Vakantiehuis bij Sint-Baafskerk Aardenburg
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, zithoek), open keuken(broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, douche, wastafel), toilet(wastafel, toilet), zaal, bijkeuken(wasmachine))
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers.king size bed, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(1-pers. vouwbed, 2-pers.king size bed, douche, wastafel), toilet(wastafel, toilet))
streamingservice, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, tuinmeubilair, ligbedden, parking, ligstoelen, parasol, strijkplank, Tuinhuis, Alarm
Verblijf in dit heerlijke vakantiehuis dat is gezegend met een heerlijke ligging nabij de Noordzee en de Belgische grens. Je beschikt over een fijne tuin met parasol en iedere slaapkamer is voorzien van een eigen badkamer. Het biedt comfortabel plaats aan een gezin.
Aardenburg is een historische plaats in het zuidwesten van Nederland. Je vindt er vele culturele bezienswaardigheden, waaronder de imposante Sint-Baafskerk en het middeleeuwse stadhuis. Aardenburg heeft ook een bloeiende kunstscene, met tal van kunstgalerieën en ateliers die lokale kunstenaars tentoonstellen. Het schitterende landschap rondom kun je verkennen te voet of op de fiets.
De vakantiewoning is voorzien van een goed uitgeruste keuken voor het bereiden van de meest smakelijke maaltijden. Geniet gezamenlijk van een heerlijk diner aan de eettafel in de woonkamer, die daarnaast is uitgerust met een tv en een comfortabele zithoek.
Licentie- of registratienummer: 17144774B398412BCDCC
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 7
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 30-08-2025
23 Beoordelingen
Totale beoordeling
L. Timmer
Het is een prachtige verblijfsplaats. Zeer rustig en landelijke gelegen. De tuin is heerlijk besloten Heerlijke bedden, goed meubilair een een goed uitgeruste keuken. En zeer schoon! Mooie omgeving. In Aardenburg is echter weinig te doen. Voor een supermarkt moet je naar een omliggend dorp. Is ongeveer tien minuutjes rijden. Tip: plaats horren voor de ramen, want muggen waren helaas ook gast aan huis. Wij hebben een heerlijke vakantie gehad en raden dit vakantieverblijf van harte aan.
DELEBECQUE Noelle
Fantastisch verblijf in een tophuis qua uitrusting en locatie en zelfs als we de eigenaresse niet zien, reageert ze heel goed per e-mail. Om zonder aarzeling te boeken
Kati
Geweldige locatie nabij de Noordzee, Het huis was schoon en ruim, Perfect voor familiebijeenkomsten
Gernhardt
We hadden een aangename week in dit moderne vakantiehuis, Het was ruim en schoon, waardoor het gemakkelijk was voor onze familie om te ontspannen na lange dagen van verkennen, De keuken was goed uitgerust, wat geweldig was voor het bereiden van onze maaltijden, Het nabijgelegen park was een fijne plek voor de kinderen om te spelen, Over het algemeen een solide keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar comfort en gemak
Csaba
Charlie’s huis was ongelooflijk goed uitgerust en vlekkeloos, gelegen in een fantastische locatie om Brugge, Sluis en de nabijgelegen regio's te verkennen, ik zal zeker terugkomen, Dank je!
Nettie
We hebben een uitstekend verblijf gehad en de eigenaar was zeer behulpzaam.
Tarnowski
Onze vakantie was gewoon perfect van begin tot eind, met een mooie villa op een rustige plek en vriendelijke bewoners die ons verblijf onvergetelijk maakten.
Lies
De dom was erg gezellig en goed uitgerust, De omgeving biedt veel mogelijkheden om te fietsen.
Jona
De accommodatie was bevredigend voor onze behoeften, Het was ruim genoeg voor onze groep, met alle noodzakelijke dingen, Ik waardeerde vooral de snelle toegang tot nabijgelegen attracties, zoals het Belfort van Sluis en de rustige wandelpaden, Hoewel we niet veel interactie hadden met de gastheren, waren ze responsief toen we vragen hadden, Over het algemeen een goed verblijf
Johan
Dom Charlie was ongelooflijk goed uitgerust en onberispelijk, gelegen op een fantastische locatie om Brugge, Sluis en omgeving te verkennen. Ik kom zeker terug, Dank je!
Jarno
Fantastische locatie voor een gezinsuitje, Het huis ligt op 30 minuten van Brugge, Geweldige keuken met alle benodigde apparatuur voor familiediners, Het huis is ruim en heeft voldoende ruimte voor langere verblijven, Alles is erg nieuw en modern
Josefa
Het vakantiehuis bevindt zich op een rustige locatie aan de rand van de stad en biedt een uitstekende verbinding. Je kunt het strand en steden zoals Sluis en Brugge in ongeveer 20 minuten bereiken.
Sofia
Het huis heeft een grote tuin en een prachtig uitzicht op de natuur.
Jos Hendrikx
We boekten deze woning als uitvalsbasis voor een paar mooie fietstochten door Zeeuws-Vlaanderen, Meetjesland en de Brugse Ommelanden. Nu, na afloop van onze vakantieweek, blijkt dat we een uitstekende keuze hebben gemaakt. Dit fantastische huis, waarin je nergens op misgrijpt, getuigt van een grote luxe en de liefdevolle zorg daarvoor. We hadden ons geen betere basis kunnen wensen. En áls we dan, met in het achterhoofd het Nederlandse TV-programma “Bed & Breakfast“, over íéts moeten mekkeren? Een overdekte fietsenstalling zou het plaatje hebben vervolmaakt. Wij beleefden er een heerlijke vakantieweek.
Aggi Goch
Tot op heden zijn wij erg tevreden over ons verblijf hier er is werkelijk aan alles gedacht, gastvrij. Domotica ook heel bijzonder, is wel even wennen en uit proberen dan lukt het wel
Irene
Geweldig huis met alles wat je nodig hebt, De locatie is perfect voor uitstapjes naar Brugge of Gent
Gautier
zeer mooie, ruime en nette accommodatie
Aurimas
Fantastische locatie voor een gezinsuitje, Het huis is 30 minuten rijden van Brugge, Geweldige keuken met alle benodigde apparatuur voor familiediners, Het huis is ruim en heeft voldoende opbergruimte voor langere reizen, Alles is zeer nieuw en modern
Hallgeir
Net terug van een mooi verblijf! Het huis is prachtig ingericht en voelt erg gezellig aan. We genoten van avonden in de tuin, en de open haard binnen zorgde voor warme, uitnodigende nachten. De locatie is ook geweldig om in het landschap te fietsen. Aardenburg is charmant, en we hielden van de lokale eetgelegenheden in de buurt, vooral In de Wijngaard!
Dorthe
Ons verblijf was van begin tot eind absoluut geweldig, De villa was perfect gelegen in een rustige omgeving, De netheid en de goed uitgeruste keuken maakten onze ervaring nog beter, De mogelijkheid om voor de terugreis de was te doen, was een geweldige bonus! De straten waren eenvoudig te navigeren en parkeren was ongecompliceerd. De lokale restaurants en winkels hadden vriendelijk personeel dat ons hartelijk verwelkomde, zelfs toen we probeerden een beetje Nederlands te spreken. De ijsboerderij was een geweldige ontdekking! We genoten van een heerlijk bereide tarbot in The Eenhorn in Oostburg, Saskia en Patrick in Wijngaard deden hun best om onze maaltijden onvergetelijk te maken, Kathleen was altijd beschikbaar voor vragen die we hadden, Dit was onze beste reis naar Europa in jaren!
Hallgeir
Net terug van een prachtig verblijf! Het huis is prachtig ingericht en voelt erg gezellig aan. We genoten van avonden in de tuin, en de open haard binnen zorgde voor warme, uitnodigende nachten. De locatie is ook geweldig om in het landschap te fietsen. Aardenburg is charmant, en we hielden van de lokale eetgelegenheden in de buurt, vooral In de Wijngaard!
Dorthe
Ons verblijf was van begin tot eind absoluut fantastisch. De villa was perfect gelegen in een rustige omgeving. De netheid en de goed uitgeruste keuken maakten onze ervaring nog beter. De mogelijkheid om voor de terugreis de was te doen, was een geweldige bonus! De straten waren eenvoudig te navigeren en parkeren was ongecompliceerd. De lokale restaurants en winkels hadden vriendelijk personeel dat ons hartelijk verwelkomde, zelfs toen we probeerden een beetje Nederlands te spreken. De ijsboerderij was een wunderbare ontdekking! We genoten van een heerlijk bereide tarbot in The Eenhorn in Oostburg, Saskia en Patrick in Wijngaard deden hun best om onze maaltijden onvergetelijk te maken, Kathleen was altijd beschikbaar voor vragen die we hadden. Dit was onze beste reis naar Europa in jaren!
DELEBECQUE Noelle
Fantastisch verblijf in een tophuis qua uitrusting en locatie en zelfs als we de eigenaresse niet zien, reageert ze heel goed per e-mail. Om zonder aarzeling te boeken
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zeeland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zeeuws-Vlaanderen
Objectnummer: 426832
Laatst bijgewerkt: 31.08.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/426832.htm
«Vakantiehuis bij Sint-Baafskerk Aardenburg» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 23 gegeven Beoordelingen.
en commissies
