevindt zich op de begane grond van een flatgebouw in het rustige en groene oostelijke deel van Bad Harzburg.
Mooi, rustig gelegen 2-kamerappartement met comfortabele inrichting in het hart van Bad Harzburg voor maximaal 4 personen op de tussenverdieping op 60 vierkante meter.
Villa Specht is een 3-kamer comfort vakantiewoning. De sfeervolle stadsvilla is in 2015/16 ingrijpend gerenoveerd. De vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping.
Vakantiewoning Richter 2 Bummelallee
U kunt uw auto thuis laten! Je woont op een toplocatie aan de Bummelallee. Alles is op loopafstand: Cafés, restaurants, diverse winkels, enz. Thermale baden, boomkroonpad
Gezellig 63m² vakantieappartement Radau-Idyll in Bad Harzburg, Harz, voor 2 personen.
Vakantiehuis Zwölfenstein, bekroond met 3 DTV-sterren, in Bad Harzburg, Harz, 86m², geschikt voor maximaal 6 personen, 3 kamers, 2 badkamers, keuken, serre, veranda, tuin, barbecuehoek.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Bad Harzburg een gemiddelde prijs van 82 € voor één nacht.
Voor een geslaagd verblijf in Bad Harzburg raden wij de vakantieverblijven Walnuss-Hütte + Fewo Glück Auf, Eldorstal 2 Vakantiewoning Eckertal en Ferienhaus Lotta aan.
In Bad Harzburg zijn er 61 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.